Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
pensioniiga
 
mari 14. september 2016, kl 15.34
Millal saab pensionile jääda 1955(juuli algus) sündinud naine? Ehk keegi viitsib vastata?
 
maniila 14. september 2016, kl 16.06
Mina ka 1955. a väljalase. Meie pensioniiga saabub 63,5 aastaselt. Nii, et on aega veel mõned aastad!
 
guugle otsing 14. september 2016, kl 16.06
Pensioniiga naistel:
http://www.sotsiaalkindlustusamet.ee/vanaduspension-2/
 
kindel selles olla ei saa 14. september 2016, kl 18.28
pole hullu, küll nad edasi lükkavad seda aega. tõstavad 70 peale ja pärast edasi 80 ning siis kaotavad üldse ära. või siis pead ise maksma siis kui julged kauem elada, mitte nii nagu peenhäälestusel on planeeritud.
 
Mina ka 1955, aprilli lõpp 21. september 2016, kl 12.59
ja ei jõua ära oodata, millal pensionile saan. Juba praegu loen päevi, umbes 800 päeva veel ja siis puhkan:o
 
maniila 21. september 2016, kl 15.08
mutt, 61 a. vana. ausalt öeldes ei kadesta praeguseid noori. neil tõesti pension suure küsimärgi all :(
 
mis 21. september 2016, kl 21.13
noori ainult, ka praegused 50+ ei saa niipea pensile, 65 on kindel laks, sealt edasi 67 ja 70 juba terendamas ehk pension lihtsalt kõnnib eest ära, ei jõua järgi joosta
 
to 12.59 23. september 2016, kl 16.38
Unistada ju võid:) Ma ka arvasin, et kui jään pensile, minuti pealt jään koju, tühjagi. Pool aastat, kui olen pensionär ja vehin veel hullema hoolega tööl käia. Seda mitte raha pärast aga vist ahnus on see, et ikka rohkem ja rohkem kokku ajada. Varem tõesti ei viitsinud töötada nii suure innuga kui nüüd. Niiet,kui tervist jagub siis vaevalt koju tahad jääda, harjunud inimeste hulgas.
 
TUNNEN seda ka mina ; ISANDAD on kavalad 11. oktoober 2016, kl 18.24
mari Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Millal saab pensionile jääda 1955(juuli algus) sü
> ndinud naine? Ehk keegi viitsib vastata?
Alusta Päevade lugemist -TÄPSELT NII! -_ALATES 1954a.
Sündinud Inimesele :: LISAME TÖÖD OTSA 3, KUUD! : SINA 1955a. --SAAD IKKA 6. KUUD ROHKEM TÖÖTADA ;; JA NII KÄIB -- IDADEMAAL DIMUKRAATIA####RAHVA HÄVITUS KÄIB TÄIEGA EDASI ( IKKA POOL AASTAT --ON SUUR OOTAMISE AEG )),,
3... ISANDATEL SEE SEADUSES ?= AGA JÄRSKU SURETE ENNE PENSIONI PÄEVA ! - HAIGESTUNUD KODANIK -- JA EESTI RIIGI POOLT ARSTIABIST ILMA JÄÄNUD JA RAVITA ÕIGEL PÄEVAL JÄÄNUD,,,,EHK IKKA KABELI VIIAKSE ÄRA?
 
Optimist 11. oktoober 2016, kl 23.22
Mis te muretsete pensi pärast? Kas tõesti arvate, et 25 aasta pärast ja hiljem tulevad kehvemad ajad?
Elu peab ikka järjest paremaks minema.Maailm ju areneb ja te ei oska ette kujutada, mis teid või teie lapsi ja lapselapsi ees ootab, nagu te ei osanud ette kujutada, et iga päev on teie ees kogu maailm lahti - ava vaid internett või võta mobiil ja helista...
 
pessimist olen 12. oktoober 2016, kl 11.09
enne tuleb kolmas maailmasõda
 
uu 12. oktoober 2016, kl 13.23
ei muretsegi, mis sest kasu oleks. aga mitte aint siin hädaldavad foorumlased, vaid ka rida spetsialiste on öelnud, et meie silme all leiab aset see, mida poleks arvanudki: et järgmine põlvkond hakkab kehvemini elama kui me ise. ju see vist seda tähendabki, et oma aega ei jäägi, muudkui tuleb "panustada"?
 
VÄLK --SÕDA EI VÕTA PENSIONIT ÄRA,, 13. oktoober 2016, kl 20.33
pessimist olen Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> enne tuleb kolmas maailmasõda ???KAS OLED KINDEL
--AGA SUUR SÕDIMINE ,,RELVADE PROOVIMINE KÄIB JUBA IGA PÄEV!

