Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Tõde või tegu mäng siin kes soovib tulge mängima
 
Mängime 29. jaanuar 2023, kl 10.09
Reeglid: kõik on lubatud, isegi õel olemine.

A-tõde või tegu?
B-tõde
A-mis su päris nimi on?
B-Paula.
B-Tõde või tegu?
C-Tõde
B-...?
C-jah.
Jne

Tahate mängida?!


TÕDE VÕI TEGU?
 
Letsplay 29. jaanuar 2023, kl 11.29
 
Mängime 29. jaanuar 2023, kl 11.33
Kirjuta siia oma hotmaili/gmaili aadress
 
Letsplay 29. jaanuar 2023, kl 11.36
Olgu...

Karolinpaas@hotmail.com
 
Letsplay 29. jaanuar 2023, kl 11.37
TÕDE VÕI TEGU?
 
11.37 29. jaanuar 2023, kl 11.38
 
Letsplay 29. jaanuar 2023, kl 11.40
Kui sa oled poiss, siis ütle kui pikk sul on, ja ausalt pead ütlema
 
11.37 29. jaanuar 2023, kl 11.41
Ärme sellest pikemalt räägi, aga ma 16.a ja 5cm. Ma tean et seda vähe ise ka kurb.
 
Mängime 29. jaanuar 2023, kl 11.43
Aww, mul nii sorry sinust
 
11.37 29. jaanuar 2023, kl 11.46
TÕDE VÕI TEGU?
 
Cherry Blossom 29. jaanuar 2023, kl 15.08
 
11.37 29. jaanuar 2023, kl 17.38
Kas sa oled kunagi teinud siia foorumisse teema, mille ise välja oled mõelnud, ja kui oled, siis millise?
 
Cherry Blossom2 29. jaanuar 2023, kl 17.46
Ei, uus olen foorumis.


TÕDE VÕI TEGU?
 
Cherry Blossom 29. jaanuar 2023, kl 18.41
I am the real Cherry Blossom.

TÕDE VÕI TEGU!?
 
Dirty or not 29. jaanuar 2023, kl 19.03
 
Carmella 30. jaanuar 2023, kl 15.24
Kirjelda enda esimesi "päevi"
 
Dirty or not 30. jaanuar 2023, kl 15.25
Öösel, väga vähe verd, vedas mul.


TÕDE VÕI TEGU
 
red panda 03. veebruar 2023, kl 01.29
teemategija on idioot
tegu pole vaja, tõde on kaugele näha
 
türa sa red panda mölised siin 03. veebruar 2023, kl 07.36
mida sa igised sa loll vaimuhaige . vähe oled molli saand või netihiiro. mögise oma nime alt või ole vait ja ära hakka kedagi kriminaalideks ja vangimaja kanditaatiteks tembeldama ja kui hakkad tee seda oma nime alt.
 
red panda 04. veebruar 2023, kl 00.48
mis sul viga on? see, et idioot oled, on kaugele näha. nüüd, lugedes siin, tuleb välja, et oled veel mingi pedo ka. no palju õnne. järgmine kord kui emme sünnale lähed, ulata pott lilli ja ütle, et emme, sa kasvatasid pedofiili. rõõmu jagub tervele suguvõsale.
 
red panda 04. veebruar 2023, kl 01.12
ja veel soe soovitus - tee endale eraldi teema a la idioodist pedo valab krokodillipisaraid vms. seal saad pisarat poetada ja muidu ilus olla. kaasa sinna kogu oma totakas fahmiil, et nad saaksid sul pisaraid pühkida ja pühapäeviti sulle lohutuseks jäätist osta, et ohmakal oleks vähem aega kusagil netti reostada ja hoidku jumal, millegi riivatuma peale mõelda.
/tegelt peaks teid üldse ühiskonnast isoleerima/
 
