Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Caralluma
 
G 11. august 2012, kl 21.25
Mina võtan kolmandat päeva. Kahe päevaga kadus 0,5kg, kuigi enne oli kaal pool aastat juba liikumatu, söö või ära söö... Esimene päev ei saanud midagi aru. Olen kohvisõber ka, kuigi purgil soovitatakse mitte kofeiini sisaldavat jookidega liialdada. Täna kolmas päev ja kuigi ma enne sõin iga 3h tagant, siis täiesti ununeb süüa. Jama on aga see, et kuigi kaalukaotuse üle on tõesti hea meel, on kolmanda päeva õhtuks tekkinud depressioon. Emotsioonid möllavad. Täiesti lambist. Siiani(30a) pole olnud sellist jama. Hommikul oli tunne nagu oleks narkot pannud, hirmus siblimise tuju ja koristasin mitu tundi (ka see on ebatavaline minu puhul).
 
tarbija 12. august 2012, kl 11.22
G-le
Mina ei saanud kuskil 5.-6. päev enam mingist mõjust aru ja nagu kaal näitab, siis peale seda tuligi juba juurde ja nüüd edaspidi pole grammigi langenud(hetkel käsil 10. päev)
vt. sama teema lk.2 lõpupoole minu postitust( nädalaga fikseerisin koos kõikumistega lõppkokkuvõtteks kaalukaoks 1,0 kg).
Hetkel mulle tundub, et see lihtsalt mingi suvaline kaalukõikumine, mis oleks nagunii kõikunud, sest tavaliselt ma ennast igapäevaselt ei kaalu ning seda kõikumist poleks märganudki.
 
Sirts 14. august 2012, kl 08.21
Olen proovinud seda toidulisandit 2 nädalat, kaalus kaotanud kilo. Samas olen ma aga rahul, energiat on rohkem ja mille üle ma eriti rõõmus olen on korralik sügav uni ilma igasuguste unenägudeta, seega mulle mõjub pigem rahustina.
 
Siiri 14. august 2012, kl 16.05
Kallid naised,
Ostsin endale Caralluma, et proovida kas see siis tõesti aitab. Alustuseks ütlen koheselt, et ma ei saanudki teada kas ta siis langetab kaalu või mitte, sest tervise huvides ma tabletikuuri ei läbinud.
1. Kohe pakendi peal on kirjas et vajalik on ka tervislik toitumine, rohke vee tarbimine ning füüsiline tegevus.
2. Tulemused olid kohesed- Seedimine käis kaks korda kiiremini, trenni tehes higistasin kõvasti rohkem, uni oli ka kui peoga pühitud (uinumisega õnneks probleeme ei tekkinud) ja isu tundub et oli samuti väiksem.
3. Seni maani oligi kõik hästi kuni paaripäevasele väljasõidule ununesid tabletid kaasa võtmata. Tulemus oli järgmine: ma sõin nagu loom( Nii palju ei tahtnud ma süüa ka enne tabletide võtmist), tundsin end väga unisena ka pärast kümne tunnist uinakut ja seedimine samuti muidugi aeglustus.
4. Jätsin tabelttide võtmise enne katki kui juba liiga hilja. Caralluma lööb su enese sisemise tasakaalu rivist välja ning sellega lõpparve tegemine on raske. Caralluma võõrutusnähte võib võrrelda ka mõne narkootikumi võõrutusnähtudega.
 
Loll 16. august 2012, kl 08.52
Tänaseks olen 3 nädalat neid tablette võtnud,muid harjumusi muutmata.Mitu päeva sel nädalal olin 3 kilo kergem kui enne nende võtmist. Täna hommikul ainult 2 kg.
Seegi ,abiks ikka, nagu ütlevad SMS laene peale suruvad pintsak-lipslastest vereimejad.Enesetunne reipam ja töö läheb ka paremini kui enne.Paistab,et nööbivabrikus tehtud rämps tablettide hulka panevad nad ka mõned tõesti toimivad,et positiivseid arvamusi saada. Lollidel pidi õnne olema,äkki sattuski mulle selline. Vaatame,mis nädala pärast saab.
 
vana paks 16. august 2012, kl 09.22
lubage irvitada, olen ka selliste rehade ehk lubaduste otsa astunud ja sõbra arvates, kui need rohud toimiksid peaksin olema nagu luukere. Aga ei ole. aitab vaid tasakaalustatud toitumine, liikumine ja vee joomine 1,5 l päevas . Kaalust tohibki alla võtta maksimaalselt 1 kg nädalas, mitte rohkem.
 
tarbija 18. august 2012, kl 11.19
No nii, naljakoht, kaks nädalat tarbitud ja tulemus ümmargune 0 :-(
Hetkel mõlgutan mõtteid, et kas jätkata või loobuda... igasugune tulemus ju puudub... :-(
 
