Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kust leida mehi
 
naine Tallinnast 07. juuni 2017, kl 14.04
Just, kui nt on sul põnev minuga sarnast hobi viljeleda, mis rikastab meeli ja toob su hinge rahu, siis saab su külastusabielunaine, kelle juures oma seksisuhet viljeled, veel parema ja hoolivama kaaslase, kuna naine, kes laseb ennast ära kasutada, pole 90 protsenti kunagi huvitatud mingitest spordiasjadest ega võistlustest, (teda huvitab vaid meestega magada)mis nt sind huvitavad ja mind huvitavad, siis ei peaks see su külastusabielunaine küll muretsema, sina ju jääd tema juurde käima, lihtsalt saad oma hobi meeldiva naise kõrval viljeleda. Ka see on vaheldus. Tingimuseks veel, ei mingit tundlemist.
 
okasroos 07. juuni 2017, kl 15.32
Proua Tallinnast jälle üldistab. Miks sa arvad, et mehed visiitsuhet viljelevat naist ära kasutavad? Võibolla on hoopis vastupidi, naine kasutab meest ära või kasutavad mõlemad teineteist ära või ei kasuta keegi kedagi ära, vaid seks on mõlemale poolele meeldiv ja rikastav tegevus (hobi) . Miks sa arvad, et enne ja peale seksi ei või koos millegi muuuga tegeleda, nt mõne kauni kunsti või spordiga? Veel arvan, et ega mehed ebameeldiva naisega ei seksigi ja selline naine kõlbab ka teatrisse, reisile, metsajooksule ja sõpradele näitamiseks viia.
 
naine Tallinnast 07. juuni 2017, kl 16.19
okasroos, sina räägi, mida sina tahad ja mina räägin, mida mina tahan ja kuidas mulle sobib. Näiteks, tuleb seesamane Sapiens, loob sinuga visiitsuhte, käib sul külas koogi ja khm-khm! pudeliga...:))) samas jälle sulle ei meeldi pikad ja innukad korvapallivõistlused või rannapallivõistlused. Sinna sa koos Sapiensiga minna ei taha, see on su jaoks igav, reegelid sa ei tunne ja niisama passimine kisavate ja karjuvate inimeste kõrval on sulle piin. Samas aga leiab Sapins minu, kes on hasatrne spordifänn ja nii me saame koos sporti fännata. Mina sult teda üle ei löö ja Sapiensil on ka hea meel, et saab sulle truu olla ja end kähedaks kisada korvallivõistlustel. Minul aga tugevama õlatunne jääb meeldivaks mälestuseks kuni järgmise spordivõsitluseni. Mu arust lambad terved ja hundid söönud.
 
naine Tallinnast 07. juuni 2017, kl 16.24
OI, ma olen meeledi nõus, et minuga käiakse teatris, kontserdil, metsajooksul ja et mind näidatakse sõpradele. Kuidas sa, oksasroosike, ikka nii täpselt jagad matsu...Super. Aga pärast läheb ta oma daami juurde, kes ootab teda kuuma borši ja pirukatega kusagil põhjatul Eestimaal.
 
okasroos 07. juuni 2017, kl 16.38
Proua Tallinnast, teil puudub funktsionaalse lugemise oskus! Ma väljendasin end väga selgelt, et mehed reeglina ei seksi ebameeldivate naistega ja seetõttu on ilmselt nende esimene valik ikkagi seesama sekspartner ka muudeks meeldivateks tegevusteks. Ma olen muidugi totaalne võhik mingi koogi-veinipudeli eest seksi osutamisel, seega minu huviorbiiti satub ainult multifunktsionaalne mees, kes ei lituta mingite prouadega mööda metsi ja korvpallivõistlusi. See muidugi ei tähenda, et tal ei võiks olla sõpru ja oma hobisid, nagu neid on ka mul.
 
mahfalda 07. juuni 2017, kl 19.05
on ikka lõbus lugemine, koogi ja kommi eest ke...,issanda loomaaed on SUUR
 
naine Tallinnast 07. juuni 2017, kl 19.24
okasroosike, no ma ju ütlesin, et nad on sinuga seksisuhtes, appikene, et inimene aru ei saa, mina ei taha lähisuhet mehega, kellega tahan spordivõistlusi jälgida. Ta tahab ainult sind! :)))
 
naine Tallinnast 07. juuni 2017, kl 19.32
okasrooike, mis hobid siis sul oleks? Minul on sport läbi ja lõhki ja muu liikumisega seotud huvi. ( naiste hobid jäävad momendil kirjutama).

