Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Toredate inimeste tore teema
 
Tiudur 20. jaanuar 2018, kl 09.49
Uus aasta, uus teema. Kõigile, kel igav või töiste tegemiste vahepeal aega mõni rida kirjutada, on see teema tehtud. Üleval peaks end suutma viisakalt kõik pidada, muid nõudmisi ei esita.
Loodan, et teema võetakse omaks ja ei jää vaid üheainsa avapostitusega. Kodanikud, sõnajärg on nüüd teie käes! Ja olgu õhtuks vähemalt üks postitus olla! Muidu keeran ära ja hakkan härra Kohalikule konkurentsi pakkuma, seda te päris kindlasti ei tahaks.:)
 
Raivo Võõras 20. jaanuar 2018, kl 11.53
Ma võin kirjutada kogu neti umbe.
 
qwert 20. jaanuar 2018, kl 12.59
Härra kohalikul on rekord silme ees, saada kokku miljon klikki
 
miljoni korra vaatamise õpetus 20. jaanuar 2018, kl 13.10
ava teema
hoia klahvi F5 all ca tund
ja ongi miljon täis
 
mahhinaator 20. jaanuar 2018, kl 15.13
Tiudur nii toreda teema teinud, juba üle saja tuhande vaatamise ja puha...

üks vana anekdoot ka:

õhtu.
istuvad mees ja kass kamina ees.
'oehh, naine sünnitas täna kolmikud...' ohkab mees.
'ära põe, jagad tuttavatele laiali' lohutab kass.
 
linlane 20. jaanuar 2018, kl 15.27
Aga mehe peale häält ei tohi tõsta, ta peab naist kartma ainuüksi pilgust.
 
Tiudur 20. jaanuar 2018, kl 15.29
Sindrinahad! Viite mõne siinse vana tegija oma klikihullusega infarktini. Ei saa ometi nii üleannetud olla. Aga tore on, et leidub julgeid ning hakkajaid kirjutajaid-õpetajaid, kes teema tühjalt platsilt klikiafääriga rahvamasside lemmikuks lennutavad.:) Ma juba valmistasin peas ette ühe naiivsevõitu poeemi kui te peaksite siin boikoti korraldama. Selle peale oleks kindlasti mädamunad ja tainarullid lendu visatud, vait poleks te suutnud olla.:)
 
linnamutile 20. jaanuar 2018, kl 15.32
pilgu peale pani mees jooksu? pigem ikka vingusid ta kallal.
 
teatraal 20. jaanuar 2018, kl 16.20
Palun 2 piletit homsele etendusele.
Kas "Romeo ja Juliale"?
Ei, mulle ja mu vanamutile.
 
linlane 20. jaanuar 2018, kl 16.36
Mnjah.:) Kevadet on tunda, päev on veninud pikemaks.
Mees peab ka naise soovid kõik silmadest välja lugema. Kui silmad on märjad- uus kasukas, kleit, kingad. Kui silmad säravad-uus kuldsõrmus kalliskiviga. Kui silmad on kinni- kao teise tuppa. Kui silmadest ei loe välja midagi- hakka pakkima oma kodinaid.
 
mis 20. jaanuar 2018, kl 19.24
siis tänases päevas toredat ka oli? peale tüütut suurpuhastust on toredaim asi see, et jälle päevake kevade poole veerenud.
 
to linlane 20. jaanuar 2018, kl 19.46
mitu aastat sa peegli ees seisad silma vaheldumisi märjad ja säravad?
 
ju 20. jaanuar 2018, kl 19.59
ta nii kaua seisab, kuni kasuka ja brillud kätte saab. pikapeale läheb peeglilgi süda härdaks. annab veel atlassist lambivarju pealekauba.
rästu 20. jaanuar 2018, kl 20.03
terehommikust...:D
tore teema toredate inimestega...ja siis ühel hetkel unistab juba taignarullist ja mädamunadest...saadsasiis nendest meestest aru...:O
 
vaatetornist 20. jaanuar 2018, kl 20.53
Peni sai omal ajal siin luua ja lehvikutega peksa. Eks Tiudur tõmbab paralleele. Pole teada, millal printsessid iluunest ärkavad ning tallegi jahi korraldavad. Kaardikepp oli ühel proua Ainol vististi ka käepärast pidevalt.;)
 
lambasihver 20. jaanuar 2018, kl 21.10
penil hoiti kotletikauss ka pidevalt nina all. kui kõht väga tühi, siis mis see paar sirakat ikka teeb...
 
teema? 20. jaanuar 2018, kl 21.54
Kus on teema? niisama latravad igasugused...
 
tumedatele tumbadele 20. jaanuar 2018, kl 22.01
see ongi teema, et igasugused niisama latravad. lisasid ka omapoolse panuse teema pungumisse.
 
Tangermünde 20. jaanuar 2018, kl 22.14
Öelgu kes mida tahab, aga teema populaarsus muudkui kasvab ja kasvab...
 
Jura A. Jaja 20. jaanuar 2018, kl 22.40
Sport massidesse! Reketite asemel tainarullid ja pallide asemel mädamunad...
 
