Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Toredate inimeste tore teema
 
Tiudur 23. jaanuar 2018, kl 16.56
Aga millega või kellega sa midagi rikkusid? Nallast ei saada enamp aru vai? Nu on need siinsed nagut lilleksed. Tuuleõhkagi ei kannata välla, murduva kohe pooleks.:)

Eedu, õlita päälagi samut ära. Siss läigid nagut juudi jõulupuu. Ja kui läigid, küll siss naistele silma hakkad.
rästu 23. jaanuar 2018, kl 16.58
ma tegin jah ühe maratoni...:D...paganama raske on kiusatusele vastu panna...;DDD
rästu 23. jaanuar 2018, kl 17.09
möh



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 23.01.2018 17.24.
 
tore inime 23. jaanuar 2018, kl 21.27
Lahe lobisemine on lahe, las Toompea-omad närivad teineteise kallal.
Täna oli ilus talvepäev Tallinnas oli vähemasti päikestki ja valgust ja värsket õhku, tore!
 
Tiudur 23. jaanuar 2018, kl 22.19
Päikese panid tallinlased pihta. Aga see-eest oli siinkandis hea vaadata, kuidas lumehelbed tantsu lõid.
 
rebane 23. jaanuar 2018, kl 23.25
Tuiskab, raibe. Hommikuks kindlasti jube puder maas.
 
Jeerum 23. jaanuar 2018, kl 23.47
Rebane on realist. Ei mingit ilulemist ega lumenautimist. Mõtleb vastikusega hommikusele lumepudrus sumpamisele.
 
rebane 24. jaanuar 2018, kl 01.16
Tea, mida imet sest iluleda on. Mõtle, kui palju see ebamugavust põhjustab. Auto on sitane, teed libedad...
Lastel ehk on lõbus. Aga mul mitte. Eriti, kui pead pärast jälle kogu seda riietepundart kuivatama.
Tegelt pole mul häda midagi. Elan üle.
 
kole ilm 24. jaanuar 2018, kl 16.12
päris jubedad need lumetuisud, uudiste esileht ainult avariidest koosnebki. sellise ilmaga on üldse parem kodus istuda.
 
tore teade 24. jaanuar 2018, kl 20.43
Sula on kätte jõudnud!
 
pauka kauss 26. jaanuar 2018, kl 03.29
millal siin kuklikesi jagama hakatakse? ja arvestades asjaolu, et hulkuvad koerad igasugu esmasena kättesattunud esemetega eemale peletatud, seega hakkliha täiesti olemas, siis küsin otse - kas lihapirukaid ka saab? ikka selliseid, mis korralikult täidist sisaldavad, mitte mingeid taignaplönne?
 
loogik 27. jaanuar 2018, kl 04.51
kui nüüd tiudur lähipäevil välja ei ilmu, siis on järgmine pirukalaar tiuduritäidisega.
 
Tiudur 27. jaanuar 2018, kl 15.57
Kannibalikalduvustega perenaised siis sattunud või kuidas seda eelnevat postitust mõistma nüüd peakski. Kui nii, siis on selge miks rahvas siit ükshaaval vaikselt ära kaob.
 
eietaja 27. jaanuar 2018, kl 16.52
aegadealgusest saati ühe eestlase keretäis ikka teine eestlane olnud
 
muhv 27. jaanuar 2018, kl 18.40
mul pole praegast aega iseendalegi kirjutada, veelvähem siia.
ohtra täidisega pirukad pauka kaussi, söö terviseks.

retsept ka:
100 g pärmitainast

täidis
1000 g hakkliha
10 keskmist sibul
10 küüslauku
10 muna
100 g soola
100 g pipart
hakkliha ja sibulad praadida 1kg vaala rasvas.

lihtne retsept, jääb kergesti meelde. pealegi on täidist nii ohtralt, et tainas tuleb panna täidise sisse. see esialgu ainus keeruline ja harjumatu asi.
 
piragoff 27. jaanuar 2018, kl 21.36
retsept on täiuslik, vaalarasvaga võib ainult raskusi tekkida. loodan tuttava islandlase peale.
 
närb 27. jaanuar 2018, kl 22.13
Siin paku või vapsikuvastseid, sööjaid ei ole ega tule.
 
vapsik 27. jaanuar 2018, kl 22.37
ei jaga minu lapsi laiali!
 
see 28. jaanuar 2018, kl 02.32
pirukaretsept on nagu vene mehe unistuste pelmeen. no võibolla mõne eesti mehe oma samuti, keda aastaid nirult toideti.
 
