Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
-20 kg
 
ülekaaluline 13. august 2014, kl 21.01
Plaanis ette võtta pikk tee kaalu langetamiseks. Alustada tuleks nn dieediga, sest nädalaga harjub magu väiksema toidukogusega ja edaspidi läheb kõik lihtsamalt. Olemas 5-päevane toitumiskava, täitsa tervislik teine.
Kaalu 1.67 pikkuse juures 89 kilo, vanust 55 a.
Ehk leidub mõni saatusekaaslane? Õlg õla kõrval kergem astuda sihtpunktini sellel pikal teel.
 
saatusekaaslane 13. august 2014, kl 22.46
Pikkust 1.60, kaalu 94, vanus 45. Olen üritanud nii ja naa, liigun piisavalt,10000 sammu tuleb iga päev kokku, söön normaalselt (rangeid dieete ei suuda pidada), aga kaal ei lange, pigem tiksub juurde. Aeg-ajalt masendus peal sellest, võib-olla koos oleks tõesti lihtsam.
 
kaaskannataja 14. august 2014, kl 08.24
pikkus 163, kaal 91, vanus 56. kaal lihtsalt ei taha minust lahkuda. toitun tervislikult, liigun, aga ei midagi. nüüd üritan toiduportsjoneid vähendada. astuks küll õlg õla kõrval kui keegi kaaslane oleks sel teel :)
 
ülekaaluline 14. august 2014, kl 11.01
Teeme ära!
Talvel sain 3-me kuuga 11 kilo alla. Nüüd suvel lõputud grillimised ja rämpstoit on 7kg tagasi toonud.
Tuleb miinimumini viia kartuli, riisi, leiva-saia, makaronide ning muude tärklise- ja jahutoodete tarbimine. Sõin tatart kana ja juurikatega segatult, kala, liha, salatit,kurki, tomatit, muna. Süsivesikutest tuleb hoiduda.
Selle menüüga saab 4-jast kilost lahti, magu tõmbub kokku ja edaspidi ei tahagi süüa suuri koguseid.
Kõik hommikud: kohv, 0,5 greipi
1 päev
Lõuna: 200 g keedetud kala või tuunikala vees,salat, tomat, õun.
Õhtu:2 muna, 170 g uba, 0,5 greipi.
2 päev
Lõuna:200 g kana, salatit, 1,5 dl tomatimahla.
Õhtu: 1,5 dl lillkapsast,1,5 dl kurki, 170 g rohelisi ube, ananass omas mahlas.
3 päev
Lõuna: 125 g hakklihast kotlett, sellerivars, õun, salat.
Õhtu: 0,5 grillitud kana, tomat, 1,5 dl suhkruta ananassimahla.
4 päev
Lõuna: 2 muna, rohelisi ube, 1,5 dl tomatimahla.
Õhtu:200 g liha (filee), tomat, salat, 1,5 dl ananassimahla.
 
kaaskannataja 14. august 2014, kl 12.41
loodetavasti on soovitustes mõeldud rohelisi ube?
 
ülekaaluline 14. august 2014, kl 14.46
Jah, rohelisi ube. Neile võib keedumuna peale hakkida, siis läheb paremini alla.
Peaks lähiajal pihta hakkama, vaim on valmis.
 
:) 14. august 2014, kl 14.52
Hoomikuse greibiga tühja makku olge ettevaatlikud, eriti, kui joote ka kohvi mustalt. Paljud inimesed ei talu sellist happerünnakut üle paari nädala, sama kehtib ka sidruni- ja õunaäädikavee kohta, mida tihti soovitatakse pärast ärkamist juua. Maovalud on kerged tulema.
 
kaaskannataja 14. august 2014, kl 15.43
ma ilmselt temaalgataja pakutud menüüd üks-ühele ei kasuta. toitun paleo soovituste järgi, proovin väiksemate kogustega läbi ajada. eks näis.
 
meedik 14. august 2014, kl 21.49
Hommikul kohv ja greip ja ongi tasakaal rikutud, nii magu kui ka muud organid ei pea kaua vastu. Hommikul tuleb kindlasti süüa putru, täidab hästi magu ja annab pikaks ajaks nn täiskõhu tunde. Pigem jäta õhtusöök üldse ära, aga hommikul söö.
 
