Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Caralluma
 
Loll 02. august 2012, kl 07.33
Sattusin selle reklaami ohvriks,et ostad kaks korraga,saad 60 eest. Saadetis tuligi aga hind oli 66.
Olen nüüd võtnud nädala igal hommikul pärast Vetsu ja võimlemist.Tõesti magusa isu vähenes,seda teeb kroom,mis apteekides palju odavam. Ka tundsin end reipamana,seda tegikofeiin,mille oleks ka tassist kohvist kätte saanud. Kolmandal hommikul olin 2 kilo kergem. Tundus ,et vaatamata pealetrükkivale reklaamile ja võlts kommentaaridele nende kommentaaride lehel,polegi tegu petistega.Viiendal oli kilo juurde tulnud ja täna hommikul olin 600 grammi kergem kui enne tablettide võtmist
 
kiku 02. august 2012, kl 15.47
kas keegi on aru saanud, mitu korda paevas seda tuleks votta? sain just oma paki katte ja ootan homset et alustada
 
maarja 03. august 2012, kl 09.13
Minu "rohutopsike" jõudis küll ootamatult kiiresti. Tellisin ühel hommikul ja järgmise päeva lõunal oli käes.37€-ga. Olen mõne päeva nüüd manustanud. Minu puhul on ka nii, et tunnen et süda on pisut kiirenenud. Kuid loogiliselt võttes peab millegi arvelt ju see kaalulangus ka tulema. Selge on, et kaalulangus tuleb ikka trenni tehes. Ilmselt selles preparaadis sisaldavad ained tekitavad organismis pideva treeningu seisundi. (mitte midagi tehes)aga energiat on küll juurde tulnud.
 
maarja 03. august 2012, kl 09.20
Kiku loe pakendi pealt juhend läbi. Seal on ju kõik ilusti kirjas. 1 kapsel päevas 20 min. enne hommikusööki.
Esimesel päeval, kui paki kätte sain võtsin õhtupoole. Siis oligi õhtul raske magama jääda, kiirenenud südame tõttu.
 
kaalukas 03. august 2012, kl 11.52
Tellisin ja tarbinud olen tänaseks 1,5 nädalat ja USKUGE SEE TOIMIB ! minu kaalukaotus 2,1 kg Minu magusaisu,mida ma pole suutnud taltsutada on täiesti kontrolli all,sest mind ei isuta lihtsalt need küpsised ja kommid..
Vesi mida ma tean,et peab päevas tarbima vähemalt 1,5 liitrit pole ma suuteline olnud päevas ära jooma-nüüd joon hea meelega päevas kuskil 2 liitrit ilma ,et ma peaks ennast selleks sundima.
Kommentaarid,et apteegis palju odavam osta Kroomi jne. mis teevad sama töö-kahtlen,sest olen apteegist ka need ära proovinud ja minu puhul need ei toiminud.Inimesed on erinevad....
Toode on kallis tõesti aga iseennast armastama peab ka,ega ülekaalulisusega tulnud haiguste ravimine pole hiljem ka mitte odav lõbu....
 
Tore teada!! 03. august 2012, kl 22.15
Olen ka seda proovinud ja võin öelda et kui ise dieeti pidad ja trenni teha siis aitab aga loota et kui võtad toidulisandit ja kilod kaovad asjata loodate.Seega kui tahate kaalu langetada siis nähke vaeva pigem oma toitumis harjumustega ja tehke trenni kas kiirkõndi iga päev või siis midagist füüsilist ja uskuge tulemused üllatavad teid ilma selletagi!1 Edu teile!!
 
kiku 04. august 2012, kl 11.11
a kas ikkagi votab alla ka nii kui suuremat fyysilist koormust ei ole? yritan päevas tund aega jalutada, kuna hetkel selg haige ja joosta ei saa, panin tahele et koht pysis kauem tais ja isu nagu toesti oli vaiksem, hetkel teine päev alles, ilmselt vara veel kommenteerida...
 
