Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kust leida mehi
 
Sapiens 08. juuni 2017, kl 02.02
Asi on selles, et isegi tavalised mehed tunnevad kõiksuguseid pallimängude reegleid ja muud sellist spordi kohta käivat tunduvalt paremini kui keskmine sukavardaveeretaja ja siis on hea teavet saada, kui oma teadmistes esineb tühikäike.
 
Uuvitav 08. juuni 2017, kl 02.38
Sobib! Külalisabielu (seksita) koosviibimisega spordipubliku hulgas, kus lisaks emotsioonidele saab haridust, õpingud ja lõbu koos. Ja rõõmuga võib meeskodanik koju tudule minna ning oma naise kaissu võtta. Kõik kolm rahul ja ei mingeid süümepiinu.
 
Sapiens 08. juuni 2017, kl 02.49
Siin on nüüd küll selge kogemuste puudus. Enne võetakse ikka naine kaissu ja kui mingeid ühiseid plaane ei teki, siis tudule. Selline järjekord.)
 
naine Tallinnast 08. juuni 2017, kl 10.24
Ja nii te sõbrukesed välja suretegi. Kujutage nüüd ette, et iga asja jaoks on mees...Antud juhul puudus on endavanusest isikust, kellega fännata spordiüritusi ja kultuuri ja seal käib vaatamas meeste kõrval ka naisi, nii et pole mehelik.
 
okasroos 08. juuni 2017, kl 10.50
Prouale Tallinnast, küsimus. Miks peab spordivõistlustel ja -radadel või teatrikülastuse jaoks kaasas olema just mees? Naissoost seltsiline ajab selle lihtsa asja ju samuti korda. Tundub, et mehed eelistavadki selliseks puhuks naissugu mitte kaasa võtta, sest kardavad mingi üliaktiivse füüreri taktikepi alla sattuda. Palju raskem on leida kasvõi siit gerontoloogia nurgast multifunktsionaalset meest. Sellepärast peabki nooremaid vaatama :)
 
naine Tallinnast 08. juuni 2017, kl 11.01
Aga korvapalli, võrkpalli, jalgpalli jne teevadki ju nooremad mehed. Kui sa pead silmas noorte meeste vaatamist.:) Mul on vähe tuttavaid naisi, kes fännavad spordivõistlusi, nad tegutsevad rohkem köögis, (mis kajastub ka kaalul ) . Mul on aga kaaluga väga sõbralik läbisaamine.
 
naine Tallinnast 08. juuni 2017, kl 11.02
Mida tähendab multifunktsionaalne mees, oleks nagu mingi kodumasinaga tegemist?
 
okasroos 08. juuni 2017, kl 11.08
Sina aja oma paksud sõbrannad metsa jooksma ja ongi mure murtud. Kui aga tahta meest, kes oleks ikka mehe eest, siis on palju raskem.
 
naine Tallinnast 08. juuni 2017, kl 11.11
Saan su murest aru, vaata siis noorema mehe poole. Siit nurgast sa multide funktsioonidega meest ei leia ilmselt.Ses vanuses nad enam võtmega üleskeeramist ei talu välja, elukogemus ja karmid sügistuuled on oma mälu jätnud paigale. Enne leian mina mingi endise jalgaplluri.
 
Sapiens 08. juuni 2017, kl 11.32
Kas multifunktsionaalne mees on selline, kes oskab kõike, mida nainegi, ja ka seda, mida naine ei oska + seda, mida kõik mehed oskavad ja seda, mida kõik mehed ei oska?))))
 
naine Tallinnast 08. juuni 2017, kl 11.42
... ja lendab hanedega võidu ja käib veel all aardeid otsimas. :)
 
okasroos 08. juuni 2017, kl 12.03
Multifunktsionaalne on selline mees, kes oskab ja teeb asju, mida mina ei tee ega saa ega oskagi:) Kuldsed käed pole esmatähtsad, vaid pigem korras füüsis, hing ja kuplialune.
 
Sapiens 08. juuni 2017, kl 12.15
Kas selle kõigega, mis ma välja pakkusin, tuleb toime ka halva füüsisega kalestunud nõdrameelne?
 
okasroos 08. juuni 2017, kl 13.04
Sapiens, kindlasti mitte, agan ka sellisel on lootust endasugune kaaslane leida, sest nö kosjaturul liigub selliseid piiavalt :)
 
Sapiens 08. juuni 2017, kl 13.30
Tegelikult vastandid tõmbavad teineteist. Vähemalt magnetite maailmas on nii.
 
päh 08. juuni 2017, kl 14.44
Aga korvapalli, võrkpalli, jalgpalli jne teevadki ju nooremad mehed. Kui sa pead silmas noorte meeste vaatamist.:) Mul on vähe tuttavaid naisi, kes fännavad spordivõistlusi, nad tegutsevad rohkem köögis, (mis kajastub ka kaalul ) . Mul on aga kaaluga väga sõbralik läbisaamine.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
neid palle minuteada mängitakse , seetähendab, tehakse ka, aga tegijad võivad olla ükskõik mis vanusest ja soost.
 
naine Tallinnast 08. juuni 2017, kl 15.47
okasroosike, siin too Sapiens sulle sobib, saage kokku, mu arust ta reklaamib end hästi multifunktsionaalseks, vt kommi kell 11.32, vedi muigel suuga aga täpselt kirjeldab,just nagu sulle vaja on, te mõistate teineteist suurepäraselt.
 
