Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kui mees tuleb kohtingule 93.aasta Passatiga
 
pakikandja 18. märts 2016, kl 17.35
püha lihtsameelsus, sa nagu siis ennem ei taibanud küsida millega ta tuleb? nüüd jääb sul vaid loota, et keski tuttav seda ei juhtunud nägema, mark maani.
 
LY 18. märts 2016, kl 20.38
ei taibanud küsida. poleks uskunud, et sellise romuga kohale ilmutakse.
 
naine 19. märts 2016, kl 01.03
Ju mees tahtis testida sind...et kuidas reageerid.... ja läksid haneks. Garaažis mehel teine auto....
 
.Kurjam 19. märts 2016, kl 09.43
Mis teha.. isiklikult eelistan aastates 1950 autosid..

Sellisega koinida pole ju paha


http://www.tophotcars.com/cobra-merkury-1950-in-...
 
.Kurjam 19. märts 2016, kl 09.44
 
Ly 19. märts 2016, kl 10.59
Kurjam iga uus asi on hea, samuti ka auto.
 
Esopus Spitzenburg 19. märts 2016, kl 11.07
oi kurjam, see on küll ilus auto...
 
välipreester 19. märts 2016, kl 11.30
Mis seal ikka arvata, põhimõtteline mees ilmselt. Automaatkastiga auto on traditsiooniliselt puujalaga invaliidide liikumisvahend olnud ja ilmselt puujalgade populatsioon suureneb kohutava kiirusega. Eks peab sellegi hulluse üle elama, suure näljaga süüakse sealiha ja kanamunad ka ära:)

93 aasta Passat on iseenesest üsna stiilne asi, kuniks kere nii lääpa ei vaju, et uksi peab koormarihmaga kokku tõmbama. Pluss odavautolik esivedu. Samamoodi on tal ohutusprobleem nagu varem nimetatud 84 a Ladadel või Sierra 89-l. Kui sihukesega peaks risu panema, siis õngitsetakse lusikaga välja ja maetakse kateloki sees maha. Seevastu tänapäeva autoga samasugune mats ning astud varemete vahelt välja, raputad ülikonnalt tolmu maha ja lähed trammi peale nagu õige mees.

Ilusaid klassikalise tagaveo ja käsikastiga sedaane vist enam ei tehtagi. Ma olen isegi mõnikord poes vaadanud, müügimeeste lolli juttu kuulanud ja sama targalt ära tulnud. Mersule vist saaks midagi, aga see kast maksaks eritellimusena rohkem kui terve auto. Panamera võibolla sobiks, aga seegi on ka mingi agranoomi-variant kerega.
Siin foorumis populaarse X6 rooli ei istuks ma isegi mitte surmaähvardusel - f....ng isemõtlev kurgikäru. Rostovis veavad tsurbennid sellistega arbuuse turule.

Ühesõnaga. Ly, ole esialgu rahul, aga hoia silmad lahti.
 
küss 19. märts 2016, kl 11.35
küsisid teh passi, et tead mis väljalase on?
mansion ghost 19. märts 2016, kl 11.42
X6 on üks õnnetu bluff. Playstation ratastel, lõhkemiseni täis elektroonikat. Kui palju selle potensiaalist rakendust leiab meie liikluses, kus piirkiirus on 50 või 90 km/h. Olen ühe eksemplari proovisõidul kaasas olnud ja ostmata see jäigi (soomes).
 
Mai Kuu 19. märts 2016, kl 11.49
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ju mees tahtis testida sind...et kuidas reageerid.
> ... ja läksid haneks. Garaažis mehel teine auto...
> .

Sellised testijad on haledad kujud, kes ei oska oma staatust väärikalt välja kanda ja ilma tsirkust tegemata õigeid valikuid teha.
 
kummitusele 19. märts 2016, kl 12.00
No vahet ju pole. Silmailu on see, no sama mis meestel naiste juureski :D :D
 
Emma 19. märts 2016, kl 12.12
kummitusele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No vahet ju pole. Silmailu on see, no sama mis mee
> stel naiste juureski :D :D

Meeste mõttemaailm kubisebki vasturääkivustest. Täiesti süüdimatult küsivad naiste tisside suurust, aga kui küsida neilt palgasuurust, siis on mokk viltu peas.
 
Kas on mõni naine 19. märts 2016, kl 12.21
kes huvituks mehest kellel 86 a. Datsun Cherry ilusa sihvaka ja ponkspeaga käigukangiga?
mansion ghost 19. märts 2016, kl 12.23
`Emma`, kui mees paluks esmakohtumisel näiteks sul näo ära pesta? Vasturääkivus? Igaühe jaoks on oma normaalsus "olematu" ja "liiga suure" vahel. Lapsemeelsed kalduvad arvama, mida rohkem seda uhkem. Täiskasvanu hindab mõõdukust ja pigem midagi muud kui rinnapartiid.
 
Emma 19. märts 2016, kl 12.28
hr ghosti mõttekäik jäi mulle ähmaseks. Rinnapartii vastu tunnevad huvi ka need mehed, kellelt ootaks vanuse järgi juba täiskasvanulikku käitumist. Nii kaua kuni on mehi, kes hindavad naisi nagu sirvides autokatalooge, nii kaua on ka naisi, kes hindavad mehi nende sõiduriista ja palga suuruse järgi. Seega, igavesti!
mansion ghost 19. märts 2016, kl 12.32
`Emma` aga kui sa panustad sellistele meestele, ei maksa kurta tulemuse üle. Sätid end "kataloogi" ja ootad, et huvi tunneksid teistsugused mehed?
 
