Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mis toimub 50+ rubriigiga?
 
vanainime 11. oktoober 2017, kl 06.46
Mispärast siinset keskkonda labastada? Anonüümseid kohti küll ja veel, kus igasugu teemad a la 'päss otsib nässi' , täiesti asjakohased. Probleemid paistavad neil millegipärast ainult seksi ja vaesuseteemalised olema, ju siis selline see nõukaaegsete kolhoosijärglaste elu juba on. Ei leidu enam iga nurga taga kolhoosi sigalat, kust põrsast varastada ja sõnnikuhunnikut, kus püherdada. Nüüd need lüpsibrigadirid ja traktoristid neid vanu aegu taga nutavadki. Ja ise ei hakka aru saamagi, et vales kohas see hala. Ei tule need ajad enam tagasi, tänapäeval on labasus igav ja rumal.
 
uu 11. oktoober 2017, kl 10.21
tänapäeval on labasus igav ja rumal?
aga millegipärast see just ümberringi lokkab ja levib.
ikka selleks, et äri käiks ja aina paremini läheks. kõik müügiks.

kui sina, vanainimene, tead, kus ja mis on "õiged kohad", ütle teistele ka.
 
Paraku 11. oktoober 2017, kl 15.27
Paraku ronivad labastajad igale poole.
Nendega peab leppima, sest sõitlema hakates saavad nad aina hoogu juurde.
Ka loodus toodab "praaki" :-(
 
VM 11. oktoober 2017, kl 15.55
Kas leppida või lahkuda? Palju toredaid inimesi on läinud ja järjest vähem on veel huvi siia vaadata. Kahju!
rästu 11. oktoober 2017, kl 17.11
selle teema peale...:DDD
 
uu 12. oktoober 2017, kl 09.04
 
Lee 12. oktoober 2017, kl 09.56
Nostalgia on ikka nostalgia:))))))) Minu vanaema töötas ka kolhoosis:)))))) Aga tema siin ei kommenteeri:((((((( Mina tulen ikka siia tagasi ajaviiteks:))))))
 
von Freen 12. oktoober 2017, kl 23.10
ja kuda viimane veinisaak ka oli? :))
 
sügiseelik 13. oktoober 2017, kl 09.57
ei nuta siin keegi taga läinud aegu - ikka noorust igatsetakse - mis ei tule iial tagasi!
 
huvitav, 13. oktoober 2017, kl 21.01
Mis toimub 50+ rubriigiga?

Nostalgia?
Noorus?

Nõmetsejad solgivad, kaobki tahtmine regulaarselt sõna võtta.
Mõnusaid on siin ikka ka!
 
2013;2014;2015 14. oktoober 2017, kl 15.34
No siin oli veel aasta-kaks-kolm tagasi täiesti normaalne seltskond ju koos.
Pulli ja lehma sai rohkem kui rubla eest kogu aeg.

Siis käis üks pidev ving, et need tegelased ei käitu 50+ eakohaselt, tõsiseid teemasid ei tee, vanainimese juttu ei aja, nagu mingi lasteaed ja debiilikute kari. Et FUI FUI ja küll ma alles käiks ja kirjutaks siin, kui seda loomakarja siin poleks.

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?69,12448331
(see on ainult üks näide paarikümnest)

Küll on üritatud teemasid sulgeda ja kustutada. Korduvalt.
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?69,11966433

Noh, nüüd on juba pikemat aega kõik vähegi suhtelmiseks kõlbulikku kasutajat siit kadunud.
Miks TEIE siis nüüd ei kirjuta siin oma eakohastest teemadest ja ei aruta siin relatiivsusteooria või Phytagorase üle? AUUU! Kus te olete armsad toonased vingatsid?

Kui kadus see "loomakari" siis kadus ka hing siinsest foorumist ja kadunud on ka huvi siia üldse vaadata või tulla midagi kirjutama.