Sa räägid endale vastu, samas lubad mehele omada sõpru ja hobisid, kuid keelad naissõpradega spordivõistluste jälgimise. ( ütled, et ei meeldi, et litutab mööda metsi ja spordivõistlusi) Mida tähendab " muud meeldivad tegevused"? Kui see pole vaid see tegevus, mille pärast su poole mees tuleb? Kas mitte litutamine ei ole hoopis see tegevus, mille pärast ta sind peaks külastama?
 
eidekene ketrab ka 07. juuni 2017, kl 19.38
Naine Tallinnast, teile sobib ju homo. Nemad on nõus tulema ilma tagamõtteta spordivõistlust jälgima.
 
naine Tallinnast 07. juuni 2017, kl 20.16
MIks ainult, mulle sobib igasugune ontlik meesinimene, kes elab või ei ela oma suhtesõbrannaga või külastab kedagi, mind see ei puuduta, kui vaid see ühine põhjus sportlikkuse näol , liikumise näol, tervise huvides. Ma ei leia, et tuttavad või ühise sportliku tegevuse harrastajad peaksid olema ka sõltuvuses lähisuhtlejad. Hoopiski mitte.
 
Sapiens 07. juuni 2017, kl 20.54
Kas see mittelähisuhtlus näeb seesugune välja, kus igaks juhuks istutakse koguni vastastribüünidel, et jumala pärast ei tekiks lähisuhtlust, ja mis kõige piinlikum, otse teiste pealtvaatajate silme all kuskil kuulitõuke sektori servas.
 
naine Tallinnast 07. juuni 2017, kl 21.21
Istutakse üksteise kõrval isegi,kujuta ette ja sina lähed okasroosikese juurde koju ja mina oma koju peale spordivõistluse lõppu.
 
soovitus 07. juuni 2017, kl 21.27
naine Tallinnast sa pead ikka palju nooremaid mehi vaatama sest 50+ mehed nii "tarka" naist kui sina enam ei vaja.
 
õhtune matemaatikahuviline 07. juuni 2017, kl 21.46
Üks ülesanne teemasse. Keegi lahendama ei pea.

Kalapuljong omandab eriti hõrgu maitse ja aroomi, kui lisada sellele keetmise ajal kuiva lauaveini (1/8 puljongi kogusest) ja natuke võid. Kui palju veini tuleks lisada 2 liitrile puljongile?

See on võimalus kõikidele osapooltele. Kõigepealt õngitsemine /sport/, siis kala puhastamine /saatja/ ja siis põhiküsimus: Kui palju veini tuleks lisada 2 liitrile puljongile?/ külalisabikaasa/.
Rohkem elulisi näiteid, seltsimehed.
Ülessanne on võetud kogumikust: Matemaatikaülesannete kogu koka erialal õppijaile.
 
naine Tallinnast 07. juuni 2017, kl 21.51
Võib ma vastan, et miks kalapuljongit keeta kui saab tervet kala toiduks valmistada. Poest saab osta või mõnest kohast kus kala müüakse. Õngitsemine on ajast ja arust ehkki käib hobi hulka.
 
Joodik 07. juuni 2017, kl 22.13
750ml pudelist saab 2/3 ise ära limpsida, 1/3 puljongisse.
 
Sapiens 07. juuni 2017, kl 23.00
Kas koos veiniga on kaks liitrit või ilma?
Puljonihuviline.)
 
Uuvitav 07. juuni 2017, kl 23.25
Mina eelistaks jalutamist, jutuajamist laste kasvatamisest universumi põnevusteni, kombiks vähehaaval, kas on ka mingeid ühiseid huvitavaid teemasid, kasvõi kokkamine või rabateedel kõndimine.

Mulle ei klapi tõsimeelne vandenõuteooriatesse uskumine ja tigedus, sobib huumorimeel koos rahumeelse ellusuhtumisega.

Ka naispoolel sobib mehele külla minna, ei pea ainult mees naise poole tulema.

Kui vasttutvunud elunäinud inimestel ei ole teineteise ümberkasvatamise sihti, ei ole vaidlusi varandusküsimustes, ei ole teineteisele etteheiteid lastekasvatamise teemadel ja kui on juba üle elatud, kogemused saadud, solvumistest või kibedusest, siis pole raske olla leplikum ja sõbralikum.
 
1/4 liitrit veini 07. juuni 2017, kl 23.30
 
Sapiens 07. juuni 2017, kl 23.39
Kui plaanis on koos veiniga 2L puljonit, siis 222,222....,
kui aga2,25L siis 0,25L.