ülekaaluline 14. august 2014, kl 23.36
Tasakaal on enamasti rikutud. Süsivesikud ja valgud ei sobi kokku. Ühed vajavad leeliselist ja teised happelist keskkonda seedimiseks. Palju on neid, kes söövad liha ja kartulit eraldi? Ju siis on organism nii loodud, et võtab kõik vastu.
4-5 päeva ei riku tervist, see on justkui hüppelauaks kaalu alandamisele. Vabaned jääkainetest jm jamast. Olen seda teinud - söögiisu kaob tõesti ära. Edaspidi hommikul puder ja peagi lõuna käes...
Kohv ja greip on mõlemad happed.
 
des 15. august 2014, kl 00.01
ülekaaluline:

Tegemist on müüdiga, millel puudub igasugune teaduslik põhi. Seedesüsteem on võimeline seedima kõiki makrotoitaineid koos ning nende täielik eraldamine on võimatu. Kui kaalu kaob üritades seda teha, on see täna vähenenud sissesöödud energia/kalorite tõttu.
 
daisy 15. august 2014, kl 12.15
Hommikune greip on väga kasulik kuna tegemist on aluselise toiduga.Mustas kohvis kahtlen kuna see on happeline ja seega maole väga kahjulik.
 
piripiiga 15. august 2014, kl 14.54
kõigile, kes väidavad, et näevad vaeva, aga kaal ei kao. täitke nädal aega toitumispäevikut. veel parem kaks. siis minge sellega perearsti juurde, kaalukabinetti või mõne muu diplomeeritud toitumisnõustaja juurde. teile öeldakse kohe, milles viga võib olla. lisaks oleks kasulik lasta end ka perearstil ülekontrollida. kilpnääre ntx esimese asjana.
 
Ma tean, mida sa tegid eelmisel suvel 15. august 2014, kl 16.08
Sõid liiga palju ebatervislikku toitu :) Ehk siis talvel nälgisid ja suvel nautisid. Terve talv keelasid endale häid asju ning suve saabudes ei pidanud enam vastu. Sellise stiiliga oled elu lõpuni dieeditaja. Kõlab rohkem nagu hobi. Kui ma vaatan, kuidas soovid uuesti alustada, siis lõppu võib juba ette ennustada. Järgmisel suvel sööd uuesti kilod tagasi. Dieedi asemel uuri tuttavatelt spordisõpradelt, kuidas nemad ennast vormis hoiavad (tasuta nõuanne), külasta perearsti ning kuula soovitusi (tasuta nõuanne); lase koostada personaalne toitumiskava ja liikumispaan (nii palju, kui hindu näinud, siis kuskil 50€); uuri lisaks internetis kättesaadavaid materjale tervislikust toitumisest (tasuta info). Leia endale mõttekaaslane, kas siit või kuskilt mujalt, ning tehke aeg-ajalt kokkusaamisi. Ühesõnaga, eduka kaalulanguse aluseks on põhjalik eeltöö ja plaani koostamine. Loomulikult ka plaanist kinnipidamine.
 
ülekaaluline 15. august 2014, kl 16.28
Ongi nii, kui näen natukenegi vaeva, siis kaal langeb. Tean, mis on kalor ja palju süüa, et kaal alaneb või tõuseb. Need komandeeringud, üritused - pole iseloomu, et ahvatlustele vastu panna. Talvel võtan paari kuuga lõdvalt 10 kilo maha, aga suvel söön kõik tagasi.
Aitab! Esmaspäeval kaalun enda ära ja algab tee kergema tuleviku poole. Hea, kui keegi kampa tuleks, seltsis segasem.
Ps. greip on aluseline, ei tea, miks arvasin, et happeline. Kasulik on ta igal juhul. Ega kohv ei tapa, taimne värk. Viimased uuringud tõestanud, et vähi vastu.
 
kaaskannataja 15. august 2014, kl 19.16
ma olen igal juhul kambas. kaalun ka alati esmaspäeviti.
 
saatusekaaslane 15. august 2014, kl 21.28
Löön ka kampa. Vähendan toidukogust ja proovin minna kodujuustu, salati ja muu lahja kraami peale, vaatame kas mõjub ometi natukenegi. Tänasest ei pane suhkrut kohvi sisse, asi seegi :)
 
ülekaaluline 15. august 2014, kl 23.03
Tore, koos on ikka parem.
Jah - kanale, kalale, lahjale lihale, kodujuustule, juurikatele, munale jne. Ei - leivale, saiale, makaronidele, riisile, kartulitele, jahutoodetele jne.
Korraldan üritusi, nädalalõppudel voolab shampanja ja liköör, lauad on heast-paremast lookas. Viimased 2 päeva lasen vanas vaimus. Esmaspäeval tulen maapeale, et teiega koos rühkida kergema elu poole.
 
... 16. august 2014, kl 00.51
daisy Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hommikune greip on väga kasulik kuna tegemist on a
> luselise toiduga.Mustas kohvis kahtlen kuna see on
> happeline ja seega maole väga kahjulik.