In memoriam

R.I.P.

moosimadu
Tibu
kraaks
vanem eit
aff
Lee
valulla
Rästu
vaaaal
kena proua 52
alu
Ropp Raivo
mai
von Freen aka Skiso
rivo
u
Rozza
Roheline vihmavari
Täpitriin
mii
Stanley Kowalski
õunasüda
krooks
Mauno
Jura A. Jaja
Daam koerakeseta
hr peterson (ka härra peterson)
proua Peterson
murumoor
sohvi
Tiudur
ahjualune
kübaramoor
Sussanin
rabi Daavet
jne....


:(


....

Tasub ajaviiteks läbilugemist uuesti:
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?69,9176039,page=1
 
Tiudur 14. oktoober 2017, kl 16.09
Mis sa kostad või kos sa pistad... võtab kohe sõnatuks, et mind oo ühte auku aetud säänsete prominentidega nagu näiteks Ropp Raivo, kena proua 52 või rivo. Ja teied ei pea mitte mulle järelehüüet koostama hakkama, sest mina vahel iki külastan teite nurgatagust, aga mina inkognito seda tegema ja vähe rääkima.
 
kraaks 14. oktoober 2017, kl 17.32
no minule küll hingekella ei ole vaja lüüa. vara veel! :)))
ma täitsa elus ja hea tervise juures: )))
minu eemal viibimist ei maksa seostada mulle ebasobivate teemade või foorumlastega. olen osanud nendest üle ja ümber vaadata. minu siin olemise aeg sai lihtsalt otsa. vahel kiikan siia, lehvitan läbi ekraani vaaaalale, rästule, Leele...kõigile neile, kes siin vapralt ilma teevad:)))
tihti mõtlen ja soovin kõike kõige paremat neile ilusatele ja headele inimestega, kellega koos sai nalja visatud, arutletud.
olge te ikka mõnusad!
 
vaaaal 14. oktoober 2017, kl 19.59
küllap möllatakse mujal, nii, et muda lendab :D minge homme valima ja ärge neid vanu valige, ikka uuemaid ja veel uuemaid :D
 
endine 14. oktoober 2017, kl 20.15
Tervitus kraaksule!
 
von Freen 15. oktoober 2017, kl 00.19
misasja!

meie oleme veel vägagi elus etkel.
samuti käib edasi meie kliinikumi reha biliteerimiseprogramm.
endiselt saadaval soodukad!
 
miniseelik 15. oktoober 2017, kl 00.31
sügiseelik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei nuta siin keegi taga läinud aegu - ikka noorust
> igatsetakse - mis ei tule iial tagasi!

Ennast tuleb ikka nooreks mõelda, isegi kui seda tegelikkuses ei olda.
 
Arve Ametnik 15. oktoober 2017, kl 01.40
Siin pole küll midagi mõelda, vaid tuleb olla.
Käisin paar nädalat tagasi ühe eestlaste lemmikansambli kontsertil. Olin vist vanim külastaja ja teate, mul ei olnudki kõhe, sest kui ansamblivanune neiu mind üsna mitu korda poodiumi ligidal puusaga õrnalt puksis, loodan vähemalt, et meelega, ja iga puksku peale nagu andeks paludes mulle silmanurgast otsa piilus, tõusis mu enesetunne pilvedeni ja olin kogu selle möllu ja puksimise peale veel nädala eufoorias.
Ma ei tea või pole sattunud siinsetes rubriikides lihtsalt lugema muljeid muusikalistest elamustest, kuid kui minna üht korralikku vanema põlvkonna lemmikut vaatama ja ootamatult avastan, et enamus fänne on just nii vanad kui ansambel, siis taandun ka ajas ja tunnen uhkust, et noored on vähemalt selles asjas minuga nõus.
 
eee 15. oktoober 2017, kl 02.17
kas sel poodiumil, kuhu Arve Ametnikku järjekindlalt puksiti, oli metallist toru ka? ja kas Arve Ametniku riietus sel kontserdil oli ka selline tema arust noortepärane, st polndki teist õieti? kui nii, siis sel juhul peeti strippariks ja anti mõista, et aeg etteasteks.
ilmselt sai etteaste ka edukalt esitatud, sellest ka see nädalane eufooria.
 
Arve Ametnik 15. oktoober 2017, kl 08.53
Ma jätsin sellised tarbed koju. Aga ega vist keegi oleks imestanud, kui ma oleksin sellise etteasega hakkama saanud ka nahktagis ja taksapükstes, ketsides. Ainult toru puudumine oli takistuseks.
 
