Saatmata kirjad
Mõtetes !
 
Mina arvan ja Avan silmad autor 13. märts 2014, kl 12.16
mö Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle nii meeldivad, et inimesed usuvad enda ümber
> tagarääkijaid. Selja taga küsisid kellegi kohita,
> selle asemel, et sellest inimeselt otse küsida? S
> iis ära ühel päeval imesta, et võid avastada, et u
> skusid valet inimest. Ka see võis ju valetada, kes
> sulle midagi kellegi kohta rääkis.
> Kunagi ei t
> ea, mis on kellegi eesmärgid.
>
>
>
> Mina
> arvan ja Avan silmad autor Kirjutas:
> ----------
> ------------------------------------------- Pilt o
> li, aga häält ei olnud ja kuulsin kellegi käest,
>
> > mida olid öelnud temale minust, aga minule rä
> äkisi
> > d kunagi teist juttu-kahepalgelisus sin
> u poolt.

Ikka kirjutan siin ja jälle lahkun. Ei saa ju siia elama jääda, sest elu elatakse tegelikkuses (reaalsuse järgi), aga mitte siin illusioonides elades. Mina ei küsinud midagi kellegi käest ja üks inimene tuli ise minule seda temast rääkima. Uskusin seda inimest, ning teada on juba ammu see, et see mees, kellega olin suhtes-valetas pidevalt mulle ja teistele. Tagarääkijaid seljataga ei saa uskuda, sest on endal kogemused olemas, mida inimesed räägivad ja on väga palju valet. See on selge, et kuulujuttude levitajatel on omad eesmärgid, aga ei saavuta sellega midagi, sest kui inimese südametunnistus on puhas, siis lihtsalt ei tee välja kuulujuttudest. Kes kibestumisest jne levitab valesid jutte, siis sellega teeb vaid endale lõpuks liiga-arvamus:)
 
to - Mina arvan ja Avan silmad autor 13. märts 2014, kl 15.58
Mine ravile- päriselt ka ...
 
M&T 13. märts 2014, kl 16.23
to M&T Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks just oravad? Miks mitte ninasarvikud?


See on meeste "lemmik" väljend,mida mina olen kuulnud 25 aasta jooksul.Ninasarvikul on väärtused paigas ning neid teisi on palju...Seega nimetus "Orav"!
 
Mina arvan ja Avan silmad autor 14. märts 2014, kl 17.58
to - Mina arvan ja Avan silmad autor Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mine ravile- päriselt ka ...


Soovin seda sama sullegi, sest ravile saatja ei pruugi alati aru saada, et vajad ehk ise ravi-päriselt ka:)
 
segaduses 14. märts 2014, kl 18.00
Ma ei saa aru, mida minult oodatakse. Küsida ka kelleltki ei ole.
 
M&T 14. märts 2014, kl 18.07
Küsi minu käest,mis sulle muret teeb?
 
A 14. märts 2014, kl 18.22
Klubi jälle koos aga see nukk-lugu oli eriti võimas?!Kas sai ära pargitud?!
 
segaduses 14. märts 2014, kl 18.34
Ma ei tea, kuidas olla, mida teha ja rääkida, et kellelegi ette ei jääks. Tundub, et alati teen midagi valesti ja ärritan kedagi.
 
Mina arvan ja Avan silmad autor 14. märts 2014, kl 18.41
Saab tõesti õnnelik olla, kui pole meeskaaslast kõrval. Kaaslast(armastust)otsida ei saa, sest teineteisega kohtumine on juhuslik. Mina ei otsi ja on võimalik elu nautida ka ilma meeskaaslaseta-selleks on ka head tuttavad(kuhu ei kuulu intiimsus), kellega koos aega veeta. Isegi võib olla nii, et kui meeskaaslane on isikul kõrval jne, aga isik võib siiski olla õnnetu, ning oleneb kaaslasest-üldiselt arvan! Kes millega mõtleb ja kuidas mõtleb, ning aru saab, see on isiku enda asi. To mö: Temaga möödusime teineteisest, nagu võõrad ja minu uhkus ei luba tema käest midagi küsida, ning ei näe sellel enam mõtet ja arvaku mida ise tahab, sest ettekujutanud on see mees endale palju. Õiged vestlused on ikka otse õigete inimeste vahel reaalis omavahel. Siin on saatmata kirjad, mis isikule kohale ei jõua ja mina arvan, et ei ole mõtet siin enda energiat raisata- minu enda kohta kirjutan, aga isikud on erinevad ja kes vestlevad siin, siis las vestlevad, kui neile meeldib:)To mõnna: Arva kui tahad ja ka mina võin oma arvamust avaldada siin vahest, kui juhtun siinset foorumit lugema ja on tahtmist kirjutada:) Kaunist nädalavahetust kõigile!
 
