Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
värskeltremonditud vaaaala buffet
 
miks 26. september 2016, kl 13.17
kohe kokutama võttis? kui lammas, siis lammas. täitsa ontlik loomake, juhm veidi küll, aga olgem ausad, ega kõik inimesed ka tarkusega hiilga.
 
viskasin silma peale 26. september 2016, kl 17.32
leidsin:


"see et
26. september 2016, kl 11.34

mida need tatarlaste väljapääd lollide hobuste ja mahakantud rebaste puhul aitavad?"



naeran siiamaani, ole sa tervitatud ja õnnistatud oma heade lõugade eest!
 
tiivuline hobene 26. september 2016, kl 23.25
Head und, mu kah tiivuline :) Nädal on rutuga käima läinud, peagi on taas nädalavahetus - see on esmaspäeva kuldreegel. Aru ma ei saa, selline uni ja mingi tõeline rampväsimus on peal. Küpsetasin ahjukana, praegu avastasin, et üks karvakera on just kanavargil, järab teine isukalt oma konksküünega tõmmatud kanatükki köögis, silm hiilgamas mulle pimedusest kavalalt vastu - on ikka loom küll. Täna saadan sulle oma südametšakrast soojust ja armastust, et uni magusam tuleks ja et oleksid hommikuks hästi välja puhanud, see on vanade hobeste tarkus.
 
kah tiivuline 27. september 2016, kl 17.11
Hei, tiivuline hobune.
Tänud ilusate mõtete eest :)
Hästi tore ja lahe suhtlus oli, ainult üks pisike asi...ma arvasin, et oled meessoost :))) Juhtub, netiavaruse rõõmud ja mured...
Aga, tundud olevat igati mõistlik inimene ja võime vabalt nn sõbrannata, sest ilmselgelt me mõtted haakuvad omavahel ja ühiseid teemasid tundub kah leiduvat.
Su tiiva alla ma enam ei poe (ehk kuskil lendab/kappab ringi meessoost hobene, kes tahaks hoida mind kaisus:)), aga kohvilõhnasid ja tiivasopse saadan kindlasti edasi (kui just ei ole arvuti või netiühendusega tülis)
Ilusat rahullikku õhtut ja naudi päikest, mis soojendab päris hästi :)
 
aiai 27. september 2016, kl 17.49
tiivuline hobene 23. september 2016, kl 18.47

Mina tuulutasin täna rahakotti Kuressaares, 120 eurot läinud nagu naksti. Juuksuris läks kõigest 8 eurot, päris viks pea tuli. Suvel lõikasin juuksed tublisti lühemaks ja järku, nüüd veidi mahedamaks, saab vanadest väsinud sorakatest lahti. Pahmakas on kenasti alles. Kevadeks kasvatan pikaks, siis hea eputada. Ema sai mu rohelistest küüntest närvivapustuse, tõmbasin eile maha, ega see ikka minu stiil pole, nüüd saan küünemaalinguid rohelisega hakata tegema, täpikesi, tupsukesi jne. Ostsin täna hoopis oranžika varjundiga laki ja huulepulga sügise puhul endale. Siis ostsin veel hallikarva kodukootud kindad ja mütsi, ja punase koti ja püksid ... Nüüd on süda kohe hästi rahul ;) Dixiti lauamängu ostsin ka, seal on head kaardid kaasas, saab ära kasutada erinevatel eesmärkidel töö juures.

....
ja kah tiivuline arvas, et on mees!
 
tiivuline hobene 27. september 2016, kl 19.44
Jaa, mu kah tiivuline :) Õhtust Sullegi! Mina ei otsi üldse kedagi, olen täiesti virtuaalne tegelane. Võin sõbrustada, võin mitte. Ma naudin suhtlemist ja sooja tunnet, mis kaasneb sõpruse ja hoolimisega. Vat nii.
Arvan, et võime südamerahus siin edasi lobiseda. Kas oled kindel, et ma mees pole ;))) ihahhaa. Tiivasopsud!
 
