Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kust leida mehi
 
urgits 28. mai 2017, kl 21.11
Hei, vabad 50+ naised! Kuskohast leiate mehi, kellega väljas käia. Kontserdil, teatris, kinos, kohvikus, reisimas? Mulle kui vastvabanenule on see maailm uus ja ei oska kuskilt otsast peale hakata
 
jääb ülegi 28. mai 2017, kl 22.23
Valeta end 10 a nooremaks, võta 10 kilo alla ja sul on meestest saba ukse taga.
 
7 maa ja mere tagant 28. mai 2017, kl 23.31
Valetada ju võiks aga siis jääb suhe virtuaalseks. Reaal huvitaks rohkem. Ei oska kuskilt otsida, kuigi statistiliselt neid mehi veel niipalju vähem ei ole.
 
mis sest 28. mai 2017, kl 23.40
Armunud meest ei huvita enam naise üleliigne vanus kui ise kena ja noorem välja paistad. Järele proovitud:)
 
7 maa ja mere tagant 28. mai 2017, kl 23.50
No kui juba armunud, siis küll ei huvita aga teemaalgatus igipõline: kust leida normaalset meest ? Seda teemat lahatud siin 10nete kaupa.
 
Amelia 28. mai 2017, kl 23.59
Normaalseid mehi võib leida igalt poolt (ka siit), kuid kõikidele neid lihtsalt ei jätku .
 
7 maa ja mere tagant 29. mai 2017, kl 00.04
Jep, mina olen see pool siis, kellele ei jätku...:)
 
kindel leiupaik 29. mai 2017, kl 03.09
külapoe tagant ikka mõne leiab. jaluta mitu korda mööda, õlleputtel ja sardellipakk toika otsas. mitu korda seepärast, et nad juba veidi ähmased ja koheselt ära ei taba, mis ahvatlus seal tiirutab.
 
naine Tallinnast 29. mai 2017, kl 21.25
Et milleks leida ja tahta leida vastassoost isikut . Siin alguses oli ju ära märgitud, et mehega väljas käia, on julgem ja toekam, lõbusam ja seltsim. Kui veel tantsib ka siis saab eriti meeleolukalt aega viita. Eks neid ole ka ,kes vabaks saanud aga mida aeg edasi, seda vähem meieealisi mehi jääb alles, kes on korralikud ja tahavd end liigutada mõnel peol või kontserdil käimisega.
 
okasroos 29. mai 2017, kl 22.08
50+ normaalne mees on rariteet ja need vähesedki limpsavad keelt vaid endast tublisti nooremate peale. Egas naistel jäägi muud üle kui et samuti nooremaid vaadata ja valik on oikui suur :) Kummaline, aga nooremad mehed ei pirtsuta küpsete naiste peale nagu omaealised seda teevad.
 
Sapiens 29. mai 2017, kl 22.49
Eks see ongi rohkem vana retsepti järgi pudru keetmine.
 
7 maa ja mere tagant 29. mai 2017, kl 22.59
Sapiens, mis sa sellega öelda tahad?
 
Sapiens 29. mai 2017, kl 23.36
Seda, et kõik on paja ümber sõõris, lusikad püsti käes, ootavad, et millal kahmama hakata, aga puder keeb ja keeb ja keegi ei taha tuld paja alt ära kustutada, et muidu äkki magab selle kahmamise momendi maha, ja puder keebki lõpuks vaikselt põhja.
Ja siis pannakse uus puder tulele ja oodatakse jälle...:(
 
7 maa ja mere tagant 29. mai 2017, kl 23.51
...et siis sina, Sapiens , oled nagu puder ja naised valmis sind kahmama aga keegi nagu ei kahma ka. Samas aastad aga lähevad ja lähevad..... Või mis mõte siin täpsemalt on?
 
Sapiens 30. mai 2017, kl 00.09
Kui mina seal pajas oleksin, siis ma seda ei salgaks.
Mõte on selles, et julge hunt on rasvane.
 
ahahh 30. mai 2017, kl 00.18
et siis julge hunt on paks ja rasvane, alanurka arvestades veel vana ka. sellist ei taha tõesti keegi.
 
