Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
vaalade ja muude loivaliste teema
 
skiso 03. juuli 2016, kl 15.04
nunehh

sedaminagi ju räägin, et MAHEDAD
mulon kõik MAHE
kitarri elist - ahjukartuliteni
viimased tuleb üldjuhul enne ämara ja sulnite ritsikate saabumist ära tarvitada

et siis see et naemad MAHEDAD on ei pidavat tähenduma, et ka piale hämaruse tulekut nemad edasi tervistavad oleksid

kusjuures PEE EES!
praega (et on pühapäev) on siuke elamist ärakorrastav ÄIKESEmürin, et maikuuleks piale barbie miskitki ja sis piab kah volume põhja keerama...

a muijidu ma ajan romantilistel etkedel ise oma kidraga õuepialt rahvast laiali, röökides näituseks "me vaindlased on verised, neist mõrtsuk iga neljas, nad käivad mööda venemaad kott pommiga on selgas..."

...või noh, kui medikas ära kaub, ääl on juba ennemalt kauakestnud romantilistest etkedest tulenevalt lõpuni ära karjutud ja MAHEelekter on ka jälle olemas (mina nimelt tarbin ainult rohelist energiat!), sis panen eriromantilistel etkedel MAHEDAD radiotehnika S90-ned ploomipuu ja kastani külge rippuma ja lasen sinna sisse näituseks vendade Gurtide perhvoomäntse mõne.



a se on erandolukordadel ainult
sis kui on mõni ägedam aigus näituseks
nohu või vesivillid

ja sis tervislikest seisukordadest tingituna ise ei jõua etkel ja on pianissimo diminuendo või mezzo piano ainult saadaval

larghissimo blummereid akatakse mulle sis süüdimatult ja takistusteta taustaks laskma, kui ma enamb voodist ise püsti ei saa (meno mosso) ja seetõttu blummerdajatele otsest ohtu enamb ei kujuta

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
see et 05. juuli 2016, kl 08.07
need instrumendid olid ikka bandurad, mitte kitarred. kuigi ma kujutan ette, et kui sa, skiso, sihukese peal plõnnima hakkad, jookseb rahvas veel kiiremini laiali.
rästu 05. juuli 2016, kl 12.52
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 06.07.2016 16.33.
 
KniksMarihen 05. juuli 2016, kl 13.08
Armas skiso, kas siis, kui sügisvärvid on muutunud porikarva ja külm valge ennast ilmutama hakkab, kas siis võin sinu juurde kolida?
Sul ju roheline elekter. Toad rohelised nagu talirukis mai kuus. Aretad näiteks ka mõne karikakra ja rukkilille rohelise sekka. Sa võimekas mees.. Luban, et kui kevad käes ja õues kõik roheline, siis lähen. Et jälle tulla..
 
von Freen 05. juuli 2016, kl 23.07
oleneb mida rohelist on Teil kaasa vötta.
ökorohelist.

näituseks rohelised ernekommid eilähe arvesse.
erned vbl lähevad. oleneb kogusest.
nu neid piab ikka vägaüüratumaltkogus olema, et nende eest meie roheliseenergiapiale saada.

vbl kui tulijal on päikesepaneelidpatareid seljas ja ise kah energiline nigu duratsellijänes, siis saab ka ernestega jutupiale...
rästu 05. juuli 2016, kl 23.13
.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati rästu 06.07.2016 16.34.
 
KniksMarihen 05. juuli 2016, kl 23.18
Einoh kui hernestega valgust või sooja tootma hakata, siis see eeldab koostööd Eesti Energiaga. Ja siis veel maksuametiga.
Seltskond läheb liialt suureks.

Mina lootsin karikakraid ja rukkililli ja rohelisest energiast rohelist valgust porisel ja külmal ajal.
 
von Freen 05. juuli 2016, kl 23.30
ma paneks kohe teid kahte, lugudegapeetud rästu ja vägagiaustatud kohalikraivu, ilusaste paari.
teie nimelt sobiksite vägagi mõningatel etkedel koostoimima

kaks vägagikaunikujulist kodanikku...
nii seest kui väljast

vägagiaustet mängiks täiskuuöösi vikerkaaretaustal mahedalt blummereid oma süntekal ja lugudegapeetud õõtsuks lummanult peendravahel kaasa... sünergia ja thshakkrate võnkumine... mm..mm..mm..mm.....
 
von Freen 05. juuli 2016, kl 23.38
debiilfooniga on väegagi raske siin Teiega pikki jutte puhuda praega, sest see pöidlaga toksimine on ullem piin kui suhkruaigel kommipoes....
 
NUMMIKAS 05. juuli 2016, kl 23.43
Mis su nimetissõrmega siis juhtus?
rästu 05. juuli 2016, kl 23.46
aiaioioi...aitähhh:DDD



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 06.07.2016 16.37.
 
kuulge 05. juuli 2016, kl 23.56
pöidlaga toksivad ainult pubekad. ära sa ütle, poleks arvanudki, et skiso nõnna noor veel.
 
von Freen 06. juuli 2016, kl 00.40
nimetissõrmega nokin nina
 
täpiline vihmavari 06. juuli 2016, kl 04.12
skiso, kes siis näpuga nina nokib! kui ninaalune tatine, siis ütled uhke häälega, et minu vanaisal olid niiii pikad vuntsid, varrukaga nina alt tõmmates. ja veel uhkema häälega teatad - ja niii pikk mõõk, varruka külge jääned ollust püksisääre külge kuivatades.
 
von Freen 06. juuli 2016, kl 15.34
kustkohast ma need varrukad omale võtan?