Vana teema 20. jaanuar 2018, kl 22.55
Totud, kas tõesti ei saanud aru :D
 
Tangermünde 20. jaanuar 2018, kl 22.59
Pole siin midagi vanainimestel vaja vastu õhtut sportlikult vehelda. Pärast ei tule kaua und ja pugitakse teleka ees kommikarpe tühjaks. Üks ontlik vanainime võtab esimese laari kaneelirulle juba kell kaheksa hommikul ahjust välja. Siis on terve päev vaba ja aega ringi vaadata, mida tainarulliga edasi teha.
 
lugemishimuline 20. jaanuar 2018, kl 23.09
Vana teema
vana või mitte, aga päeva peale juba üle 200 kliki kogunenud.
 
lugemishimuline 20. jaanuar 2018, kl 23.16
kui nüüd kõik toredad ja torisejad veel midagi mokaotsast poetavad, saab õhtuks lausa teise lehekülje pöörata.
 
Aino (koos oma ustava sõbra kaardikepiga) 20. jaanuar 2018, kl 23.16
Mis ma kostan... Hirmus lugu - kirjavead karjuvad näkku, ebaviisakad kommentaatorid kargavad kõrri, uue aja moodsad emotikonid kriibivad silmad peast välja, head kombed ja viisakas käitumine on haihtunud otsekui paha hais tuulisel rannal - mis on küll ilmaelust saanud, kuhu me oleme jõudnud? Ma vaatan, et isegi HaukuvPeni on mõistnud, et siin nurgas viibides kukub tema käitumishinne mitterahuldava peale ning andnud jalgadele valu. Temasugune vajab head kasvatust ning kombekaid eeskujusid, teie aga rikute ära inimeselooma, ma ütlen. Mina pole ka enam esimeses nooruses, et teda siin õpetada-kasvatada. Laadajutud ja lora käib teil siin hommikust õhtuni ja õhtust hommikuni, kohati ma ei saa aru, et viibin elukogenud üleviiekümneste inimeste seltskonnas. Häbilugu!
 
äh 20. jaanuar 2018, kl 23.23
haukuval lihtsalt viis naine ähvarduse teoks ja viis lõpuks arvuti pandimajja, et hakkliha osta. olles eelnevalt siin mahlakate kotlettide retsepte lugenud.
 
Tiudur 20. jaanuar 2018, kl 23.26
Aru ma ei saa, mis te neist klikkidest loete. Parem kirjutage, et oleks midagi peale numbrite ka lugeda. Mõelda vaid, võtad hommikul kaneelirullid ahjust välja... milline lõhn, eks ole! Siis võtad 50+ foorumi lahti ja loed ning hammustad sooja, lõhnavat saiakest peale. Milline tore hommiku algus.

A kui nüüd maapeale potsatada, siis on vaja lugemise jaoks siin kirjutada ka.:D Täna olete tublid olnud, teemas on üle ootuste palju postitusi ja sõnavõtjaid.
 
Tiudur 20. jaanuar 2018, kl 23.30
Ainokene, üks tubli ja korralekutsuv pedagoog kulub igal juhul siia ära. Kaardikepi ähvardav vari distsiplineerib paljusid sedavõrd, et arvuti taga istutakse nagu oleks joonlaud alla neelatud.
 
lugemishimuline 20. jaanuar 2018, kl 23.41
minu poolt oli klikkidele vihjamine nali ja ainult. meil on siin teada olevalt ainult üks tegelane, kellele klikk kallim kui bitcoin.
see lihtsalt teema edasitõstmiseks, mis sa ikka oskad päevavanusesse vabateemasse kirjutada. küll tasapisi areneb ja tulevad muud jutud (loodan, et toredad).
 
Raivo Kohalik 20. jaanuar 2018, kl 23.45
Tiudur 20. jaanuar 2018, kl 09.49
Uus aasta, uus teema. Kõigile, kel igav või töiste tegemiste vahepeal aega mõni rida kirjutada, on see teema tehtud. Üleval peaks end suutma viisakalt kõik pidada, muid nõudmisi ei esita.
Loodan, et teema võetakse omaks ja ei jää vaid üheainsa avapostitusega. Kodanikud, sõnajärg on nüüd teie käes! Ja olgu õhtuks vähemalt üks postitus olla! Muidu keeran ära ja hakkan härra Kohalikule konkurentsi pakkuma, seda te päris kindlasti ei tahaks.:)
Tiudur 20. jaanuar 2018, kl 15.29
Sindrinahad! Viite mõne siinse vana tegija oma klikihullusega infarktini. Ei saa ometi nii üleannetud olla. Aga tore on, et leidub julgeid ning hakkajaid kirjutajaid-õpetajaid, kes teema tühjalt platsilt klikiafääriga rahvamasside lemmikuks lennutavad.:) Ma juba valmistasin peas ette ühe naiivsevõitu poeemi kui te peaksite siin boikoti korraldama. Selle peale oleks kindlasti mädamunad ja tainarullid lendu visatud, vait poleks te suutnud olla.:)

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
dikteerin :
Kodanikud, sõnajärg on nüüd teie käes! Ja olgu õhtuks vähemalt üks postitus olla! Muidu keeran ära ja hakkan härra Kohalikule konkurentsi pakkuma, seda te päris kindlasti ei tahaks.:)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ma siis võtan kaa sõna : tänan tähelepanu eest - mida Tiudur minugi teemale lisas (8 tuhhi (mulle) vaatamissi) . lisaks õnnitlen Tiudurit kellel endalgi on "kohalik" rekord vaatajate poolest : 206 tuhi päevaga .... siin kül müstika mängus nüüd juba .
ja mina arvsin et muule (mulle) tuli rekord jubeli puhul - hoopis Tiudur "tegi" selle (tänan veelkord)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!