Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
test andis sellise tulemuse, kas on (hull) julgeid?
 
wauuuh 06. jaanuar 2015, kl 21.07
kas see oli tõesti SELLE vanaprowa luuleread??? ütlen tõtt, ei oodanud. see et freen on luule-gurru, pole üllatus, aga see eelnev oli nüüd ülla-ülla küll ;P

klge, aga õhkamised on aastast 2012!!! mida teil niikaua aega võtab, et alles õhkamise faasis olete, sa püha lehm küll
 
tibu 06. jaanuar 2015, kl 21.11
Värskendasid mu mälu, mille kõigega küll sai hakkama saadud aga ilus aeg oli, romantikat ja südametukseid. Üldiselt võid sa mind tibu- ingliks ka nimetada, kui see aitab sind päev päeva järel kevadele vastu rühkida läbi lumesombuse ja lörtsis tee.
 
subtiiter /see vasakpoolne/ 06. jaanuar 2015, kl 21.23
täitsa hea see freen, ilmselgelt hull, aga täitsa huvitav hull, vähemalt õiges kohas /kui pealkirja nüüd meenutada/ ;D
 
tuline brünett 06. jaanuar 2015, kl 21.51
skiso ja von freen on vist üks ja sama isik, kui ma õigesti aru saan. aitäh, et vürtsitad siin minu teemat. ja teised ikka ka. ning see hulluse klausel ei ole kohustuslik, aga postituse hetkel tundus väga sobivat:)
 
Jäine kiilakas 06. jaanuar 2015, kl 22.57
Loksub paika tasakesi.
 
Jääkülm blondiin 06. jaanuar 2015, kl 23.42
2 aastat kestev õhkamise faas, kas keegi suudab pikemalt vastu pidada?
mansion ghost 06. jaanuar 2015, kl 23.59
Käkitegu :)))))))
 
imestab 07. jaanuar 2015, kl 00.06
mitmes aastake sul siis juba jookseb, mansion, kümnes, rohkem?
mansion ghost 07. jaanuar 2015, kl 00.10
Salastatud! :D)
 
imestab 07. jaanuar 2015, kl 00.19
salajane õhkamine.. kahju sinust kohe;)
mansion ghost 07. jaanuar 2015, kl 00.27
On veel häid inimesi ilmas. Mõni haletseb isegi kummitust.
 
mhmh 07. jaanuar 2015, kl 05.34
<naerab ja naerab ja naerab ja naerab ... ega tea, kas suudabki täna naermist lõpetada :))))))))))) võib-olla naerab ka kaks aastat?
 
& 07. jaanuar 2015, kl 11.37
sa vaata vaid neid väänikuid,
tibu ja fren kui präänikud,
siin oma armuelu taas klaarivad
ja teised imestavad, vaagivad,
kas tõsi see et kenaproua kena
ja ühtki paha sõna pole kuulda enam,
see vägi on von frenis või ehk mehes,
kes tibu taltsutab ja on kui ehe,
kuid arusaamatuks jääb mulle see,
miks tibu vihkab naisi ja neid maha teeb?
 
subtiiter /see vasakpoolne/ 07. jaanuar 2015, kl 12.44
meie väikelinnast mäletan kah üht totut, kes itsitas kogu aeg omaette ja kui küsima miskit läksid, siis naeris päris laginal nii et (silma)munad märjad. ja tema naeris kõvasti rohkem kui 2 aastat, mina mäletan teda naermas kogu oma lapsepõlve, seega kõvasti mituteistkümmend suve ja talve... ja kui ta veel surnd pole ehk naerab siiani... niiet arenguruumi on kõigil kõvasti;)
 
vastus 07. jaanuar 2015, kl 17.01
& küsimus oli küll ilmselt retooriline, aga tuli tahtmine vastata. Naised on teatavasti saatanast, mis siis ühel "inglil" muud üle jääb kui neid vihata :D Mul on omakorda küsimus, kas keegi on oma elus neljatiivalist elukat näinud. Nüüd on selleks ainukordne võimalus :D
 
skiso 07. jaanuar 2015, kl 18.26
subtiiter /see vasakpoolne/ Kirjutas meile:
-------------------------------------------------------
> täitsa hea see freen, ilmselgelt hull, aga täitsa
> huvitav hull, vähemalt õiges kohas /kui pealkirja
> nüüd meenutada/ ;D

just!
klassikuid tsiteerides:
"See on Aadu, suiti ikka lastakse meile, aga suurema osa aastast peab hullumajas olema."

