Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Uueaasta vana teema
 
Alu 02. jaanuar 2022, kl 20.34
Ja sul on probleem Juula problemaatilise suhtega, oled viskunud tuleviku kaitseks dzotile?
 
Veenus karusnahas 02. jaanuar 2022, kl 20.35
Juula korjab siit materjali psühhopaatidest vanameeste kohta. Alu sobib ideaalselt sinna saatesse. Aastaid siin naisi solvanud ja mõnitanud kiilakas psühh.
 
Vihjeandja Maali 02. jaanuar 2022, kl 20.39
Juula saadetes sellised persoonid ei esine.
 
tuttav 02. jaanuar 2022, kl 20.40
Lihtsalt inimesest on kahju.
 
Alu 02. jaanuar 2022, kl 20.55
Veenus karusnahas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Juula korjab siit materjali psühhopaatidest vaname
> este kohta. Alu sobib ideaalselt sinna saatesse.
> Aastaid siin naisi solvanud ja mõnitanud kiil
> akas psühh.

Ennekõike pead ikka peeglisse vaatama, kas seal ikka on veenus ja karusnahk või paistab hoopis mingi rääbakil kullakaevurist ebaõnnestunud harakas, kellesarnaste olemust ja üdini sitta iseloomu on tõesti nii mõneski teemas käsitletud:)
 
Artur Kandjavarvas 02. jaanuar 2022, kl 20.57
Tundub, et jõudsime sellisesse järku, kus me armsad õrnema poole esindajad on siit pettunult jalga lasknud, olgu siis mis põhjustel tahes. Alles on jäänud keegi naljahammas, kes miskit muud kasulikku teha ei oska, kui niisama aasida. Ja siis veel keegi tuttav. Kuda küll tema siia sattus?
 
Alu 02. jaanuar 2022, kl 21.07
Artur,
on sel tähtsust kes ja kuidas. Aastaid mind siit välja ajada vajab ju pidevat kontrolli ja järjepidevust, kas ikka olen läinud. Irw
 
Juula 02. jaanuar 2022, kl 21.43
Suurejooneline maskiball on nüüd läbi saanud. Küll on siin alles tegelasi läbi käinud.:)
 
mõttetu 02. jaanuar 2022, kl 21.49
Kuriteoteade või niisama edasi, mis muud saab siin olla? Oleks ime, kui keegi parema lahenduse leiaks.
 
Alu 02. jaanuar 2022, kl 21.49
Läbi saanud?? Kidding? Tulid teletöölt tutvuma?:)
 
Juula 02. jaanuar 2022, kl 22.00
Mis te olete siin kõik segi läinud või???
 
Juula 02. jaanuar 2022, kl 22.02
Nojah, edumeelset uut aastat ja toredaid elamusi naisteotsinguil!
 
Alu 02. jaanuar 2022, kl 22.03
Juulade valik aina paisub nagu pärmitainas:)
 
Juula 02. jaanuar 2022, kl 22.08
Päris tõesti, tegelge siis oma vihavaenlaste rahustamisega ning ärge muutuge paranoiliseks.
 
Alu 02. jaanuar 2022, kl 22.08
Kuid ainult ühel Juuladest on kuues meel.
 
Juula 02. jaanuar 2022, kl 22.09
Kuuendat meelt pole olemas!
 
Juula 02. jaanuar 2022, kl 22.17
Said maagi kaardi tagurpidi. Seega, kahjuks ei saa sa oma ellu tuua seda, mida soovid. See, mida vajad ei ilmu imeväel ning edukaid algusi ka pole ette näha.
 
Alu 02. jaanuar 2022, kl 22.24
Tegemist on needusega?
 
Alule 02. jaanuar 2022, kl 22.32
Ei, tegemist pole needusega, tegu on lihtsalt halva õnne ja karmaga. Eks sa ise oledki iseenda needus. Samas võin aidata karmat parandada. Selleks pead võtma püksid maha ja ajama tagumiku uppi. Küll ma siis vaatan, mis teha annab ;)
 
Juula 02. jaanuar 2022, kl 22.36
Ei. Segasin 2x pakki ja tõstsin uuesti kokku. Mõlemal korral tuli üks ja sama kaart Mõõkade 10, mida võiksid tõlgendada kui mingi olukorra lõppemist ja vabanemist. Nüüd peaks avanema sulle uued võimalused õnneni jõudmiseks. Jäta oma minevik selja taha.
Mida see sinu jaoks tähendab, mina ei tea, aga küllap ise mõistad paremini. Needust sul küll pole.
 
Juula 02. jaanuar 2022, kl 22.41
Mis ametit te mulle siis pakute, kui teletoimetaja tundub naeruväärsena? Huvitav oleks teada.
 
Alu 02. jaanuar 2022, kl 22.42
Kuidas saan tänulik olla?
 
Juula 02. jaanuar 2022, kl 22.43
Ja muide, ma pole kuskil maininud, et soovin tutvuda.
 
Alu 02. jaanuar 2022, kl 22.46
Juula Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis ametit te mulle siis pakute, kui teletoimetaja
> tundub naeruväärsena? Huvitav oleks teada.


Ei ole naeruväärne. Kindlasti meil ka on selliseseid teletöötajaid.
 
Juula 02. jaanuar 2022, kl 22.48
Ma jään siis kõigi siinsete osalejate nägemusi minu professioonist ootama. Homme õhtul on ehk huvitav ülevaade saada.
 
Juula 03. jaanuar 2022, kl 00.09
Naeruväärne oli see kiilakas seanäoga vanamees poes, kes kõõritas mu jalgu. Endal ila suunurgast tilkumas. Kas teatav sarnasus Aluga oli juhuslik? Ka kaarte ladudes tuli välja tagurpidi Must Notsu. Oleks nagu ettekuulutus kohtumiseks sea moodi mehega?
 
Juula 03. jaanuar 2022, kl 18.58
Vaikus on nii kõikehõlmav
 
Alu 03. jaanuar 2022, kl 19.03
Kuidas kuue meelega Juulal aasta esimene tööpäev läinud on?
 
Juula 03. jaanuar 2022, kl 19.08
Rahulikult.
 
Alu 03. jaanuar 2022, kl 19.13
Ei saanudki tollest eelmisest teemast õieti sotti-tutvumise lainel pole kohe üldse või natuke ikka?:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!