Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
R.I.P.
 
ripp 11. oktoober 2013, kl 00.13
Rest in peace!
Puhka rahus, Lolliklubi!
 
:(:(:( 11. oktoober 2013, kl 12.15
avaldan kaastunnet,võtku Liiva Hannus, Kabeli Kadri ja Mulla Madis ta hellalt oma rüppe
 
anti lollilubi naistekas 11. oktoober 2013, kl 14.06
Lõpuks ometi on lolliklubi kadumas peaaegu täielikult.
Ma kinnitan teile, et kui tekkis lolliklubi, oli selle naisteka foorum siin ruineeritud. Enne lolliklubi oli siin väga hea.. . Ja siis tuli lolliklubi.
Nüüd loodan, et lolliklubi kadumisega tekib uus ja värske keskkond, nagu oli enne lolliklubi.
Lolliklubi tegelased ju ainult vananesid ja seetõttu ka ehk kadusid. Nüüd tuleb loota, et see vana risu nimega lolliklubi uuesti võimalust ei saa ruineerida naisteka foorum.
 
:((( 11. oktoober 2013, kl 15.43
Elu on kui tundmatu tee
iial ei tea, millal lõpeb see...
Mis tulema peab, see tuleb,
kel otsa saab aeg, see läheb.
Aastate mõõtja siin külas käis,
sügislillede silmad on pisaraid täis...
 
NUMMIKAS 11. oktoober 2013, kl 19.55
Umbrohi vananeb, küpseb ja külvab seemet, aga ei hävine.

(R)(U)(R)ineerige rahus!
lollipopu 12. oktoober 2013, kl 10.54
vara labidat on võtta,
vara ...... klubi maha matta!
vara lilli kimpu köita,
vara neid me peale heita.

pausi pidasime ...... teile
võimu jätsime! kes meile
kaikaid kodaraisse loopis -
nüüd siin pikalt VAIKUS hoopis.

kuhu jäid need keeled kuldsed?
hõbedased näpud? muldsed?
mürgipritsid! kõik te kanged,
katmas teid on - tühjushanged.

värvid puudel, päiksesära
viivad mind siit jälle ära.
alissandra 12. oktoober 2013, kl 11.39
"Nüüd loodan, et lolliklubi kadumisega tekib uus ja värske keskkond, nagu oli enne lolliklubi."

Loll jutt suhu tagasi. ma ütlen, et hoopis selle vananemise tagajärjel läks foorum hullemaks, sest iga aastaga tuleb järjest hullem kaader peale. Kuulake või õpetajaidki, kes väidavad, et ka lapsed on iga aastaga koolis järjest hullemad. Vaat see on see vabakasvatus, emad-isad väljamaal ja lapsed arust ära, sest ei tea mida oma vabadusega peale hakata.
 
rästu 16. oktoober 2013, kl 22.24
Kust võtan õiguse
kõnelda hulgaga,
ei tea.
Kust võtan julguse
rääkida teiegi eest,
pole aimu.
Teen päev päeva järel
ainult arutuid tegusid,
et arukad mulle andestaksid,
mõtlejad mõistaksid,
kannatlikud välja kannataks,
et tigedatel oleks
mille peale vihastada,
kurjadel kurjustada,
ühtedel vastu võtta,
teistel tagasi lükata...
/A.A./

kui lolliklubi kaoks, siis 11.oktoober 2013, kl 14.06...kelle peale sa edaspidi oma pahameele välja valad?
 
vaikija 14. november 2013, kl 19.43
..... .......... ....... ....... ..... .... ........ ........ ..... ..... ..... ....... ....... .......... ......... ........ ......... ..... ......... ........ ...... ...... ....... ......... ..... .... ... ........ ........... ....... ....

