Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised ja õla
 
Alu® 30. detsember 2016, kl 12.14
Tutvumisel tutvud ju ka naise õlgadega.
Ise arvaks, et naisel võiks olla kleenukesed õlad, pikk kael ja pikad liblikakäed. Vaadates aga ringi...näed turjasid, mis on võrreldavad heinakuhjaga. Selle kyljes rippumas jämedad käsivarred ja hea kui kael lõuast yldse eristatav juhtub olema. Mõistagi toetub kogu kupatus tummistele reitele, käändepunktiks massiivne tagumik. Saaks aru, et maatöö ja raske elu või meistersportlane aga põhiline tegevus jääb ju siiski nutiseadme näppimise ja facebookis laikimise kanti! Miks peab selleks naine härga meenutama? Ringi kappama? Ja seejuures asja ilustama, et aga "minus leidub kõike" Või kas eesti naine lihtsalt ei allu mingitele dieetidele või normaalkaalule?

Samas ei näe me kusagil reklaamides, moes ega etenduses tyndreid-ikka pikad ja saledad kenad naised. Kasvõi see video:

Betsie Larkin ft. Super8 and Tab - All we have is…: https://youtu.be/egVajOWTiss

Midagi on ikka tasakaalust ilu mõistes oluliselt väljas.
 
kohe aru saada 30. detsember 2016, kl 12.23
kohe aru saada, et pole makaagi tekst, tema alu teemad on nagu dauni tehtud, kes ei oska kirjutada

makaak ongi daun kes 16:30 ja öösel kell 1 teemasid teeb

mina kujutan ette, et makaak on paksem korpulentne, pruunide juustega, poisi peaga, väiksed tissid, paks tünni keha, vanem naine, kergemat sorti kiiksuga peas, siiani süütu ise 36-50 aastane
 
kle alu 30. detsember 2016, kl 12.23
Kui miski tasakaalust väljas on, siis sa ise. Mul tundub, et oled ise ka paras tünder, miks muidu see teema su jaoks nii hell tundub.
 
tünder 30. detsember 2016, kl 12.28
kui inimene on halbade geenidega, nagu loll jne


aga paksus on enda teha, kui naine sellega hakkama ei saa on ta laisk
 
Alu® 30. detsember 2016, kl 12.30
Kui ma kirjutan paksudest naistest, siis võib see nende jaoks hell teema olla. Ja just neile, kes nagu arvavad end mittetyndrid olevat, kuid vähimgi vihje mingile sellega seoses olevale teemale vallandab paanikahäire. ja eks parim kaitse ole ju rynnak ala "alu sa oled ise paks". olen ma jee. Mina pole naine ja paks ammugi mitte:)

Liivakellad, vaadake parem seda videot. Betsie Larkin on muidu ise ka paganama kena naine naine ja väga ilusa häälega.
 
Alu® 30. detsember 2016, kl 12.37
Ehkki selle teemaga oli mõte mitte paksudele ära panna vaid lihtsalt huvitav on, kuidas valdavalt on eesti naistel nagu mingid veolooma turjad. Vaatad vanemaid naisi-peaaegu kõik on nagu mingid eks meistersõudjad. Massiliselt poekotte koju lohistanud? Või on eesti naine yldse seda tõugu, et noorena veel kuidagi enamvähem, ei torka nii silma see jässakas õlapartii aga vanemast peast võiks juba meestega nagu jõudu katsuma minna. Võta siis taolistel õrnalt ymbert kinni ja sosista õrnusi eksole, ennastki ajaks naerma.
 
uuriks 30. detsember 2016, kl 12.41
suur kere võib olla ka suurest skeletist, siis ei aita ka dieet

oleks vaja need naised üle vaadata, kas nad söövad rasva ja ei liiguta ennast või mis neil viga on
 
üks mees 30. detsember 2016, kl 12.47
Mul oli ka kunagi üks meestuttav, kelle arvamused naistest olid midagi väga sarnast Alu mõtetega. Hiljuti ühel üritusel kohtusin temaga üle aastate ja kui ta oma abikaasat tutvustas, siis pidin ehmatusest püksi laskma - ma isegi ei kujuta ette, mis nipiga see krõõp suutis mehel soni nii silmile tõmmata.
 
see on nii 30. detsember 2016, kl 12.49
25 läheb naine paksuks ja 30 läheb mees paksuks, ealine asi, kes trenni ei tee
 
ahhaa 30. detsember 2016, kl 12.51
üks mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul oli ka kunagi üks meestuttav, kelle arvamused
> naistest olid midagi väga sarnast Alu mõtetega. Hi
> ljuti ühel üritusel kohtusin temaga üle aastate ja
> kui ta oma abikaasat tutvustas, siis pidin ehmatu
> sest püksi laskma - ma isegi ei kujuta ette, mis n
> ipiga see krõõp suutis mehel soni nii silmile tõmm
> ata.

