Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kui mees tuleb kohtingule 93.aasta Passatiga
 
Alu 01. aprill 2016, kl 01.31
valetamine suhtesse Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks peaks alustama suhet mehega kes kohe esimesel
> tutvumisktsel juba valetab? mis siis veel edaspid
> i varjamisele ja avaldamisele kuulub?
> nii ebaki
> ndla mehega, kes oma materiaalset olukorda häbeneb
> , ei tutvuks.
> Loodab nagu naise hüppama panna o
> ma kolaga vä? või imema? ikka armastusest. samas o
> ma armastuse on juba tingimustega kaunistanud ja p
> iiranud.
> kahe tagumikuvahega olete siin.totaka
> d vanamehed, keda keegi pole pikalt taluda suutnud
> . vähemalt kahega.

tohhoo, tillae. Kohe esimesel kohtumisel, veelparem, yldse anonyymselt kusagil netiveerul peaks naisele esitama deklaratsiooni või? on tõesti nii totakas naine olemas kusagil?
 
aga muidu nagu imeb rohkem? 01. aprill 2016, kl 01.31
no Alult küsisk, kas parema autoga nagu nõgusa seljaga plikad imevad rohkem? unistustes või nii.
Loodan, et su oma plix ka kord mõne totaka vanamehe pilga otsa aetakse.pole seegi aeg enam kaugel. 3-4 aastat ehk.
 
aga kohe valetama 01. aprill 2016, kl 01.34
no Alu on kümme aastat mööda netti valetanud ja ennast kui auhinda serveerinud. Ebaausad mehed sunnivad valvsusele ja põgenema.
Kui mees ikka häbeneb oma elujärge, siis on midagi temaga raudselt valesti. Pole oluline, kas valetab end rikkamaks või vaesemaks, vale on vale ja usaldus läinud...

aga oma tilli võid taga tohootada, Alu.
 
Samblakull to hiireke 01. aprill 2016, kl 01.34
Ei muretse, aga ma ei põegi väga aastate pärast ;) Lihtsalt mulle meeldib olla habemeta. Jah, kui sel suvel puhata saan ning maale vikatiga heina niitma lähen, luban endale kasvatada ilusa kauni habeme. Mis mind paneb imestama, et paljud kaunid "bäibäd" vihkavad maatööd, ei kannata loomi ja ei taha sellest midagi teada. On mingi idee-fix, et kusagilt tuleb "Lihtsa elu" Toomas Karik, kel on 50-ste pakid šeifis ja raha tuleb seina seest. Mulle tundub, et Sa mõistad mind :)
 
eelmisele reptiiltupele 01. aprill 2016, kl 01.35
a mis sul sellest?
 
Doktor Watson 01. aprill 2016, kl 01.36
aga muidu nagu imeb rohkem? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no Alult küsisk, kas parema autoga nagu nõgusa sel
> jaga plikad imevad rohkem? unistustes või nii.
>
> Loodan, et su oma plix ka kord mõne totaka vanameh
> e pilga otsa aetakse.pole seegi aeg enam kaugel. 3
> -4 aastat ehk.

Miks ometi moderaatorid sind õnnetut ära ei blokeeri? Kümme aastat vihakõnet.
 
tänapäeval on google 01. aprill 2016, kl 01.37
no Alule ütleks, et vara olemasolu või valetamise selle kohta, leib ju Googlest. ei pea tõesti küsima.
Eesti oludes keegi tunneb kedagi, niisiis pole vajagi mehelt midagi küsida, see kas tasub end selle või tolle pakkumisega tülitada, selgub enne, kui õue astutakse.
 
Alu 01. aprill 2016, kl 01.38
Ebaausad mehed sunnivad valvsusele ja põgenema.

Arumaisaa. Selle asemel, et siis põgeneda ausana, redutad siin ja ajad jälgi. Napakas oled või?
 
kas juba 10 aastat 01. aprill 2016, kl 01.38
Doktor Watson Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga muidu nagu imeb rohkem? Kirjutas:
> ---------
> ----------------------------------------------
>
> > no Alult küsisk, kas parema autoga nagu nõgusa s
> el
> > jaga plikad imevad rohkem? unistustes või
> nii.
> >
> > Loodan, et su oma plix ka kord mõn
> e totaka vanameh
> > e pilga otsa aetakse.pole se
> egi aeg enam kaugel. 3
> > -4 aastat ehk.
>
>
> Miks ometi moderaatorid sind õnnetut ära ei blokee
> ri? Kümme aastat vihakõnet.
-------------------
kas juba 10 aastat siis alu plix on saadaval? arvasin, et see on noorem kas see ärakoristamine teeb Alu plixi nagu süütumaks vä mõne aasta möödudes?
 
