Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Caralluma
 
Tiit 02. oktoober 2012, kl 00.34
Kuna kaaluprobleem on suur ja otsinud erinevaid lahendusi, tellisin ka selle toote veidi ehk emotsioonist ära ja alles hiljem hakkasin mõtlema ja lisainfot hankima. Lugesin neid kommentaare ja tühistasin tellimuse. Õigemini ei lasknud kulleril seda koju tuua. Need kommentaarid seal lehel ja pildid on umbusaldust tekitvad. Müüginipidid on neil head. Eriti see, kui süsteem väidab, et ainult täna on soodushind ja homme see enam ei kehti. Olen nüüd huvi pärast seda lehte vaadanud ja ikka sama jutt. Kuid see selleks.
Mitte kusagil pole kirjas toote sisaldust. Jah, acai mari ja roheline tee, aga mis vitamiinid, mineraalid!?
 
Ö 05. oktoober 2012, kl 11.50
minagi tellisin, enne kui seda siin lugesin. sain kätte ka nüüd purgi peal on kirjas et 30tbl, nägin kohe silmaga öra et seal pole 30, lugesin üle oli 26.
 
C omanik alates augustist 07. oktoober 2012, kl 20.21
Teise nädala tulemus -0,9kg.
Veel kaks nädalat, siis saabub selgus
 
Riina 10. oktoober 2012, kl 10.08
Tahtsin proovida ja ostsin ka ühe purgi, mõne päeva pärast saab kuu aega täis.Kaal on kõikunud siia sinna umbes 1 kg võrra. Kaalust all pole midagi läinud võrreldes päevaga, millal seda tarvitama hakkasin.Lootsin, et ta vähemalt turgutab seda seedetegevust ja soolestikku aga seda ta ka ei teinud. Olen varasemalt proovinud teisi variante ka ja need vähemalt turgutasid seedetegevust.
Kuna jälgin pidevalt, mida suhu panen, siis ei saa süüdistada ka seda, et olen toiduga liialdanud või söönud valesid asju.
Minu arvamus on selline, et see toode on jama ja reklaam on liialdatud kui mitte öelda, et täiesti vale.
 
ime-ime 12. oktoober 2012, kl 16.45
mis see caralluma siis on?sisaldab euterpe oleracead ja kui nutikamad oskavad otsida,siis tuleb välja,et see on ACAI mari,millest tooteid on apteekides ja tervisepoodides odavamalt saada kui antud firmast tellides
 
Miina 14. oktoober 2012, kl 11.45
Sama siin, olen rahul. Lisaks tabletile joon ka palju vett, sest mille abil muidu need jäägid väljuksid ja ka kõnnin päris palju jala.
 
Betukas 16. oktoober 2012, kl 14.19
Hamstrijunnid..ahhaha:D

ma võtsin kunagi mingit sellise nimega. acay berry...midagi oli lõpus ka. skeem oli sama, jutt oli sama aga tulemus.....nohh... oli ka sama...mitte midagi ei muutunud:D ei võtnud vist lõpunigi neid.
 
C omanik alates augustist 16. oktoober 2012, kl 20.39
3.nädal -0,5. Seega nagu ikka mõjub.
 
kiimu 17. oktoober 2012, kl 15.51
tana esimene paev ja jub paha on olla....
 
inx 19. oktoober 2012, kl 20.34
ka mina proovisin kommenteerida,aga see pole lihtsalt wõimalik -pealegi see täielik pettus ja reklaamitrikk -kogu aeg samad kommentaarid ainult kuupäevad vahetuvad kogu aeg !
 
inx 19. oktoober 2012, kl 21.01
julgen tunnistada,et elus esimest korda olen reklaamiohver ! see toidulisand ja kaalulangetaja on täielik pettus ja reklaamitrikk!
oleks soovinud kaalus alla võtta max 8 kilo -kuid lisaks tuli kuu ajaga veel 1 kilo juurde :)
ma ei ole just ülekaaluline -olen energiline ja liikuv -teen väga rasket füüsilist pingutust nõudvat tööd 6 päeva nädalas ...
kommenteerida nende reklaamlehel võimalik ei ole -algul arvasin ,et lihtsalt pessimistlikke kirju ei lasta üles -kuid tegelikult ei olegi võimalik mitte midagi kommenteerida !
raha ma loomulikult ka tagasi ei saa,sest mingit saatelehte kaasas polnud -ainult purk 30 "imekapsliga"
kurb,et praeguse niigi raske elu ja toimetuleku juures nii eestlasi petetakse !
 