Chaty 15. oktoober 2017, kl 10.23
Puksis puusaga? Kas ikka tõesti või? See on ju sulaselge meesterahva ahistamine neiu poolt ja täiesti lubamatu. Mitte eufooriat vaid ainult masendust saab selline asi tekitada. Isegi liiga lähestikku tantsimine pole nii alandav. Mida küll ette võtta, et taolised asjad meie ühiskonnas enam kunagi ei korduks?
Arve Ametnik oleks delikaatseks jääda võinud ja nimetatud häbiväärse seiga sotsiaalmeedias avalikustamata jätta. Teab, mis suur skandaal sellest nüüd tulla võib, ei taha mitte mõeldagi! Äkki see neiu peab nüüd ansamblist lahkuma - kas omal soovil või sunniviisiliselt, vahet pole - ja sellest oleks küll hirmus kahju!
 
Lee 15. oktoober 2017, kl 10.57
Noorus ei tule iial tagasi:(((((((( Aga leinata ei tasu ja arendame oma projekti edasi ehk siis kui on võimalust, viskame siin mõne killu jne.:)))))) Ausalt öeldes panevad siis põntsu ikka need kes ajavad hülgemöla;(((((( Aga palju päikest :)))))
 
Arve Ametnik 15. oktoober 2017, kl 11.29
Neiu polnud ansambli liige, vaid ansambli vanune pealtvaataja. Nii et lahkuda pole vaja ja hea meelega laseks ennast veelgi puksida, kui juhuslikult kohtan teda.
Loomulikult avaliku sõna eest ei ole keegi kaitstud ja skandaali puhul skandaalitsevad tavaliselt asjasse mitte puutuvad inimesed.
Pealegi väikesed süütud moraalitused ei rikkunud minu kontsertielamust ja ei lõdvendanud sugugi sedavõrd minu püksirihma ja -kummi, et tunneksin ennast ravivajajana mõnes psühhiaatriakliinikus.
 
Chaty 15. oktoober 2017, kl 12.29
Vabandan, et asjast valesti aru sain, nii need tühjad jutud tulevad!
Aga ahistamine ikkagi toimus ja iial ei või teada, kellele see meeldib ja kellele ei meeldi.
Hea, et sedapuhku siiski ühel lainel oldi ja mis pärast järgnes, sellest ajalugu vaikib, seda me ei tea ja ei olegi vaja teada.
 
... 15. oktoober 2017, kl 13.03
kas mõni meest jutustab siin oma märga unenägu?
 
Arve Ametnik 15. oktoober 2017, kl 17.04
Unenägusid ei nåe ma juba paarkümmend aastat. Kui kärbsemustal on arusaamisraskused, lugegu mitu korda. Ega lugemine keelatud ole. Soovitan veel päeva ajal mitte magada - püsivad trussikud kuivad.
 
Arve Ametnik 15. oktoober 2017, kl 17.21
Ajalugu ei vaiki, ainult et midagi ei juhtunud. Ühesõnaga pole järgnev annaalidesse kandmist väärt. Kuna olin tulnud muusikat kuulama, siis pärast tegin linnas ühes kõrtsus aega parajaks ja koiduvalgel sõisin minema.
Uudishimu on inimlik.
 
7 maa ja mere tagant 15. oktoober 2017, kl 17.32
Kui AA jaksab veel koiduvalguseni toimetada, siis peaks mehes veel pauerit olema. Kas sa ikka valimas käisid AA?
 
hoolikas lugeja 15. oktoober 2017, kl 17.38
kas Arve Ametnik valis ikka ennast?
 
Chaty 15. oktoober 2017, kl 18.02
Kahju küll, et midagi huvitavat ei järgnenud! Tore õhtu jäi kuidagi poolikuks ...
Mis aga koiduvalgusesse ja pauerisse puutub, siis öösel linnatransport vist ei sõida ja ei saagi enne hommikut minema. Kui oldi aga oma autoga, siis ei saanud ju ka enne sõitma hakata, kui viimnegi alkoholiaur oli suust haihtunud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!