Huvitatu 04. august 2012, kl 11.12
Siin on mõni, kes väidab, et tulemust pole, kas olete siis raha ikka tagasi ka saanud, nagu lubatud on?
 
eelmisele 04. august 2012, kl 12.51
no kuidas sa saad raha tagasi, kui ainult avamata paki võib tagasi saata. kusagil keegi olla proovinud ka, aga ei saanud.
 
veelüxrumal 04. august 2012, kl 16.09
Kätte sain 3 päevaga, kõik sujus, 37euri ja toodi koju kätte. Olen tarvitanud 2 nädalat ja mitte mingeid tulemusi! grammigi pole kadunud, kuigi liigun, joon piisavalt jne. Tahtsin samuti kommenteerida, aga ei saa. Koodis, mis kommentaaridele juurde tuleb trükkida on olematute tähtedega. PETTUS mis pettus. Kuna käisin 2päeva enne nende tarvitamist perearstil, kes mind juhuslikult kaalus on mul kaalunumber küll kirjas, millele tugineda, aga kustkohast "raha tagasi" varianti alustada kui kodukal eestimaised andmed puuduvad..kas tarbijakaitsest?
 
Rakvere 04. august 2012, kl 16.27
Jah ma tellisin ja riskisin ka .Kätte sain kohe järgmine päev ,raha võeti nagu öeldud 37e ja kasutan teist päeva enesetunne on tõesti hea ja energiat on ka rohkem uskumattu ,kaalun praegu 75.5 ja ühepäevaga langes 1,6 kg kindlasti kuuri lõpus annan teada ,praegu olen küll vaga rahul ja positiivne....
 
kiku 04. august 2012, kl 19.15
Rakvere, kas oled ka vähem söönud? voi teinud midagi teisiti kui tavaliselt? Kovasti trenni?
 
veel üks kasutaja 04. august 2012, kl 21.20
Ma olen ka seda C. võtnud juba mõned päevad. Olin ka suhteliselt skeptiline kõikvõimalike samalaadsete toidulisandite osas, kuid millegipärast see tundus koostiselt natuke kehasõbralikum kui paljud teised. Märgata on söögiisu täielik pärssimine, sest nüüd söön juba mõistusega, et mingitki kaloraazhi saada. Enne vajasin oma madala vererõhu pärast tihti kohviergutit, kuid nüüd ei isuta ka kohvi järele. See on kummaline. Olek on reibas ja mõnus. Ainevahetus on kiirenenud, millest annab märku tihedam vetsukülastus :) Praegu on igatahes kõik kõige paremas korras.
 