Sa ikka mõtle ja maitse ise ka, mitte ära kirjuta, mida kuskilt oled valesti aru saanud. Greip on tühjale maole tunduvalt kahjulikum kui kohv.
 
saatusekaaslane 18. august 2014, kl 08.47
Teen algust, tänane kaal 94,3. Number on masendav. Näis siis järgmine esmaspäev, praegu on tahtmine suur :)
 
ülekaaluline 18. august 2014, kl 09.05
Nii, kell kukkus. Hakkame siis pihta.
Dieeti pidada veel ei taha, sest paar üritust ees.
Keedan tatrapudru kana ja juurviljadega. Loobun leivast, saiast, kartulist. Greip on igati hea, kuigi keegi siin teeb seda maha, ainult söögiisu pidi tõstma.
Algkaal 88,8
 
piripiiga 18. august 2014, kl 09.19
selles see probleem ongi, et alati on paar üritust ees. sellise suhtumisega ei jõua saledusse. võta ette elustiilimuutus, mitte dieet. siis kestab ka kaalulangus. langetada on alati kergem, kui saavutatut hoida.

edu ettevõtmises!
 
:) 18. august 2014, kl 11.18
Greip on igati hea, kuigi keegi siin teeb seda maha, ainult söögiisu pidi tõstma.
------------
Keegi ei tee maha greipi! Kirjutatakse, et tühja mao peale igal hommikul greipi süüa ei tohi - ja seda siis nädalaid järjest koos musta kohviga. Ja lõunani magu muud ei saagi, nagu eelpool menüüs kirjas oli.
 
kaaskannataja 18. august 2014, kl 12.57
alustasin eelmisel esmaspäeval, täna näitas kaal -600g. Noh, olen rahul, ikkagi miinus ja ausaltöeldes sai veidi patustatud ka. edu teistele langetajatele!
 
ülekaaluline 18. august 2014, kl 17.14
Greipi ei söö hommikuti nädalaid järjest - vaid 4 päeva. Alustan päeva elusa veega ( kurgilaastud vees). Igaühe magu ei ole tundlik, võib tühja kõhuga liitrite viisi musta kohvi kaanida ja ei juhtu midagi. Teisel hilineb söögiaeg tunnikese ja asi halb. Kõik siin elus on suhteline.
Kaaskannataja, tubli oled. Ega seda kaalu ei tohigi väga kiiresti langetada. Mis kergelt läinud, see tuleb ruttu tagasi. Elustiili peab muutma. Enamus saledaid näevad vaeva, ega asjata öelda, et oled see, mida sööd.
 
Jessus... 18. august 2014, kl 21.18
Siin puha ambaalid koos. Nii jupid eided, aga ahtrid nagu tankiakud taga... Olen ka väike, 160 cm, vanus 45, aga kaal on vaid 50 kilo. Kus kohast te endale seda pekki olete korjanud? Teismeeast saadik ma piimatooteid ei söö, suhkrut ei söö, jahutooted menüüst väljas. Mingit probleemi pole kaaluga olnud. See on õudne, mis ma siit loen. Masendav lihtsalt, mismoodi te ennast käest olete lasknud...
 
ülekaaluline 18. august 2014, kl 22.45
Jessus, see teema ei ole Sinu jaoks, las me asjatame siin. Ei meeldi negatiivsed inimesed. Ega asjata öelda, et kõhnad on tigedikud.
Vahest näen ostukeskuses väsinud ja morni kassapidajat ning öeldes talle mõne hea sõna ja kui ta nägu särama lööb, tunnen ise ka siirast rõõmu.
Ambaalid, tanki akud, ahtrid, jupid eided... mõtlesin, et vanglas kasutatakse selliseid sõnu. Aga üks naine, daam pritsib viha teiste omasooliste vastu - see teeb sõnatuks.
Tead, seda pekki sai korjatud täitsa LÕDVALT!
 
mürakas_memm 19. august 2014, kl 18.08
sattusin siia lugema ja tahan kampa lüüa.
kaal 104 täna hommikul, pikkust 163 ja vanust kohe 52.
kaalu kogu elu kogunud ja langetanud ja jälle kogunud ja jälle langetanud.lai olen ikka kah - rinnast 125, vööst 119 ja puusast 126.
tahaks kitsamaks, aga ei oska, loodan siit häid nõuandeid.
 
ülekaaluline 19. august 2014, kl 21.24
Rõõm näha, et kaasosalisi koguneb.
Teooria on tugev, aga vaim nõrk, seepärast need tõusud ja mõõnad. Alla peab saama ja elustiili peab ka muutma. Ei tohi uuesti õgima hakata. Viimased 20 aastat olen koguaeg garderoobi vahetanud. Kord jäävad rõivad suureks, annan ära või viskan minema. Kord jälle kitsaks...
Oleme siis tugevad, kaalume, nõustame üksteist.
 
pekike 20. august 2014, kl 13.41
No mina astun ka kampa!
Olen 167 ja kaalun 83,4 vanust siis 37.
Olen paar päeva korralik olnud ja imekombel on 1,6 kilo kadunud:)Vaja oleks 20-25 kilost lahti öelda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!