Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kui mees tuleb kohtingule 93.aasta Passatiga
 
tolerantne 28. märts 2016, kl 22.08
olgem toleransed, alu ja punapea intelligentsus on reptiilide kategoorias.
 
kes krõbistab küoiseid teki all? 29. märts 2016, kl 01.00
Sid kirjutab: Ma kobin võimalikult vara õhtuti voodisse, sest seal on palju rohkemat teha, kui delfi foorumis. :D
-----------
assa, papi, või tema käib salaja küpsiseid teki all söömas.
 
irw 30. märts 2016, kl 09.38
tolerantne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olgem toleransed, alu ja punapea intelligentsus o
> n reptiilide kategoorias.

irw! ärge ainult tolerantsusega liiale minge nagu multikulti pooldajad.
 
Samblakull 31. märts 2016, kl 13.20
Ausalt ei saa mina aru naistest, kes mehi auto järgi vaatavad. Aastaid tagasi oli mul vana Audi 80-pann, aga sees istus neiu, kes nägi välja...nojah, ütleme nii, et tegemist üsna tuntud modelliga. Ööklubis ühed kekatsid tulid sebima, aga said korvi. Pärast vaatasid mokad töllakil oma 7-seeria buumerist, kuidas ma vana rondi, aga kauni neiuga lahkusin. Mulle imponeerib Kenderi "Kolmas printsess", just sellepärast, et fassaad ei ole alati kõik. Ka jõukas inimene võib tulla kohtama totaalse parsaga, et testida teise inimese hinge...
 
Alu 31. märts 2016, kl 14.09
Samblakull, kuidas sa aru ei saa, mis naised mehi autode järgi vaatavad? Hea auto on vajalik juba selleks, et sellised naised kohe enda vaateväljast välja jätta.
 
To Alu 31. märts 2016, kl 18.43
Neiu kes on noor, ilus ja haritud, panni ei istu, sest ta on teisest klassist, tõenäoliselt haritud, varakas mees ei sõida vana panniga. Koonreid on ka kes panniga sõidavad, iga senti veeretavad.
 
sambalakullile 31. märts 2016, kl 19.24
ja millega sa selle modelli siis üheks ööks ära sebisid?
 
alu räägib ju pettusest 31. märts 2016, kl 19.25
et näidata end MUIDU ihaldusväärsena. KUI MEES OMA EDUKUST HÄBENEB, ON KA NAGU JAMA MAJAS.
 
Samblakull 31. märts 2016, kl 20.24
sambalakullile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja millega sa selle modelli siis üheks ööks ära se
> bisid?

Mitte üheks ööks, vaid kaheks aastaks. Mehel peab midagi kahe kõrva vahel kah olema. Mingid X6 fännid (tõmblejad) ei tule siinkohal arvesse:D
 
Samblakull 31. märts 2016, kl 20.28
Remargina lisaksin veel, et sul võib olla kasvõi Lamborghini, Aston Martin või Koenigsegg. Kui oled rumal nagu Ivan Duratšok, kes sõitis liikuva ahjuga ja sõi barankasid, on varem või hiljem suhe puruks. Ja hing katki :D
 
Alu 31. märts 2016, kl 21.02
To Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Neiu kes on noor, ilus ja haritud, panni ei istu,
> sest ta on teisest klassist, tõenäoliselt haritud,
> varakas mees ei sõida vana panniga. Koonreid on k
> a kes panniga sõidavad, iga senti veeretavad.


unista edasi ja puhka jalga. Samblakullil on selle kohta näide, kuidas mannekeen vanasse autosse istus mehe kõrvale. Igal mehel on olnud ka normaalseid naisi peale kullakaevurite ja tupevareste.
Isegi prAgnes istus minu vanasse panni, imestades, kui korras ja puhas see on. Mehel on vahel mitu autot, igaks otstarbeks oma:)
 
Samblakull 31. märts 2016, kl 21.30
Alu räägib tõtt :) Kui naine alustab suhtlust teemal, et mis autoga sa sõidad, kus kinnisvara omad ja palju aktsiaid on, on siis minu jaoks tähendab see, et "case closed" ja igaveseks. Liiga palju halba tuleb sellistest suhetsest. Ma võin aru saada, et teatud vanuses daam hindab stabiilsust, aga kullakaevuritega kunagi tegeleda ei taha.
 