(endamisi: 6 päeva vaikust... poleee pahaaa! nüüd tuli keegi lärmama...)
 
peakas 15. november 2013, kl 10.45
No nii....
Kes siin meid juba maha matab? ei mata midagi!!!!! Ei need lollid kuhugi kao, iga aasta tuleb neid aina juurde. Aga kahjuks mitte nii andekaid kui klubilised.
Ma ei saa sellest aru, et kui see nurgake ei meeldi, miks siis tuled siia lugema ja räuskama, ignoreeri, käi mujal lugemas. Ei pea inime omale ise ora p erse lükkama.
 
kapitalist 18. november 2013, kl 01.21
Peakale ütleks, et kuulub see asi ikkagi mõnedele kodanikele, kes omavad seda keskkonda. Eraomanikest räägin. Ja kui vaja, panevad nad selle nurga kinni ja kedagi ei koti, mida näiteks sina arvad:). Sina ju selle nurga loomisesse pole sentigi panustanud, seega ää lärma:)
 
vanalolll 18. november 2013, kl 05.00
kle, kapitalist - no kõige vähem on sinu teha midagi, et see nurk kaoks.
Elame-näeme, ülalpool kõik hea ja parem ära öeldud, mis siin ikka jongutada.
Ilmselt jääb aasta-aastalt tõsilolle aina vähemaks ja silmakirjatsejaid tuleb aiva juurde, selliseid, kes endast kõiketeadvalt ülikõrget hinnangut omavad, vaid tunnustuse saamiseks vahivad nad oma kaaslasele niiskete vasikasilmadega otsa, mööndes - ma olen ju niiiii loll, eks? Tavaliselt sellised kaaslased omakorda ei oma julgust välja öelda tõde, et sry, sa ju lausa idioot tegelikult. Ja nii see tatipritsidest silmakirjatsejate tige pall aina veereb, ühest nurgast teise, asu leidmata.
Aga olge tervitet heasoovlikud, vanaloll täitsa elus siin kõnnumaa veerel;)
 
punane kleidike 18. november 2013, kl 22.57
Ma leidsin ilusa laulu lolliklubi matustele... aga vist vara veel, kadunuke täiesti hea tervise juures?
*ekstra tervisi siit idarindelt vanalollile, kena teda kohata*
ja siin on laul
:https://www.youtube.com/watch?v=KIH0p67uR_M&list=AL94UKMTqg-9CWwMFAa_ukI3N-EErpvtA9
sorry, ei oska ikka veel aktiivseks teha.....
 
vanalolll 19. november 2013, kl 12.12
https://www.youtube.com/watch?v=KIH0p67uR_M&list=AL94UKMTqg-9CWwMFAa_ukI3N-EErpvtA9

vanasti sai vist nii, aga vist saavad nüüd aktiivseid linke levitada vaid sisseloginud tegelased...ei ma viitsi, sisselogida ka;)

tervisi sullegi, kleidike...kolisin vist sulle lähemale vahepeal, omastarust olen peaaegu põhjaranniku tipus küll;) aga kaugel see idarannik siis ikka siit olla saab...
 
von Freen 19. november 2013, kl 15.05
millal siis matused on ja kus?

mul juba kolm pjärga ära närtsinud vahepeal

et siis kas tellida neljas või mitte?
 
ööliine 19. november 2013, kl 15.25
Rublane ring?

Kuigi tuleb tõdeda, kuuldused lahkunust on terike enneaegsed
 
von Freen 19. november 2013, kl 16.25
TEIE lugudegapeetud Liine pimedusest ärge ajage tarka mõistujuttu siin vales rubriigis ja ütelge ühele normaalsele lollile asjakohaste lausetega ilma keerutamata mulle ära, kas tellida siis või mitte ??
 
vaikija 19. november 2013, kl 19.24
oeh... nüüd kistakse minulgi sõnad vägisi suust välja... mitte ei lasta vait olla.
oeh!

ise ongi see leinavaikuse rikkuja ja siis veel küsib, kas pärga tellida.
telli ära, mis sa veel ootad, varsti ei ole siin hauaküngastki enam, mille pääle see panna.
 
NUMMIKAS 19. november 2013, kl 22.29
Loomulikult tellige pärjad ja pange viinadki külma. Saame kenasti kokku, matame kalli kadunukese korralikult maha ja teeme väärilised peied.