Uuvitav 08. juuni 2017, kl 16.16
Tegelikult on teemaalgatajal tõstatatud täiesti õige küsimus, et kustkohast neid mehi siis leida oleks.
On küll, kui elada-liikuda seltskonnas, kus selliseid kavalere leidub. Aga kui ei ole sellist seltskonda? Kui töötad lastega või vanuritega või istud kontorilaua taga naiste seltsis ja silmapiiril olevad potentsiaalsed leiud on hõivatud olekus?

Laulusalmis küll öeldakse, et igaühe jaoks on kuskil keegi..., aga mismoodi teda sealt - näituseks Austraaliast siis siia toimetada?
 
Asssah! 08. juuni 2017, kl 16.18
naine Tallinnast on kosjamoor! Kle, ehk leiad mullegi pasliku?
 
naine Tallinnast 08. juuni 2017, kl 16.23
Uuvitavale, et kui mees pole abielus sellega kellega parajasti käib, siis saad ju mehe endale hõivata. Targemad räägivad , et tuleb küll kui boršiga meelditada ja otsida talle haledate silmadega otsa vidutades multitööd, nt aiavärav kriuksub või lakaluuk loksub. Mees tuleb, vaatab, et oh seal kõpitsemist veel viieks aastaks ja tulebki ära sinu juurde. Krapsakam tuleb olla ja kui kambas naeravad, siis naera teistest üle, heleda häälega, ikka nii , et hääl meheni kaigub.
 
naine Tallinnast 08. juuni 2017, kl 16.30
assah, löö üle kelleltki.
 
Uuvitav 08. juuni 2017, kl 16.32
Abielus või laulatatud ega sel pole tähtsust, külastushuvi on mõtlemises ja südametunnistuses kinni, mitte dokustaatides. :))
 
nunuhh 09. juuni 2017, kl 03.15
vanemate naisterahvaste mehepüüdmine siis selline - peab elama mingis barakilaadses ehitises, kus lakaluuk loksub ja värav vaevu hingedel püsib. lühinägelikkus tuleb ka kasuks, veel parem kui mõni pisaranäärme infektsioon, siis silmad pidevalt pilukil ja vesised. ja ärgem unustagem kileda häälega naermist, mida rohkem seda uhkem. kui ikka mees ütleb, et sõber suri ära, siis udusireen põhja keerata ja naerda kiljuda nagu torust tuleb.
huvitav, mitu meest sellise ahvatleva prouhheni poole jooksis ja mitu eemale?
 
mees 09. juuni 2017, kl 11.02
Päris naljakas lugeda kuidas vanad kõrge enesehinnanguga naised unistavad noorte meestega seksimisest
 
eidekene 09. juuni 2017, kl 11.16
Mis siin ikka unistada, vaata või Saagimi ja Orgu kiresööstu. Saagim ju 20+ aastat vanem naine.
Vanarahvas räägib, et noorel mehel läheb valgustusposti pealegi kõvaks, mis siis veel naisest rääkida, olgugi 10 aastat vanem.
 
okasroos 09. juuni 2017, kl 11.28
Tänan pakkumise eest, proua Tallinnast, aga kui naine pakub teisele naisele meest, siis peab see mees väga suurte puudustega olema. Head kraami ei jagaks keegi:) nunuhhil võib isegi olla õigus, aga reeglina on küpsed prouad jõudnud endale suure kaasavara elu jooksul koguda ja ei neil krigise ega logise miski. mehele ja eidekesele kommentaariks: noortel meestel pole jah potentsiga probleeme ja neil pole ka hästisäilinud prouade vastu midagi ja see pole lihtsalt unistus. Ega keegi keela ju ka vanameestel oma potentsiriismeid noorte neidude peale kulutada:) Vahel harva juhtub, et ka omaealised leiavad teineteises midagi.
 
mees 09. juuni 2017, kl 11.32
Saagim ei käi delfis unistama ja soigumas et 50+ mehed on mahakäinid.
 
mees 09. juuni 2017, kl 11.35
Okasroosike ei tea meeste potentsiaali vist midagi et nii rumal juttu ajab
 
naine Tallinnast 09. juuni 2017, kl 11.40
okasroosike, miss a panipuleerid, ma ei pakkunud sulle kedagi, su enda igas kommentaaris oli lõpus kilge,...noorem mees...Pakkumine oleks siis juba nimeline. Nii et ise saad, keda-mida tahad. Soov on õhus.

Mõtlesin siin omaette, et seda multifunktsiooni mees on ennegi nähtud. Aastaid tagasi üks tuttav naine hankis ühe sellsie, keevalsie ja teotahtelise. Plaane neil seal tehti, kuid ühe päeval koju tulles, pidi naine peapöörituse saama...Nimelt oli ta kaks ööpäeva tööl olnud ja siis koju tulles vannituppa minnes näinud, et vannituba polegi, selle asemel on saun.:)) Kuidas nii, minu korter, minu vannituba. Mees aga istunud rahulikult pehmes toolis ja laia suuga hõisanud, et musike, sa ju nii kaua tööl, ma siis hakkan sind töölt ootama saunas paari õllega. Multi funktsioonidega mees plaanis ka köögi ja ühe toa vahelie seina mahavõtmiseks, seletades, et musike, kui sa köögis mulle süüa teed, siis ma toas teleka ees näen kuidas sa köögis liigud. See nii armas. Mõtles ja kaalus see naine, mis ta mõtles aga loobus multifuntsioonidega mehest, kes läks mõni päev enne oma sünnipäeva keset suve enda makk ja suusad kaenlas minema . Pärast oli kuulu järgi kellegi teise juures kandva seinagi jõudnud poolenisti maha võtta. Nii, et kas multifunktsionaalne mees tuleb ikka nii odav.
 
naine Tallinnast 09. juuni 2017, kl 11.43
Sorri, mõned näpuapsakad tulid sisse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!