Untitled 44 31. märts 2016, kl 21.38
Kui meeste loogikat veic reverssida, peaksid naised esimesele kohtamisele tulema meigita, lohaka soengu ja kortsus ning räpaka riietusega, ikka sel eesmärgil, et tõeline mees ei lase välimusel end petta ja näeb otse naise hinge sügavaimasse soppi peidetud pärlid kätte ära..
 
N nagu naine 31. märts 2016, kl 21.49
Untitled44, saad minult maksimum punktid.
 
Ly 31. märts 2016, kl 21.56
Õige jutt, Untitled 44 kell 21.38. Tõesti siinsed mehed arvavad, et nad on printsid valgel hobusel oma päevinäinud Passatiga.
 
Samblakull 31. märts 2016, kl 22.06
Ly Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Õige jutt, Untitled 44 kell 21.38. Tõesti siinsed
> mehed arvavad, et nad on printsid valgel hobusel o
> ma päevinäinud Passatiga.


Kui minna tagasi 19. sajandisse, siis vägagi mitmed rikaste suguvõsad said oma esimesed miljonid kullakaevurite tapmisest. Mida me sellest järeldame...kas päevinäinud Passat teeb mehest mehe või X6, mille rehvidest on traadid väljas, sest korralike 20" rehvide jaoks lihtsalt ei jätku raha. Mine vaata Lasnamäel ringi - hruštovkade ees seisavadki need armastatud X6-d ja S-Mersud...So long, see vaidlus on mõttetu ;)
 
välipreester 31. märts 2016, kl 22.11
Untitled 44 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui meeste loogikat veic reverssida, peaksid naise
> d esimesele kohtamisele tulema meigita, lohaka soe
> ngu ja kortsus ning räpaka riietusega, ikka sel ee
> smärgil, et tõeline mees ei lase välimusel end pet
> ta ja näeb otse naise hinge sügavaimasse soppi pei
> detud pärlid kätte ära..

Naised peavad esimesel kohtumisel kohe sauna tulema ning viha, leili ja basseiniga mitte koonerdama.
 
Alu 01. aprill 2016, kl 00.37
absoluutselt, esimese kohtingu jaoks külge monteeritud kyyned, ripsmed jms pikendused võite rahumeeli koju jätta või mõnele tupevaresele välja rentida. Mees ei tule nendega kohtama ja mehe autot ei huvita need yldse.

Õppevideo, kuidas ei pea kohtamisele minema:

https://youtu.be/et281UHNoOU
 
kõik ju ilus 01. aprill 2016, kl 00.44
kõik ju ilus, aga kuidas sa vana mehega sauna lähed? noorel naisel tuleb ju okserefeleks. alu on seda kindlasti näinud.

siinsetele: üksksi naine ei jäänud teil nagu pidama,. siis kui romantiline mehe pääastmise idee otsa sai.
 
Samblakull 01. aprill 2016, kl 00.46
Loomulikult, loeb ju tegelikult see, kus mees elab ja mis tööd ta teeb. Kui elad kanakuudis nagu "Arabella" aadu ja sõidad X5-ga, ei ole see ju palju parem kui elad korralikus majas, aga sõidad Avensise, Passati või Mondeoga. Mees tuleb kohtama korralikus ülikonnas, viisakate kingadega ja raseeritult, aga automark on tõesti viimane asi, mille järgi järeldusi teha. Need, kes nii teevad, nutavad veel 40+, et kodumaine mees on jobu ja pole õiget meest jne.
 
hiir saunanurgast 01. aprill 2016, kl 00.49
Paluksin paari päevase habemega, tänan!
 