/kodanik Ärni kodanik Aadu Kadakas`est rääkides/
 
tuline brünett 08. jaanuar 2015, kl 00.18
millist ELUKAT sa neljatiivalise all mõtlesid ja kus sa teda siis näitad, avalda info palun, mina olen küll uudishimulik:)
mansion ghost 08. jaanuar 2015, kl 00.22
Neljatiivaline elukas? Oijah, ikka teame, ikka näeme, suvel rohkem, talvel harva.
 
tuline brünett 08. jaanuar 2015, kl 00.51
kes see selline siis on? nelja tiivaga.. suvel veel, aga talvel ka?
 
anatoomik 08. jaanuar 2015, kl 10.10
äkki tibuingel?
tibu tiivad + inglitiivad?
 
tuline brünett 08. jaanuar 2015, kl 23.37
siin on nii vaikne, nii tagasihoidlikku aktiivsust ma ei mäletagi enne, ega ma liigugi siin pidevalt, aga mõnikord on selleks siiski aega, varsti see küll lõpeb, eks ma tule jälle, kasvõi lugema.

veel. neljatiivalise kohta mõistsin, näinud sellist pole, aga inglit olen, siiani ei tea, kas see oli hea või mittehea jõud. sedagi ei tea, miks ma teda nägin, midagi mu elus sellest küll ei muutunud. praegu mõtlen, et õnneks.

olge nii head kui oskate ja kui enam ei oska, laske aur ikka välja, et kaant omatahtsi maha ei lööks:)
 
sahib bibi aur ghulam 09. jaanuar 2015, kl 14.07
nii et tulise aeg saab varsti otsa, huvitav, mispärast, puhkus otsas vabakäiguvanglast? vabandust, see oli vist mitte eriti vaimukas, a midagi paremat ei tulnd hetkega pähe. krt, sa võiks nats rohkem oma suud lahti teha kui sa siin juba oled, mitte alles siis kui ära minema hakkad, mismõttes sa siin teemat teed, aga kaasa(vastu)rääkimist pipardad, mis? ma tahaks kah teada. VASTA, sina, inglitnäinu!
* niiih, aur sai välja, sobis?
 
Tige vuffa 09. jaanuar 2015, kl 14.57
See on alati nii, kui see mingi Skiso von Freen siia ilmub.
Siis on kohe kõik normaalsed foorumlased järsku vait alati.

Vanasti vähemalt need püsikadki siin haukusid kaasa, aga viimasel ajal jäävad nemadki kohe vait.

Ära tuleks keelata see tegelane siin!
Midagi teemakohast tal kunagi öelda ei ole ja ainult rikub ja risustab häid teemasid. Lolliklubi oli tema õige koht, omasuguste seas, aga ta on ka sealt kõik välja söönud.
 
vaaaal 09. jaanuar 2015, kl 15.44
no mis sa tigetsed, kortsud tulevad näkku:D
 
tuline brünett 09. jaanuar 2015, kl 17.56
sobis, auru laskmiseks:)
 
tuline brünett 09. jaanuar 2015, kl 18.04
tegelase freeni kaitseks. mina ei näe vuffa argumentidel põhjendust, tundub olema lõbus, omamoodi naljakas sell, kelle ütlemistes pole tigedust. mida ei saa ölda paljude teiste kohta. millega ta sind või teisi siis sõi, süüdistaja?
 
ma arvan 09. jaanuar 2015, kl 18.28
ka, et freeniku pärast siit küll keegi ära pole läinud. Naermaajav ja lahe tegelane, kes mõjub Delfi tigedavõitu kommentaatorite seas alati muhedana ja mitte kedagi solvavana.
 
kraaks 09. jaanuar 2015, kl 21.15
kui keegi siin üldse on...kes ka kõige suurema õeluse heasoovlikuks naljaks oskab keerata...siis on see just von Freen. von Freen on nagu 50+i filter...ta puhastab õhku.
 
sahib bibi aur ghulam 09. jaanuar 2015, kl 22.02
tüdrikud, teil on õigus ja vuffinal jällegist pole, freenik-filterdisel pole häda kedagist, arvan mina ka! mölapidamatuse käes küll kannatab väheke, a kes meist (selle) patuta on, tahaks ma teada /no mõni ei saa kaks päeva sõna suust, mõni mitu nädalit, kas sees parem on ve, mh?/
olgust-olgust, tore on teid kõiki oma lemmikuid igast-tahest siin näha /no peaaegu kõiki;P/
 
aff 10. jaanuar 2015, kl 16.27
Missugused need normaalsed foorumlased on vuffa arvates? tibu ja tema co w? Kas ehk vuffa ise sinna ei kuulu?
Siis saan aru, miks von ehv sulle ei meeldi. Ta nimelt on liiga tark ja liiga hea huumorimeelega, see on sinu jaoks too much. Liig, mis liig. Nii tore oli ju tibu tasemel siin möliseda-nii hubane, nii kodune.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!