ka kõhukas 05. august 2012, kl 11.40
kallid kaasmaalased, ärge minge pettuse lõksu, lugege palun siit foorumist mu eelmist postitust
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?63,11707267,11723969#msg-11723969
juhul kui pöördute tarbijakaitsesse siis viidake ka EU direktiivile mille kohaselt ei tohiks seda toodet selliselt EU-s müüa. Sait mis neid reklaamib on mitmekeelselt otsetõlkes tehtud ja uued kasutajad ei saa mingeid kommentaare lisada - see on lihtne näide et kardetakse tarbijaid! Veel lisan siia väljavõtte eelpoolmainitud dokumendist:
Komisjoni määrus (EL) nr 432/2011, 4. mai 2011
(5) Pärast seda, kui Gencor Pacific Inc oli 10. novembril 2009 esitanud määruse (EÜ) nr 1924/2006 artikli 13 lõike 5 kohase taotluse, pidi toiduohutusamet esitama arvamuse tervisealase väite kohta, mis on seotud Caralluma fimbriata (Slimaluma®) etanooli-vee-ekstrakti mõjuga talje ümbermõõdu vähenemisele (küsimus EFSA-Q-2010-00027) [2]. Taotleja esitatud väide oli sõnastatud järgmiselt: "Slimaluma® aitab vähendada talje ümbermõõtu."
(6) 12. mail 2010 said komisjon ja liikmesriigid toiduohutusameti teadusliku arvamuse ja 18. mail 2010 selle muudatuse, milles jõuti esitatud andmete põhjal järeldusele, et Slimaluma® tarbimise ja väidetud positiivse füüsilise mõju (talje ümbermõõdu vähenemine ja ülemäärasest kõhurasvast tingitud kahjulike tervisemõjude vähenemine) vahel ei ole tuvastatud põhjuslikku seost. Kuna kõnealune tervisealane väide ei vasta määruses (EÜ) nr 1924/2006 sätestatud nõuetele, ei tohiks selle esitamist lubada.
(7) Pärast seda, kui Gencor Pacific Inc oli 10. novembril 2009 esitanud määruse (EÜ) nr 1924/2006 artikli 13 lõike 5 kohase taotluse, pidi toiduohutusamet esitama arvamuse tervisealase väite kohta, mis on seotud Caralluma fimbriata (Slimaluma®) etanooli-vee-ekstrakti mõjuga keharasva vähenemisele (küsimus EFSA-Q-2010-00028) [3]. Taotleja esitatud väide oli sõnastatud järgmiselt: "Slimaluma® aitab vähendada keharasva."
(8) Komisjon ja liikmesriigid said 12. mail 2010 toiduohutusameti teadusliku arvamuse, milles jõuti esitatud andmete põhjal järeldusele, et Slimaluma® tarbimise ja väidetud mõju vahel ei ole tuvastatud põhjuslikku seost. Kuna kõnealune tervisealane väide ei vasta määruses (EÜ) nr 1924/2006 sätestatud nõuetele, ei tohiks selle esitamist lubada.
(9) Pärast seda, kui Gencor Pacific Inc oli 10. novembril 2009 esitanud määruse (EÜ) nr 1924/2006 artikli 13 lõike 5 kohase taotluse, pidi toiduohutusamet esitama arvamuse tervisealase väite kohta, mis on seotud Caralluma fimbriata (Slimaluma®) etanooli-vee-ekstrakti mõjuga kehakaalu vähenemisele (küsimus EFSA-Q-2010-00029) [4]. Taotleja esitatud väide oli sõnastatud järgmiselt: "Slimaluma® aitab vähendada kehakaalu."
(10) Komisjon ja liikmesriigid said 12. mail 2010 toiduohutusameti teadusliku arvamuse, milles jõuti esitatud andmete põhjal järeldusele, et Slimaluma® tarbimise ja väidetud mõju vahel ei ole tuvastatud põhjuslikku seost. Kuna kõnealune tervisealane väide ei vasta määruses (EÜ) nr 1924/2006 sätestatud nõuetele, ei tohiks selle esitamist lubada.
(11) Pärast seda, kui Gencor Pacific Inc oli 10. novembril 2009 esitanud määruse (EÜ) nr 1924/2006 artikli 13 lõike 5 kohase taotluse, pidi toiduohutusamet esitama arvamuse tervisealase väite kohta, mis on seotud Caralluma fimbriata (Slimaluma®) etanooli-vee-ekstrakti mõjuga toidust saadava energiahulga vähenemisele (küsimus EFSA-Q-2010-00030) [5]. Taotleja esitatud väide oli sõnastatud järgmiselt: "Slimaluma® aitab vähendada toidust saadavat energiahulka."
(12) Komisjon ja liikmesriigid said 12. mail 2010 toiduohutusameti teadusliku arvamuse, milles jõuti esitatud andmete põhjal järeldusele, et Slimaluma® tarbimise ja väidetud mõju vahel ei ole tuvastatud põhjuslikku seost. Kuna kõnealune tervisealane väide ei vasta määruses (EÜ) nr 1924/2006 sätestatud nõuetele, ei tohiks selle esitamist lubada.
Selle 30 või enama rahaga saab ikka päris mitu kilo värsket või siis hunniku tunde spordisaalis, mis on teile märksa tulemuslikumad!
 