tiivuline hobene 27. september 2016, kl 21.13
Noh, ma vaatan, et mu roheküüne ja juuksuritrikk on foorumi kihelema pannud - meetod töötas hästi. :))) Jõudu tööle, kiibitsejad! (hirnup)
 
kah tiivuline 27. september 2016, kl 21.33
Õhtust, mu tiivuline hobene :) Ei otsi minagi kedagi, suhtlen...lihtsalt selguse mõttes...
Täna oli karm päev, poen tuttu...kaitsva tiiva võtaks ikka üll...
Värvilisi unenägusid Sulle ;)
 
tiivuline hobene 27. september 2016, kl 21.48
Tiivuline kalli Sulle. Mõnikord on päev kohe vastikult raske (paid Sulle). Mul oli täna just parajalt tempokas ja pause võimaldav päev, olin end ilusti välja puhanud. Kolmapäevad on mul alati kergemad, aga kuna on kuu lõpp, siis tuleb papritööd natuke juurde teha, selle eest on inimtööd jälle vähem.
Minu tiivaalune on alati valmis Sind soojendama ja tiib õrnalt kaitsma. Rahulikku und, valvan Sind hästi, et saaksid end välja puhata :)
 
tiivuline hobene 27. september 2016, kl 22.19
PS!
Kusjuures mul oli täna selline tunne, et ma nägin Sind linnas. Läksin täna x-teed pidi koju ja nägin sinusarnast inimest, siis ma veel kõõritasin hoolega silmanurgast paar korda, aga nina tundus veidi teistsugune ja kasv veidi lühem... Mõtlesin, et ju Sa siis mõtled mu peale, et mulle viirastud...aga äkki olidki Sina...
Praegu tuli meelde... :)
 
kah tiivuline 28. september 2016, kl 06.42
Hommik, mu tiivuline hobene :) Pole hullu, küllap läheb kergemaks, tuleb uuesti järjele saada, peale seda pikemat lendu on asjad kuhjunud hiiglasuureks mäeks ja tahavad kõik korraga tegemist. Pikemalt ei jõuagi hetkel kirjutada, kohvilõhn teele ja ise kah minekule...algatuseks tööpostile. Ilusat kolmapäeva, tiivasops ja joonista papritele ilusaid pilte :)
 
tiivuline hobene 28. september 2016, kl 10.08
Aitäh heade soovide-lõhnade eest. Päevad on nii ilusad ja soojad veel. hakkan nüüd kähku kribama, siis on reedel kergem. Kaunist päeva! Tiivululine tants minu poolt hommikuks!
 
kah tiivuline 28. september 2016, kl 17.39
Õhtust, mu tiivuline hobene :)
Kõnni natuke tagasi...mõtted õnnest, hingerahust, elumõttest, egost, elu haprusest ja tugevusest...arvan, et selline periood on iga inimese elus, iseasi, kes mis tulemuseni jõuab. Ma pole kunagi ihaldanud tagasi noorust...jajah, vanemana ei kisu enam igapäeva pisiasjad võitlusesse, saab rahus lasta neil olla endaga tülli minemata.
Kaal...olen kuulnud, et enamustel inimestel kipub pidevalt viis kilo üle olema...selle koguse kingiks ise ka ära :))) Kah üks vanuse eripära, kaal tuleb kergelt juurde mitmel põhjusel ja läheb ära raskelt, lihast kasvatada on raske ja selle kaotamine väga lihtne.
Mõttetega on sedasi, et said selgemaks, aga peab veel usinalt saunatama ;)
Ah jaa, ma pole enamustes asjades kindel :) Kõik võib olla või siis mitte olla...hommik oli päikseline ja nüüd kisub tuult üles ning tilgub kergelt vihma...võib vist olla üsana kindel, et on Sügis ;)
Ilusat õhtut Sulle :)
 