Loll 24. oktoober 2012, kl 14.36
Nüüd on siis ka teine karp söödud.See koos õhtusöögist loobumisega aitas veel ühest kilost lahti saada.Minul sellest ikka kasu oli,4 kilo kergem on päris tore olla. Eesmärk,saada tagasi oma kaal 18 aastasena,ei õnnestunud. Võimalik,et need tabletid aitasid ainult niipalju kui karbil ingliskeeles kirjas,et neist on kasu dieedi ja harjutuste korral.See(palju raha raisatud) pani mind kaalu jälgima ja õgimisest loobuma,sama tulemuse oleks ka kodumaiseid tablette tarbides saanud. Lõppkokkuvõttes ei soovita ma kellegil selle peale oma raha raisata.Pole eesmärgist loobunud jätkan dieedi pidamisega.
 
C omanik alates augustist 24. oktoober 2012, kl 16.01
purk söödud 2!!!!kg kaotatud,
eks oleks sama või veel enam ka mõne teise meetodiga.

nii, et ikka pettus.
 
petetu 30. oktoober 2012, kl 21.49
kas keegi on selle toote tagastanud, siis tahaks teada, millisel aadressil.Mina olen selles küll väga pettunud!
 
Loll 25. november 2012, kl 18.16
Nüüd juba kuu möödas kui viimase tableti võtsin. Need ajasid kohe algul vererõhu alumise näitaja üle saja. Nüüd olen küll 4 kg kergem aga vererõhk alla ei lähe. Tuleb välja,et neist tablettidest on siiski rohkem kahju kui kasu,ei soovita kellegil,kel tervis kallis neid proovida.
 
A 25. jaanuar 2013, kl 15.36
toimib et kaalus juurde ei võtta aga oma liikuma´tuse juures olen rahul.Lihtne ja loogiline et liikumine peaks alati olemas olema ja ykski toidulisand ei tee imesi kui ei kontrolli ka ennast.kõige suuremad virisejad ikka need kes on kannatamatud.

pettus või mitte-yhega teeb head tööd teisega mitte-organismid on erinevad.olen kolm kuud seda kasutanud ja suuri pretensioone ei ole kuigi unistus istuva töö juures et kaoks 12kg on purunenud-aga positiivne tuju säilinud ja pole juurde võtnud.

hetkel kahju et ei saa juurde tellida kuna seda lehte pole saadaval.kyll aga saan öelda et rasberry ketonid on jama-dr Oz...blablabla
 
Ronnie 18. veebruar 2013, kl 13.35
...nii, mina ostsin ka huvipärast kaks purki. ca 20 min peale esimest kapslit läks süda pahaks ja kurgus kuivas, vesi tegi olemise paremaks kuid üldine enesetunne oli ebameeldiv. Kasutusjuhendites oli kirjas et võta kapsel 15-30 min enne sööki. Mina küll midagi süüa ei suutnud peale seda. Paar päeva hiljem proovisin siiksi süüa peale 'C' võtmist ja ei olnud ka hea tunne.
Üldiselt tundsin ka kuidas vererõhk tõusis ja oli selline kahtlane olek, nagu hõljuks või oleksin omas mullis.
Igatahes lõpetasin nende tarvimise ja nüüd vedelevad kapis. poolteist purki veel alles :D
Ahjaa, hind oli õige ja kogus purkides ka (lugesin üle) :D
 
Kerttu 22. veebruar 2013, kl 21.36
Tere , oskab keegi öelda, kas nende keha ümbermõõt ka vähenes ja kui vähenes siis kui palju ?
 
cissmy 05. aprill 2013, kl 10.30
Tellisin selle toote septembris 2012 ja ei võtnud grammigi alla ja pole ka raha tagasi saanud. Minu e-mailidele vastati veel paar kuud tagasi ja pakuti teisi tooteid, kuna raha tagastamine võtab aega. Seega täielik pettus, kuid sellest tuleks kirjutada.....et hoiatada teisi selle eest.
 
Rtamm 19. aprill 2013, kl 00.34
Hei, kui kellelgi huvi siis
Minul on pakkuda originaale.
Kapsli peal MZT, mida ei saa
kapslilt eemaldada.
Võltskapslitel kas ei ole märki kapsli peal või on see eemaldatav alkoholi või muu vedelikuga.
Kellel on huvi MEIZITANG kapslite vastu võtke minuga ühendust.
e-post: rtammeke@gmail.com
tel: 58599412
 
john 05. oktoober 2017, kl 20.16
kas teil on vaja laenu või kui teie pank või mõni ettevõte on teie poolt tagasi lükanud?
laenud halva krediidi tõttu? Kas teil on tasumata arved või võlgnevus? Le
kiire reageerimine: uptonwal@gmail.com
 
ekavala 14. jaanuar 2018, kl 07.57
OneTwoslim - http://topleadbit.com/kZYV Kokku kaotasin ma 15 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!