veel natuke nalja ka 05. august 2012, kl 18.09
lisan veel kaks linki erikeelsetelt tellimislehtedelt:
http://www.topcaralluma.com/ee2/
otsige üles modell nimega Kristjan ja siis minge ungari keelsele tellimislehele
http://www.topcaralluma.com/hu2/
nüüd otsige meie modell Kristjan üles.. ning vaadake mis nime ta Ungaris kasutab :D, kole lahja küll, aga modelliks Ungaris kõlbab :P
siia alla veel lingike neile, kes arvavad et sellest veel ei piisa:
http://www.news2today.net/
siin on kõik nende petturite tehtud saidid erikeelsetena, vaadake ja võrrelge, kasutajate seas on väga palju teisikuid laias maailmas - äkki ongi see selle ravimi mõju? mine tea :D
 
kurr 05. august 2012, kl 22.09
tere!ja kui palju see maksab?
 
tigu 06. august 2012, kl 12.11
Kas olete näinud seda filmi, kus nööbimasinaga teevad jahust, asfaldivärvist ja muust mingist sodist tablette käsitsi - kusagil Brasiilias,igatahes Lõuna-Ameerikas see oli ja oli dokumentaalfilm.
Nii, et ärgem riskigem jumal teab mis taime viljade pähe meile müüdavate pulbrite või tablettidega. Olge normaalsed. Kui selline imeline asi oleks välja mõeldud, siis seda nii ei müüdaks, vaid kõik maailme lehed ja press pasundaksid sellest.
 
veel üks kasutaja 06. august 2012, kl 20.46
Julge hundi rind on kas rasvane või haavline. Kõik need eeltoodud näited C. kahjulikkusest ja vähesest uurimustööst võivad olla loomulikult kahtepidi tõlgendatavad. Kuid kui vaadata tarbijakaitse seisukohta, siis põhivastuväide puudutab väidet, et C. vähendab talje ümbermöötu. See on kaudne tulemus antud põhikomponendil, sest taime põhiline mõju on ikkagi söögiisu supressant ehk siis ta pärsib tugevalt söögiisu. Lähtuvalt sellest väheneb ka päevane kogukaloraazh ja tänu sellele toimib kaalulangetamise efekt. Niiet toiduametil oli täiesti õigus tarbijakaitse avaldusest lähtuvalt vastu väidelda väitele, et tegemist on eelkõige talje ümbermöödu vähendajaga. Nagu juba eelnevas postituses mainisin, on söögiisu täielikult kadunud, kuid mõistusega tarbin oma päevase madalama normi energiaühikuid ikkagi ära. Niiet midagi selles C. kapslis on ikka sellist, mis suudab mõjuda retseptorite tasemel. Isegi, kui uskuda, et tegu on asfaldivärvi ja muude toksiliste lisandeid sisaldava kapsliga, siis maks on niivõrd hea filter, et annab küllalt kiiresti vastureaktsiooni esmalt iivelduse ja halva enesetundega. Kuna neid kõrvaltoimeid ei esine, enesetunne on väga hea, siis julgen kindlasti neid edasi kasutada.
 
rasvane rinnata hunt 07. august 2012, kl 18.11
Müüja on USA s regatud ja kasutab petturlikke võtteid teenimaks kasumit (erikeelsed saidid on copy-pastetult kohandatud, kasutajatel pole võimalik regada foorumis, lingid on avalikkuse eest varjatud). On see ikka aus bisnis või oled äkki ise ka seotud müügiga? Nii väikese summa juures tavaliselt inimene häbeneb hiljem oma lollust ja ei kaeba kuskile. Paari kolme kuuga aetakse kokku mega papp nii roosa- ja rõõsa- kui sinisilmsetelt ja ongi kogu moos.
http://www.amazon.com/Caralluma-Extreme-Appetite-Suppressant-Caps/dp/B002S4P5VK
Kui see on sama toode ja kogus ka sama, siis edasimüügi kasumimarginaal on ikka päris hea, ainult et Amazoni toote puhul on kirjeldus teine. Isegi kui vahendada Amazonist ostes seda purki ning müües reklaamlausete (Unusta õllekõht! Ei rannas häbenemisele! KÕHT TEEB MURET... jne) najal 44. erinevakeelses keskkonnas on kasum arvatavasti TOHUTU ja äriidee ka veel missugune! Kirjutan seda siia seepärast et: esiteks - ma ise pole suutnud nii HEAD äri luua ja teiseks - inimesed peaksid mõtlema ja arutlema asjade üle mis neile võõrad on, natukenegi põhjalikumalt, enne kui midagi otsustavad.
Joon nüüd lonksu vett ja lähen jalutama. Bon appetite! :)
 