see on ka alu saatus.irw
 
Alu® 30. detsember 2016, kl 13.00
Selge see, et mingi haruldus pole ka mehed, kes on naistest sõltuvuses. KeL PEAB olema naine, olgu ta siis kasvõi kujuteldavalt kena või mingi hea omadusega. Ehk siis loodus on nii seadnud, et koledad naised ja taolised mehed peavad olema jatkusuutlikud. Teistele, nagu mulle, eeskujuks, et nii pole ju mingit mõtet asjal:)
Olla koos mingi naisega, keda lõpuks ei taha ei vaadata ega kuulata ja kellega koos olles loodad, et ta yhel päeval lihtsalt ära kaoks või enam välja ei ilmuks. Hingad kergendatult ja mõtled et jälle yks läinud.
Vabandus või õigustus, et mees lasi omale mytsi pähe tõmmata...no sry aga igasugu sõltlasi on ju niigi. Kes kiirlaenudest, kes kasiinodest. Miks ka mitte kõõmadest siis.
 
Raivo Kohalik 30. detsember 2016, kl 13.13
Saagem tuttavaks
xxxl.... modellidega

iga sale naine pole ilus
ümar naine võib olla ka...
modell ?

proportsioonid teevad naised ilusaks
seda nii saledate kui ümarate puhul .
iga mees kui koer ei haugi kondi peale


 
nii 30. detsember 2016, kl 13.16
no aga kui nooruses oli naine enam-vähem ja see geneetiliselt sisseprogrammeeritud turi avaldub alles vanas eas...kas siis terve eluea jooksul su kõrval heas ja halvas olnud naine, kes omaks saanud, tuleb välja vahetada? Et vahet pole, kui hea ja tubli ja truu ta on...ikka hingad kergendatult kui ühel päeval ära kaob lihtsalt sellepärast, et talle on tekkinud turi?
 
lihtne 30. detsember 2016, kl 13.27
selline paks naine tuleb kohe igaviku teele saata ja uus võtta

mis on veel kehvem, suur osa naisi on lollid kes ka on saledad, oskavad ahvi tasemele köögis süüa teha ja see on kõik
 
Alu® 30. detsember 2016, kl 14.29
Pole kunagi väitnud, et keegi kokku kasvanu tuleks välja vahetada või maha jätta. See on teine teema. Mida on minu eest arendanud need väljavahetatud kibedikud:)
 
graatsiline hüljes 30. detsember 2016, kl 14.29
Alu® Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Mina po
> le naine ja paks ammugi mitte:)

paluks pilti:) iga tünnkerega kesksooline tillitu lupard võib siin anonüümselt väita, et on mees ja body fitnessi kohalik tšempion. ilma tõestuseta ei usu.
nagu sinagi ei usu, et mõni sale naine võiks internetis käia:p

muidu, kuskohas sa jälle ringi vaatasid, et meeleheites siia kurtma tulid?
"näed turjasid, mis on võrreldavad heinakuhjaga. Selle kyljes rippumas jämedad käsivarred ja hea kui kael lõuast yldse eristatav juhtub olema. Mõistagi toetub kogu kupatus tummistele reitele, käändepunktiks massiivne tagumik."

kas oma magamistoas või äkki flirticus, kus ainult penskarimammid sulle püksi pugeda üritavad? irw.
 
Alu® 30. detsember 2016, kl 14.38
Kui Raivole meeldivad liivakellad või kapsatynnid, aga palun. Sel mehel peaks olema lööki niipalju, et koguaeg on pikali maha joostud ja hingetu. Pole omal vajagi asutada tynnivabrikut, see tehakse tema eest ära ja tõstetaksenkätel ta selle direktoriks. Tagasi astumisega kaasneb lömastamisotsus, mis langetatakse yhiselt.

Legends of Vocal Trance 6 - Betsie Larkin | Mixed…: https://youtu.be/mZDx-KdLIuc

Pildil oleva naise kohta poleks ilmselt maapeal meest, mes ytleks et ta on kole. See on arvamus, millel on rohkem kaalu, kui kõigil ylekaalulistel. Sest sel naisel on lihtsalt võrratult kenad mandlisilmad, täpselt paraja suurusega suu, ilus lõug, nina ja otsaesine. Tal on kõik olemas, midagi pole puudu või ripakil räpakil.
 
kuri nägu 30. detsember 2016, kl 17.06
no see naine ehk kurjaks meigitud. kui googlesse nimi lüüa, tuleb välja ka suht loppis olemisega ja kottis silmalaugudega pilte. nii, et ilu saab vabalt luua meigiga. suht paksud jalad ka ühel intervjuudeseerial.
 
kaameratöö 30. detsember 2016, kl 17.15
videote tegemisel on teda ka pikemaks venitatud, sellest see terv pisike lõug. ka lives tehtud võtted võivad olla pikemaks venitatud, kaameral ju mitmeid funktsioone..

ikka veel üllatab eesti vanade meeste lihtsameelsus selles kustumatu "naturaalse" ilu osas. irw
 
Raivo Kohalik 30. detsember 2016, kl 17.28
Alu® 30. detsember 2016, kl 14.38

Kui Raivole meeldivad liivakellad või kapsatynnid, aga palun. Sel mehel peaks olema lööki niipalju, et koguaeg on pikali maha joostud ja hingetu. Pole omal vajagi asutada tynnivabrikut, see tehakse tema eest ära ja tõstetaksenkätel ta selle direktoriks. Tagasi astumisega kaasneb lömastamisotsus, mis langetatakse yhiselt.

