Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
ilma vaaaala teemata laguneb skelett koost
 
HaukuvPeni 12. september 2015, kl 16.40
Nässu! Kas sa juba pead minu kuuti oma territooriumiks, et märgistad seda?

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Klähviv Nässu 12. september 2015, kl 19.06
Igaühelt vastavalt ta võimalustele:), kotlet sul on, kassipildiga padi on, printsessid teevad kinu ja näitemängu, mul ei jää muud üle:D
 
juhtus pime 12. september 2015, kl 20.30
pea asi võib olla küll müts, aga peaasi on ikkagi see, et elusolend end hästi tunneb. siinsed koer-inimesed seda just teevad. paljud teised samuti. mõni koht võib ju olla, kus ei pea olema üleliia mõttekas ja sisukas. vahel on igaühel vaja tunda end jälle lapsena / vedurina / jeerikuna vmi, mis siis sellest. see viimane oli konstanteering ja küsimus üheskoos. vastuseks võiks olla ei midagi:)
 
kreek 13. september 2015, kl 01.26
nõus. mitte ainult, et võiks olla, lausa peab olema. kui ikka terve nett pagulastest, altkäemaksuvõtjatest ja roolijoodikutest kirendab, siis on selline paigake siin õdus lõõgastushetk keset ärapööranud maailma.
 
HaukuvPeni 15. september 2015, kl 13.08
Hei printsessid! Kuidagi vaikseks olete jäänud. Kas ma pean uue tutvumise teema tegema, et teid elule äratada?
Igale aktiivsele printsessile ports konnasi, suudlemiseks! Äkki leiate siis oma printsi.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
peniii!!! 15. september 2015, kl 13.14
Sa vana karvar, 100 aastat ple näinud :))) Rõõm näha!!!
A mind ei huvita ju printsid... Ma põline vanapiiga.
 
Angelique Tobedique 15. september 2015, kl 13.35
Meenub Kivirähki raamat "Konna musi", milles jõuluvana lendas lennukiga üle metsa põhjanaba suunas. Lennukis oli auk, millest pudenes kogemata kombel välja neli muinasjuturaamatut. Üks neist kukkus pähe magavale karule, kes vaid läbi une mõmises ja magas edasi.

Teine raamat kukkus keset jänese söögilauda. Jänes esmalt ehmus, aga hakkas siis suure huviga lugema. Sai raamatust teada, et tarvitseb tal vaid konna suudelda kui see muutub printsessiks ja jänes võiks saada sel juhul kuningaks. Ahvatletuna sellisest võimsast väljavaatest, tormas ta hõisates järve poole konna otsima, et teda suudelda.

Kolmas raamat plartsatas rebasele vanni. Rebane õngitses selle ruttu veest välja ja hakkas ka lugema. Saanud teada, et konn muutub suudeldes printsessiks, heiastus ta silme ees pilt sellest, kuidas ta printsessi krooni pihta paneb ning ise tulistvalu metsa punub. Seal aga krooni endale pähe sätib ning ongi kõige uhkem loom metsas.

Neljas raamat potsas hundi jalgratta ette. Jalgratas läks ümber ja hunt kukkus peaga vastu puud. Kirudes avastas ta raamatu, mida asus kohe usinalt lugema. Hunt sai teada, et kui üht niru konna suudelda, kasvab sellest kohe üks matsakas printsess ja sellest saab ühe korraliku suutäie. Kuna tal oli kõht tühi, asus temagi rattal järve poole teele.

Järve kaldal istus 3 konnatüdrukut, kel oli väga igav ja kes unistasid konnapoistest, kellega tantsu keerutada saaks. Konnapoisse polnud, aga sinna ilmusid hoopis jänes, rebane ja hunt, huuled kõigil torus. Ja enne kui konnatüdrukud arugi said, olid nad ära musitatud.

Aga muinasjutt oli valetanud. Ühtegi printsessi nähtavale ei ilmunud. Selle asemel põrmitses konnapreilidele vastu... kolm samuti ehmunud konnapoissi!

Esiti olid konnadeks muutunud loomad jahmunud, kuid kohanesid kiiresti ja kukkusid konnapreilidega tantsu vihtuma, neid musitama ning sellest ajast peale elas järve ääres juba kuus konna ning neil polnud iial igav.

Aga mis sai karust?
Karu ärkas ka millalgi üles, võttis vana loll, raamatu tagurpidi kätte ja nägi pildi peal printsessi, jalad ülespidi. Karu imestas, kas see on nüüd moes, ajas jalad kohe taeva poole ja kõndis kogu ülejäänud elu käe peal, nii et teda hakati tagurpidi karuks hüüdma.
 
HaukuvPeni 15. september 2015, kl 20.43
Angelique Tobedique Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Aga muinasjut
> t oli valetanud. Ühtegi printsessi nähtavale ei il
> munud. Selle asemel põrmitses konnapreilidele vast
> u... kolm samuti ehmunud konnapoissi!
>
> Esiti
> olid konnadeks muutunud loomad jahmunud, kuid koh
> anesid kiiresti ja kukkusid konnapreilidega tantsu
> vihtuma, neid musitama ning sellest ajast peale e
> las järve ääres juba kuus konna ning neil polnud i
> ial igav.
>
>

Ma peangi omale uusi konnaliike aklimatiseerima. Momendil olen täheldanud vaid kolme liiki konni oma koduaias.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Konn 15. september 2015, kl 20.46
Kontrolli, ega ma su kuudi all keldris ei ole...
 
kutsu 15. september 2015, kl 21.25
sa peaksid selle konnade suudlemisega kibedalt pihta hakkama, muidu tuleb juba suudelda uinunud kaunitarkonnasid.
 