tiivuline hobene 28. september 2016, kl 18.53
Õhtu käes, mu kah tiivuline! Oeh, sain päeva lõpuks kõik valmis, mis vaja. Nüüd tean arvestada, et kvartali lõpus kulub 2 tööpäeva paprimajanduseks, kui rahulikult ja väikeste pausidega toimetada - mul hakkab asi tasapisi selgeks saama, kõik uus vajab harjumist. Alguses vajas iga papper süvenemist, iga näpuliigutus arvutisüsteemis mõtlemist, aega võtab asja saab, kohe palju kergem elu, autopiloot on ikka mõningal määral hea asi ;).
Ma siin mingitel päevadel lobasin hästi südamest kohe, ilma maskita, see vist tekitaski kahtlusi, et kas mina olen ikka mina. Aga iga päev on nii erinev, vahest vaatan ja imestan, et ma ei mäletagi, mis juttu ma nt nädal aega tagasi olen ajanud.
Mul on kodus leivaküpsetusmasin, millega on hea pärmitainast segada ja kergitada. Leiba teen ise käsitsi. Praegu ongi mul tainas masinas kerkimas, teen sellest ühe magusa moosi-kohupiima ja teise soolase sibula-juustu stritsli. Tahtsin täna kohvikust midagi head kaasa osta, vaatasin, aga miski ei ajanud isutama, eriti koledad olid sellised külmaks ja kõvaks tõmbunud saiakesed, kallid ka veel, kurivaimud. Kodus on vähemalt aus ja värske kraam. Nii et varsti saan lõhnad teele panna ;)
Sügis tuligi õue peale kõndima, isegi kassid, vanad kavalpead, istuvad toas ja vaatavad läbi akna, kuidas tuul õunapuid sasib. Hea, et minu "lemmikud" konventsionaalse töö päevad on selleks korraks läbi, kergendusohe selle peale, pea on paks otsas...
Vaatasin praegu tainast, see oli juba üle ääre vohama hakanud, läheb küpsetamiseks!
Mõnusat õhtu ja videviku veeretamist!
 
kah tiivuline 29. september 2016, kl 11.15
Hommik, mu tiivuline hobene :) Täna tuli väga vara tõusta ja kiiruga teele asuda, polnud aega varem kohvi keeta...nüüd siis lõhnad teele.
Hetkel ei saa pikemalt netis olla, aga ilusat hingamispäeva, kiisudele pai ja küpseta midagi eriti head :)
 
Alu 29. september 2016, kl 13.57
Kõige ilusam tants on tinna,
seda tantsitakse nõnna:
samm ette, samm taha
ja kükakile maha.

Üks kass läks üle silla,
tema saba tegi tilla-lilla,
ta kükitas, lasi tulla,
ja kraapis peale mulla.

Üks luukere tõmbas kella
ja peremees tuli välja
ta küsis: "Mis vaja?
Ega siin pole vaestemaja!"

Ses ilusas Tartu linnas,
mul kadus ära kinnas,
see kinnas oli hinnas,
kes kurat tema sisse vinnas

Minu väikene hiina plika,
sind armastan ma ikka
***
***

Minu esimene pruut oli Ida,
seda tühja ma ei kiida
aga teine pruut oli Lonni,
ta uppus solgitünni.

Kõige ilusam mees on miilits,
kes nurga taga hiilib,
ta trahviraha korjab
ja ikka kroonut orjab.

Poiss viskas varblast kiviga
ja varblane lendas minema.
ta lendas katuseharjale
ja teise varblase turjale.
 
tiivuline hobene 29. september 2016, kl 15.25
Muhedat pärastlõunat, mu kah tiivuline! Minu hingamispäev algas täna vara - nimelt oli mul täna "tagasi kooli!" päev, ärkasin nagu Sina tavaliselt ärkad... 6-ga algas see kellaeg. Aga puhanud peaga oli lausa lust õppida, sain ilusti kõigest aru (minu eelmise aasta kolisev ämber). Oktoobris läheb kohe mitu neljapäeva muuks asjaks kui hingamine, küll on tööalaseid koolitusi jms - eks võtan mõne esmaspäeva vabaks ja hingan siis. Täna ma küpsetama ei hakka, saia sai eile nii palju, et isu on pikaks ajaks ära, tuleb lähedastele ära jagada.
Ostsin täna Hortesest roosi ja õunapuu, soodukaga sain, muidu poleks võtnud, nüüd rahul omadega. Lähen nüüd õue päeva püüdma.
Muhedat päevakest-õhtukest, mu kah tiivuline!
 
kah tiivuline 30. september 2016, kl 06.34
Hommik, mu tiivuline hobene :)
Tahtsin kirjutada, et kõnnin natuke tagasi, aga üks täht jäi puudu :) Ka tänane hommik on sildi all "tuli takkus" ja kahjuks pole aega mõtteid kirja panna, eks ma kõnnin mõnel rahulikumal hetkel tagasi :)))
Ilma kohvita ei saa kuidagi päeva alustatud...kohvilõhnad teele, lõunapakk kaasa ja ise päevale vastu :)
Ilusat reedet Sulle koos tiivasopsuga ja kiisudele pai :)
 
mudelauto 30. september 2016, kl 07.17
ära siis hermese kotti unusta.
 
