Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Galitadele, adjümmidele ja muudele kõvadele tegelastele.
 
Tônis. 13. veebruar 2013, kl 21.49
Mul on vähe aega. Siin ma käin oma isiklikust ajast.
Siia kiikan ma selleks, et ABI ANDA.
Kulutan iseenda aega, eksju.

Kui ma midagi küsin, siis alati mõttega ja eeldan, et mu küsimustesse suhtutakse tõsiselt.

Mu küsimused on alati konkreetsed ja ma loodan saada alati ka täpseid vastuseid. Pahatihti see ei õnnestu.

Masendav on see, et tihtipeale nö nõuandjad annavad nõu, mis on loll või eksitav.

Minu ainuke soov oleks, et kui ma midagi küsin, siis vastataks ka sellele. Ma esitan vbla esialgu kahtlasena tunduvaid küsimusi siiski kindla mõttega.
Kui ma palun kellegil lõpetada jabura lahmimise, siis võiks lõpetada ja oodata, mida vastatakse.

Praegune viis, mil igaüks, oma "tarkuse" piires "annab nõu", ei kõlba karutagumikku ka ... Muig.

Seega, ärge pakkuge lahendusi, millest teil pole uduaimugi. Eriti ärge pakkuge mingit udusofti.

Inimestel on mure - lahendagem või püüdgem lahendada neid, eksju.

Andke minna nendes lugudes, kui keegi ei saa hakkama FB'ga v Skype'ga v muudes lihtsates asjades.

Tänan tähelepanu eest
Tõnis
 
spets 13. veebruar 2013, kl 22.02
Masendav on see, et tihtipeale nö nõuandjad annavad nõu, mis on loll või eksitav.


Nii nagu on erinevaid inimesi, nii on erinevad ka nõuandjad. Seda kas nõu on loll või eksitav, see sõltub sellest, kas probleem saab lahendatud või mitte. Täitsa võimalik, et see, kes peab teisi lollideks, on ise seda kõige rohkem.
 
l33t h4x0r 13. veebruar 2013, kl 22.03
Üldjuhul mina olen suhtumisega, et kui teed ära vingu ja kui võtab vinguma siis ära pigem tee.
 
jt 13. veebruar 2013, kl 22.19
lahenduse peab inimene ise leidma, teised saavad pakkuda mõtteid, variante.
 
Shadow25 13. veebruar 2013, kl 23.16
See on see, kui on palju abistajaid...
Kõik annavad erinevat nõu ja esitavad erinevaid küsimusi ja abi paluja ei tea, mida teha ja millele vastata. Juba seetõttu(Lisaks muudele põhjustele.) olen paljudes teemades vait - abistajaid piisavalt. :D Muidu tuleb kokku pudru ja kapsad.

------------------------------------------------------------------------
http://www.assolea.ee - Giid, tõlk ja soome keele õpetaja
 
Adjümm 14. veebruar 2013, kl 10.02
Kuna siia on tekkinud alates eilsest liba Adjümm, siis ma lõpetan selles debiilses keskkonnas siin. Mulle on seda kaagutamist siin kõige vähem vaja ja ma pole tulnud siia mitte abi saama.

Las liba möllab ja saab rahulduse.


Hr.Tõnisele aga ütleks lõpetuseks, et tuleta meelde vanasõna pajast ja katlast, eks. Sul on siin olnud nii kohvipaksult ennustusi kui tõsiseid ämbreid. Ei hakka teemasid välja otsima. Las nad olla.

Edu
 
Tônis. 14. veebruar 2013, kl 10.19
Adjümm, et ära hoida nõmedat nime kaaperdamist siis saad ju mingi telfi konto luua.
See välistab libad.
Mis kohvipaksu ja ämbreid puutub siis vastused saavad olla vaid saadud infi põhjal. Näed ju isegi, mis udu siin tihtipeale aetakse. Muig.
Seega tihti oleks põhjust hoopiski Tarot-kaardid välja võtta.
 
mis 14. veebruar 2013, kl 13.04
sa kobised.. pole sinu aeg rohkem väärt midagi võrreldes teistega. Kuula leet häksorit: "kui teed ära vingu ja kui võtab vinguma siis ära pigem tee."
 
n2 14. veebruar 2013, kl 15.00
Kulla Tõnis!

Mis sul nii kopsu üle maksa viskas?
Oled ju alati stoilise rahuga suutnud ka kõige nõmedamaid kirjutisi "blokeerima" enda jaoks.
Mina olen küll väga tänulik sinu aastate jooksul saadud toele - oled omamoodi näotu virtuaalne sõber.



Palun ära kao siit foorumist!

somebody53(ät)luukku.com
 
l33t h4x0r 14. veebruar 2013, kl 15.28
Suvalisi trollijaid ei maksa tähele panna, neid on alati kõikjal.