Anni 07. august 2012, kl 23.07
Mina saatsin toidulisandi tagasi,kasutades seda 8.päeva,kaalu ma alla ei saanud,kuid seest algasid päevad,mida mul polnud juba ligi 11 kuud,oli see kokkusattumus või tõepoolest aitas toidulisand,ei tea.....Vabandust,et nii avameelselt,kuid kindlasti paljud soovivad teada,kuidas kellele see toimib.Sellegipoolest soovin raha tagasi,oli ju see toode kaalulangetamiseks.Saatsin toote tagasi ja seda läbi postkontori,nendel pidid olema selle saatja andmed.Ootan oma raha veel nädala ja siis lähen postkontori ja proovin saada Caralluma müüja andmed kätte saada.Lõpudelõpuks ise ju reklaamivad,et kui kaal ei lange,saate raha 100 protsenti tagasi!
 
veel üks kasutaja 07. august 2012, kl 23.30
Milleks olla müüja/vahendaja peale kade ja tigedust täis? Kui ma olen nõus selle summa maksma läbi mitmekordse vahenduse, milles küsimus. Sama skeem toimib paljude e-bayst tellitud asjade müümise ja ostmise peale näiteks osta.ee kaudu. Kui antud kaupa meie turule pole veel toodud või kui ongi, saab sealt kordades odavama hinnaga. Kõik osapooled on rahul. Ega see ei tähenda, et antud toode kasutu ja paha on. Ning vahendaja poolt lisatud pildimaterjalid, kus lodevast kehast on kapslite abil vormitud treeningsaali muskulatuur, on ju ka naljaga pooleks pildid. Kuid enamused meist on ju suutelised laskma läbi kriitika filtri olulisemat infot ebaolulisemast. Tore ju, kui mõnedel on usk antud tootesse ja selle tulemusena eesmärk realiseerub. Kaasaarvatud mina nende seas. Mulle see sobib ja see kõige peamisem minu enda jaoks. Meil on ju vaba turuühiskond, kuniks on nõudlust, on ka pakkumisi. Vahet pole, mis hinda keegi on nõus selle proovivõimaluse eest maksma:)
 
üks eBay pidev kasutuja 08. august 2012, kl 11.32
ütleb seda et ebay s ja osta-s on sul alati võimalus avalikult kommenteerida ja ka iga tehingu kohta vastulause esitada, portaalis müüki tegev profiil on alati tuvastatav jne. kui asi on jama, siis võib see lõppeda müüja elimineerimisega ostu-müügi keskkonnast kuni tsiviilhagini välja, kui me aga ostame nendelt saitidelt
http://www.news2today.net/
siis see on ju ühepoolne müük!
eestikeelsel saidil ma ei näe ühtki usaldusmomenti peale selle fraasi 'äkki aitab' ja umbluud kasutajate nimel võib iga saidi looja sinna kirjutada, ma ei leia nendelt saitidelt mingit infot kodumaise või välismaise diileri kohta, väljaloetav on ainult üks virtuaalne kontor kuskil kaugel suures sudus, kes pappi kasseerib ja neid kapsleid kilentidele saadab, ei paypal i või osta krediitkonto :D linke, mis garanteeriksid sulle sinu raha tagasi kui tegemist pettusega ning annaks kindluse et müüja on identifitseeritav, samuti ei näe ühtki korralikku serftifikaati mis lubaks üldse seda toodet müüa - on veel palju asju mis kokkuvõttes annab välja nigeeria ärimeeste ärimudeli...
ja teie 'veel üks kasutaja' viimase lause sõnastus 'Vahet pole, mis hinda keegi on nõus selle proovivõimaluse eest maksma:)' näitab ju teie hoolimatust kaaskodanike suhtes, minul on näiteks vahe kas mu tuttavatel ja sõpradel läheb hästi või halvasti, ja selleks et end hästi tunda, ei soovita ma neil isikliku ressursi raiskamist x firma hüvanguks z sektoris katsejäeneseks olemisel
edu teile kes olete oma järeldused teinud, kui on vaja veel teemat lahata siis kirjutage siia foorumisse, on veel palju petturlusele viitavaid tõendeid ja kui keegi on kohalik müügiagent, või teate-tunnete teda, siis las ta ilmutab end ja räägib musta valgeks, siis saaks ta kindlasti ka väga vinge c.kapslite müügitulemuse! :)
cheers!
 