ma ei oska pealkirja head panna siia 04. veebruar 2023, kl 07.56
1 pole idiiot. 2 ma ei pea eraldi teemat tegema ,et sulle vastata. 3 ma ei ole pedo ma olen sellest juba rääkind ja enam ausalt ei viitsi. millal olen ma krokodilli pisaraid valand. ma ausalt rääkisin oma tegudest ja ausalt kahetsen. ütle millal ma olen neid krokodilli pisaraid valand. mis ma olen mingi mehhiklane ja venelane sul siin või. 4 ma ei vala pisaraid isegi sibulaid hakkkides . see on vaba foorum võin postitada kuhu tahan ja kui sulle vastan ei pea selleks eraldi teemat ma tegema. 5 olengi ilus ja nagu onu bella laulis olen üks seksikas poiss. auuu. 6 oh jälle me teeme seda tantsu ühiskonnast isoleerima. ma ei ole peter scully ma ei ole ian watkins . mis pisaratest sa räägid. jäätis kõlab hea ideena. vanamehe jäätis on hea oled proovind. see natuke magus ehk su jaoks. mis sul mu riivatute mõtetega pistmist eriti kui ma mõtlen 18 plus naistest sest hei ma ei ole pedo ja ma olen hetero. ma ei reosta netti. ma räägin tõtt arvamusi ja lähtun kõhutundest. sina reostad netti ja ründad inimesi sealhulgas ka mind. mis jumalal selle kõigega pistmist on. tal oli võimalus ja ta keeras selle pekki. aeg anda vastaspoolele võimalus if u catch my drift bro.
 
red panda 11. veebruar 2023, kl 02.43
sul on kindlasti mingi ema, suht lollakas mammi ilmselt, kel pole aimugi, et poeg on pervar, kes ajab igal vabal hetkel ajuvaba iba igal pool, kus ainult saab. mis sa arvad - kui su lollakale emale saata kasvõi osa sellest, mida oled igale poole plähmerdanud, kas ta on su üle uhke? et vot oli ullike, aga kasvas suureks (isegi kastma ei pidanud) ja nüüd on lausa pervar!
 
Uudistaja Hunt 11. veebruar 2023, kl 03.41
Äkki see lollakas mamma oma lollakale lapsekesele neid pervessusi õpetaski. Mine tea, mis neil seal kardinate varjus toimus.
 
kuldvillak 11. veebruar 2023, kl 08.25
Uudistaja Hunt 11. veebruar 2023, kl 03.41
Äkki see lollakas mamma oma lollakale lapsekesele neid pervessusi õpetaski. Mine tea, mis neil seal kardinate varjus toimus.


pole chris chan ja mis on naljad ja mis on fantaasiad täisaksvand naistest

MIC DROP
 
muiduvillak 14. veebruar 2023, kl 00.49
Vanaema aadressi annad?
 
hea meelega 14. veebruar 2023, kl 07.42
surnuaed. olgu sul lõbus eriti kui sulle meeldib surnuid panna. ei tea mis tast alles on jäänd aga have fun
 
jummel 16. veebruar 2023, kl 01.20
sa tapsid oma vanaema ära?
 
vähe veel 16. veebruar 2023, kl 02.21
Ta üritab oma vanaema laipa maha parseldada!
 
teeskleja teeskleb ja taas tõde. 16. veebruar 2023, kl 07.53
jummel 16. veebruar 2023, kl 01.20
sa tapsid oma vanaema ära?

millal ma seda ütlesin. ta suri insulti kui tingimata teadma pead aastal 2011 või nii. faktid mis need veel on.


vähe veel 16. veebruar 2023, kl 02.21
Ta üritab oma vanaema laipa maha parseldada!


millal ma seda ütlesin. ma vastasin küsimusele - jälgi .

küsimus muiduvillak 14. veebruar 2023, kl 00.49
Vanaema aadressi annad?


ja vastus hea meelega 14. veebruar 2023, kl 07.42
surnuaed. olgu sul lõbus eriti kui sulle meeldib surnuid panna. ei tea mis tast alles on jäänd aga have fun

ta ilmselgelt tahtis mu ema nalju ahvida . ma ei ole oma vanaema maha parseldand . ta küsis mu vanaema aadressi ja ma ütlesin ta -aadressi- sellele järgnes tume huumor. asi millest sa teeskleja aru ei saaks. kusagil ei olnud juttu ta maha parseldamisest ega sellest ,et ma oma vanema ära tapsin.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!