mudelauto 30. september 2016, kl 07.24
ja koos kotiga ka sidid, blondid, punapead ja alud ja miskid kanatuustid olid veel. ah ja, see haukuvnahk paki ka ikka korralikult kaasa.
 
tiivuline hobene 30. september 2016, kl 09.46
Kiisud tervitavad kah tiivulist njautsi, kirrni, kärrni ja kurrnjarriga (minu omade põhihäälitsused). Mul hommikupoolik õnneks veidi vababam, 12st hakkan uhama täisauruga gruppe ja individuaale. Õhtul, siis kriban ehk pikemalt. Tiivulised sopsud-sapsud-mopsud ja sirtaki!
 
otse preeriast 30. september 2016, kl 11.39
väike lambada kah, võtke heaks
 
tiivuline hobene 30. september 2016, kl 23.00
Õhtust, mu kah tiivuline! Reede õhtu ongi käes nagu naksti :)
Just reede õhtul, kui tahad ladusalt koju saada, siis hakkab ikka kõike juhtuma ;)...Oeh...
Täiesti anekdootlik situatsioon: haledas seisus inimene, mina pean aga hindama kuivõrd kriitiline seis on; jutt tasane, läbi pisarate ja lurina, inimene täiesti omas mullis ja õnnetu - no ei tule sealt välja. Korraga avaneb uks, sisse astub ehtne vanem mägilane (nagu nõuka komöödiast) ja küsib räige aktsendiga, et deevuška, kas teil kakkapaaber vaaja... Mina aga olin just teritamas kõrva, et ära otsustada, kas tuleb kasutada lahendust a, b, c või d. No ja siis ma jätsin noore inimese kus seda ja teist ning hakkasin uurima, kellele oli tellitud kakapaber. Selgus, et aadress oli õige, džigitt asuski WC-rulle sisse tassima. Terve esik sai täis maast laeni. Džigitt rõõmustas siiralt ja ütles, et nüüd on kakkapaaber kolmeks aastaks olemas. :))) Mul ei olnud tol hetkel üldse naljakas, kõriauguni oli kõigest. Läksin tagasi noore inimese juurde, tema oli aga pisarad ära pühkinud ja tuletas meelde, et me peame hakkama pabereid täitma - mingist mullist polnud enam lõhnagi (minu suureks imestuseks). Paberite täimine mõjus talle kohe eriti hästi - õige pea asus ta mind empaatilieselt lohutama, et küll mul on ikka raske ja tüütu töö ja millised hädapätakad mu juures käivad... Niisiis kella (15.00-)18.00-ks oli olukord leebelt ja mõistlikult lahenenud, meeleolu ja tuju mõlemal hea ning kontakt oli muutunud kuidagi sügavamaks ja lähedasemaks. Kuna olen ainuke, keda ta usaldab, siis pidin veenduma, et temaga ikka kõik hästi on, et võin ta koju saata ilma, et pärast süda valutaks. Koju sõites riivasin küljepeegliga liiklusmärki, peegel tõmbas kõrva lidusse, märk ja püsti - õnneks oli kõik ok, lükkasin ta lihtsalt paika. Poes oli ostukontroll, kus avastati läbilöömata kurk, kontrolliti üle, selgus, et kõik oli ok, vabandati ette ja taha.
Nüüd olengi päevast väsinud, õnneks homme saab kõhu täis magada.
Hommik toob uue päeva ja kui ma kõhu täis magan, siis on uued mõtted peas ja ohjad peos.
Head und, mu kah tiivuline, võtan Su endale tiiva alla, siis on mõnusam ja soojem magada. :)
 
tiivuline hobene 01. oktoober 2016, kl 11.36
Hommik, mu kah tiivuline! Keetsin just kohvi ja tegin kodujuustu omletti, lõhnad saadan teele...;) Täna on nii vahva hommik, vaatasin, et päike paistab ja läksin öösärgis ja plätudes õue rukolat korjama - suvi tuli meelde, natuke tuuline on ainult ! Mul vohab rukola 1mx1m peenraruudul, see on minu uus lemmik, sel aastal avastasin, enne olin tilli-inimene. Söön rukolat kohe kahe suu poolega, pidi teine hästi tervislik olema. Huvitav, kas seda saaks aknalaual läbi talve ka kasvatada?
Ilusat päeva, mu väike kah tiivuline, puhka ennast kenasti välja, tiivuline pai!
 