Hei rasvase rinnaga E-Bay kasutaja! 08. august 2012, kl 15.53
Paistab, et sul on isiklik "ristisõda" Caralluma toidulisandi osas. Äkki sinu terav silm ja ülipüüdlikud teadmised antud vallas aitaksid suurest hoolivusest kaasmaalaste vastu loetleda üles veel teisigi petuskeemile rajatud võltskapsleid? Siis oskaks oma suurest teadmatusest võltsteest eemale hoida ja elu oleks nagu lill!
 
aga palun 08. august 2012, kl 19.13
anna aga link ette, uurime-puurime ning anname hinnangu, enamus mis käsimüügis on, pole ju annüümselt müügis agressiivse taktikaga z linnast lubades ostjale enneolematut ime sündi... ja pealegi ei pea ma mingit ristisõda c kapslitega vaid teen kriitikat müüja kohta kes on end kuskile peitnud ja lollitab ning petab kergeusklikke reklaamiga mis pole lihtsalt tõsi.. selline äri on ebaeetiline ja ei tee kuidagi maailma paremaks... olen üht tuttavat pettuse uurimisel aidanud ja tean seda et Eesti Politsei ega Tarbijakaitse ega USA konsulaat ei aita sind raha tagasisaamisel ja eriti siis kui summad on veel mingi 30-60 €, ainus mida nad saaksid teha on saidi sulgemine aga seda ka pärast pikka uurimist ning bürokraatlikku kadalipu läbimist ja seda ei võta keegi vast ette.. tuttaval läks kaduma ca eesti keskmine kuupalk ja skeem oli järgmine: kõigepealt tuli kaup ilusasti mitu korda ettemaksuga kohale ja siis hakkas juhtuma: enne kui ühte saadetist välja saadeti öeldi et saate praegusele kaubale väga hea hinnaga lisa tellida kuna neil on momendil võimalus väga hea hinnaga seda kaupa hankida ja kui ostate kohe sellise-sellise koguse välja olete võitnud väga palju.. pärast esimest ülekannet MoneyGrami kaudu helistati talle ühel korral L.A numbrilt ja teisel korral N.Y numbrilt et kui ettemaksu lisada on kaupa veel pakkuda ja hind muudkui alanes veelgi.... pärast N.Y kõnet läks tuttav nn USA edsimüüja saidile mis ta avastas: sait oli *under construction*, pöördus siis minu poole ja otsustasime kassi-hiirt mängida, et kohe kohe saavad raha juurde.. samas läks avaldus politseisse, sealt saime vastuse siis kui tuttav nädala pärast ise kohal käis - meie ei saa midagi teha pöörduge USA konsulaati... sealt tuli vastus et kuna tegu pole nende kodanikuga ja saiti ning firmat pole siis asja uurimine pole nende pädevuses.. järgmine samm leidsime saidi
http://www.consumer.ee/enimlevinud-internetipettused/
ja sealt ka koha kuhu saab avalduse teha internetipettuste kohta mille ka tegime, see juhtus pea aasta tagasi aga resultaati ei mingisugust..
palun lugege viimatimainitud saidilt see viimane rida ka läbi, loodan et saate aru millele ma vihjasin..
arvan et rohkem pole vaja valgustada, edasi leiab igaüks juba omal valikul tee mis temale õige on :)
 
No 08. august 2012, kl 21.14
paluks siis analüüsi Meizitangi kohta ka, see ka kuum kaup kaalulangetamiseks.
 