ausa mehe ensekindlus 01. aprill 2016, kl 01.40
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ebaausad mehed sunnivad valvsusele ja põgenema.
>
>
> Arumaisaa. Selle asemel, et siis põgeneda aus
> ana, redutad siin ja ajad jälgi. Napakas oled või?
--------------------
ausal enesekindlal mehel pole midagi ju varjata. ja muud vanad tohlakd, kes valetavad, nagunii ju huvi ei paku.
Sa Alu võid mureta olla, sa ei huvita, liiga vana ja manipuleeriv.. ei midagi ausat ega ilusat.
 
hiir saunanurgast 01. aprill 2016, kl 01.41
Mõistan muidugi, aga su kommentaari teine pool kiskus metsa poole, sest see räägib su põhimõtetele vastu. Miks need bäibäd ei või unistada lihtsast elust kui Jumal on neile välimust andnud? Seda te mehed ju tarbida tahategi, aga iga tarbmise eest peab maksma. Mulle tundub, et Sa mõistad mind :)
 
tahan teada 01. aprill 2016, kl 01.41
tänapäeval on google Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no Alule ütleks, et vara olemasolu või valetamise
> selle kohta, leib ju Googlest. ei pea tõesti küsim
> a.
> Eesti oludes keegi tunneb kedagi, niisiis po
> le vajagi mehelt midagi küsida, see kas tasub end
> selle või tolle pakkumisega tülitada, selgub enne
> , kui õue astutakse.

Nu, ehk kirjutad meile ka, lilleke, mis alu vara sa googlest leidsid
 
saad rabanduse 01. aprill 2016, kl 01.41
sa vana tohlkas, Alu saad niimoodi rabanduse ju.
 
kaka nüüd või püksid täis 01. aprill 2016, kl 01.42
No Alul on nüüd kakarida... irw
 
hiir saunanurgast 01. aprill 2016, kl 01.45
Siin kisub riiuks. Olge sama tublid edasi, samblakull ja välipreester. Kust ma muidu selliseid tarkusi kuulen, sest mehed ei kipu küll oma tasuliste vallutusretkedest tavalisele hiirele rääkima:)
 
Alu 01. aprill 2016, kl 01.45
Tahaks ka teada, mis vara mul siis on, avaldage, varesed, mis te niisama kraaksute ja manipuleerite. Andmeid, palun andmeid:D
 
Samblakull to hiireke 01. aprill 2016, kl 01.52
Kahjuks ei ole mina veel kohanud elus naist, kellele meeldiks ühteviisi teater, ööklubi, reisimine, ent aga äärmiselt lihtne maaelu talus, kus mõnikord talveööl võib elekter ära minna, süüa tuleb küünlavalgel ja vett kaevust tuua. Romantika? Jah, aga see tundub romantiline vaid kirjeldades. Mitte et ma oleksin nüüd maamees, ent esivanemate talu vajab putitamist ja armastan seal vahel viibida nö mediteerimas. Reisimine tundub mõne jaoks vägagi tore mõte, ent kui asi väljub 5* hotelli raamidest ja tuleb iseseisva keeleoskuse, elektrita ja moskiitodega võideldes hakkama saada, ilmneb inimeste tõeline pale. Meenutades Michael Douglase ja Kathleen Turneri "Kalliskiviromaani", siis ilmselt paljudel inimestel on selliseid kogemusi. Suhted purunevad reisidel, sest alles siis selgub, kui vähe sa tegelikult inimesest tead. Kellest arvad teadvat. Ainult äärmuslikes olukordades saame teada, kes me tegelikult oleme. Oma naha all...
 
hiir saunanurgast 01. aprill 2016, kl 02.04
Elukogenud samblakull ei tohiks nii elukogematu olla, või on süüdi öötunnid? Pole olemas universalset naist (meest)!
Ainus lahendus ongi rollide jagamine: ühega reisid 5* reisidel, teisega küpsetad sitikaid kuskil preerias; ühega käid peentel kontsertidel, teisega kuulad kätega sääski vehkides ööbikulaulu. Avastasin jälle väikese vasturääkivuse;) Kas sa ei unistagi universaalset naisest seksimise jaoks?
 
