Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Parimad tutvumiskohad kaaslase leidmiseks
 
55 21. august 2009, kl 14.44
Millises portaalis liigub rohkem vanuses 50-60 mehi-naisi
 
idikas 21. august 2009, kl 15.16
Ja millistes siis?
 
arvan 21. august 2009, kl 15.24
siin ja igal pool, vahet pole
 
to arvan 21. august 2009, kl 17.08
mis mõttes siin??? Siin pole ju küll mingi tutvumisportaal. Aga küsija vaata vanu teemasid, Kena proua on siin erinevaid portaale reklaaminud.
 
Siin kahjuks 22. august 2009, kl 01.04
on neid 50+ vanuseid väga vähe.

Kommentaaride ja vastuste kirjutamise viisi ja sõnastuse järgi põhikontingent siis teismelised, kel kodus igav.
 
naine 45 22. august 2009, kl 10.24
rate. ee---seal ka pildid.
 
to naine 45 22. august 2009, kl 19.01
rate on noorte värk, sellest on palju kirjutaud, mida vana inimene sinna otsib.
 
oma silm on kuningas 22. august 2009, kl 19.12
võta rate lahti, pane otsingusse Sinu arust "vanad" näiteks 50 - 60 ja vaata kui palju (PILTIDEGAGA!) kasutajaid välja otsib - mitte vähe !
 
Mes 22. august 2009, kl 19.16
Otsingusse lisa nupust nikastanud 50-60
 
õunasüda 22. august 2009, kl 19.25
Kas Mes-i pilt kah seal?
 
Mes 22. august 2009, kl 19.34
Ei ole, mul peaga asjad korras. Oota veel 20 aastat!
 
õunasüda 22. august 2009, kl 19.34
Miks siis teisi nöögid, õpetad lollusi?
 
kuningas 22. august 2009, kl 19.51
Oletan, et siin pole neid "nupust nikastanuid" sugugi vähem, pigem ikka rohkem. Sealsed julgevad end näidata, siinsetel vaid mingid varjunimed.
 
kena proua 52 22. august 2009, kl 19.52
Eelmise nädala Espressis oli hea artikkel just Rate noortest. Vanad võivad ju kah seal olla aga see ei tähenda, et nad soovivad tõsisemat suhet või kooselu. Ega pildiga olemine kusagil nooremate inimeste portaalis tähenda ometi vanainimeselikku tõsist soovi leida kooselu partner.Eriti veel 50 - 60 eas. Mina pole rates kunagi olnud. Ja ei pane end sinna kunagi kirja ka.Selleks olen ma juba üle 50-e .
 
Baaridaam 22. august 2009, kl 21.18
Isegi targemad noored hoiavad eemale ratest, leiavad , et seal on alaarenguga tegelased aga eks selliseid ole ka vanemate inimeste hulgas, kel puberteet kestab hällist hauani.
 
kuningas 22. august 2009, kl 22.47
Tegin proovi ja toksisin siis otsingusse 50 - 60 Tulemus oli, et nii naisi, kui mehi oli üle 300, kuipalju üle seda ei näita. See oli siis ainult pildiga kasutajaid, kuipalju selliseid anonüümseid nagu siin on ei tea, kindlasti mitte vähem kui pildiga. Mille järgi RATE rohkem noorte portaal on kui kp vihjatud OK ja mingi veel ? Kuidas saab teada mingis potaalis olija kohta või kuulutuse panija kohta kas tal on tõsise suhte kavatsus ? Oleks mul ses suhtes kp teadmised, intuitsioon või selgeltnägejalikkus.
Eks igaüks hindab seda RATEt oma rikutuse järgi.
 
kena proua 52 22. august 2009, kl 23.46
To kuningas, ma ei vihja vaid räägin nagu asi on. Kui sa midagi ei tea, siis ära õigusta oma pubekakalduvusi vanas eas istudes noortega koos kesk lilli ja liblikaid (nagu känd) profiilile taustaks...:)))).
Lugege artikkel läbi.
 
naine 45 23. august 2009, kl 07.32


olen rate kasutaja----muide koos lastega.
ma ei näe sellest midagi imelikku.
ja ka minu noorus ei mõista mind selles hukka---pigem toetavad.