Samas üks asi mis on ligi paarikümne aastaga selgeks saanud on see, et arvuti on asi kus osade probleemide korral võibki täiesti absurdseid lahendusi olla ja kus reaalse laheduse leiad alles siis kui 10't erinevat asja oled proovind. 99% juhtudel ei tule kõik need variandid mida proovida sugugi mitte ühe ilmatarga käest vaid erinevatest kohtadest leitud nopetest mida katsetatud.

Lõpetuseks tuletaks meelde, et tegu on delfi naisteka mingi väikse nurgarubriigiga ehk nagu palju oleks tahta, et siin mingid tõsised kujud koos oleks. Arvutiteemaliste arutelude ja probleemide jaoks on hinnavaatluse foorum.
 
lammas wää 14. veebruar 2013, kl 16.01
no ei maksa tädide ütluste alusel neti teel dignostikutel tülli minna:)
rauakola parandamine ei ole võimalik eemalt juhendades kui juhendatav saamatu ja siin ei aita ka hv gurud.

OT: hv ost/müük teemas istub üks -tont- 24/7 kes ostab kokku ja paari päeva pärast edasi müüb ning teiste müügi teemades targutab
täpselt nagu teistes portaalides sh. delfis igapäevane nähtus:)

---------------------------------------
HOIATUS:
"Antud kasutaja ei oma IT alast haridust"
---------------------------------------
Tunne oma riistvara:
http://filehippo.com/download_speccy/
 
galita 14. veebruar 2013, kl 17.06
Tõnis, ma ei taha sind solvata, kuid mõni päev tagasi ei teadnud sa isegi seda, et Windows ei ole lase kõvakettast 100% täis kirjutada ning enne lubatud maksimumi hakkab Windows ekraanile teateid saatma. Ära tee kõiki teisi maha, igal on õigus välja pakkuda oma oletus ja seda on ennegi juhtunud, et sina arvamus on valeks osutunud ja abi on olnud hoopis kelleki teise poolt pakutud lahendusest. Kui teemaalgataja ei soovi mingil põhjusel sinu küsimusele vastata, või ta lihtsalt ei oska vastata, siis ei ole sul mingit õigust hakata abivajajat solvama.
Tõnis, sinu suurim probleem on sinu käitumine-pead ennast alati kõigist teistest targemaks. Lõpetuseks nii palju, et käitu nagu mees, aga mitte nagu vinguv vanatüdruk, kelle juuresolekul ei tea mitte kunagi mida võib öelda ja kuidas tuleb käituda, sest muidu võib preili solvuda. Lisaks sellele hakkasid vinguvaid kommentaare veel teiste kommentaatorinimede alt saatma ja ennast haipima. Mul ei ole midagi isikliku su vastu, aga pidevalt virisev mees on naiste jaoks üks häirivamaid asju maailmas ja see tõttu ei suutnud eile ka end talitseda.
 
juku 14. veebruar 2013, kl 17.14
galita sa oled skisofreenik. mina olin see kes to-tas mitte Tõnis.
 
galita 14. veebruar 2013, kl 17.31
Ja, ja-kogu aeg käib mingi registreerimata kommentaator juku Tõnist haipimas ja teiste kallal vingumas:))) Lõpeta oma loll jutt, asi ei ole ainult eilses päevas, ajad mind veel rohkem närvi.
Tõnis, kurat ole mees ja saa ükskord enesehaletsusest üle.
 
juku 14. veebruar 2013, kl 17.38
kui skisofreenik on närvis siis tuleb rohtusid võtta:)
galita sa teed ennast praegu ise lolliks
 
galita 14. veebruar 2013, kl 17.42
Tänan soovituse eest ja ära sina selle pärast liialt muretse, kas teen end lolliks või mitte. Kui Tõnis oleks nii tark kui ta end väidab olevat, siis teaks ta kuidas tuvastatakse, kas kommentaar on tulnud ühest või erinevast arvutist.
 
juku 14. veebruar 2013, kl 17.47
galita vaata Tõnis on ka reaalis olemas ja paljude arvuteid näppinud ja ilmselt sealt ka see et teda siin kiidetakse. mina samuti teda 2 korda näinud. esimene kui arvuti viisin ja teine kui arvuti kätte said. igati meeldivad kogemused ja kui peaks olema uuesti vaja arvutit parandada siis ikka tema juures.
kui sul rohud otsas siis suhkruvesi aitab ka pisut rahuneda:)
galita miks sa siis eile ei tuvastanud et minu arvuti oli teine kui Tõnisel?
 
betty 14. veebruar 2013, kl 17.47
Issver, mis probleem küll seda Tõnist vaevab, et ta niimoodi käitub? Kas seagripi poolt muundatud geen on hakanud oma iseloomu näitama?
 
Shadow25 14. veebruar 2013, kl 17.55
Kuulge, lõpetage ära. Meil kõigil on omad tugevad ja nõrgad küljed.