kah tiivuline 01. oktoober 2016, kl 21.21
Õhtust, mu tiivuline hobene :) Esimest korda pääsesin muru niitmisest, õnneks on kasv pidurdunud :) Sügis sammub juba üsna kärmelt, järjest värvilisemaks muutub pilt ja järjest rohkem pudiseb puudelt kastaneid ja tõrusid, ilus on meie sügis...peaks minema rabavärve vaatama, omapärane paik...ja tore, et RMK on rajanud laudteid ning paigaldanud viitasid ja infotahvleid, ehitanud lõkkeplatse ja märgistanud matkaradasid.
Mullid tekivad ja kaovad...olgu nad vähemalt värvilised :)
Õppimise kohapealt olen ise ka mõelnud järgmisel kuul katsetata, kui vähegi aega juurde tekib. Eks näis.
Saia-koogiriiulite ees jõlkumine on mullegi tuttav tegevus ning lõppeb see pahatihti õlakehituse saatel tühjade kätega lahkumisega, sest mitte miski ei isuta õigupoolest...miskit head retsepti ei taha jagada?
Mul saun nüüd kuum, lähen soojendan vanu konte...
 
tiivuline hobene 01. oktoober 2016, kl 22.21
Õhtust, mu kah tiivuline! Vahva, Sa oled maal, veab! Õhtul läks tõesti kiiremini pimedaks, oktoober on kätte jõudnud märkamatult. Ma avastasin täna, et hästi palju talipirne on alla potsatanud, korjasin terve kasti täis. Kümme aastat tagasi oli mul suur unistus: pirnid ja murelid oma aiast, nüüd on see aeg kätte jõudnud. Mõtlesin, et istutan Saarde ka talipirnipuud, taliõunapuud ja mõned murelid eraldamaks vaadet naabri krundile. Belorusskaja Pozdnjaja on hea sort, kärntõvekindel ja säilib veebruarini - praegu on pirnid kõvad ja magusad. Suvepirnist pole erilist kasu, siis on kõike küllaga ja hea kraam läheb hukka.
Nii, minu leiutis: soolane sibulatäidis kringli või lahtise piruka jaoks. Hakkida pool kuni 1 kilo sibulaid, vastavalt piruka suurusele ja täidise mahukuse soovile ja praadida need pannil või sees klaasjaks. Lisada veidi soola ja topsike merevaigu sulatatud juustu (või fetat, või sinihallitusjuustu). Segada sibul juustuga ja maitsta , et oleks piisavalt soolane (muidugi feta ja sinihallitusjuustu puhul annab juust ise juba piisava soolakoguse kätte), sibulal on kalduvus magusaks jääda. Seejärel toimetada tavapäraselt edasi: nt muretaigna-plaadikook, siis võib raputada peale riivjuustu, et efektsem jääks, võib hakkida mune ka lisaks. Ise tegin viimati pärmitaigna kringlit (seda tainast teen masinaga, käsitsi ei viitsi teha, pool pakki võid lisan ka taignasse). Võib kasutada muid taignapõhjasid, riivjuust läheb ka kringli/stritsli peale kaunistuseks. See on minu lemmik soolane küpsetis viimasel ajal.
Pavlova tort, nätske täidisega seest on ka väga hea, peale vahukoort ja marju. Selle tegemise õppisin 5 aastat tagasi selgeks. Olenevalt tordi suurusest kulub 2-5 munavalget, mille vahustad suhkruga kõvaks vahuks, lisad supilusikatäie õunaäädikat ja tärklist, vahustad veel natuke. Siis kook plaadile ja ahju. Ahi eelnevalt kütta 150C. Nii kui kook sisse läheb, keerata kuumus 100C peale. Tund aega lasta küpseda, seejärel lülitada ahi välja, kook jätta sisse jahtuma koos ahjuga, ahju ukse vahele panna pliiats, et sisse jääks väike õhupilu. Paari tunnipärast on põhi jahtunud. Säilib kaua. Nii kui isu tekkib, katta põhi vahukoore, marjade jms hea ja paremaga.
Laisad pavlova koogikesed: osta pakk pehmet valget sefiiri, poolitada sefiirid, kuhjata peale vahukoort, või kohupiima-vahukoore segu, peale marju, riivitud šokolaadi. Lasta tunnike/pool seista, et vahukoor imbuks sefiiri sisse. See on kerge ja kiire variant magusaisu peletamiseks.
Ilusaid unenägusid, mu kah tiivuline, pärast sauna tuleb alai hea uni! Tiib juba ootab.
 