Doktor Watson 01. aprill 2016, kl 00.50
kõik ju ilus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kõik ju ilus, aga kuidas sa vana mehega sauna lähe
> d? noorel naisel tuleb ju okserefeleks. alu on sed
> a kindlasti näinud.
>
> siinsetele: üksksi nain
> e ei jäänud teil nagu pidama,. siis kui romantilin
> e mehe pääastmise idee otsa sai.

Muuda oma käekirja, imearmas ropendaja. Deduktiivne meetod ütleb, et tegemist on meie imekalli pepumakaagiga. Elementaarne, dr Watson!
 
Samblakull 01. aprill 2016, kl 00.54
hiir saunanurgast Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Paluksin paari päevase habemega, tänan!


Kahjuks on mul 30ndate lõpus habe kergelt hall nagu Daniel Craigil Bondi-filmis "Skyfall", nii et eelistan seda pigem maha ajada ;)Juuksed küll õnneks veel mitte, aga mulle ei meeldi habet kanda. Pealegi habe ei näita minu arvates soliidsust, pigem asotsiaalsust. Kui suudad mind ümber veenda, siis proovime :)
 
hiir saunanurgast 01. aprill 2016, kl 01.02
Asotsiaalsusega assotsieerub paaripäevane habe vaid siis kui see on asotsiaali näos. Soliidse riietuse, läikivpuhaste kingade jms juures on see nö lohakas elegantsus. Ümber sind veenma ei hakka, sest ei tea, kumb variant sulle sobib, selleks peaksin sind üle vaatama nii habemega kui ilma;)
 
Samblakull 01. aprill 2016, kl 01.16
Noblesse oblige ehk amet kohustab :) Kuna pean lipsuga liikuma, ei saa lubada endale raseerimata olekut. Kuigi jah, vahel oleks see ju vägagi meeldiv. Umbes nagu Kristjan Jõekalda "Kahes Kanges Venemaal" panna selga dressid, pähe "kepka" ja tolmumantel. Kahjuks on puhkus mitu aega välja võtmata. Öeldakse küll, et habe kaunistab meest, ent minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt teeb see ka vanemaks. Ent - ka esimene Bond Sean Connery valiti veel vanuigi seksikaimaks elavaks meheks planeedil. Kunagi ei tea ;)
 
Alu 01. aprill 2016, kl 01.22
paaripäevane habe ei tee vanemaks. Iga päev lipsuga käia ja selle nimel lõug siledaks kraapida teeb kyll:)
 
hiir saunanurgast 01. aprill 2016, kl 01.23
Rõhutan, paaripäevane habe, mitte habe! Võibolla on sul isegi õigus, sest see kaunistab pigem noori mehi. Vanematel soliidsetel meestel jagub karismat ja enesekindlat seksikust niigi igast otsast. Siin on kombeks vist lisada, et ma ei aja sulle ligi;)
 
hiir saunanurgast 01. aprill 2016, kl 01.25
eelmine vastus oli mõeldud Samblakullile.
 
valetamine suhtesse 01. aprill 2016, kl 01.26
miks peaks alustama suhet mehega kes kohe esimesel tutvumisktsel juba valetab? mis siis veel edaspidi varjamisele ja avaldamisele kuulub?
nii ebakindla mehega, kes oma materiaalset olukorda häbeneb, ei tutvuks.
Loodab nagu naise hüppama panna oma kolaga vä? või imema? ikka armastusest. samas oma armastuse on juba tingimustega kaunistanud ja piiranud.
kahe tagumikuvahega olete siin.totakad vanamehed, keda keegi pole pikalt taluda suutnud. vähemalt kahega.
 
Alu 01. aprill 2016, kl 01.27
hiirele.

Ära muretse, mulle on niigi selge:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!