Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
ilma vaaaala teemata laguneb skelett koost
 
giorgio di mare 01. oktoober 2015, kl 01.28
Rästu, pane hommikuks puhtam kleit selga ja lillekesed säti ilusasti laua peale vaasi. Väga otseks pole kõrsi timmida vaja, siil ja karu nagunii jääknähtudega ja vertikaalses asendis pikalt ei püsi. Ära nende jõminale ja pooltühjale meepotile erilist tähelepanu pööra, rohkem pane rõhku pruudilunale.
 
kas 01. oktoober 2015, kl 04.43
siin saadetakse rästut tanu alla? õige ettevõtmine, oligi juba aeg. ma pole küll suurem spetsialist soovitama, aga karu vist kindlam variant. jõurab, kus vaja ja samas korilane. kõik, mis käpa alla satub, tarib koju. pool aastat hooletu, norskab rahulikult koopas, ei nõua õlut ega vaata jalgpalli.
 
jälgija 01. oktoober 2015, kl 05.06
lepime nüüd kokku, mis vahet seal on, kas purk on varastatud või mesinikult. purk on purk
 
vahekohtunik 01. oktoober 2015, kl 06.06
vahe on. pätsatud purk on seaduserikkumine ja oma käpa võõrasse mesitarusse ajamine. seaduslik purgitäis mett, millega rästule, või kellele iganes kosja minnakse, on enda mesitarust oma töö, higi, vaeva ja pisaratega purki topitud mesi. või siis mingi muu töö käigus teenitud eurode eest mesinikult lunastatud meepurk.
 
jälgija 01. oktoober 2015, kl 16.38
purk on purk, ega rästu pea teadma tagamaid
rästu 01. oktoober 2015, kl 21.28
teleka ja arvuti kasutamine on läinud liiale. Kõik, mis on ere, erutab ja vilgub, rikub und. Ka aknast sisse paistev tänavavalgustus võib une viia, sest melatoniini nõristuma ei hakka.
/varastatud/
lülitage nüüd kohe need aparaadid välja ja voodisse...:DDD

purk on purk, olgu või varastatud...:D
 
kõik õige 01. oktoober 2015, kl 21.39
rästu tundis purgi ära...
 
Siilike 01. oktoober 2015, kl 22.22
Nüüd on täitsa kole lugu lahti. Läksime öösel karuga kaklema. Võtsime vaarikanapsu ja rääkisime kosjadest. Tuleb välja, et see vanapaks tahab ise Rästut endale kosida. Kes oleks võinud arvata, et karud nii kiimased on. Mõistus oli otil peast hetkega pühitud :(
Lõpuks saime kaubale, et las pruut ise otsustab kumba ta meist tahab. Metsavana andis meile suure korvi, sinna panime kaasa 10 pudelit vaarikanapsu, suure meepüti, päikesekuivatatud sitikad ja konnakoivad ning õhtuse uduloori, millest saab Rästu pruudiloor. Metshaldjad valmistasid kambaga õhkõrna kastepärlitega kaunistatud pruutkleidi... Ohh, pidime koos pruudipoole teele asuma, et ta saaks meie vahel valiku teha... Karu, vana kurivaim ise, haaras mul pehmest kõhust kinni ja lennutas nagu kuuli teisele poole metsa... Ma lendasin ja lendasin, siis veeresin ja veeresin. Nüüd on udu ümberringi, ma olen hädas ja eksinud :( Karuvana peaks varsti Rästu juurde jõudma. Aga ma pole kindel, kas ta viisakat juttu rääkida oskab ja mind ka mainib kui kosilast... See karu on nagu delfimees, peletab kõik pruudid kauges kaares minema... Ma kohe ei tea, mis sest asjast saab...
 
jama jah 01. oktoober 2015, kl 22.41
aga on veel lootust. tunnikene tagasi sättis rästu ennast unele ja kui ta nüüd karu prõmmimise peale ärkab ja valges öösärgis, papiljotid peas ja roheline noorendav oblikamask näol, ukse avab, siis ehk mõmm ehmatab ennast poolsurnuks ja plagab võpsikusse.
 
jälgija 02. oktoober 2015, kl 05.11
noh näed, purk on purk
 
merino 02. oktoober 2015, kl 21.53
kas purk jõudis ikka rästuni, või jäid kosilased kuhugi põõsa alla seda tühjaks sööma?
rästu 02. oktoober 2015, kl 22.23
;O
täna oli mul köögis kohe hulgi purke...osa täis ja osa tühjad...kosilasi seal küljes ega sees ei olnud...:D

ma käisin veelkord lugemas, siil on teisel pool metsa ja karu on delfimees... seega peaks kõik selge olema...:DDD
 
Siilike 03. oktoober 2015, kl 00.45
Ei petnud mind mu salavaist,
ihkas endale saada mu tulevast naist,
karu, see vana tiirane joodik ja õgard,
mõtleb, et on galantsusest pakatav leopard ;)

Mu pruut on üksi
ja kosjadki mokas,
hinges torgib mind
valulik okas.