Sapiens 30. mai 2017, kl 05.54
Vanusega pole siin midagi pistmist. Paksusega veel vähem.
Muidugi kuidas keegi endale tõlgendab. Täielik optimismi puudus antud juhul.
 
naine Tallinnast 30. mai 2017, kl 08.46
Kasvõi Sapiens, jutuks sobib ja veel nii, et keegi ei näe ka, ei oma naine, et ta siin on ega võõrad naised reaalis, eksitab siinseid. Lihtsalt tühi loba. Naised aga arvavad, et üks vaba mees, kes vaatab ringi ja äkki juhtub ime...Kahjuks ei juhtu selle isiku puhul midagi, ta ei otsi kedagi, kui... siis ehk salakohtamist aga miks siinses rubriigis seda teha, siin ju vanemad naised, kes ei taha mingit sala. Kes tahavad lihtsalt reaalis suhelda. Et väljas käia, nagu teemaalgatajale viidates, tema küsimus oli seatud.
 
okasroos 30. mai 2017, kl 11.09
"....siin ju vanemad naised, kes ei taha mingit sala...."

Palun ärge võtke sõna kõikide naiste nimel, proua Naine Tallinnast!
 
naine Tallinnast 30. mai 2017, kl 16.41
Ja sinusugused peast"okasroosikesed", kes tahavad sala ja mida veel, minge palun vastavatesse interneti kohtadesse, seda sala otsima, mitte siin üle keskea inimestele häbi tegemas.
 
okasroos 30. mai 2017, kl 18.35
Veelkord, proua Tallinnast, ärge üldistage ja ärge võtke sõna teiste naiste eest! Sama hästi võib keegi teine siin hõisata vastupidist. See eelmine oli lihtsalt näide ja ka seda ei saa minu kirjatükist välja lugeda, et just mina salasuhet otsin ja kui otsingi või keegi teine otsib, siis pole see mitte kellegi asi ning miks mitte siit?
 
naine Tallinnast 30. mai 2017, kl 18.59
Vales kohas oled peast "okasroosike". 50- 70 vanustel tervetel naistel on ikka prioriteedid paigas. Meeldib sulle või ei aga nii see on.
 
?? 30. mai 2017, kl 19.13
kas naine tallinnast on kurikuulus keila sanitar kenaproua50?
 
Sapiens 30. mai 2017, kl 19.34
Sellest rubriigist olen ma kahe inimesega telefoninumbreid vahetanud ja maili aadressi andnud ja maile vahetanud. Mõlemad hüppasid ära, kuigi otsisid sama innukalt, kõiki teisi kõrvaletõrjudes, nagu Tallinna naine. Tõesti mingit tutvust enam siit ma ei otsi.
Muidugi prioriteetide koha pealt ei pruugi need kõigil samad olla. Pealegi paari lausega minuga tuttavaks ja sõbraks ei saa.
 
7 maa ja mere tagant 30. mai 2017, kl 19.39
täpsemalt oli see proua kp52 ja olen lugenud ka tema eriskummalisi postitusi, v olla isegi tean teda nägupidi. Sellel ajal võis delfi naistekat nagu huumorinurgakeseks pidada.
 
... 30. mai 2017, kl 19.43
mitte huumorinurk vaid hullumaja
 
Sapiens 30. mai 2017, kl 19.55
 
naine Tallinnast 30. mai 2017, kl 20.26
Sapiens, päriselt ka või? Nalja teed ? Või tegid nemad nalja, kui mingi telefoni numbri andsid võhivõõrale? Minuga pole keegi tutvuda tahtnud, mulle e-maili siin andnud, et näh, naine Tallinnast kirjuta, sul on huvitav mõttelend ja käekiri, et äkki vestleks kohvi lürpides ja Vabadussammast silmitsedes.......Et vastan kindlasti kõikidele su küsimustele ausalt ja otse...miks süüdistused, et nagu tallinna naine. Nagu kergelt solvab või nii......Kuid, sel juhul mõistan su olekut, skeptilist , torkivat. Inimesed on erinevad. Suhtumised on erinevad.
 
... 30. mai 2017, kl 20.45
Sapiens vaevalt masohhist on, et sellise naisega nagu tallinnanaine kohtama läheks:)
 
Sapiens 30. mai 2017, kl 20.58
Ma pole mitte kedagi siin süüdistanud. Võrdluse esitamine ei ole süüdistamine. Pole ma ka kedagi siin halvustanud ega ka kohta kätte üritanud näidata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!