HaukuvPeni 15. september 2015, kl 21.34
kutsu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa peaksid selle konnade suudlemisega kibedalt pih
> ta hakkama, muidu tuleb juba suudelda uinunud kaun
> itarkonnasid.

Pole hullu. Kevadel nad kõik jälle hakkamist täis ja krooksuvad rõõmsalt kraavipervel. (loe Delfi foorumis)
Pealegi ma lubasin printsessidele konnasi suudlemiseks ja mul savi kas konnad muutuvad rikasteks pagulasteks ja poliitbroileriteks või printsessid konnadeks.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 15.09.2015 21.37.
 
ökokapsas 15. september 2015, kl 22.51
mida sa, haukuv, seal nüüd heietad. selle kivirähki jutukesega kahanesid su niigi kasinad väljavaated lausa drastiliselt. nüüd kardavad ka viimased veel kahevahel olevad printsessid, et nad peale sinu musitamist ise ka krantsideks muutuvad. ainuke, kes end kindlalt võib tunda, on Klähviv Nässu.
 
aga 15. september 2015, kl 23.28
samas on siin võimalus neile, kes ei taha enam arglikult kriuksuv bolonka olla. musutab peni ja kohe muutub haukuvaksbolonkaks.
 
Grühvel 15. september 2015, kl 23.35
nii on jah lood siin ilmas. Vanemad ja targemad õpetavad nooremad välja.
 
aga 15. september 2015, kl 23.43
tänapäeval on ilmas vastupidi. nooremad leiutavad ja toovad turule vidinad, millega vanemad siis kohanema peavad.
 
agaga 15. september 2015, kl 23.55
no mes asja sa agatad - sa ää vaata neid vidinaid. Huhh, ma annaks kohe mõnele mehele kere peale...nii tige olen praega...
 
aga 16. september 2015, kl 01.07
ma siis oletan, et järjekordselt keegi mees mingi lolli avaldusega ühele poole saanud. õhtused uudiseid jäid vahele, a küll ma hommikuks ole kursis.
 
HaukuvPeni 20. september 2015, kl 08.56
Delfi printsessid! Kas tunnete ennast ära?
http://meeldib.ee/2015/09/neiu-on-printsi-valgel...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
penikoerale 20. september 2015, kl 17.17
tervitustega

http://www.igav.ee/pildid/silt-meeste-wc-s?id=72497607
 
juugendkährik 23. september 2015, kl 01.07
peni, kuidas sul endal nende valgete ükssarvikute seljas kohaleratsutavate printsessmammidega on? on juba mõni sihtpunkti laekunud või kõik alles teel?
 
juugendkährik 23. september 2015, kl 01.10
oeh, nüüd vaatasin su unelmate naise pildi ka ära. muidu pole väga vigagi, aga ehituspoes peab vist tihti käima. mitte üheski majapidamises ei jää sellises koguses planguvärvi üle.
 
Džamaika 25. september 2015, kl 04.11
Jätke ikka mõni konn musitamata ka, ega pärast printsid ja printsessid sääski sööma hakka.
 
HaukuvPeni 25. september 2015, kl 15.30
Džamaika Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jätke ikka mõni konn musitamata ka, ega pärast pri
> ntsid ja printsessid sääski sööma hakka.

Mina siiani mõtlesin, et miks see aasta suhteliselt vähe sääski oli. Konnasi on aga mul aed paksult täis. Delfi printsessid loodavad pagulaste peale ja ei viitsi konnasi enam piisaval hulgal suudelda. Pole hullu. Las konnad hüppavad.

Sauna taga tiigi ääres
mängis Miku Manniga,
püüdsid väikseid konnapoegi
lõhkilöödud panniga.

"Kuule Manni," ütles Miku,
"eks see ole kena konn?
See vist selle suure konna
väike sugulane on?"

"Rumal Miku," vastas Manni,
"ei see ole päris konn:
suurel konnal neli jalga,
sellel ainult saba on."

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Klähviv Nässu 25. september 2015, kl 17.50
Sa, Peni, pea oma kotletimulk kinni kui pagulastest räägid!!!!!
 
aiai 25. september 2015, kl 19.01
peni, kui juba sina naiste seas loosi ei lähe, siis mis lootust on mingil kärisenud püksitagumikuga laisal murjanil? pidevalt kipud siin naistele liiga tegema ja pärast kaebad, et visatakse harjavarte ja ei tea, millega veel.
 
ramadaan 25. september 2015, kl 19.15
need on need teie kõvakskuivanud kotletid, millega peni pildusite. ükski talle suhu ei maandunud, vastu pead sai aga küll ja obaduste tulemusena peksab nüüd segast.
 
Klähviv Nässu 25. september 2015, kl 20.16
Mis sest segasest enam peksta, nii lolli peni pole olemas...
 
Austajanna 25. september 2015, kl 21.06
Küll on hea, et peni välja ilmus. Huhhh, ma juba mõtlesin, et on teine ära kadunud.
 
näh 25. september 2015, kl 21.10
parandan lõhutud küttepuid!
 
HaukuvPeni 25. september 2015, kl 21.29
aiai Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> peni, kui juba sina naiste seas loosi ei lähe, sii
> s mis lootust on mingil kärisenud püksitagumikuga
> laisal murjanil?

No kuulge! Vaadake uudiseid või pilte 95% põgenikest noored, elujõudu täis mehed. Kindlasti etemad kui mõni konn-prints, penist rääkimata. Pealegi jagub neid teile kõigile kuna islam lubab korraga kuni nelja naist pidada. Polegi palju pagulasi vaja, et terve Delfi naispere õnnelikuks teha.

P.S. Penile paluks siis kotlet mis on tehtud halal lihast.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!