Samblakull to hiireke 01. aprill 2016, kl 02.19
Ma ei unista universaalnaisest, ma unistan naisest, kellega pesa punuda. Lihtsalt tühilaske on elus mitu olnud. Kogenematus? Ojaa, ilmselt liigne usaldavus ja kiinduvus nö vasikasilmadesse. What is gone, that is gone nagu ütlevad inglise sõbrad. Ma ei armasta armukesi pidada ega naisi petta. Ehkki ilmselt oleks pidanud või siis võinud. Seksi ja armastust mina ühte patta ei pane, mitte kunagi. Armastatud naise jaoks oled valmis tulle minema, aga tasuline armastus on nagu mäki kiirtoit. Hetkeks täidab kõhtu, ent pärast on hinges ahastus. Milleks? Ma ei ole moslem, kellele on lubatud kuni 4 naist. Mina olen kahjuks või õnneks monogaam, kes tahab ühte naist. Või kui nüüd nalja heita, siis 13. lennu diplomietenduses "Oklahoma" (1988) ütles Jude, et ma ei taha enam neid pildinaisi, ma vajan pärisnaist :D
 
Huvi 01. aprill 2016, kl 02.25
Alule, tutvuse aluseks peaks nagu mingi huvi olema. aga Alu ja Sidi ja teiste siinsete kohta see puudub. lihtsalt ei taha päriselus sellistega tutvuda. kuidagi räpane.
 
hiireke saunanurgast 01. aprill 2016, kl 02.27
Ajasid mul une ära, kullionu. Kaagid ka õnneks põhku pugenud, saab filosofeerida:)
Kas su pesapunumise plaan pole natike hiljapeale jäänud? Kiirelamiskursus sinusugusele elumehele oleks: õnne ega Naise armastust, seda tõelist, ei jagugi igaühele. Selle nimel peabki võitlema, kelleltki üle lööma, parem olema ja jäämagi parimaks, kui sa just koolipingist naist ei otsi.
 
hakkab pihta 01. aprill 2016, kl 02.31
no see hiireke tuleks ka kassi keresse saata.

hilja pole kunagi kuni hing veel sees.
 
Samblakull to hiireke 01. aprill 2016, kl 02.35
Minuvanusele mehele on naised koolipingist natuke pedofiilne teema. Peale ihihii ja ahahaa ja izzand kui äge auto sul on peab ka midagi muud olema. Ehkki tänapäeva mitmed 20sed on elukogenumad kui 35sed. Midagi ma ei kahetse ja endale ette ei heida...aga ma olen tundnud seda tõelist tunnet, nii et tean, millest räägin. Pesapunumise all ei mõelnud ma just lastesaamist, lihtsalt inimest, kes on südamlik, hell ja soe. Huvitav, miks naised arvavad, et kõik mehed hindavad naisi vaid välimuse järgi? Jah, nooruses, ent hiljemalt 35 peaks mõistus paika loksuma, et välimus pole kõik inimeses :)
 
hiireke saunanurgast 01. aprill 2016, kl 02.40
Olgu, olgu, kas mina ei võigi natuke norida?:) Loomulikult võib ja peabki unistama. Soovin lausa edu, kui neil oleks vaid nii palju aru, et mingi verinoore naisega seda tõelist pesa punuma ei hakka. Aga mis mul sest, kui isegi hakkavad.
Ööd!
 
hiireke saunanurgast 01. aprill 2016, kl 02.43
special vabandus sulle, kullionu. Mingu sul hästi ja leia oma Tõeline Naine:) Selle autoteema risustamise kompensatsiooniks oleks viisakas nüüd küsida, mis auto sul on?:P
 
Samblakull to hiireke 01. aprill 2016, kl 02.47
Muidugi võid norida, ma ei pane pahaks. See verinoorte naiste aeg on mul 30ndate alguses läbitud. Mulle ei meeldi tegelikult elada unistustes, mulle meeldib neid ellu viia ;)

Ööd!
 
uinuv punapea 01. aprill 2016, kl 02.50
no punapea läks nüüd tudule. jälle üks päev surmale lähemale.
 
sid ka üles äraganud 01. aprill 2016, kl 03.36
sid siis samblakull. kas vana venelasega saigi armastus juba otsa? või otsid nagu varuvarianti? et kui üks ära sureb vanadusest, siis kohe järgmine hea hunnikust võtta.
 
Zooloog 01. aprill 2016, kl 11.10
sid ka üles äraganud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sid siis samblakull. kas vana venelasega saigi arm
> astus juba otsa? või otsid nagu varuvarianti? et k
> ui üks ära sureb vanadusest, siis kohe järgmine he
> a hunnikust võtta.

Kas Mati Kaalu hoolealused pääsevad ainult öösel netti vä? Pepumakaagid, ma mõtlen nagu.
 
Esopus Spitzenburg 01. aprill 2016, kl 11.28
Habeme osas pole ma teiega nõus...korraliku habemega mehed on ägedad...ja kui veel pikad juuksed ka on....tegelt ideaalis tätoveeringud võiksid ka olla, nagu Rob Zombie...
aga ma tean, et ma olen oma meestemaitse osas üldiselt, ja kohe kindlasti siin, vähemuses:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!