* Ja siis tulevad väljakaevamised ;) Ennegi juhtunud, et elavalt maetud.

A kui Skisol on pärgi üle, siis mul on siin üks värske kääbas- kass suri AIDS-i. Saada aga pärjad meilile, ma prindin ise välja. Punaseid lilli mitte pärjale panna, kuna punane värv on otsas. Ja ots läks komandeeringusse.
 
ööliine 19. november 2013, kl 22.32
Lugematult peetud aadlikust häiretega kottkodanik, ikka tellige. Tellige kohe mitu tükki(vahet pole, mida. Peaasi, et tellite). Ja kui te kõik vajaliku olete ära tellinud, siis ärge unustage tellimast ka sooja viint ja sulapekki. Külm talv tulemas

Vaikija- et ise kaevad augu, ise kraabid mulla peale ja ise tasandad ka pinna?
 
NUMMIKAS 19. november 2013, kl 22.59
Mina soovitan külma talve korral sulapeki asemel ikka suletekki- läheb kehaehitusega paremini kokku.
 
vaikija 19. november 2013, kl 23.06
... ...... .... ...... ...... .... ..... .. ..... ....... ...... ....... ..... .... ....... .... ..... ..... ..... ... .... ....... ...... .... ... ...... ..... ....
 
ööliine 19. november 2013, kl 23.11
Tekki lauale ei laota ja sulge viina kõrvale ei hauka
 
NUMMIKAS 20. november 2013, kl 21.43
Jajah, aga sulapeki tarvitamine tekitab sinu kõtukese pinnale sellised solidaarsed, külg külje kõrval asetsevad voldid, mida võib hellitavalt ka pensionisammasteks kutsuda, samas on suleteki kasutamine 100% looduslik, voldivaba ja ei tekita isegi linnugrippi.

* Tegelikult saan aru, kuhu see koer maetud on- viint läheb kole palju, kui võtta ja vaid tekki peale nuusutada.
 
ööliine 20. november 2013, kl 23.18
Tähtis teadanne kodanik Siskale!

Matuseid ei tule, pärgi pole vaja osta.Viinad ja peki võib külma tagasi panna. Nummikal on dieet
 
von Freen 21. november 2013, kl 12.12
aitähhh, hia inimene!
tähtis teada anne koda nikule on vasta võetud.
kõik viinad ja pekid ongi mult juba ammu külma pandud (kus juures ei ole teda kes külma pani) ja sellega meil muresisid ei ole ja viimase pärja ma panen sis pähe ära ja lähen laulu peole.

kaks tükki pärgasid on veel üle, kui keski tahab minuga laulu peole tulla
 
NUMMIKAS 21. november 2013, kl 17.09
Ajage aga kõik minu kaela neh.

Öelnud parem, et hauakivi ei saand õigeks ajaks valmis ja matus jääb ära.

Kesse seda dieedijuttu ikka usub. Ma olen ju suur pensioonivondide austaja ja mul on selle tõestuseks kolm sammast.

Kade Skiso! Jagab siin omakasupüüdlikult pärgasid laiali. Ei raatsi mitte kiisu kalmu kaunistada.
 
von Freen 21. november 2013, kl 18.03
missuguse kiisu?
 
NUMMIKAS 21. november 2013, kl 20.11
No selle, kes AIDSi suri.

* Mõtleb omaette, et mida ma siin tühja kriban, kui keegi ei loe.
 
MT Instituut 21. november 2013, kl 23.47
keegi loeb ikka, ainult mõnel on mälu ja tähelepanuvõime õige lühike, mille parandamiseks soovitame:

Lecithini graanulid
Glutafekt
Fosfokoliini Mn+Mg
Terrapoint B-Komplex Lecithin
Energy Spectrum Q10

lisaks 7 supertoitu mälu parandamiseks:

http://toitumistarkus.ee/7-supertoitu-malu-parandamiseks/

ja mõistagi tuleb suitsetamisest loobuda!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!