EKSID SINA VENNAS!!! -- LOE IKKA KA MAAILMA UUDISEID --JA SEE--- 3. SÕDA KÄIB ,,,AGA SIIN ENAM KAIKA JA PÜSSI SÕDA EI TULE EESTIS KUNAGI
 
KÜSIGE RAHVA TERVISE KOHTA ::SIIT 21. oktoober 2016, kl 08.49
maniila Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina ka 1955. a väljalase. Meie pensioniiga saabub
> 63,5 aastaselt. Nii, et on aega veel mõned aastad
> !
SEAL TOOMPEAL ON SEAKARI !
KES FÜÜSILISE TÖÖ TEGIJATELE JA
3-4 LAPSE KASVATAJATELE SELLISE
NÄRUSE PENSIONI VÄLJA KIRJUTAVAD::
2017,, PEAB VÕIMULIIT JA ISANDAD
1. SOTS --HARTA VASTU VÕTMA,,,,
2. JA SELLISE NESTORI JA LAURISTINIDE ,HÄNNIDE JA ERITI OVIIRIDE PENSIONI ARVESTAMIS
SEADUSE EESTIMAA KODANIKEL --KOHE ÄRA MUUTMA =?
3,, NII KÜLL VANANEVA RAHVAGA ,,ISADE JA EMADEGA
POLNUD VAJA KÄITUDA ,,,,
a)) NAISED PEAKS JÄÄMA RIIGIPENSILE 60+
b) EESTI ISAD --KES ABIKAASAGA KOOS KASVATASID KA 3- LAST -EESTILE :::
PEAKSID SAAMA 62 ,,RIIGIPENSIONI KÄTTE
 
küll on hull 21. oktoober 2016, kl 11.58
See viimane kirjutaja, vaeseke, pole ime et sul on suured tervisehädad, sa oled nii kuri, tige, õel ja vihane.
 
OLEN-gi , vihane sest arstiabi ei saanud? 26. oktoober 2016, kl 18.01
küll on hull Kirjutas: KÜLL KA ÜKSKORD RÖÖGID !
-------------------------------------------------------
> See viimane kirjutaja, vaeseke, pole ime et sul on
> suured tervisehädad, sa oled nii kuri, tige, õel
> ja vihane.
MINU TEEB IKKA KURJAKS KÜLL --KUI TÖÖKOHAS KOKKU VAJUSIN JA EESTI ARSTIABI --KODUSELE RAVILE PANI --PANI SANDI KOJU SURMA OOTAMA? ;
EESTIMAA ARSTIABI,ONGI EESTI MOODI-- MIS POLE VEEL TÄNASE TUNNINI MINUNI JÕUDNUD ; RAHA EEST KÄIN HAIGLA JUURES JA VALUDELE OTSIN LEEVENDUST
ELAGE JA TÖÖTAGE AUTOJUHINA 42 aastat ,,TÄPSELT VIIMASE TUNNINI --NAGU MINA ! '
" KES PIDI JÄRSKU TÖÖ LEPINGU HAIGUSE PÄRAST KOHE LÕPETAMA -- JA MINU PENSIONI PÄEVANI 3,5 aastat ?
JUST RASKE HAIGUSE PÄRAST!
 
rööpaseadja 27. oktoober 2016, kl 01.18
Sõitsid purjuspeaga vastu posti või?Mina sinusugust ka tööle tagasi ei võtaks.Nüüd õpi kodus heegeldama,on sust lõpuks vähemalt kasu.Ja kapukad anneta lastekodule,teenid ehk kuigivõrd karmavõlga tasa.
 
SINA oledki see ""muidusööja! 27. oktoober 2016, kl 09.29
rööpaseadja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sõitsid purjuspeaga vastu posti või?Mina sinusugus
> t ka tööle tagasi ei võtaks.Nüüd õpi kodus heegeld
> ama,on sust lõpuks vähemalt kasu.Ja kapukad anneta
> lastekodule,teenid ehk kuigivõrd karmavõlga tasa.

SINA loll RÖÖPA --SEADJA--OLED TÖÖPÕLGUR JUBA ENSV... ! ÄRA TULE MIND RAUDTEE TÖÖGA ÕPETAMA !
JA OLEDKI SEE "ÜLBE RÖÖPA--SEADJA ,VÕIPÄRAST ÜLESÕIDUVALVUR ,KES OLIVAD KA SUUREMAD LAISKVORSTID JA OLEDKI MINU SILMIS -- ÜKS NÄRILINE SITAVARES?
KAS SA ÜLDSE TAHAD TEADA! 42.aastasest JÄRJEST TÖÖTAMISEST , --JA TÖÖTADA TERVENA NII 42.a. TERVENA ÄRA ---KUI SIND HOMMIKUL VARA -- TABAB ÖÖTÖÖL ´RÄNK HAIGUS ,HALVATUS---JUST INSULT ÜLETÖÖST=?
 
Caps unlocked 27. oktoober 2016, kl 10.28
Vabanda, kui valesti aru saan - et see insult siis ei lase sul Caps Lock'i maha võtta?
 
10: 28 PALUN VABANDUST 27. oktoober 2016, kl 10.36
Caps unlocked Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vabanda, kui valesti aru saan - et see insult siis
> ei lase sul Caps Lock'i maha võtta?

