Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
ilma vaaaala teemata laguneb skelett koost
 
selgroog 01. september 2015, kl 23.02
ajalugu näitab, et see koht nimega 50+, siiski vajab üht keskset teemat, kuhu paavianidel erilist asja pole. äraproovitud meetodit järgides nimetame selle järjekordselt vaaaala teemaks. mis ei tähenda, et siin ei võiks sõna võtta kilud, varblased, delfiinid ja kõik ülejäänud. jääge iseendaks, jätke ukse taha kius ja viha ja lihtsalt kasutage foorumit sihtotstarbeliselt, st suhelge omavahel. kui juhtubki halvem päev olema ja lõrisema kisub, võib ka selle siin välja õelda. vanemad inimesed on kannatlikud, leiavad mahti ära kuulata küll. ja jagada nii nõuandeid kui hurjutamist. ikkagi inimesed.
 
varblane 01. september 2015, kl 23.41
jätan siis esimese siutsu. siin on tõesti rahulikult kulgevast teemast defitsiit kujunenud. vahepeal polnud huvi siia vaadatagi. nüüd ootan ja vaatan, mis teil elu toob. omalt poolt soovin tuult tiibadesse ja lainet loibade alla.
 
Rasvatihane 02. september 2015, kl 01.05
Hoian pöidlad püsti. Täna pole rohkem aega, homme astun läbi. Võin noka vahel tüki pekki vaaaalale tuua kui ta suve jooksul kogemata kõhnunud on.
 
broiler 02. september 2015, kl 01.22
Kohtuvad kaks pensionärist mutikest.
“Kuule, Juuli, kas sa oled mõelnud selle peale, kui sul oleks Taavi Rõivase sissetulek ja mida sa siis selle rahaga teeks?”
“Tead, Maali, ma mõtlen pidevalt hoopis vastupidisest!”
“Millest siis?!”
“Sellest, mida teeks Rõivas, kui tal oleks selline sissetulek nagu sinul ja minul….”
 
Mihkel, tööl käiv penskar 02. september 2015, kl 02.15
Kas teil mõni apoliitiline anekdoot ka on? Kohe selline, mis naerma ka ajab, mitte Juuladele ja Maalidele kaasa tundma. Mina pole Rõivas ja kõikide Juulade maailma soojendada ei jaksa, mulle piisab pisikesest heast naljast küll.
 
oioi 02. september 2015, kl 09.06
Õpetaja Jukule:

"Ütle mulle oma ema ja isa nimi."

"Ema nimi on Mari," vastab Juku. "Isa nimi oli algul Ants, siis Jüri, pärast Sass, vahepeal Tõnu ja praegu on Mihkel."
aga neid nimesid tuleb kindlasti veel, sest Mihkel on väsinud töölkäiv pensionär ja ei suuda..
 
Ilmateade 02. september 2015, kl 12.41
Varsti hakkab müristama.
 
kraaks 02. september 2015, kl 13.04
Kohtus arutatakse rongi alla jäänud lehma asja.
Kohtunik ei saa ikka aru, kuidas veis rööbastele sattus ja ka vedurijuht ei oska seda seletada.
“Siin on midagi imelikku…” kahtlustab kohtunik juba mitmendat korda.
Nüüd katkeb vedurijuhi kannatus: “Ei noh, muidugi, mina ajasin rongiga lehma seni mööda põlde ja metsi taga, kuni kätte sain ja rööbastel talle lõpu peale tegin!!!”
 
Tervitused 02. september 2015, kl 18.28
Kraaksule. Hää sind siin jälle vahel näha.;)
 
Rahuolev 02. september 2015, kl 18.50
Vatsiis, nad ei olegi kadunud elumerelainetes või kaduvikku:)
 
vaaaal 02. september 2015, kl 20.29
oli kunagi mingi aine jäävuse seadus vist :D
 
rõõm 02. september 2015, kl 21.07
Tänud naljade eest! Eriti Kaaksule, naersin südamest....
 