G 21. august 2012, kl 22.03
8.augustil hakkasin võtma, täna siis 21. Pmst 2 nädalat. Kaalu kadunud 1kg. Vähevõitu. Ilmselt mingid pipralaadsed asjad ärritavad magu nagu, tekitavad täiskõhu või ärritustunnet. Kõht on tühi küll, koriseb, aga süüa nagu ei tahagi. Alguses oli küll tunne, nagu narkotsilaadne asi, energiat andis juurde, eks see kompenseerub hiljem millegi arvelt. Kokkuvõttes pettumus.
 
sipelgas7777 22. august 2012, kl 14.16
Kas see tõesti on pettus?on.endal ka plaan tellida need endale
 
carbaloy 22. august 2012, kl 14.17
Kas see tõesti on pettus?on.endal ka plaan tellida need endale
 
Loll 23. august 2012, kl 09.55
Olen nüüd kuu aega võtnud neid tablette ja purk tühi. Olen selle ajaga kaotanud 2,5 kg.Isegi tuttavad panevad tähele,et olen nüüd kõhnem.Tarvis veel alla võtta 3 kilo,et oleksin ideaal kaalus,et kaaluksin nagu 18 aastaselt.Pean kuu aega vahet kui selle ajaga kaal üles ei hüppa,tarbin ära järgmse purgi.Seda Euroopa komisjoni jama,mis selle kasutamise tarbetuks tunnistab,ei tasu uskuda,sest see eeslikari kisab alati nii kui juhteesel ees. Ei nad tunnista UFO-sid, vaime ega telepaatiat. Kes seal iseseisvalt mõtleb ,satub kaaseeslite põlu alla.
 
Leida 23. august 2012, kl 10.06
Tarbisime koos Pitsuga neid tablette kaks nädalat.Mina kaalun nüüd 92 kg asemel 95 ka Pitsu on kilo juurde võtnud,see on pisikese koera jaoks küllalt palju.Meie hamster toodab samasuguseid heledaid graanuleid. Panin need küllastunud suhkru lahusesse,siis võtsid nad ilusa glasuuri peale,siis panin neist 30 C. karpi,pitseerisin ära ja saatsin petistele tagasi,et raha tagasi saada.Kirjutasin,et võtsime hoopis juurde. Sellest nüüd 2 nädalat ja pole ma sentigi saand.Kui nad nüüd kellegile saadavad selle magusa glasuuriga hamsa toodangu,siis on võimalus olemas,et see aitab rohkem,sest on ju tarkades raamatutes kirjas,et kuse joomine,eriti lehmakuse ,on väga tervislik. Siis peaks ju Hamsa sittki väga kasulik olema.
 
Aita 24. august 2012, kl 18.58
tellisime koos naabrinaisega kohe mitu pakki, ja kujutage pilti - pärast esimest karpi olin saanud maha tervelt 185 grammi ja naabrinaine 210 grammi! täielik müstika - oleme koos maha jooksnud sadu tuhandeid kilomeetreid ja polnud sellest eriti abi ning nüüd pärast koormuse suurendamist jooksmisel ja söögikordade paikapanemist koos kahekuulise kuulikuuriga selline kaalukadu! See on midagi müstilist, kuigi üks asi on natuke imelik - mehi ei taha enam. Proovime veel kaks aastat ja ehk siis saame oma himud tagasi ja kaalu ka veel 58 grammi maha, loodan et see kuulimüüja saab Nobeli preemia nagu paljud teised andekad.
 
nii 28. august 2012, kl 16.30
minul on ka kuu võetud ja kaalu ma kaotanud pole. teise purgi saadan tagasi. uskumatu, kuidas ma jälle nii loll olin ja mingit jama uskusin. täna tõmban tossud jalga ja lähen lidun ümber kvartali paar tiiru.
 
naine 29. august 2012, kl 11.34
mina tarvitan toodet 1 nädal ja enesetunne on hea ja tundub et toimib ,kaalunud veel pole.
 
naine 29. august 2012, kl 11.35
söögiisu küll on tunduvalt vähenenud
 
naine 29. august 2012, kl 11.36
ah ei aita see lidumine siin kah midagi.Siis tuleb joosta ja ka sööki piirata-ehk siis?
 