Loll 09. august 2012, kl 09.37
See loll kellelt see petiste kamp 66 Eurot ära võttis,et ta seda kusagil mujal veel lollemini ei saaks kasutada,on nüüd iga hommikul enne võimlemist kahe nädala jooksul seda tabletti manustanud, ilma muid harjumisi muutmata.Olen selle ajaga tõesti ühe kilo kaalust alla võtnud,vaatame,mis edasi saab!
 
kuidas siis aru ikka ei saa 09. august 2012, kl 17.04
c kapslid avaldavad mõju erinevalt, aga kuna neid ei lubata selliselt reklaamides müüa nagu seda tehakse ning nagu näha siis ka Amazoni müük on praktiliselt olematu juba aastast 2008... siis ongi inimese vaba valik kas usaldab asja mida vähem teatakse või asja mida rohkem teatakse, nt http://www.meizitang.com/
kohe sellelt saidilt on näha et erinevates maades on olemas support, sait töötab turvalise ühenduse otsas, kasutajad saavad kommenteerida, maksmisel saab kasutada PayPali, aga siit
https://www.google.ee/search?q=Meizitang&aq=f&sugexp=chrome,mod=11&sourceid=chrome&ie=UTF-8#hl=et&gs_nf=1&tok=xYXZklsSsty9EqX40jSLjg&pq=meizitang&cp=13&gs_id=m&xhr=t&q=Meizitang+facebook&pf=p&sclient=psy-ab&oq=Meizitang+fac&gs_l=&pbx=1&fp=1&biw=1097&bih=551&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&cad=b&sei=krojUIIzh6jRBbTOgIAM

vaadates on näha et ka kommuune on ikka päris palju ja kasutajaid neis ka talutavalt, edasi veel paar lahedat kohta:

https://www.facebook.com/notes/meizitangmy/original-vs-fake-mzt-2010-2011/147837528621635?ref=nf

http://www.lidamedicine.com/article.asp?a_id=12

siin on võrdlused ja hoiatus võltstoodete ostmise kohta..

no mina ei suuda ise ka otsustada mida peaks ostma :D, kas c.capsleid mis aastast 2008 müügil ja mille kohta toote ning müüja info praktiliselt puudub või siis Meizitang tooteid mis aastast 2007 ning mida pakutakse ka paljudes erinevates vormides, alates teest lõpetades kapslitega, samuti on sertifikaadid näha ja saidid turvalise ühenduse otsas ning maksta võid ka PayPali kaudu..
lisaks sellele kui natuke järele mõelda, siis peab ikkagi MZT müüdav toode olema, et teda järgi teha püütakse..
igatahes kena olemist ja head enesetunnet, lähen teen jalutuskäigu, 130 gr on täna vaja veel maha saada :)
 
abc 10. august 2012, kl 10.10
Olen ka üks loll, kes võrku langes. Kaal ei alanenud mitte üks gramm.
 
tarbija 11. august 2012, kl 08.03
No nii, minul nädal täis, iga päev ei kaalunud, kuid nende päevade tulemused, millal kaalusin on sellised,
1.p = 0,
2.p= -0,7,
3.p= -1,3,
6.p= 0,
7.p= +1,0.

Kokku nädala kaalukaotus 1,0 kg.

Võin niipalju öelda, et esimestel päevadel oli tunne, et energiat rohkem ja söögiisu ka väiksem ning vee vajadus ka suurem, kuid 5-6 päev ei olnud enam neid tundemärke. Aga hetkel kavatsen veel nädala proovida ja annan siiagi tulemustest märku.
 
paksu 11. august 2012, kl 20.25
See tõesti aitab, võtsin kahe nädalaga juurde 15 kg. Ainevahetus on kiirenenud, istun juba 10 päeva potil, see on lihtsalt super!!! Kõhu peale on tekkinud sikspäkk muster, ma võin nüüd jälle rannas käia ilma särgita ja kõik imetlevad minu kõhtu. Tänan Carraluma!!!
Katsun veel 10 kg juurde võtta, siis küsin raha tagasi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!