AINULT ÜHE KÄEGA LASEB TOKSIDA NAGU RÄHN-- HAIGUS MÕJUTAS JA SÜVENES LUBAB ÜHE TÄHE KAUPA TOKSIDA,TEIST KÄTT NAGU ENAM POLEGI OLEMAS
 
viimasele 28. oktoober 2016, kl 17.39
Nojahh, siis on teine asi, peale insulti on jah nii või teisiti taastumine keeruline ja võtab aega, toksi aga ...Ära ainult vihane ole, see murrab seestpolt.
 
pagari piparkook 29. oktoober 2016, kl 22.35
caps lockile
aa, et siis seepärast otsidki pidevalt halatusseksi, et halvatust ravida. tegelikult aitavad insuldist taastumisele kaasa veidi teistsugused ravimeetodid, aga kui sulle kohalikud pendliendlid ja kaardimagdad nii ütlesid, ju siis nii peabki.
muidugi võisid su hädad ka sellest alguse saada, et üritasid vaatamata eale ja tervislikule seisundile endale mittejõukohaseid mehetegusid korda seada. pole ime siis, et ühel hetkel keel ripakil. ja ega see tablettidega turgutamine asja paremaks muutnud, pigem pani veel viimse põntsu.
sa ikka kirjutasid kõik tööõnnetuseks ja nõudsid riigilt täit invaliidsuspensionit kui meherindel lootusetult lüüa saanu ja edaspidi sellel alal 100% võimetu?
 
irw 30. oktoober 2016, kl 08.15
see eest on caps lockil püksis 18cn, millega püüab siinsetele huvitekiyada
 
Alu 30. oktoober 2016, kl 17.31
minul tekkiski huvi 8.15 uni läks kah ära.
 
miks 31. oktoober 2016, kl 05.59
caps lock vorstilatti püksis hoiab? kas tal külmutuskappi polegi? vorst vorstiks, aga pelmeene ja pihve natuke nadi pükstes hoida. jäätisest üldse ei räägi.
 
ärge siin õelutsege, 31. oktoober 2016, kl 16.28
miks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> caps lock vorstilatti püksis hoiab? kas tal külmut
> uskappi polegi? vorst vorstiks, aga pelmeene ja p
> ihve natuke nadi pükstes hoida. jäätisest üldse ei
> räägi.
Ja jätke nüüd oma säästu vorstikesed või
mini viinerid kappi . Aga Suurte tähtedega kirjutajal on juba õigus ka riigilt nõuda ,millega ravida ,kuidas liikuda ja millest elada?
Need invaliidide õigused ja seadused eesti riigis,pole Haigetele .
 
pensionär 31. oktoober 2016, kl 16.44
Loen siinseid inimesi ja paneb imestama, et kes on süüdi teie ületöötamises ja insuldis? Nõuka aegsed inimesed, kes ei olnud võimelised muuks kas laiskusest või mõistusest, et endale korralik töökoht hankida, siis nüüd on kõige ja kõigi peale vihased.
Kes teie eest otsustas, millist tööd teha. Töökohti oli palju tööpuudust ei olnud.
Ikka ise valisite endale selle töö, suure palga, et kohe rikkaks saada.
Nüüd on tervis läbi ja lärmate siin, oma viletsa pensioni ja tervisehädade käes.
Normaalne inimene oskas ka nõuka ajal ette mõelda ja oma vanadus kindlustada.
 
niinii 31. oktoober 2016, kl 17.01
kui kõik oleksid endale korralikud töökohad hankinud, siis oleksid mõned tööd hoopis tegemata jäänud. ainus vihane tundud siin praegast sina olevat, lonksa palderjani.
 
eelviimasele 31. oktoober 2016, kl 17.23
lonkas palderjani ja täna ennast, et oled normaalne ja oskasid juba nõuka ajal mõelda.
lonksa veel palderjani ja mõtle, kas oled õnnelik?
 
Pensioni saajale : 16:44 01. november 2016, kl 06.53
pensionär Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Loen siinseid inimesi ja paneb imestama, et kes on
> süüdi teie ületöötamises ja insuldis? Nõuka aegse
> d inimesed, kes ei olnud võimelised muuks kas lais
> kusest või mõistusest, et endale korralik töökoht
> hankida, siis nüüd on kõige ja kõigi peale vihased
> .
> Kes teie eest otsustas, millist tööd teha. Tö
> ökohti oli palju tööpuudust ei olnud.
> Ikka ise
> valisite endale selle töö, suure palga, et kohe r
> ikkaks saada.
> Nüüd on tervis läbi ja lärmate si
> in, oma viletsa pensioni ja tervisehädade käes.
>
> Normaalne inimene oskas ka nõuka ajal ette mõelda
> ja oma vanadus kindlustada.
Kuule sina 16:44 sina vana ensv kommunist; Hoidsid ka siis oma nahka ja varastasid ?
AGA- KES Eesti Riigis 1993-POLE TÖÖTANUD `?
Võiksid tutvuda tänapäeva Tööandjate nõudmistega ,ületöö tundidega ja üldse

töö koormusega?
Siis röögime sinu haigustest edasi;
jobuke oled vana ensv, penskar
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!