Kata 29. august 2012, kl 19.11
Ostsin ka. Sportlik huvi tekkis, et millist sitta siis meile ikka pakutakse. Oma arvamuse (adekvaatse) annan ma kindlasti. Ja muidugi "mittejoonistatud":))))
 
täielik jura... 29. august 2012, kl 22.22
Tarbisin minagi ära kolm nädalat ja kolmanda nädala lõpus tekkis selline isu, et oleks võinud suvalise ettejääva söögi ära süüa ning kaal näitas languseks, ausalt, ümmargust nulli. Otsustasin, et edasi ma neid tundmatuid kapsleid ei julge enam võtta.
Esimene päev oli endiselt meeletu söögiisu, teine päev oli alates hommikust meeletu peavalu, ja enesetunne oli nii halb, et juba ainult püstiseismisest tekkis kehale külm higi. Sain kahe suure kruusitäie kohviga enesetunde pisut paremaks. Ülejäänud päeva oli tõeline sombi olek, enem-vähem adekvaatsena suutsin ennast hoida ainult suure kohvikoguse abil ning kolmandast päevast normaliseerus enesetunne ja kadus ka kohutav söögiisu.
 
eelmisele 30. august 2012, kl 08.34
mul oli ka peavalu, aga minul sellest, et seoses selle tabletiga kõrgenes vererõhk. ikka jube paha oli.
 
Kris 30. august 2012, kl 10.39
Mina olen võtnud neid nädala aega.Olen kaotanud 2,9 kg.Söögi isu ja kõik muu on sama.Söön sama palju ja liigun sama palju.Ei tunne mingit suurenenud energiat ega vähenenud söögiisu.Inimesed on erinevad ja nende organismid.Mõnele mõjub ja mõnele mitte...Mina olen küll hetkel rahul ja loodan et kaalu langus ikka jätkub :) :) :)
 
mann 30. august 2012, kl 15.09
kasutanud 2 näd ja alla saanud 8kg, seega minul toimib.
Enesetunne on super ja ega ma ka ei usu neid imerohte.. kuid, toimib ju.
 
Loll 31. august 2012, kl 07.37
Ka minul kõrgenes vererõhk,nüüd on nädal möödas viimase tableti võtmisest,vererõhk on langenud ,kuid siiski kõrgem kui enne neid tablette,ka reipus ja suurenenud töötahe,mis oli nende võtmise ajal,on nüüd vähemaks jäänud.
 
Eva 01. september 2012, kl 09.41
Täna sai karp tühjaks, niisiis kuu aega võetud. Kaal täpselt sama, langus 0. Vererõhk tõusnud, küüned hakkasid kihistuma, enesetune halb,nõrkus. Ainult WC tõmbab sagedamini.
Nii et kasu asemel ainult tervisehäired. Järgmist karpi avada ei julge!
Aga jah, ise olin loll,esimest korda läksin kaalulangetamise reklaami ohvriks, mis siis, et nii vanust, kui ka kaalu rohkem kui vaja.
Tarkadele ei soovita, ülejäänud teavad ise, kas võtta
 
kellu 01. september 2012, kl 21.32
Olen ka tarbinud 3 päeva.Ainevahetus on kiirem,kui enne käisin 5 päeva tagant vetsus,siis nüüd käin igapäev .Tunne on küll hea siiani ja energiat ka rohkem.Kaalunud veel pole.Kaalun 5 ndal päeval...eks siis näis mis tulemus on.Muiudgi söön ikka nagu koguaeg..
 
proovinu 02. september 2012, kl 07.34
ÄRGE MINGE OHVRIKS
PROOVISIN KAKS KUUD
HETKEL OLEN NELI KILO RASKEM.
 
Andres 02. september 2012, kl 09.19
kasutan teist nädalat mulle tundub et paljud siin tõesti loodavad imele et võta ainult tablett ja kaal langeb. minu probleem oli see et nimelt teen küll aktiivselt trenni (3X nädalas) ja päeval toitun hästi, aga õhtul tekib jube näksimise isu ja muidugi klaas kaks veini ka iga õhtu. nüüd kus kasutan seda toidulisandit mul tõesti õhtuti isu enam ei ole. kuna teen trenni siis on ka kaal kenasti langemahakanud. ühesõnaga see on hea toetav toode aga ei mingi imerohi. isegi karbil ju kirjas et trenn ja õige toitumine käivad nende tablettidega kaasas.
 
proovinu 03. september 2012, kl 12.29
Õhtuti seda võtta ei saa, süda võib puperdama hakata. Kui inimesele tekitab näiteks õhtune kohvijoomine une probleeme, siis on effekt sama. Karbil on kirjas, et tuleb võtta 20min. enne hommikusööki.
Isu äravõtmist ei täheldanud.
 
kellu 03. september 2012, kl 21.33
Nüüd siis 5 päev tarbinud ja kaalu langus 1.200...ise olen rahul...ja ainevahetus ka kiire...energiat väga palju...ei ole mingit südamepuperdust ega midagi...eks see ole kelle kuidas mõjub....eks näis mis edasi siis...:)
 
positiivne 04. september 2012, kl 11.37
uskuge,see tõesti aitab,peab olema positiivne ,kasutan teist nädalat,kaalus kaotand 2kg.,oma toitumist ma pole muutnud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!