Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kas valida kaaslaseks endavanune vanaema või 15 aastat noorem naine
 
Mees 50+ 22. aprill 2018, kl 20.49
Minu "moonutatud pildi" on loonud reaalne elu ja paljudele naistele ei tekita paanikahoogu kohvikuskäimine tundmatu mehega.
Palun väga vabandust, et teid pühapäeva õhtul sedasi traumeerisin.
 
Kohtingute pooldaja 22. aprill 2018, kl 20.58
Mulle isiklikult ei tekita pimekohtingud hirmu. Eelnevalt olen muidugi põgusalt vestelnud telefoni teel. Reaalse pildi saad inimesest ikka kohtudes. Kui väliselt on vastuvõetav, siis võib jätkata. Kui üldse ei meeldi, tuleb kohe viisakalt ka öelda ja pole seal midagi imelikku.
Ainuke asi, et kohvik pole parim koht esmakohtumiseks, äärmisel juhul siis kuskil linnast väljas.
 
Mees 50+ 22. aprill 2018, kl 21.04
Miks ei sobi kohvik ja miks peab inimesele ütlema, et ei sobi. Mittesobiva inimesega võib ikka tee või kohvi lõpuni juua ja siis lahku minna. Miks ma peaksin talle teatama, et ta kohe mitte ei meeldi mulle.
 
Kohtingute pooldaja 22. aprill 2018, kl 21.16
Seda muidugi, ikka võib kohvi või tee ja juttu ajada. Aga ma mõtlesin seda, et kui pole kavatsust rohkem kohtuda, siis tuleb ka öelda, mitte, et teine jääks asjatult lootma. Elu läheb ju edasi, teised valikud ehk on parimad.
Kohvik ei meeldi sellepärast, et kui seal palju rahvast, siis pole kuigi meeldiv juttu ajada . Privaatsus on tähtis.
 
Mees 50+ 22. aprill 2018, kl 21.28
Privaatses kohas mittesobiva inimesega on kordades ebamugavam kui kohvikus.
 
Seelikus 22. aprill 2018, kl 21.36
Kes arvab, et sain paanikahoo, see eksib. Iroonia pole antud juhul asjakohane. Mulle näib tarbetu hakata seletama, et osa siinsetest ongi sarikohtajad vist ja peavad seda elustiiliks, aga mina nende hulka ei kuulu. Vahel käin lugemas vaid ja avaldan mõnikord ka oma arvamust, mis kõigile ei meeldi. Aga on's võimalik kõigile meeldida? Mkmm.

Andke aga oma kohingutel tuld, nii et sädemed lendavad!:)

Mind huvitab vaid üks selle elustiili juurde käiv aspekt. Kas pärast mitmeid või kümneid ebaõnnestunud pimekohtinguid olete ikka õnnelikud ja rõõmsad või tekitab see hoopis mingit tühjust või rusutust? Kas ei teki pettumust ja süvenevat lootusetusest? Kas endast hulga noorema partneri tahtmine ja õnne korral ka mõneks ajaks saamine ei tekita vahel kahtlusi, kas ta on teiega puhtast armastusest, seksuaalsest veetlusest või mängib rolli rahakoti suurus
ja sponsoreerimise võimalus?
 
Mees 50+ 22. aprill 2018, kl 21.52
Kui proua Seelikus mõtleb teemapüstitust, siis see oli retooriline provokatsioon ja pole minu eluga kuidagi seotud. Sarikohtuja ma pole, aga aastad tagasi on seda elustiili pisut harrastatud. Oli üks meeldiv kohting ja üks ebameeldiv, mis jahutas mu kirge edaspidi kohtuda.
Proua Seelikus tundus eristuvat siinsest "kanakarja kambakast" ja sellest tekkis ka selline ebasünnis või lausa pervertlik soov kutsuda kohvikusse.
 
Seelikus 22. aprill 2018, kl 21.58
Mõne üksiku mitme nime all esineva kommenteerija põhjal ei tasu ometi teha põhjapanevat järeldust, et kogu foorum kanakarja kambakaks ristida. Võimalik, et muutun vananedes ja auväärsesse ikka jõudes ka selle nn kanakarja liikmeks.:)

Vaid üks ebameeldiv kohting ja see võttis isu pikaks ajaks? Pidi see alles vapustav isiksus olema...:)
 
Mees 50+ 22. aprill 2018, kl 22.03
Vapustavatest isikustest rohkem ei pajataks ja ma pigem uurin, mis kandi kohvikuid proua Seelikus väisab.
 
