Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
marru ajavad litsmehed
 
HaukuvPeni 29. aprill 2015, kl 21.07
penile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ära üldista! mina tahan väga seksi, aga mitte iga
> jobuga.

Teame seda jobude ja muud värki. Naised soovivad põnevat ja romantilist meest ja mõne aja pärast avastavad, et on saanud aga viimase hoorapurika. Mehed jälle unistavad filmitähest aga kui krohvikiht sealt tähelt maha koorida jääb järgi vaid peletis.
Vali mitmest halvast valikust kõige vähem halb välja ja ole õnnelik, et hullemini ei läinud.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
HaukuvPeni 29. aprill 2015, kl 21.13
piripiiiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma ei kujuta ette, kus selliseid mehi kohatakse, k
> elle arvates PEAB voodi esimesel kohtumisel mängus
> olema? kui vana sa, lilleke, oled?

Ei pea voodi olema piigakene! ;-) Kui mätas kuivaks läheb on "mätta ja murumängud" ka väga toredad. Talvel muidugi teisiti ei saa. Kellel seda põiepõletikku ikka lumehangest saada vaja on :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
piripiiiga 29. aprill 2015, kl 21.26
oo jaa! ma juba ootan seda mätta kuivamist ;).

HP - ka sina, Brutus?
 
kadakajupp 29. aprill 2015, kl 21.27
esimesel kohtumisel murule pikali, kui just maa hangunud ei ole? pitsu... no comments. ja saamata oled sa alates millise vabariigi ajast?
 
HaukuvPeni 29. aprill 2015, kl 21.32
to:piripiiiga Küll see mätas ka kunagi kuivaks saab ja jaanipäeval läheme koos sõnajalaõit otsima. ;-)

to:kadakajupp Just just, täitsa süütu ja pruukimata ka veel... nagu sa isegi :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakajupp 29. aprill 2015, kl 21.41
einoh, kas auguga madratsid on otsa lõppenud või? :D

süütu ei ole ammu juba, aga ju me arusaamad antud teemas on erinevad. ära siis päris igikeltsal seksi harrasta, neeruvaagnapõletiku oht ja ...you know.
 
einohh 29. aprill 2015, kl 21.43
kadakajupp on isegi muutunud labaseks.
 
kadakajupp 29. aprill 2015, kl 21.49
pitsu joviaalsus on ilmselt nakkav. aga miks sa einohh arvad, et ma kogu aeg olen selline korrektsuse kehastus, nagu mu kirjakeel? igal asjal ja mõttel oma aeg ning koht ju.
 
alfooonsi 29. aprill 2015, kl 21.51
Oooh ei naised neiud,asi pole ikka üldse nii.Mina,kui mees,otsisin ka seda õiget,leidsingi ca 8 aastat tagasi.Nüüdseks oleme lahus,kui laps oli aastane,siis külastati õhtuti ei kedagi muud kui oma sõbanna meest,mina lapsega kodus.Päeval jalutas tavaliselt sõbrannaga ringi ka veel :D Pean ennast väga heaks isaks,käisin temaga kooselu ajal veel võimalikult palju lapsega kärutamas,et emme saaks puhata.Täpselt ongi,kui ei taha enam,selge mine oma teed ja hakka litutama,eii,milline pinge minu elus oli ja ka hetkel,kuna ma armastan oma tütart meeletult,igal võimalikul vabal ajal olen temaga,iga nädalavahetus on ta minu juures,aga kui ma temaga pole,on ta oma uue kasuisaga,siis laps muudkui räägibki temast ja see ajab mind meeletult närvi.Nüüd teen trenni,et saada 10 lisakilost lahti,ehk siis keegi märkab mindki :) Tulingi siia foorumisse postitama ühte teist küsimus.Ja minu avastus,kui elukaaslane tuhlab sinu telefonis,feissbookis,meilides ja seda iga päev aastast aastasse,siis on tal endal muud plaanid
 
juliett 29. aprill 2015, kl 21.55
peni pruukimata ka veel? lisaks need vanusest tingitud ristluuvalud, podagrad ja muud kõõluste spasmid. ja mis hingelähedus veel nende mätastega on, mis tegelikult peale jaanipäeva alles ära kuivavad? sellisele soos müttavale sandile ei julge keegi isegi halastusseksi pakkuda.
 
onu Endel Mustamäelt 29. aprill 2015, kl 22.02
Minul küll isiklikult midagi litsakate naiste vastu ei ole.
Näiteks või minu naabrinaine, kena naine, lõbus, abielus küll aga mees on peamiselt Soomes ja saadab talle raha.
Noh, eks ma siis käingi oma naabrinaisel külas, et teda lõbutseda.
Ei kujutaks jah ette, kui peaksin minema mingi tipskiniga kohvikusse ja maksma üksinda arveid.
 
HaukuvPeni 29. aprill 2015, kl 22.04
juliett Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sellisele soos müttavale sandile ei julge keegi
> isegi halastusseksi pakkuda.