Peab veel lisama, et mina pean nii Galitat kui Tõnist asjalikeks ja tarkadeks ja see on tore, et te siin olete. Omamoodi nagu tundmatud sõbrad. :D

------------------------------------------------------------------------
http://www.assolea.ee - Giid, tõlk ja soome keele õpetaja



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Shadow25 14.02.2013 18.00.
 
Kalju 14. veebruar 2013, kl 18.00
Mul tuli peale Tõnisega kohtumist oma arvutile õppinud asjatundja otsida ja kogu see jama läks kokkuvõttes palju kallimaks maksma. Rohkem ma oma arvutit foorumi ITspetside kätte parandada ei vii.
 
Eemalt vaatleja 14. veebruar 2013, kl 19.25
Lugedes siin neid Tõnise varasemaid "õpetusi", paistab küll, et ta ei ole mingi eriline teadja ega suur tegija - üsna keskpärane "geenius". Aga see-eest on ta suure egoga ja väga kõrge enesehinnanguga. Ei salli vastuväited ja käitub nagu pirtsakas ning loll vanatüdruk.

Kui ei meeldi, siis ärgu käigu siin!
 
bobik 19. veebruar 2013, kl 22.39
ärge mökitage.
 
Ultrraz 20. veebruar 2013, kl 00.22
Siit tuleneb nüüd uue ajastu vanasõna: Läheb mitu läpakat enne kui oma IT mehe leiad :). Aga see on küll nõme kui üks sell mingi oma käkiga teiste mainet alla tirib. Kalju näed ei usalda enam kedagi. Ma ei tea enam kedagi kes tunneks kedagi kes enam ka IT bussis käiks, kuna kõige tähtsam eduka ja pikaajalise töö aluseks on M-A-I-N-E! Korra keerad selle pehmelt öeldes sinnasamusesse ja siis otsi ainult kliente,kes sind veel ei tunne...
 
Liba Adjümm 20. veebruar 2013, kl 17.52
Tõnn
solvumises pole õnn
ütleb Liba Adjümm
Aga jah seal hinnavaatluses on igasuguseid kellest minu arust on TAHANTEADA top üks. Aga Adjümm jätka ikka siin ka sest ka sinu õpetustes on mingi iva Tõnise pedakoogika kõrval. Luban et enam ma su idtiteeti ei ruuna ja annan sulle su püha nime tagasi ilma et ma õunu vastu tahaks.
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=321262&postdays=0&postorder=asc&start=1675
 
l33t h4x0r 20. veebruar 2013, kl 18.10
Need kes hinnavaaltuses niisama plära ajavad omavad üldjuhul "lõuapoolik" staatust mis tähendabki, et pole vaja väga tõsiselt võtta :-D
 
olavsu1 20. veebruar 2013, kl 19.50
Ehh, ajalugu kordub. kuskil ca 2 või enam aastat tagasi enne Tõnise ilmumist tegin ise sellise teema.

Ei saa mina aru. Miks inimesed ei oska käituda, kui silmapiirile satub mõni poolearuline. Ikka ja alati on vaja hakkata tema kallal nokkima. Ärge nokkige selliste kallal. kui nad peaksid andma põhjust nokkimiseks.

Lisaks veel, ärge küsige privaatseid küsimusi avalikult. Selleks on privaatsõnum.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati olavsu1 21.02.2013 00.19.
 
spets 21. veebruar 2013, kl 02.06
Seltsimees tõnise olevik ja tulevik selles foorumis, kus ta kena kopika ka sai heausklikelt IT-st mitte midagi jagavatelt prouadelt. Mees ei ole loll aga vägagi ülbe ja sellised kantakse varem või hiljem maha nagu ka videos nähtav härra, keda kõik alamad pidid siiralt armastama.

http://www.youtube.com/watch?v=HtD5oIzRFkE
 
Juula 21. veebruar 2013, kl 10.13
Galita, tule ka Sina tagasi. Galitale küsimust esitades ei pea vähemalt sõimu osaliseks saamist kartma.

PS!Esmamulje Linux Mintist on hea. Olen rahul.
 
mina 21. veebruar 2013, kl 17.02
lugedes kõiki texte siit on arusaadav et mõni lihtsalt tahad teisi solvata ja iriseda nende kallal nagu tõnis ja galita.......kui nad on teadlikumad kui teie siis ärge virisege.... te olete nagu mürkmaod kes tahavad mürgiste keeltega salvata või tindikalad kes tinti pritsivad..... ja galita sa ära ka vingu omavahel tõnisega.... tehku igaüks omasid asju kui ei saa teistega koos olla rahulikult vaid pirisema peab.... inimesed on lihtsalt nii ÕELAD
-TnT- 24. veebruar 2013, kl 00.31
No nii, saite nüüd ennast tühjaks lahmitud ? :-) Kui ei siis laske aga edasi.
Lugupidamisega : Tuulelipp

■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■__■_

Tik´n Tak...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!