Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Caralluma
 
N46 04. september 2012, kl 20.57
Terve potsik söödud, tulemus kg 0 Küll aga süda kloppis mis jaksas ja päeva teisel poolel oli nagu süda paha
 
Anni 05. september 2012, kl 17.44
Tagastasin toote juba 1,5 kuud tagasi ja seda postkontori,aadress oli paki peal Pallasti,28.Sealt öeldi,et nad saadavad selle edasi,kuid aadress pidi sama olema,ehk siis Pallasti,28.Küsin,et kuidas sellest aru saada,vastati,et see firma,kes müüb Carallumat,üürib samas majas laoruume.Tundub,et peab jälle Pallasti sõitma ja uurima,kes need sulid seal on,sest rohkem nende kohta ei tea keegi midagi!!!
 
Katrin 06. september 2012, kl 14.55
k Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui vaadata meestest pilte, siis leian et ainult t
> ablette süües ei tule kogu kehale tugevad lihased
> ja sixbackid. ikka on langetatud kaalu tervislikul
> t süües js trenni tehes. kui suur inimene kaotab k
> uuga 15 kg jms. siis hakkaks nahk lotendama, kuna
> ei jõua nii kiirelt tagasi tõmmata.

Ja mina ka vaatan neid pilte ja arvan, et midagi on valesti. Kui nii ruttu kaotada nii palju kg. siis mis nahaga toimub, siin juba lihased)) Asi ei ole ainult tablettides!
 
K 06. september 2012, kl 15.47
Lugesin läbi kommentare, kus on kirjutatud, et peale tablettide tarbimisest süda peksleb kõvasti. Varem mõtlesin, et tellin, aga praegu arvan et mitte, mul nagunii süda peksleb tihti, kardan et need tablettid mulle kasuks ei tule.
 
Katri 08. september 2012, kl 10.41
Võtsin ka seda imerohtu 30 päeva. Ma ei teinud just sporti aga päris paigal ka ei istunud. Olen 3 a lapse ema ja rasedusega sain kenad kilod veel ametniku tooli nühkimisest tekkinule juurde. Selle imerohuga kaotasin 1 kilo kogu selle perioodi peale!!!!! Minu enesetunne ei olnud selle aja jooksul halb. Kohvi ma juurde ei vajanud ja argielu väsimust, nagu muidu, sel perioodil ei tundnud. Isu pärssis ta kõvasti. Aga see toode paraku ei mõju nagu lubatud!!!
 
hei! 12. september 2012, kl 17.43
Tere rahvas! Kastuasin seda neli nädalat ja mitte grammigi ei saanud kaalust alla. Ja nüüd üritan igati raha tagasi saada kuid ei leia kohta kuidas seda tagasi nõuda. Kui keegi oskab aidata, siis ootan vastust.
 
tarkpea 12. september 2012, kl 18.08
http://www.topcaralluma.com/eem2/terms.php

4. punkt,aga ega sa raha tagasi ei saa,nagu eelnevate inimeste jutust aru on saada
 
Sandooz 12. september 2012, kl 21.00
Olen seda toodet juba kuu aega võtnud ja pole mitte ühtegi grammi alla võtnud, kuigi olen teinud trenni jne.
 
K. 13. september 2012, kl 09.18
Te ei saa olla nende peale vihased sellepärast, et teie peal need tabletid ei tööta. INIMESED ON ERINEVAD!!! On ju ka palju neid, kellele need mõjuvad. Iga inimese keha ja organism on erinev, ja sellist asja ei olegi, mis absoluutselt kõigile sobiks ja kõigil kaalu alla võtaks. Kui selle tellite, siis peate lihtsalt lootma, et teil on selline organism, kus need toimivad. Niiet ärge vinguge!!
 
mare 13. september 2012, kl 13.11
jah,mis siin salata.....proovisin ja pettusin täiega....ausalt öeldes võtsin isegi juurde mitte alla....nii,et ei ole see sugugi nii!!!!!!!
 
naine 13. september 2012, kl 13.13
ei raha tagasi küll ei anta....see lihtsalt jama jutt!
 
proovinu 13. september 2012, kl 14.51
Nu kui erinevad need inimesed siis ikka on?
Kui sulle ikka lausa näkku valetatakse.
Terve foorumitäis inimesi, kes pole soovitud tulemust isegi mitte veerandi võrra saavutanud, pigem vastupidi püüavad ülejäänutele kahtlejatele jätta sõnumit. Ärge minge alt, meie läksime. Siis milles see erinevus on? Kolmandik võtsid kilo juurde, kolmandik võtsid kilo maha ja ülejäänud jäid nulli. Polegi väga suur erinevus.
Mind lausa hämmastab, et Caralluma reklaam vilgub endiselt internetis igal pool, endiselt inimestelt raha välja pumbates.
 