segadusele 14. märts 2014, kl 18.47
sa küsi tema käest ja ära süüdista ennast, ta võib samas olukorras olla
 
M&T 14. märts 2014, kl 19.08
See on veel küsimata aga mõlemad naersime nii,et silmad märjad.Vahest,kui liikumas näen siis tahaks küsida küll.Saab jälle tasuta "Teatrisse"!Hoia siis sinagi õiget suunda,et kõrvale ei kaldu...Ja mahub ikka õige "mees"ka mööda!
 
Kas ainus segadus.... 14. märts 2014, kl 19.23
Mina tean,millest sina segaduses oled?Aga tule ja küsi,saab kergem.Usu mind,sina ise aru ei saa,et normaalsed inimesed soovivad sinuga suhelda.Seega pole keegi täiuslik ning jätke oma uhkus"metsa"alla!
 
M&T 14. märts 2014, kl 19.36
Ilusat nädalavahetust kõigile ja ikka tee sooja....Lumi tuleb veel maha ning mõte koos mõistusega läheb kõigil selgemaks!
 
minu uhkus 14. märts 2014, kl 20.05
seda just palju pole, aga tal on üks dogma - seda vestlust ise ei alusta.
 
M&T 14. märts 2014, kl 20.26
Sina käitu õigesti nagu "Z"menile kohane ning tee üks kena vestlus ise.Me oleme tihti ise oma õnnetuses süüdi.Sina ise ka ei vasta,ju on siis keegi veel haiget saanud!
 
nina püsti 14. märts 2014, kl 20.33
""Z"menile"? ei ole mina. Proovi veel.
Ei vastagi, sest ega keegi ei küsi ka.
Tead ikka mida tähendab dogma?
 
M&T 14. märts 2014, kl 21.07
Eelmisele:Sa võid elada oma õnnetut elu edasi ega keegi ei keela.Sa ei peagi vastama,sest keegi enam ei küsi sinu järgi...Ega sinult midagi!
 
jep 14. märts 2014, kl 21.31
sama Sulle
 
nii.. mis? 15. märts 2014, kl 14.13
minu uhkus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> seda just palju pole, aga tal on üks dogma - seda
> vestlust ise ei alusta.
 
IFF24 16. märts 2014, kl 13.48
Mis vaidlete ja vaidlete koguaeg? Kena pühapäev, miks mitte muusikat postitada!? :P

 
endine kolleeg 21. märts 2014, kl 23.36
Koht on olemas,kus sind ei kritiseerita.
 
mis siin toimub? 21. märts 2014, kl 23.51
Aga KELLE endine kolleeg sa oled? Mis kritiseerimine? Ära hakka jälle ette kujutama, et siin õige inimesega räägid. Seda ei juhtu. Räägi otse oma endise kolleegiga!
 
IFF24 22. märts 2014, kl 01.45
:D Äkki mingi haigla vms?
 
Kes sina oled? 22. märts 2014, kl 11.44
Kes sina oled,et tuled teistele ütlema...Kes siia kirjutada võib?Kui enda mõistuses midagi puudu on siis pöördu arsti poole.Sa pole mitte "keegi" ega tule siin ettekirjutusi tegema!
 