OO, kaunis Rästu,
mu jumalik pruut!
Sul telepaatia teel
annan ma suud...

End hiigelsiiliks ma öösel muudan,
Karu saab tappa, et kasukas huugab.
Mu okkad teravavad ja haljad kui mõõgad.
Armastus palava leegina südames hõõgab...
 
seega 03. oktoober 2015, kl 01.58
on hommikuks juba kaks kosilast, kel keretäit oodata. haukuvpeni ja mingi karuott.
ohtlik koht, ma vaatan, see 50+.
 
seebivabrik 03. oktoober 2015, kl 22.34
see on see 50+ värk, et julged mehed tavaliselt nii kaua ei elagi.
 
möh 03. oktoober 2015, kl 23.41
lisaks lülisid:D

silikese sõnaseade peale meenus mulle Eminescu:

Kui kuu keset pilvi
on kerkinud üles,
kui sädelev kangas
on voogudel süles,
kui kõiki meid unele
hällitab laul,
sul pisar on laul.
 
no muidugi 03. oktoober 2015, kl 23.55
nüüd muutume aga kollektiivselt kurvameelseteks ja löristame ühe nutu. kui otsest põhjust polegi, võib selle ju välja mõelda.
 
vaaaal 04. oktoober 2015, kl 08.31
mul kohe terve ookean täis nutetud, tegelikult kippus naer peale:D, kena pühapäeva kõigile:D:D
 
von Freen 04. oktoober 2015, kl 15.14
käed eemale ökotolerantsest rästust!
meie patsiendid on temale ammu bronni piale pannud

* vat nii juhtub, kui paned tema miskises olgelahked hõlstis sinna põllu peale maasika peenarde vahele seisma ja tallad raja ka sisse...

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?69,13681549,page=2


Siilike 01. oktoober 2015, kl 22.22 joonistas:
-----------------------------------------------------
>Nüüd on täitsa kole lugu lahti.
>Metsavana ANDIS MEILE SUURE KORVI
-----------------------------------------------------

nuvat.
rästu ametliku esindaja ja edasimüüja vihjest ei saanud aru või???
kui andis korvi, sis andis korvi ja kogumoos.
eiolevaja enam edasi luuletada miskit siin.
 
Vaaalale 04. oktoober 2015, kl 20.09
Naer on terviseks ;)
rästu 04. oktoober 2015, kl 22.26
näe, vananaiste suvi on von Freeni daamide seltskonda toonud...:DDD
https://www.youtube.com/watch?v=xZbKHDPPrrc



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 05.10.2015 13.59.
 
punutis 05. oktoober 2015, kl 21.41
jäitegi nüüd kusagile vaheldumisi nutma ja naerma? kes purgiga, kes korviga. aeg aksessuaare reha ja prügikoti näol kaasajastada.
rästu 05. oktoober 2015, kl 21.46
kas täna õhtul pole nagut hilja juba...:D
 
Ivan O. 05. oktoober 2015, kl 22.04
Õigele eestlasele pole palehigis töötamiseks kuni liiga hilja, ega liiga vara.
 
möh 05. oktoober 2015, kl 22.11
seega pole õigele eestlasele teki alla pugemiseks ka praegast mitte liiga vara ega liiga hilja...:DDD
 
Ivan O. 05. oktoober 2015, kl 22.18
Rästu, sa ikka pole õige eestlane. Vaevalt, et sa sinna teki alla traktori mootori kaasa võtad, selle omakorda koost lahti võtad, puhastad, õlitad ja jälle kokku paned. Luuslanki lähed sinna teki alla lööma, vana seppa juba ei peta.
 
möh 05. oktoober 2015, kl 22.26
ma võtan heegelnõela ja lõnga...pusin niikaua kuni uni tuleb, eks hommikul aega arutada.
 
möh 05. oktoober 2015, kl 22.28
ja enne veel...Ivan O...sa oled üks mu lemmikmeestest...:D
 
vaaaal 06. oktoober 2015, kl 09.25
vaesed mehed, tunnen kaasa, nii kui nina siia naistekarja topivad, on nad kadund:D kellele kootakse hoobilt võrk ümber, kellele visatakse kott pähe, kes saadetakse metsa ühte purki pooleks tõmbama, keda tahetakse vaeseks sööma-jooma minna ja siis palgi peal liblikaid lugeda...no on teater:D:D:D
 
merino 06. oktoober 2015, kl 16.28
kui nüüd positiivse külje pealt vaadata, siis kus nad veel nii palju tähelepanu saaksid?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!