Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
ilma vaaaala teemata laguneb skelett koost
 
näed siis 06. september 2015, kl 02.26
mis inimestel kõik avanevad. minul ei avane isegi terrassiuks korralikult. ära pundunud, raip, nende vihmaste ilmadega.
 
Tarkpea 06. september 2015, kl 07.49
Pane tuli otsa, on seda ust siis niiväga vajagi, vihmast pundunud uks põleb samahästi kui kivisein. Saad veel kuulsaks kah.
 
näed siis 07. september 2015, kl 02.39
head nõuanded ka kohe olemas. tänud muidugi, aga ei hakka ma seda ukseroju vastu talve põletama midagi. pärast roogi talv läbi toast lund välja. uksele teen kevadepoole viimase hoiatuse ja kui siis ka oksad laiali hoiab, vahetan kaasaegsema variandi vastu.
 
+- 08. september 2015, kl 00.57
ajakiri "Eesti Naine" kuulutas välja konkursi teemal "Kas me tunneme naisi?". võitis Siim Susi, 10-aastane koolipoiss. ärritunud meeslugeja kirjutab toimetusse: "mis korralagedus teil seal toimub? ma olen 65-aastane, tunnen naisi juba 13-aastaselt ja teie annate auhinna mingile poisikesele!"
toimetusest vastatakse: "meie konkursi kõige esimesele küsimusele, kus on naistel kõige kräsulisemad juuksed?, vastas Siim õigesti - Kesk-Aafrikas. aga mida vastasite teie? ja joonistasite pildi ka veel juurde!
teisele küsimusele, kuidas nimetatakse naiste kõige tähtsamat organit?, vastas siim õigesti - Ülemaailmne Naiste Föderatsioon. ja mida vastasite teie? lisaks joonistasite veel pildi!
ja lõpuks, kolmandale küsimusele, mida ootavad naised kannatamatult iga kuu?, vastas siim õigesti - "Eesti Naise" uut numbrit. aga mida vastasite teie? hea veel, et seekord pilti ei lisanud."
 
naeran:))) 08. september 2015, kl 20.17
seee oli tõesti hea, paluks lisa:)
 
HaukuvPeni 08. september 2015, kl 21.47
"Doktor, mu mehel hakkab seksuaalenergia kaduma. Mida teha?"
"Kui vana ta teil on?"
"Seitsekümmend viis!"
"Kuulge, sellisel juhul oleks lihtsalt patt seda täie võimsusega nõuda. Kuna te seda esmakordselt märkasite?"
"Esimest korda? Täna öösel ja ...siis hommikul jälle!"

*****
"Ema, miks sa isa asja ees teist taga läbi sõimasid?" küsib tütar.
"Saad aru, tütreke, isa läheb kohe õuele vaipu kloppima," seletab ema. "Aga kui ta minu peale vihane on, siis klopib ta vaipu palju energilisemalt."

*****
Ja nüüd veel teie vanus."
"Kakskümmend üheksa aastat ja mõned kuud."
"Täpsemalt, mitu kuud siis?"
"Kolmsada viiskümmend kolm."

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
vaaaal 09. september 2015, kl 17.17
julgemini, julgemini, saate hakkama küll :)
 
Väintspoiss 09. september 2015, kl 17.47
A mulle meeldis see "lapinali", kus peni pika jutu peale keegi noorik lubas märja kaltsu võtta ja sellega uhama asuda... Jummalast hea nali oli, tükk aega oli hea tuju üleval ja vunts kikkis.
 
kas 09. september 2015, kl 19.17
sa väintspoiss muretsed, et peni noorikutega suheldes siivsuse piire ei ületaks? seepärast käidki tal sabas ja piilud nurga tagant?
 
Väintspoiss 09. september 2015, kl 19.23
Peni on ilgelt kahtlane loom. Imalat juttu ajab kogu aeg.
 
HaukuvPeni 09. september 2015, kl 20.09
Mul saba rõngas ja kõrvad kikkis. Hea on kuulus olla. Tühja sellest, et pillutakse kõigega mis kätte juhtub.
Minu lemmik-printsessid on kuskile kadunud või käisid vahepeal soovahetus operatsioonil???

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Väintspoiss 09. september 2015, kl 20.11
Printsessidel on mopivarred rünnakuvalmis...
 
viimasele 09. september 2015, kl 20.14
natasha on sul mopiga jah, riigeelt ei oska, peabki mopiga töötama.
 