on üks koht, kus saab kirjavahetust pidada---hinnata pilte ja olla hinnatud.
päris lõbus ajaviitmine.
ja tõesti---meievanuseid seal palju----isegi väga palju.
abieluinimesi, vabasid, üksikuid.
keegi ei varja seal oma staatust.
suhtlemine ei ole ju keelatud.
sa samas , tean ka neid, kes on sealt leidnud püsiva sõbra või sõbratari.
SEAL EI OLE EBANORMAALSED,
kellele ei meeldi----ei pea ju seal käima
vaba valik.
kõike kaunist.
 
arusaamatu 23. august 2009, kl 09.00
Ei saa aru, mis vahet on - ok või rate. Mõlemates suheldakse, mõlemates saab pilte panna, mõlemates on nii noori kui vanu.... www.kallistus.ee sama lugu ju, kõik võivad käia ja jutustada ja suhelda, küll foorumis, küll kirja teel.
 
mina 23. august 2009, kl 09.51
pole kyll julgenud sinna tutvusportaalidesse minna, häbi oleks end kogu rahvale üles riputada.
 
kuningas 23. august 2009, kl 09.53
Aina enam jõuan järeldusele, et kp on loll kui lauajalg ja ennast täis kui põis. Küll püüab targutada ja filosofeerida aga ei õnnestu see tal. Ise on kindlasti rahul oma ütlemistega.
No mida see viimati kirjutatu tähendas - istud noortega koos kesk lilli ja liblikaid ? Vaat kui sa avad interneti brauseri siis sa oledki automaatselt ühtses internetivõrgus (kesk lilli ja liblikaid) ja kui sa registreerud ja istud kui känd RATEs (OKs, Delfi Dates, Flirdis jne.), siis pole see põld sugugi teistmoodi. Oleneb siiski mida sa seal teed ja kellega suhtled.
 
paavian 23. august 2009, kl 09.54
tubli, kuningas! Loodame, et sinu hääl jõuab kp-le pärale. Kõigist teistest on ta siiani üle karjunud. ---
 
paavian 23. august 2009, kl 10.09
kui teemat järgida, siis parim koht tutvumiseks ikka viru väravad.
 
kuningas 23. august 2009, kl 10.08
"minale": Miks häbi? Tänaval ikka käid, või on tänaval liikudes su nägu varjatud nagu mosleminaistel ? Tean, et RATEs on täiesti soliidseid inimesi (kooliõpetajaidki näiteks) ja pole neil miskit põhjust häbi tunda, kui ise end ei häbista. Ma ei teagi küll, mis need feimimised ja ja mingite punktide kogumised seal tähendavad (kp peaks kursis olema, ta kogub kommentaare ja hindeid OKs ja veel kusagil) aga see pole kõigile seal eesmärk, et pääseda esilehele enda pildiga.
 
pavian 23. august 2009, kl 10.30
Vähemalt Rate on selle kp52 vaba
 
rumal 23. august 2009, kl 10.33
tahaks väga seda kp pilti näha. On ta ka kena? Kuidas sinna ok-sse minna saab, kas parooliga?
 
naine 45 23. august 2009, kl 10.45
ma selle ok kohta ei tea
aga ratesse saab lihtsalt vaatama minna---rate.ee---otsingusse pane mees/naine ja vanuseskaala ja kas pildiga või ilma---vaata sealt ise.
ja samas võid avada omale konto---samuti kas pildiga või ilma (vahe selles , et pilditu kasutaja ei saa vaid teisi hinnata)
vaata seal on "registeeru "---kui soovid muidugi. kasutajanime mõtled välja. (seal ka kasutajanimed )
võimalusi on
edu ja pealehakkamist
 
ok 23. august 2009, kl 10.48
ei tohi vast teise teadmata avalikustada, küsi ta enda käest, vaevalt ta eputis ära ütleb. Minu arvamus: üle keskmise kena blondiin ja samavõrra üle keskmise rumal :-))
 
teadja 23. august 2009, kl 10.55
On küll sale naine, kuid sama vana ja kortsuline kui kõik siin teisedki. Näost noorem kohe kindlasti ei paista.
 
Mart 23. august 2009, kl 11.33
Kena proua 52 on erakordne naine-ilus ja tark
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!