,,,,,,,,,,,,,,
teadin ette juba et väärilise vastuse saan Alult .

mulle meeldivadki liivakellad , sipelgad ja herilasedki - tünnidesse suhtun pigem tolerantselt püüdmata neid solvata . Ka sale kui ümar võivad olla liivakellad .
Kondised luukered ajavad mul hirmu nahka - kardan selliseid kui Kurat välku - kui surnuaial luukeresid -kes hauast välja tulnud just..... "saame tuttavaks - ütlema mulle . pealegi peab head palju olema (ja mitte vähe) .
Selle moe näitusegi valisin teisetest välja seepärast et .... need modellid kasutavad kenamaid kingi (kui teised) . veel on neil ilusamad ... soengud

jaa muidugi kaa silmad
 
kohalik nõid nastja 30. detsember 2016, kl 17.40
issake, nüüd ma veel laulan ka. suht selle Betsie larkini moodi.
 
Alu® 30. detsember 2016, kl 17.44
Kas teile tõesti ei meeldi Betsie Larkin? Kellele ei meeldi see on lödipüksist kloun või paks ja kade eit. Irw
 
Alu® 30. detsember 2016, kl 17.47
Tynnidega on lugu natuke kyll nagu pyssirohu tynnidega. Ehk siis pole väljendit, millega neid kutsuda, et nad ei solvuks. Sest paks naine ei taha olla ei paks naine/tynn/kapsatynn/aam/lähker/seljakott ega yldse miski. Ta tahab olla ihaldusväärne, nagu seda on peenikesed ja saledad. Ja kui teda lohutada, et ta pole ju paks, siis läheb asi veel eriti hulluks, sest pole võimalik ära määratleda, kui peenike ta siis on. Igatepidi kriis ja sõda nagu syyrias. Raivo sugustel otse peale lennata, et meeldivadki igasugu sipelgad ja mummulised...ei lähe jälle läbi, sest siis hakatakse kriiskama, et tahad ainult ära kasutada. Ehk siis reeglina ollakse ebakindluse etalon, mis on plahvatusohtlik nagu sõjaagne lennukimyrsk-kunagi ei tea, millal plahvatab.
Aga noh, Raivole edu, ka myrsuga võib ju sõbraks saada või siis koos lennata proovida.
Minu jaoks on teema lihtsalt huumor, sest kedagi õhemaks teha ju ei saa ja õhemaks pidama ka nagu ei hakka.
 
Alu® 30. detsember 2016, kl 18.08
Näärikurbusest saab rõõm
Alu®

Nääriõhtu läheneb,
kuid ajumaht mul väheneb.
Siis meeles mõlgub kapsatünn,
on unund ammu "vao" künd.

Mind kaaluteema erutab,
kui mõistus minul perutab.
Siis hallukaid näen vaaladest
ja hiigelnaistest kurjadest.

Kui silman pruntis tagumikku,
kaob minul isu saada n.kku.
Ma naistekal end lohutan,
ja rahvamasse kohutan.

Ei ole siinmail olemas,
neidu noort ja saledat :-(((
Ma parem piilun transvestiiti
ning hoian kõrgel keskmist piiki.

Oh käige kanni, kõik see rahvas,
ma olen omadega "mokas".
 
Pooletobine 30. detsember 2016, kl 18.16
hakkab teemat kaaperdama. Miks sa oma tehtud alu teemades ei või laikida?
 
vinnid näos 30. detsember 2016, kl 18.18
see suht meigiga rikutud näonahk sel aluljaanal on siis oma padjalt hommikul leides kaunis?
sel lauljaaanal ju suht kehv näonahk, kui naturaalse pildi leiad. aga alule läheb kõik, naljkas vana mees selline. silmanägemine kah pole endine.
 
Alu® 30. detsember 2016, kl 18.24
Ei lähe kõik, sina ju ei lähe, makaak!
 
Raivo Kohalik 30. detsember 2016, kl 18.34
Alu kas lisatäht (väike r) on Su firmamärk ?
mis värk on ? kas kloonid käivad pinda ?
küsin seda seepärast et olles ise luuletaja
imetlesin Su Luulet - eriti riimitunnetust .
See oli klqass ..omaette ! braavoo!
 
Alu® 30. detsember 2016, kl 18.41
Miks te minu teemasse tulete, makaagid, kas teil endal ei ole ajusid, et uusi teemasid teha? Ei, ärge parem tehke uusi teemasid, need teemad on sama õudsed kui mu elu.
 
vinnid näos 30. detsember 2016, kl 18.43
alule sai öeldud et peenikese kere korral ja hea kaameramehe pikaks venitatud võtetega saab iga ärameigitud, kuid naturaalselt vinniline plix alule nõgusselga teha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!