Heinohh, aina uvitavamaks see moodne asjandus meil aga äraläheb.

selleks et debiilfooniga kolm sõna internettidesse kirja panna, piab

AAA: pöidla asemel kasutama nimetisnäppu (saemehed mission impossiblee!)
BEE: loobuma ninanokkimisest (kui aju sügeleb siis suregemaha)
CEE: hankima omale varrukad (see tatiosa jäi meile praega arusaamatuks)
DEE: ILMSELT (?) hankima omale tuatäie kuulajaid (kellele sa veel uhkema äälega sial esined, kui puublikumi pole?)
EHF: vähe sellest, hankima omale ka püksisääred (kas ka mõõga, ei saanud praega päristäpselt aru)

selle kõige piale tahaksime nüid äraküsida, et millal sis saab lõpuks akata internettisid veel tarbima? et kust see aeg tuleb ja võetakse?
 
Raivo Kohalik 06. juuli 2016, kl 16.08
vaega austatuud vonn freen!

vaenastu käesid muullge küllas

astu ikka mullgi sisse

armasteme koos ...Luulet

koos võime kaa nettisid ja kaa ''

inter nettisid kaeda ..koos Luulega
 
Raivo Kohalik 06. juuli 2016, kl 16.11
lisaks eelmisele

Rästu võib olla ilus kena ja armaski

aga olen südame kinkinud ..Luulele

Sina vist kaa ?
rästu 06. juuli 2016, kl 16.39
keri pardi perr
sse nii et suled sahisevad.
rästu 06. juuli 2016, kl 16.40
teekond siis teile mõlemale...:D
 
Edevuse laat 06. juuli 2016, kl 17.27
Nartsissism eriti räigel kujul? Peaks ka hakkama vananevaid vanamehi luubi all vaatama. Huvitav mitu "viga" välja tuleb?
 
von Freen 06. juuli 2016, kl 17.27
teiesiin tahate vägisi minu olematut aega äratäita iga sugu uviväärsete tegevustega.

mapole veel viki beediastki välja saanud a juba saadetakse pardile perra kaema

Sa rästu oled ikka üks südametu manipulatsionaator

kõiksepialt ullutad ullult ära kõik kohalejõudnud mehad oma olgelahked õlstide ja paljapepuga maasikapendrate vahel käpulitades , ning riputad toeks igasugu kauniingelisi blummereid kõrvudele ja sis kui tegevuseks akkab minema, sis saadad kohalejõudnud jälle uuele ringile ümberoma krundi

vägagi südametu käitumine iseäranis vanemate meestega kes niisamagi vavalt elusana kohale jõudsid, et oma südametedaaamilt jah sõna ära kuulata
 
Raivo Kohalik 06. juuli 2016, kl 17.35
Edevuse laat 06. juuli 2016, kl 17.27

Nartsissism eriti räigel kujul? Peaks ka hakkama vananevaid vanamehi luubi all vaatama. Huvitav mitu "viga" välja tuleb?

,,,,,,,,,,,,,,,,,

Nartsissism tähendab enesearmastuse, -imetlemise ja enda veetlusjõu suunamist iseendale. Terve, normaalse nartsissismiga inimesel pole vajadust enesearmastust teiste peal välja elada, neid halvustada või näidata tühistena. Nartsissism võib muutuda ka vormilt haiglaslikuks: sel juhul on tegemist nartsissistliku isiksushäiret kandva inimesega. Häire tunnuseks on sisemise tühjusetunde ning alaväärsuskompleksi kompenseerimise püüe teiste inimeste alavääristamise kaudu

seekord vist see kõik ..rästu kohta käis vä ?

lausa sõnasaõnalt ?
 
Raivo Kohalik 06. juuli 2016, kl 17.39
selgutus eelnevale

mitte ära segada
nartsissiga

(narts issiga)
 
Raivo Kohalik 06. juuli 2016, kl 17.45
austatud au tasustatud VONN (free )

Sulle (ehk mullegi) öeldi vist

VONN otsuuda !

saime suled sappa mõlemad !

võtame viinad selle pääle !

jaa laulame koos (luuletame)

surnumarssi (reekviem) ..siit ära ?

meill nüüd suled sabas ..kui laululinnukestel vää?
 
Raivo Kohalik 06. juuli 2016, kl 17.47
trüki vikat

siit ära .ooli

si ..tt ära

shit
 
Raivo Kohalik 06. juuli 2016, kl 17.56
Edevuse laat 06. juuli 2016, kl 17.27

? Peaks ka hakkama vananevaid vanamehi luubi all vaatama. Huvitav mitu "viga" välja tuleb?

,,,,,,,,,,,,,,,
mitu viga luubiga näeb vananevaid naisi uurides?

rästut ole vajja luubiga uurida - ta "kulupead kummardagi" ää unustand .

vonn otsuuda (oi ma ei suuda) oleks vonnil südame seisma pannud äärepealt ...mida rästule pakkuma tuli ....ei mingit austust "vanemate" vastu
 
Raivo Kohalik 06. juuli 2016, kl 18.00
"tähepiale panu "!!

moo kogu süü oli et

vonni külla kutsusin

vabandust - enam nii ei tee....
 
von Freen 06. juuli 2016, kl 18.22
oooma tundeid neid
oiijan sulle vaid
pap-tšuari-ari pap-tšuari-ari-ari
annan sulle käe, et suudad
unistused tõeks kõik muuta
lalla-lalla-laa-laaa
lallllallallaaaalaaa
ees meil on nüüd õnnepäevad
... eeeee seee ongi ju NAINEEEE
...Õuuõuuuu see maailm on meie
las tuvi lennata...
las suvi lennata...

https://www.youtube.com/watch?v=r8cYItaKOTI
rästu 06. juuli 2016, kl 19.40
on teil nüüd hea olla?
 
vaaaal 06. juuli 2016, kl 19.52
osssaaa, mida minu süütud silmakesed veel lugeda said:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!