HaukuvPeni 02. september 2015, kl 21.18
Abdurrahman väljub Kodakondsus - ja Migratsiooniametist. Haarab esimesel vastutulijal käest kinni ja kukub teda tänama: "Aitähh teile eestlased, te olete nii tore rahvas, andsite mulle elamisloa, andsite mulle tasuta korteri, lubate tuua siia mu 25 sugulast, annate raha elamiseks! Suur, suur tänu!"
Vastutulija vabandab: "Oi, andke andeks, ma ei ole kohalik, minu nimi on Abdul Hakeem ja olen Süüriast!"
Abdurrahman haarab käest järgmisel vastutulijal ja kordub sama jutt: "Aitähh teile eestlased, te olete nii tore rahvas, andsite mulle elamisloa, andsite mulle tasuta korteri, lubate tuua siia mu 25 sugulast, annate raha elamiseks! Suur, suur aitähh!"
Vastutulija jälle: "Oi, andke andeks, ma ei ole kohalik, minu nimi on Altamash ja ma olen Liibüast!"
Nii kordub mitu korda. Viimaks küsib Abdurrahman mööduvalt vanamemmelt, kelle silmis paistab hirm, et kus siis kõik eestlased on? Memm viskab pilgu kellale ja vastab: Praegu on tööl!"
 
hea 02. september 2015, kl 23.46
haukuv, kustkohast sa neid värskeid anekdoote õngitsed?
 
mida? 03. september 2015, kl 08.45
Värskeid või? Nalja teed?
Eks ta neid vanu habemega anekdoote eestpoolt üles korjab ja siis vastavalt oludele kohandab:

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?69,12174607
 
vaaaal 03. september 2015, kl 10.32
lõigi klaariks,tänu penile, maapeal varsti ruumi netu, vaja mereelukaid meelde tuletada..., nagu meres neist puudust oleks, lugege uudiseid...
 
oioi 03. september 2015, kl 14.36
mäletan väidet...vähid ronivad kivi alt välja...ronivad;DD
 
punutis 03. september 2015, kl 16.09
kas see väide polnud mitte 'millise kivi all vähid peidus on'?
 
Nõuandla 03. september 2015, kl 16.17
Ikka mitmemillise.
 
kraaks 03. september 2015, kl 20.34
tervitan tervitajat vastu :)))
ei hakka keerutama...päris huvitav oleks teada...kellele ma oma tervitused vastu saadan :)))
rästu 03. september 2015, kl 21.09
ilmateade,

keegi ootas siin naermaajavat anekdooti... sinu lihtsast lausest minule piisas...:DDD



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 03.09.2015 21.09.
 
mis 04. september 2015, kl 15.08
see nüüd küll oli, mida rästu öelda tahtis?
 
Tervitused 04. september 2015, kl 15.44
Kraaksule.
Tüdruk, sa ei pea kõike teadma.;)
Seda tea, ma mõtlen sulle alati sooja südamega.
 
Ilmateade 04. september 2015, kl 16.04
Ma sain aru küll, mida rästu ütles :D, kraaks, see on kindlasti naabrimees, kes sulle südatalvel sinililli pidavat tassima sületäite kaupa.
 
draakon 05. september 2015, kl 19.53
lapselaps küsib vanaemalt: oled sa neid tablette näinud, mis ma köögilauale unustasin, paki peal kiri LSD?
vanaema: põrgu need tabletid, poiss. oled seda draakonit näinud, kes köögis on?
 
fb 05. september 2015, kl 21.12
Läksin õue-mitte kedagi!?...Läksin Facebooki-No tere tali...Kogu küla istub siin:)
 
tiigerdis 05. september 2015, kl 22.00
tänud drakontšikule, no hea tunne on praegugi veel naermisest:))
 
HaukuvPeni 06. september 2015, kl 00.11
"Aga nüüd pojake, kordame uuesti üle neid sõnu, mida sa ei tohi kunagi võõraste juuresolekul öelda."

*****
"Ema, ema! Karlsson katuselt tuli meile külla ja lendab elutoas ringi!"
"Pojake, see pole Karlsson. See on isa, kes laeventilaatorit remondib!"

*****
"Ema, olen juba viieteist aastane, kas ma nüüd võin rinnahoidjat kanda?"
"Ei, Toomas..."

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
südameke 06. september 2015, kl 00.35
hii-hiii-hiiii;)
 
Grühvel 06. september 2015, kl 01.17
Teate, mul elab sel aastal päris siil aias. 8 aastat võttis aega, kui 1. korda siili nägin meie kandis. Magab kuuris või vaarikapõõsas. Väike must silmake läigib vastu, rammus tükk muidu. Eile nägin teda lausa 2X. Kassid ta vastu huvi ei tunne, issandale tänu.
Kuumad tervitused! Kas keegi peale minu veel tundis 3. ehk südametšakra avanemist? Tšakrast number 2. ma ei räägi täna, aitab küll, jumal hoidku... Võib julgelt muljetada.
Ma lähen nüüd magama...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!