Mul on ka natuke metsas luusimise, spordi ja matemaatilise kokanduse alane mõistatus.
Kujutage ette, et luusite metsas. Kuna olete luusimiseks hoolikalt ettevalmistunud, siis on teil kaasas 3L supipott, 5L veepudel, tulitikud lõkke süütamiseks, pakk siberi pelmeene, telk ja magamiskott, natuke maitserohelist ka.
Ühel vaikesel lagendikul sätite selle servale oma telgi püsti, otsite metsa alt igasuguseid oksi ja risu, teete tule üles ja katla veega tule kohale, et pelmeene valmistada.
Aga üks kolhoosidevahelise spordiühingu "Jõud" liige on otsustanud just oma saatjannaga sörkjooksu lastes tulla samale lagendikule kuuli tõukama ja trenni hoos lennutab kuulitõukaja kuuli, kas just kogemata, teie pelmeeni potti.
Pelmeene lendab ümberringi - osa üle telgi katuseharja, osa peatub katusel ja muidu laiali.
Ja nüüd küsimus: kui kiiresti antud sportlane ja tema saatja peavad läbima esimesed 100 m, et sa neid kätte ei saaks?)))
 
7 maa ja mere tagant 07. juuni 2017, kl 23.39
mina sain ka 1/4 liitrit aga siin võib ka mõni konks olla. Kalamehe ülesanne ju.
 
Sapiens 07. juuni 2017, kl 23.40
222,222..mL
 
Sapiens 07. juuni 2017, kl 23.46
Läksin oma ülesandes meelega teielt sinale, sest vaevalt olete nõus koos luusima.
 
7 maa ja mere tagant 07. juuni 2017, kl 23.53
Sapiens, ära ole nii kättemaksuhimuline. Kui on tegemist noorsportlastega, siis jooksevad nad ära välgukiirusel aga kui vanemad "Jõud" ja kolhoositar, siis ehk tulevad ja aitavad kaotatud pelmeenid üles leida ja ära süüa.
 
Kus kadusid, 07. juuni 2017, kl 23.55
õhtune matemaatikahuviline?
Ülesandes oli:
...keetmise ajal kuiva lauaveini (1/8 puljongi kogusest) ja natuke võid. Kui palju veini tuleks lisada 2 liitrile puljongile?

Ei olnud tingimust, et kokku peab tulema 2liitrit, öeldi 2l puljongit ja 1/8 osa (2-st liitrist, mis on 0,25 osa ehk 1/4 liitrit)
 
Uuvitav 08. juuni 2017, kl 00.06
Ooot-oot:
...kuulitõukaja kuuli, kas just kogemata, teie pelmeeni potti...

täpsustav küsimus: kas sportlane kuuli tagasi ei tahagi?
 
õhtune matemaatikahuviline 08. juuni 2017, kl 00.15
juhin tähelepanu, et lahendus ei ole tähtis, vaid see, mida keegi teeb vastavalt eelnevale olukorrale:

naine Tallinnast / spordihuviline, kes ei seksi/ läheb saatjaga / Sapiensiga, kes seksib/ kalale.
Kalalkäik on edukas ja püütakse kinni kala /haug/. naine Tallinnast / spordihuviline, kes ei seksi/ keeldub kala puhastamast ja selle töö teeb ära Sapiensi, kes seksib/. Kala /haug/ jääb mehele. Nüüd saadab Sapiensi /kes seksib/ naise Tallinnast / spordihuviline, kes ei seksi/ koju ja läheb külalisabielluja okasroosikese /kes seksib/ ......ma ei jõua enam kirjutada..........lõpp mõelge ise...
 
7 maa ja mere tagant 08. juuni 2017, kl 00.28
oo,,,,,,,,,,ma arvan, et kui mina satuks nii keerulisele kalalkäigule, seal võib olla isegi kala, (kes seksib), kaotaksin ma üldse oma seksuaalse orientatsiooni.
 
Sapiens 08. juuni 2017, kl 00.53
Ma ei ole kättemaksuhimuline kunagi olnud. Mul osa tegelasi tulid mängu kirjutamise käigus. Midagi ei olnud etteplaneeritud. Algul oli plaanis taevakivi tabamus, aga sellest poleks midagi küsida saanud, sest selles piirkonnas poleks mõnda aega sporditud.
 
Uuvitav 08. juuni 2017, kl 01.33
Tähendab, naine, kellel on nn mehelikud hobid, kuid seksuaalselt kalduvuselt näiteks lesbi, tahaks hobidest rääkida mehega, kuid mitte seksida, sest ta on selles osas meeste vastu külm.

Kas sellises olukorras on mõistetav, et suhtluseks ja spordielamuste saamiseks ta lävib meessooga, kuid intiimsust ei otsi. mmhm?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!