dasiy 14. september 2012, kl 11.46
Meizitang zisu ​​toitumine pillid on valmistatud valitud looduslikest salenemist botaaniline valem ilu tegemisel ja aktiivne väljavõtted jobstears ja Lotus Leaf. Seda toodetakse SFDA kinnitatud GMP tehases.Dieedi pille võib vähendada ühendi ja imendumist rasva, lahjendamiseks ja põletada rasva tõhusamalt, kiirendada ainevahetust ja viivitus naha lagundamiseeskirjad poolt antioksüdant. On toiteväärtust ja ohutu teil võtta seda dieeti pill. Ei ole kõhulahtisus ja taastub. Saad ootamatu hea tulemus.


http://www.buy-weightloss.com/Meizitang.html
 
ylks 14. september 2012, kl 18.33
soovin aasdressi kust osta
 
skeptik 19. september 2012, kl 09.08
Mind huvitaks, kuidas need inimesed, kes on C. abi saanud, ennast pärast tabletikuuri tunnevad? Kui enam ei tarbi. Kas olete unisemad? tahate jälle magusat süüa? Võtate kaalus juurde?
 
Rein Mark 19. september 2012, kl 10.30
Seni tarvitanud 20 päeva, kõht pigem paisunud. Samas ei ole ka dieeti pidanud ja vahel patustanud õhtuse söömisega. Reklaamis on, et ei peagi dieeti pidama. No natuke oleks pidanud ikkagi allavõtma. Siiski ei sooviks veel 100% hävitavat hinnangut anda, 10 päeva veel ees ühe karbi tühjendamiseks.Ostsin ka teise , kui soovin seda tagastada puutumatult, siis millisel aadressil ja kuidas?
 
Oh jah 19. september 2012, kl 11.21
Kallis Rein Mark!

4 lehekülge siinset teksti, et tegemist on pettuse ning jamaga aga sina ikka ostad ja sa ostad veel teise karbi ka lisaks?

Hea äriidee küll kui niipalju lolle leidub.

Pole sul seda kuhugile enam tagasi saata, krõbista ise edasi neid lollide mõeldud tablette.
 
mees 19. september 2012, kl 12.56
Tere
Uurides natukene seda toodet, tulin järgnevale tulemuseni:
1. Tabletis tõesti on aineid mis panevad ainevahetuse natukene kiiremini tööle, st kaal hakkab langema.
2. Pildid on rämps, elu sees keegi ei saa selliseid "rannakehi" tablette syyes ja veel mis kõige tähtsam, oma toitumises mitte mingit muutust tehes(st. need paksud kes pildil ei söö ma arvan salateid eriti..muidu poleks neil selliseid kehasid)
3. Taolisi tablette ju terve maailma täis, kõik lubavad 100%. Aga konks on siin, et kõik toimub emotsioonide ja psüholoogia kaudu. Kui ostad need tabletid siis hakkad juba ise peas mõtlema, et võiks vähem syya jne. Nii kahjuks inimese psüühika töötab.
4. See kes on alla võtnud alguses 4kg vms siis mõelge sellele.
4.1 Esimesed kilod lähevad ludinal
4.2 Järgmiseid ei vääna tableti ega ilma õige toitumiseta kuidagi alla.
5. Soovitan ikka inimestel minna dieedile ja trenni, siis saate oma keha sellieks nagu pildil. Ma nyyd ei ytle, et see kerge on aga motivatsioon peab olema.
E. siis järgige mida suhu pistate, sööge 5-6 korda päevas.
Müüt, et peale 6 ei tohi syya on lollus, eriti kui teete trenni.
Süüa ei tohi õhtul lihtsalt midagi väga rasket ja 3-4h enne magamaminekut.
PS! Kõige tähtsam söögikord on HOMMIKUL! Minul oli see kõige raskem, kuna polnud eales hommikuti söönud siis see sundimine oli mõrv! Aga tulemus= 4 kuud 20kg korralik dieet(liha, salatid, magus jne)+trenn.
Nii et whoop whooop trenni!
 
Tiiu 20. september 2012, kl 23.17
Ka mina pole kaalus maha võtnud mitte grammigi kuigi võtan juba 4 nädalat.Kuid siiski mõningad head omadused on sellel toidulisandil-nimelt eemaldab ta organismist liigse vedeliku ja mürgised jääkained.Mul oli suur probleem jalgade paistetamisega-peale ebaõnnestunud veenioperatsiooni paistetasid mu jalad hirmsasti hüppeliigese kohalt-esimesed 2 päeva jooksin WC vahet nii mis hirmus ja oh üllatus üllatus jalad olid nii peenikesed nagu enne ja on siiamaani-kuid tuleb juua palju vett(umbes 2 l.päevas).Esimesed paar päeva võttis südame natuke kloppima-soovitatakse võtta enne hommikusööki 20 min kuid hommikuti ma joon ka hea suure tassi kanget kohvi.Paari päeva pärast kadus ka see kloppimine.Jah energiat annab ka natuke juurde-ma käin iga päev jooksmas ja mägedes ronimas(elan praegu Saksamaal)ja ma tunnen et tõesti jõuan rohkem joosta.Negatiivset ma ei oskagi midagi öelda kui siis see et kaalu ta ei langeta tõesi minuarvates.
 