Mina arvan ja Avan silmad autor 22. märts 2014, kl 12.07
Üldiselt arvamus: Miks inimisik hävitab kõik ilusa ja siis alles saab aru, et on midagi valesti teinud? Näiteks: Kui inimene on korduvalt minule haiget teinud ja lõpuks avastab ja saab aru, et on inetult käitunud, siis ikka ootab, loodab jne, sest teab, et ehk armastan. Teab ehk, et armastatu isik saab Tema eesmärkideni jõuda ja on nii kindel armastatu poolt-oodatud kindlusele, aga kaua võib nii? Ei ole õige, et armastatud isikut või ükskõik keda kasutatakse ära oma eesmärkide saavutamiseks. Isik tegeleb oma probleemidega ja nendeks on, kas teised naised ja kedagi jäätakse ootele, kui teiste naistega ei õnnestu, siis leitakse tagasi tee? Võib olla nii, aga ei pruugi nii olla?! Kui oli antud võimalus, siis ei ole mõtet süüdistada kedagi teist isikut, sest kõik, mis teeme, siis teeme ise endale. See oleks, nagu nõidus mu peal-miks olen südames hõivatud selle ühe isikuga, kuigi on olnud palju valu ja vabaks lastud mõttes korduvalt? Ma ei taha olla kellegi ori ja tean ju, mis toimub? Nii mõnegi isiku poolt ootaks reaalset vabandust, aga mitte siinsetest kirjaridadest! Ei ole olnud mina ainuke kannataja siin ja mõistavad need, kes on siinsele foorumile kannatanud. Minu tunded on olnud siirad ja ei saa olla õnnelikku olukorda, kui tegelikult ei ole vastastikused siirad tunded ja kui mängitakse ainult manipuleerides? Tean juba ammu, millised eesmärgid on isikul. Siinsetest sõnadest on vähe kasu, kui tegusid ei ole. Ka Kaunist kevade aega kõigile!
 
IFF24 22. märts 2014, kl 13.42
Kes sina oled? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kes sina oled,et tuled teistele ütlema...Kes siia
> kirjutada võib?Kui enda mõistuses midagi puudu on
> siis pöördu arsti poole.Sa pole mitte "keegi" ega
> tule siin ettekirjutusi tegema!

Tee mis tahad, keegi ei keela sind ju? :D Polegi ütelnud, et sa ei või kirjutada! Pidid ju meid lolle ja katkisi siia mulisema jätma ning lahkuma, uued tuuled puhuvad ja kõik on hästi! :)
 
eelmisele 22. märts 2014, kl 14.55
Soovid mees mehega rääkida?Ära arva endast liiga palju.
Kui endal foorumi pidamine jõukohane pole ega saa aru...Mis on sulle mõeldud?Siis on aeg samuti lahkuda.Samuti ei saanud aru mida Andres öelda tahtis?
Kunagi sinu öeldud sõnad:Mõni paneb siin päris hullu,ei saa aru mida sa mulle öelda tahad?!Ei imestagi,et endale sobivat ei leia.Viga on ikka endas,mitte kelleski teises.
 
IFF24 22. märts 2014, kl 17.17
mul ükstapuha! :) Ülista mind foorumi valitsejaks kui tahad.. hehhe.. naer, mida veel..
Tule noo ukse taha või kirjuta kuhugi.. ei tea miks ja mis tagajärg.. aga hakkas huvitama! :P Mulle päike paistab igatahes! :)

Viga on selles, et just Sina ei saa MINUST üle ega ümber siin.. :P ja see on üsna OK ja cool minujaoks! :D ;)
 
Sinule Iff24 22. märts 2014, kl 17.28
Ma pole kunagi sinust huvitatud olnud ja ära kõvasti unista.Kunagi kirjutasin siin vastu jah aga kurb vaadata kuidas...Inimene oma elu raiskab.Teiste kirjutisi ära kirjuta minu kapsaaeda.Minul on ükskõik mida mõtled või teed või kuidas oma elu raiskad!
 
IFF24 22. märts 2014, kl 17.41
Sinule Iff24 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma pole kunagi sinust huvitatud olnud ja ära kõvas
> ti unista.Kunagi kirjutasin siin vastu jah aga kur
> b vaadata kuidas...Inimene oma elu raiskab.Teiste
> kirjutisi ära kirjuta minu kapsaaeda.Minul on üksk
> õik mida mõtled või teed või kuidas oma elu raiska
> d!


Mul pole sõnu, kes, mis? :D Siin paljudega kirjutanud ja unustatud.. ei tea tõesti! Siin postkastis umbes 15 erinevat kasutajat erinevatest aegadest kellega on juttu aetud, et peale jutu ajamise pole siin muid huvisid olnudki! Sa võid mõelda mida tahes, see pole mitte minu probleem ja igaüks raiskab oma elu kuidas aga soovib, see juba nende endi probleem! :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!