Väintspoiss 09. september 2015, kl 20.19
 
otse turult 09. september 2015, kl 21.18
see lapiga noorik oleks pidanud hoopis 'viimasele' äsama. mäluks praegu kaltsu ja ei pudrutaks RIIGEELES, mida sülg suhu toob.
 
krokodill 11. september 2015, kl 00.20
Tallinna loomaaed. pühapäev. ilus päikesepaisteline ilm. äkki väike laps komistab ja kukub basseini, kus ujuvad krokodillid. möödajalutav noormees viskab käest siidripurgi, hüppab basseini ja toob lapse välja.
noormehe juurde astub SL Õhtulehe ajakirjanik: "milline kangelastegu! sellist kangelastegu võib sooritada ainult tõeline eestlane!"
"tjegelikult olen vjenelane ja tjulin Kjohtla-Jarvelt Tjallinnasse ekskjursjoonile".
järgmisel päeval SL Õhtulehes suur pealkiri: "purjus venelane varastas krokodillilt lõunasöögi!"
 
vaaaal 11. september 2015, kl 07.39
sigalahe:D:D:D
 
HaukuvPeni 11. september 2015, kl 18.06
Perestroika aeg.
Enamik asju on saada ainult talongide eest.
Kõigil suur vabadus, ka prostituutidel.
Et aga haigused ei leviks, oli ka nendele ettenähtud kord kuus arstlik läbivaatus.
Et nad ei koormaks asjatult Ujula tänava sanitaar-epidemiloogiajaama läbivaatuspunkti ega segaks teisi inimesi, oli neile ettenähtud vaid üks kindel päev kuus.
Seisavad siis litsid pikas sabas, otsaga lausa Kalevi ujulani välja.
Läheb mööda vanamutike ja näeb pikka järjekorda.
Kohe küsima, et mis siin müüakse.
Üks litsike polnud ka suu peale kukkunud ja vastas, et siin müüakse tükksuhkrut ilma talongideta!
No sellise väärt pakkumise peale sätib mutike ennast vapralt järjekorra lõppu seisma.
Ootab siis oma järjekorra ära ja kui registratuuri jõuab, küsib registraator temalt üllatunult: “Mida sina siin teed??? Endal pole hambaidki suus!”
Kuna mutike oli juba pool päeva ainult tükksuhkrust unistanud, tuli vastus kiirelt: “Mina imen!”

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Aino (kauaaegne pedagoog) 11. september 2015, kl 18.55
Peni, daamidele selliseid jutte ei räägita. Mu sõbranna tuleb kohe mopiga ja äsab sulle... Kas sa saad! Kõtt.
 
A.T 11. september 2015, kl 19.03
Mopi koht on kuskil mujal, peni koht on lihtsalt kuudis. Vahepeal sirutab peni end kuudist välja, nuhutab ninaga õhku, ringutab, käib sirtsutab oma territooriumi igaks juhuks üle ja kaob kuuti tagasi.
 
T.A. 11. september 2015, kl 19.16
ei ole peni territoorium, kuhu ta sirtsutab, see üldkasutatav ala.
 
A.T 11. september 2015, kl 19.23
noo, printsesside tara peab ikka üle sirtsutama, muidu unustavad vana väsimatu isendi veel ära. keda ta siis oma igavussööstude ajal õrritama hakkab.
 
arabesk 11. september 2015, kl 19.39
pealegi hoiab sellise märgistamine teised vanad krantsid eemale. penil hea uhke tunne üksinda keset haaremit patseerida. kõhutantsu talle küll keegi millegipärast esitada ei taha, aga mina sa tea... luuavarrestki olevat pauk tulnud.
 
aga 11. september 2015, kl 19.59
kotlette talle isegi visati. või neid ka ei antud?
 
gorilla 11. september 2015, kl 22.02
Juku isaga esimest korda loomaaias. Juku: "issi, ega see gorilla ometi puurist välja ei pääse?"
"pojake, me olme alles kassas."
 
HaukuvPeni 11. september 2015, kl 22.52
Mida te tupsununnukesed siin ilma minuta teeksite! Istuksite teleka ees ja vahiksite ainult seepi. Või siis tikiksite patjadele kassi pilte? Ehk siis jälle olete küünte ja hammastega mõne mehe kallal? Aga nüüd on teil oma isiklik krants keda saate õrritada ja vahel togida. Õnn on tulnud lõpuks Delfi naisteka foorumi õuele. Kõik printsessid lausa sillas ja viskavad kildu ja kive.
Keegi võiks selle suure eneseohverduse eest ka mõne kotleti penile visata või kõrva tagant sügada. Niuts.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
A.T 11. september 2015, kl 23.11
Purõjat pini ei julge keegi kõrva tagant sügada. Mine tea, saab veel marutõve külge. Mõni härdama südamega naine ehk viskab kõvakskuivanud kotletiga, et saaks teda eemale peletada, aga et keegi aurava kotletikausiga penile meelehead sooviks pakkuda, see on rohkem kui kahtlane.:)
 
härdameelne vegan 11. september 2015, kl 23.26
mul kotletid küll porgandist, varssellerist ja mungoa idudest, aga mõne võin penile poetada küll.
 
kassipidaja 11. september 2015, kl 23.55
ja mina kingin haukuvale tikitud kassipildiga padja.
 
Klähviv Nässu 12. september 2015, kl 08.08
Ja mina lähen pissile ta kuudi taha.:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!