sipelga aasta elevant 28. jaanuar 2018, kl 05.00
mis te siin porisete, et sööjaid ja lugejaid pole. küll tuleb. siin ikka inimestel päris elu ka olemas (mõningad erandid valjaarvatud). teemaalgatus on juba meeldiv, seega kui ma isegi kärsspabula seemneid otsiks, siis küsiks esmalt siit. kas just asjatundliku vastuse saan, kahtlane, aga midagi huvitavat soovitatakse igal juhul.
 
muhv 01. veebruar 2018, kl 22.46
kaua sa ikka tore oled. täna ei suutnud kiusatusele vastu panna ja kommenteerisin kommenteerijaid.
jäi mulje nagu ma oleks tahtnud neile selgeks teha, et sool ja suhkur on üks ja sama asi.

aga te olge ikka toredad edasi:D
 
no näed siis 02. veebruar 2018, kl 00.02
tore teema ikka täitsa asja eest. käid ja kulged seal kusagil netiavaruses, vaidled ja sõimled ja siis tuled siia ja oled täitsa tore.
minul oli täna väga-väga suur tahtmine üht vanalinna poest turva poolt kinnipeetud varganägu kassaaparaadiga pähe peksta. oleksin seda teinudki kui igal pool kaameraid poleks.
aga siia teemasse tulles olen jälle täiesti tore inimene, tegelikult ma olengi enamuse ajast tore inimene.
 
päevasära 02. veebruar 2018, kl 11.06
Täna peavad kõik kole-kaunid neiud-naised punast veini manustama! Et ikka jumekus püsiks ja nägu õhetaks!
Mis ilmaennustusse puutus - Oli küünlapäev selge, siis oodati head suve. Sajune küünlapäev ennustas vihmast suve jm.
 
muhv 02. veebruar 2018, kl 12.35
ma pean hakkama siis oma valget punaseks toonitama. punapeet vist kõige intensiivsem ja kiirem vahend.
mis päev täna veel on?
 
latipats 02. veebruar 2018, kl 13.18
Kõik Säded ja Leegid võiksid täna topeltpokaali lubada - nimepäevaneiukestele hurraa!
 
tõnisson 02. veebruar 2018, kl 13.46
need ka mõned nimed või;D
 
muhv 02. veebruar 2018, kl 18.05
Jumal, Sina tead paremini kui mina, et ma vananen ja ühel kaunil päeval olen Vana Naine.

Hoia mind muutumast lobisejaks ja kaitse mind eriti sellest saatuslikust kujutlusest, et ma pean igal pool ja igas asjas midagi ütlema.

Vabasta mind ohjeldamatust soovist teiste asju korraldada.

Tee minust hoolitsev ja mitte ärrituv, abistav ja mitte käskiv.

On muidugi kurb, et ma ei saa kasutada kõike oma suurest tarkusevarasalvest, aga Sa ju tead, et ma tahaksin lõpuni alles hoida kasvõi mõned oma sõpradest.

Kaitse mind seletamast lõputut tühja-tähja, anna mulle tiivad, et pääseksin asja tuumani.

Anna mulle jõudu kuulamaks teiste inimeste kurtmist haigustest. Sulge mu huuled jutustamaks mu oma valudest ja piinadest, sest neid muudkui lisandub ja soov nendest kõnelda kasvab aastatega. Aita mul neid taluda rahulikult.

Mul ei ole julgust paluda mälu paranemist, aga luba mulle selle asemel rohkem alandlikkust ja vähem enesekindlust olukorras, kus minu mälu näib põrkuvat teiste mälude vastu.

Anna mulle see särav õppetund, mille järgi minagi võiksin vahel eksida.

Kaitse mind tagasihoidliku ja hellana. Ma ei taha olla pühak – sellisena on samuti raske elada, aga vana hapu naine on vanakurja tipplooming.

Anna mulle võime näha head üllatavates kohtades ja annet üllatavates inimestes ja aita mind oma armus jutustada sellest neile endile.



Autor 17. Sajandil elanud nunn
 
Tiudur 02. veebruar 2018, kl 19.48
See 17. sajandi nunn on igati aegumatu kirjatükiga maha saanud. Iseasi muidugi, kui paljud suudaksid tema kirjutatu järgi tänapäeval elada.
 
Lee 02. veebruar 2018, kl 23.07
Tegelikult kõigiti kena päev. Pärast ränki teeolusid ei tee paha üks mõnus vein.... Kõll ja elagem edasi:)
rästu 02. veebruar 2018, kl 23.52
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!