Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
- 05. november 2011, kl 09.42
Kriips on igatahes platsis.

A ma ei saanud aru, mis teksti ta EDASI VIIB?
 
uudistaja 18. detsember 2011, kl 22.21
yxikust pole pikka aega midagi kuulda. Loodame, et jõuluks sai mimmu majja voodi veerekesele ja kui aega voodist üle jääb, siis ehk jõuab pliidi veeras Yxikule ka natuke sooja toitu kokata.
 
yxikmees 18. detsember 2011, kl 23.00
Ei ole kedagi ja ei ole lootustki kedagi leida.
 
kiil 19. detsember 2011, kl 12.40
Juba oli õhkõrn lootus, et silmus tõmbub kõvasti ümber ja probleem on lahendatud aga võta sa näpust.
 
145 21. detsember 2011, kl 12.49
Huvitav kuidas Yksikmees jõulud veedab? Kas kõiki 7 teadaolevat last ikka meeles peetakse?
 
duh 21. detsember 2011, kl 23.52
WHO CARES!!!
 
küss 06. veebruar 2012, kl 20.54
kas neiuke tares olemas?
 
yxikmees 06. veebruar 2012, kl 21.16
Ei ole tares (peale sulase,kes koduvalves)kedagi.Ja minagi praegu Paides,rahvaloendajate koolitusel.
 
ei ole 06. veebruar 2012, kl 21.17
kuskil siin täna astus üles.
 
nüüd tean 06. veebruar 2012, kl 21.59
Yks ilmatuma nõid endine ämm on siin oma lai8ska tütart kaitsmas ja ardit taga kirumas. kle mutkene, kui sa pole oma tütrest muud üles suutnud kasvatada kui sünnitusmasinat, oled ise süüdi. Mida teeb ardi laisa ja räpase naisega, saa juba üle ja tee kasvatusvead kodus tasa!
 
naine 07. veebruar 2012, kl 19.12
No nii ,nüüd kui lähed rahvast loendama ,pane kellegile silm peale.Võib-olla veab kui vaikid et sinu elulugu kõigile tänu portaalidele teada.Siis ka näha kas sale ja vanuse saad teada ja kas lapsed kodus:PJõudu
 
32 15. aprill 2012, kl 00.29
kas loendasid mõne näitsiku k anii üle, et ta sinu poole vaatama hakkas?
 
yxikmees 15. aprill 2012, kl 17.57
Ei vaata mind keegi.Ja ka loendatavatest vaid üks oli see,kes meeldis.Suuremajagu olid ju end netis loendanud ja loendamata olid üldjuhul pensionärid.
 
- 16. aprill 2012, kl 00.53
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei vaata mind keegi.Ja ka loendatavatest vaid üks
> oli see,kes meeldis.Suuremajagu olid ju end netis
> loendanud ja loendamata olid üldjuhul pensionärid
> .
ja kas loendamata pensonäridest ei jäänud keegi silma? kasvõi ajutiliselt :P
 
yxikmees 16. aprill 2012, kl 06.30
 
gina27 16. aprill 2012, kl 07.33
yxikmees
olgem ausad, et tegelikult ei suutnud sa isegi penskarimammidel märjaks ajada. seega on lood kehvad ja alla 7-kümbiseid tädisid pole mõtet sul vaadatagi.
 
yxikmees 16. aprill 2012, kl 07.58
Ma ei vaatagi menopausiealisi naisi.Elukaaslast otsin vaid kuni 33aastaste,lastetute,mitesuitsetavate ja ülekaaluta naiste seast.
Kui mulle saatuse poolt on määratud üksi surra,siis pole midagi parata,minu võimuses on vaid surmaga kohtumist kiirendada.
 
gina27 16. aprill 2012, kl 08.30
yxikmees
asi pole selles, keda SINA vaatad. sina võid ka 15-aastastele või noorematele oma räpastest unistustes kotid taha keerata. see ei tähenda, et sa tegelikult ka mõnes kenas noores tibis või naises huvi ärataksid.
see rahvaloenduse värk näitas ju selgelt ära, et isegi penskarimuttidele ei paku su pehmenenud viiner pinget.

nii et oma ilusast lastetust tibist võid fantaseerima jäädagi. noortel seksikatel naistel on valikuvõimalus nii suur, et miks peaks nad huvituma mingist lastekarjaga hallinevast kortsus ätist?
 
viimasele 16. aprill 2012, kl 09.10
aga sul. gina27 õnnestus ikka näha yksikmehe pehmenenud viinerit nagu sa ise nimetad - oi, olete ikka räpase suuvärgiga, noored!
 
gina27 16. aprill 2012, kl 10.28
to viimasele
mida on räpast viineris? äkki sul on hoopis räpane mõtlemine, muti?:p või oled ainult pesemata viinerite otsa sattunud:DD
 
to gina27 16. aprill 2012, kl 10.37
Räpane mõtlemine on ikka sinul kui sa nii rõvedalt kirjutad või sattusid tõesti pesemata viineri otsa, ega sa muidu oskaks öelda, et pehmenenud viiner.... :D
 
gina27 16. aprill 2012, kl 15.41
millist rõvedat sõna sa minu tekstis nägid? huvitav, kas peaks poes viinereid ostes äkki küsima, et palun pool kilo peeniseid?:p
aga et sa kogu aeg mingitest räpastest viineritest jahud, siis oled vist pidevalt mingite haisukottide kusitit sattunud imema;D (EI, kusiti ei ole rõve sõna. täitsa juhuslikult on see meditsiiniline termin:p)
 
*** 03. mai 2012, kl 21.24
kas kevad on sjuba sinu põuele ja õuele koputanud, teemaalgataja?
 
yxikmees 03. mai 2012, kl 22.21
 
elery 03. mai 2012, kl 23.55
Ardi, ma soovitan su kasutaja nime Yksikmees ära muuta ja mõelda positiivselt. Iga ühe jaoks on kuskil keegi- küll sa leiad omale kaaslase. Edu ja õnne Sulle!!
 
yxikmees 04. mai 2012, kl 00.01
Võib-olla ta kusagil on,kuid selles elus ma teda üles ei leia.
 
elery 04. mai 2012, kl 00.07
Tead ma olin ka kaua üksi lapsega ja kodutu ja nüüd olen pereinimene ja 2-he lapse ema.
 
yxikmees 04. mai 2012, kl 07.13
Aga ega see teadmine aita mul 7 aastast üksiolekut lõpetada.
 
elery 04. mai 2012, kl 08.53
Mis nõu Sulle siis veel anda.
Vali ikka see naine kes sind tahab, mitte see keda sina tahad.!
See on ka minu kogemustest selgunud tõsiasi. Ja ennast peab ka muutma siis oled nagu naiste magnet.
 
XS 30. mai 2012, kl 23.03
kuule Yksik, siin on teema, kus keegi lubas tutvumiskirju kirjutada. Äkki saad abi?

Ja siis natuke nn teenustasu ka mulle hea soovituse eest, eks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!