Kris 21. september 2012, kl 17.26
Olen kastutanud nüüd neid 4 nädalat, kaalu langus 8,4 kg. Jehuuuu.. Mulle see mõjub.. Juba täna alustasin teist purki.. Enesetunne on SUPER! :)
 
C omanik alates augustist 23. september 2012, kl 19.32
Ostsin tblt-d juba augustis, aga ei ole seni proovinud. Otsustasin homsest kuuri läbi teha. mul on üks purk st 30 tblt-i, kui juhtub midani huvitavat, annan teada.
 
Loll 24. september 2012, kl 20.00
Minul sai nüüd kuu täis peale viimase tableti võtmist. Algul tuli poolteist kilo kaalu paari nädalaga tagasi,sellest kolmest ,mis C. võtmisega kaotasin. Loobusin siis õhtusöögist ja nüüd olen jälle sama kerge kui pärast C.kuuri.See kaalu tagasituleku õudus paneb kaalu jälgima ja õgimist vaos hoidma,mingi kasu tast seega ikka on. Alustasin täna teise karbi võtmist, energiat tuli küll juurde,loodan väga,et õnnestub veel 3 kilo maha võtta,siis kaalun samapalju kui kauges nooruses 18. aastaselt.Karbil on eesti keelne "tõlge" sellest mis karbil on inglis keeles.Selles keeles pole sõnagi sellest kiidu jurast,on hoopis kirjutatud,et USA toidulisandite komitee hekskiit puudub sellel produktil.
 
C omanik alates augustist 25. september 2012, kl 06.25
Minul need kapslid toimivad, tegin enne c võtmist 3 nädalat reduciniga ja võtsin alla ca 4,5 kilo.
nüüd jätkan c-ga ja 1. päeva tulemus 0,6 kg.
süda ei klopi, sest kohvi ei joo, kalorsus on ca 1600, selle määras kunagi dieediõde, nälja- ja külmatunnet ei ole.
super.
nüüd lasen nädala lõpuni ja enne laupäeva ei kaalu. siis anna teada, mis on saanud.
 
kati 25. september 2012, kl 18.19
Inimesed ärge seda sodi ostke, sellel ei ole mingit mõju kaalulanfusele. Ja tagastada saab ainult siis, kui on kinnine pakend. Aga kuidas sa siis proovid??
 
nõus 25. september 2012, kl 19.30
see on puhas pettus!! ärge rumalad minge õnge!!
 
Anneli 26. september 2012, kl 09.51
Mina olen üks nendest, kes võttis asja proovida. Kaup toodi kiiresti kohale, maksis nagu kokku lepitud. Aga... olen võtnud täpselt nii, nagu kästud, võetud kõik 30 tabeltti ehk 1 kuu on kulunud. Lisaks olen vähemalt üle päeva teinud ühetunnise kiire kepikõnni metsas. Ei ole mu söögiisu vähenenud ega ole ka ühtegi kg kaalust alla võtnud.Tervis oli ja on korras nagu alati, mingeid muudatusi toidulisandi võtmise ajal ei tundnud. Igaüks saab ise järeldada, mida uskuda tahab. Olin juba ette kriitiline, aga no ei suutnud vastu panna soovile järele proovida.Lubadused olid ju nii head. Eks omad vitsad peksavad, nagu vanasõna ütleb.
 
Leida 26. september 2012, kl 18.08
Leidsin NAiste Maailma foorumist kommentaari,kus keegi Miralda kiidab,et on magusa glasuuri ja sõnniku maitsega caralluma tablette tarbinud 2 nädalat ja kaalus tänu sellele 5 kilo alla võtnud. Need on ju minu tabletid,millised ise valmistasin ja petistele tagasi saatsin ja mille eest ma pole sentigi saanud. Need nad saatsid nüüd edasi Miraldale ja,see sai 5 kg kergemaks aga mulle nad ei mõtlegi raha saata,lurjuste kari!
 
C omanik alates augustist 30. september 2012, kl 11.38
No nii, minu 1. nädala tulemus on -1,4kg. Loomulikult ma ei arvanud, et mingi tablett võtab rasva maha ja ise ei pea midagi tegema. Nagu varem kirjutasin, sõin alla 2000 kcal päevas ja kõndisin parasjagu, piirasin mõnevõrra süsivesikuid ja püüdsin päevas ikka üle 1l puhast vett juua.
Uued tulemused nädala pärast.
 
Ljubov 30. september 2012, kl 12.42
Tana votsin esimene tabletti.
Lugesin koik kommentaarid labi.
Eks vaatab mis edasi.
kindlasti kirjutan
Soovin kokku alla votta 15 kilot
 
jz 30. september 2012, kl 20.12
võtke seesama lehekülg, kus seda carallumat reklaamitakse, see oleks nagu ajaleht, meditsiiniuudised on pealkiri, eks. aga te proovige selle netilehe avalehele minna. siis proovige paremast veerust mõnda artiklit klõpsata. ja kui teil veel mitte mingit kahtlust ei teki, siis tehke ost ära :)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!