Mulle tuli kohe igivana soome tv's nähtud reklaam meelde. "Kaksi kättä, ja Black & Decker..."
Veidikene siis parandame seda. Kaks kätt on olemas. kummalgi oma nimi ka. Üks on Pille Pihk ja teine Kati Kämmal.
Andke hagu naised, lõbus peab olema!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakajupp 29. aprill 2015, kl 22.12
mis sa pitsu ootad, et halvustataks su "naistevalikut" või?
 
haa haa 29. aprill 2015, kl 22.18
nii osava pitsu järgmine väljund oleks ehk õhtusöök viiele?
 
mis siis naiste sõrmede nimed on? 29. aprill 2015, kl 22.28
Diter Bolen,Brääd Pitt,Stiven Seakael,Chäki Chän,Chuk Norris
 
matilde, vanapiiga 29. aprill 2015, kl 22.58
ei, ei, see ei lähe mitte. mingid madalalaubalised äksifilmide lihakehad. mitte et belmondo nüüd eriline iludus oleks olnud, aga see sünnipärane karisma... oeh ja siis veel alain delon...
 
seksimaias 29. aprill 2015, kl 23.49
kui poleks litsmehi,oleks pooled naised seksita.
 
alu pani molu kinni? 30. aprill 2015, kl 00.00
noh, alu pani oma vana molu kinni, kui lubati kõik salvestada ja ta plikale sünnipäevaks kinkida?
 
tundub 30. aprill 2015, kl 00.05
et vana arm ei roosteta.
 
alu 30. aprill 2015, kl 00.38
Ah et noorte plikad peale ila kohe jookseb. No mis mul öelda, küll mutid juba oma meeskogemusest teavad, kuidas ja mida mehed teevad, mõtlevad. Mõne vana rõmba kõrval on ju keegi veel krim asjagi kaela saanud noore naise poole vaatamisest. Muidugi selle eest, et vana kooriku poole jäi üldse vaatamatta.
Mai viici vaielda, teate, arvake aga, mis pähe tuleb. Kirjutage sellest ikka, kui jälle mind kommenteerimas näete, kõige kiuste ja lohutage end kurkide, porgandite ja pudelikaeltega, et mehed üldse olemas on aga mitte teie jaoks:-)
 
kutsi kott 30. aprill 2015, kl 00.50
ikka kirjutame, peamiselt vist sellest, kuidas üks koht ilma haige trollita tunduvalt meeldivam paik on.
 
NeoCube 30. aprill 2015, kl 01.00
Vaene inime, jõudis veel oma mänguasjad üles ka loetleda. Ja millegipärast ähvardada, et koos temaga kaob viimne mees planeedilt Maa? Ta küll seda veel ei tea, aga õnneks jäävad normaalsed alles.
 
normaalne mees 30. aprill 2015, kl 01.46
eee, muidugi jäävad mehed alles ega kao kusagile. kuid mis abi vanaeitedele sellest oleks nagu?
 
ja mis alusugustel nagu oleks? 30. aprill 2015, kl 02.14
ei kujuta ette, et kuukümnendates mees nii viletsalt end väljenada mõistab.
alu, siin delfikas ju mehi pole.
ega siis püstiksuemine veel meheks tee.
 
maša 30. aprill 2015, kl 03.25
saite siis lõpuks pihta, miks üks väheke asotsiaalne vanamees ei suuda siit hetkeksi lahkuda. ja teid ja teie tegemisi punnissilmi jälgib. väheke koriseb vastu hommikut ja varsti esineb uue raportiga, mitu vorstilõiku sid võileivale poetas.
 
Kassisõber 30. aprill 2015, kl 11.02
Pole viimasel ajal leidnud teemasid kaasarääkimiseks,
aga lugenud olenud küll.

Mulje viimasel ajal võtab kokku alljärgnev video, kes viitsib see vaatab.

Kena suve kõigile!

https://www.youtube.com/watch?v=hjj-LGxWt6E
 
to kassisõber 30. aprill 2015, kl 11.13
Normaalsed inimesed on siit välja söödud ja suhtlevad võib-olla omavahel privaatselt.
 
haigutav möödanik 30. aprill 2015, kl 11.18
to kassisõber Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Normaalsed inimesed on siit välja söödud ja suhtle
> vad võib-olla omavahel privaatselt.

Ei suhtle ka privaatselt. Vaid mõnikord heidan vanast harjumusest veel pilku. Varsti ilmselt ei sedagi enam. Reaalne elu on huvitavam, naiste- ja meesterikkam.
 
to kassisõber 30. aprill 2015, kl 11.22
Kindlasti on, aga tutvumine seal pool piiri on ka palju komplitseeritum.
 
läbinägija 30. aprill 2015, kl 12.07
haigutav möödanik, eks sul ole nüüd juba vanust ka üksjagu - oligi aeg elama hakata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!