kah tiivuline 01. oktoober 2016, kl 23.49
Mõnusalt rammestunud olek on...jummal tänatud, et on olemas põgenemiskoht ja...:)...sibulapiruka tahaks ära proovida ja uskumatul kombel pole ma kunagi Pavlovat teinud...ma vist vajaks kokkavat-küpsetavat tiivulist enda eest hoolitsema ;)
Uni murrab...rutuga kaitsva tiiva alla ja kohe sügavasse unne :)
Head ööd ja värvilisi unenägusid, mu tiivuline hobene :)
 
kah tiivuline 02. oktoober 2016, kl 07.29
Hommik, mu tiivuline hobene :) Hetkel on veel päris jahe, aga see-eest on superilus roosakas taevas :) Tuul on ka vaibunud ja ehk saab täna aiatöid teha, eelmised päevad kulusid enamuses toas toimetamisele ja muidu sahmimisele.
Täna hommikul on sõrniku isu, aga ilma kohupiimata on neid veidi keeruline teha, tuleb jätta nad järgmisse nädalavahetusse :)
Vaikselt piilun tagasi ja täiesti üllatavaid asju on paistmas muutes selle aasta kummaliseks ja erinevaks ülejäänutest. Vahel tahaks teha kannapöörde ja tuisata nelja ilmakaare poole...ilmselt on järgmine etapp elus oma ealiste iseärasustega kohal...samas kindlasti üht-teist on veel sel aastal plaanis ja mingid mõtted veel küpsevad. Mäletan üht kunagi kuuldud ütlemist, et kõik soovid ja unistused tuleb enne 55 eluaastat realiseerida, muidu nad jäävadki õhku hõljuma...
Kohvilõhn teele koos paidega kiisudele ja tiivasopsuga Sulle, väike ringutus ja muudkui rõõmsalt päeva püüdma, kõik on ju hästi :)
 
kah tiivuline 02. oktoober 2016, kl 09.36
kah tiivuline 27. september 2016, kl 17.11
Hei, tiivuline hobune.

Su tiiva alla ma enam ei poe (ehk kuskil lendab/kappab ringi meessoost hobene, kes tahaks hoida mind kaisus:)), aga kohvilõhnasid ja tiivasopse saadan kindlasti edasi (kui just ei ole arvuti või netiühendusega tülis)
Ilusat rahullikku õhtut ja naudi päikest, mis soojendab päris hästi :)
 
tiivuline hobene 02. oktoober 2016, kl 12.29
Juhhuuuu! Tähhh kohvilõhnade eest. See 55a jutt on tänapäeval jama, vaata, kui kobedad on naised võrreldes eelmiste põlvkondadega.
Kannapöörde võib alati teha, näe, minagi tegin töö osas 1:0 - see muidugi kulges kuidagi väga huvitaval kombel x-faktorite kaudu, aga ma ise olen väga rahul, juhuu, ära tegin. See oli mul juba alates 2010.a. plaanis.
Mu oma ema on näinud kogu aeg 15.a. noorem välja. Olen teda ka juhendanud ja toetanud kannapöördeid tegema - oli teine alati selline vaikne, arglik ja tagasihoidlik, nüüd vaatan rõõmuga, et inimene elab, mitte ei vindu ja kopita nurgas - õnneks nõukaaeg ja selleaegne totakas moraal naistele on oma aja ära elanud. Vat nii, edasi, mammid! Elu on ilus ja kõik on hästi. Minu poolt efektne õhkusööst tiibade plaginal! Lähen püüan päeva, ilm on ilus, aga eilsest veidi jahedam.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!