Pisikeste tisside austaja 19. märts 2016, kl 12.38
Emma usu mind, Sa oled ise valed impulsid endast väljutanud, et sulle muudkui need igavesti puberteedist-keskealised teele sattuvad.
 
Emma 19. märts 2016, kl 12.41
hr ghostil puudub funktsionaalse lugemise oskus? Kust sa lugesid välja, et ma vaimustun ainult minu rinnasuurusest huvituvatest meestest ja mina ainult meeste hobujõududest?
Pigem on need mõlemad näitajad boonuseks kui muud suurused ja jõud klapivad. Minu tutvumispagasis on seni olnud vaid üks mees, kes pole mu rinnasuuruse ja-kuju vastu huvi tundnud, aga see-eest sai nid ise katsuda. Ülejäänud on saanud soovitud vastuse ja sellega on mu suhtlus nendega ka lõpetatud. Iga asi omal ajal ja õiges järjekorras.
Seni kuni mehed valivad naist nagu vanasti hobust, seni valivad naised ka mehi väliste näitajate järgi.
 
Alu sina vä? 19. märts 2016, kl 12.41
 
Emma pisikeste tisside austajale 19. märts 2016, kl 12.45
Sul on praegu hea võimalus testida minust väljuvaid impulsse.
Jään tagasisidet ootama:P
mansion ghost 19. märts 2016, kl 12.48
`Emma`
"Seni kuni mehed valivad naist nagu vanasti hobust, seni valivad naised ka mehi väliste näitajate järgi."

Hästi õeldud ;D Aga reeglina petta saavad mõlemad ja pole oma valikuga rahul.
 
Emma 19. märts 2016, kl 12.57
hr ghost teab ilmselt elunäinud mehena, et igavest õnne kohtab vaid muinasjuttudes. Päris elus kestabki õnn seni, kuni naise tissid veel pringid ja mehe autole pole konkurenti tekkinud. Siis vahetatakse mõlemad uuema mudeli vastu välja ja õnnering algab otsast peale.
 
Lõbus Lesk 19. märts 2016, kl 12.58
mansion,
miks see sinu arust reegel on, et petta saadakse ja valikuga rahul ei olda? seepärast üldistad, et oled ise korra näpud kõrvetanud?
välimus, ajud ja iseloom on kõik võrdselt tähtsad. kui ikka olematu tiss ei eruta, pole mõtet pikka suhet punnitada. mis sellest, et vaimne klapp olemas.
või kas peaks leppima mehega, kellel arbuusitaoline õllekõht üle püksivärvli loksumas, aga hirmus hea ja pereloomisindu täis süda?
 
Karl.Marx.jun 19. märts 2016, kl 15.22
Tubli, Emma! Selle valimise kohta lisan, et nagu käru ja ais(ad).
 
vanasõna 19. märts 2016, kl 21.50
räägib, et noorena meeldivad meestele kiired autod ja ilusad naised. Vanemana, kui aru ka koguneb, lähevad loosi ilusad autod ja kiired naised.
 
Ly 20. märts 2016, kl 10.26
Mul on selline "kiiks", et ei suuda tõsiselt võtta meest, kes ei suuda hankida endale tõsiseltvõetavat autot. See on häiriv. Mees võib ju ise tore olla ja isegi mitte vaene, aga kui saraga ringi sõidab, siis see on ilming ihnusest ja sellest, et väline pool talle üldse korda ei lähe.
mansion ghost 20. märts 2016, kl 10.35
No ja siis? See on sinu probleem.
 
vaata 20. märts 2016, kl 10.44
Mees,kes ei suuda isegi sellist autot omale osta, mis on mitu korda odavam kui jalgratas, no sel mehel on peas midagi viltu ja see pole kaabu. Ise liikuda siia ja sinna kuhu vaja võimaldab vaid oma masin. Pole vaja mõelda, et odav auto on rikkis pidevalt, ei pruugi kui veab, ei pruugi kui lähed ostma asjatundjaga. Igal juhul elementaarse sõiduriista-autota mees, on igand ja viltuse kuplialusega. Ärgu hakaku rääkima, et naised on ahned ja rahatahtjad antud juhul,ei,see pole nii.
 
julia 20. märts 2016, kl 10.50
Tutvusin mehega, kes omas head haridust,töökohta, sissetulekut, kes elas eliitrajoonis eliitmajas ja sõitis ringi luksmasinaga. Kõik oli tore, kõik klappis, kuni hetkeni kui suhe jõudis staadiumi, kus edasi oli soov seksida. Minu kodus oli see välistatud, sest mul on väiksed lapsed, temal samuti üks jagatud laps. Mees ragistas murelikult pead, kus? Pakkusin välja hotelli, mille peale mees arvas, et tema seksi eest küll peale maksma ei hakka. Õnneks leidis ta sobiva lahenduse. Õue peal seisis tal üks vanem auto, mida polnud viitsinud veel maha müüa, kuna rahaprobleeme polnud. Seda romu ta välja pakkuski. Raske on mind tummaks lüüa, aga see mees seda suutis. Lahkusin sirge seljaga ja mees ei tea tänase päevani, mis minuga järsku juhtus. Hiljem kuulsin, et just ihnuse pärast lahkus tema juurest ta naine ja ka järgnevad suhted lagunesid ülikiirelt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!