Seelikus 22. aprill 2018, kl 22.26
Näieks kohvik L'Estaminet või Saint Germaini tänava kohvikud ja raamatupoed... ;)
 
Maas 50+ 22. aprill 2018, kl 22.33
Proua Pariisist ja mina mats üritan teda Revali kohvikutesse meelitada.
 
nii 22. aprill 2018, kl 22.49
 
Elu on ilus 22. aprill 2018, kl 23.12
Mis on kurb? Kes on kurb?
 
seelikus proua kohvikud 23. aprill 2018, kl 02.21
prouake proovis välja selgitada, kas 50ne mees teda nagu Prantsusmaale ei viiks. et siis selguks natuke ka rahakoti sisust.
 
Seelikus 23. aprill 2018, kl 09.55
Ahtakest maailmapilti omavaid kõiketeadjaid ja teiste eest kõnelejaid ei saa hukka mõista. Neil on oma lukuaugusuurune nägemus teiste mõttemaailmast, mis põhineb enda igatsustel-soovidel või kogemusel.
 
kius 23. aprill 2018, kl 10.41
Seelikus 23. aprill 2018, kl 09.55
Ahtakest maailmapilti omavaid kõiketeadjaid ja teiste eest kõnelejaid ei saa hukka mõista. Neil on oma lukuaugusuurune nägemus teiste mõttemaailmast, mis põhineb enda igatsustel-soovidel või kogemusel.

Tubli oled, enam paremini oleks raske öelda. Päikest :)
 
njaah 23. aprill 2018, kl 10.43
Kõrgelt ja kaugele lendavad siinsed prouad. Kohalikud löttpüksid lasku aga latt alla ja leppigu Narva kohviku koltunud jumega krimpleenkleidis muttidega.
 
Loetule mõeldes 23. aprill 2018, kl 11.10
Äärmuste vahele mahuvad veel võrratult kaunid pooltoonid ja must-valge erinevad varjundid :)
 
möh 23. aprill 2018, kl 11.28
siin on kõik võimali...:DDD

https://www.youtube.com/watch?v=6lkNiQUlQGc

millegipärast kipuvad need pooltoonid märkamata jääda...:D
 
kaasa kiskuja 23. aprill 2018, kl 12.44
njaah 23. aprill 2018, kl 10.43
Kõrgelt ja kaugele lendavad siinsed prouad. Kohalikud löttpüksid lasku aga latt alla ja leppigu Narva kohviku koltunud jumega krimpleenkleidis muttidega.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
panin tähele sõna kohalik - kas siis mulle küsimus ?


ma ise löttpükse ei kanna
põhjuseta lootustki ei anna
kedagi ennast armastama panna
kedagi tundmatut käte peal ei kanna

mulle meenub üks tädi Anna
kes miniseelikut iialgi ei kanna
teile kõigile tahan südamele panna
et ta sellegi poolest on kaunis eestlanna

ta kaasa toob enesega päikest
kui vaja siis ka müristust ja äikest
ma temaga koos viimati sõin ühe buriito
kui kohtusime kohvikus sala inkogniito
 
pooldajale 23. aprill 2018, kl 13.05
Kohtingute pooldaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seda muidugi, ikka võib kohvi või tee ja juttu aj
> ada. Aga ma mõtlesin seda, et kui pole kavatsust r
> ohkem kohtuda, siis tuleb ka öelda, mitte, et tei
> ne jääks asjatult lootma. Elu läheb ju edasi, tei
> sed valikud ehk on parimad.
> Kohvik ei meeldi s
> ellepärast, et kui seal palju rahvast, siis pole k
> uigi meeldiv juttu ajada . Privaatsus on tähtis.


a sa lahuta abielu ära ja ütle panomehele ka proštšai, siis võib valgel ajal ka ringi käia ilma nurgataguseid otsimata. IRW
 
ohhoo 23. aprill 2018, kl 14.10
Nüüd ärkasid kõik putukad ja mutukad :)
roomavad siit ja sealt, põrisevad, porisevad, midagi ütelda ei ole, tegudeni ei jõua ammugi.
 
möh 23. aprill 2018, kl 16.38
ohhoo
no tegude poolest me enamus sinuga ikka siin enamvähem ühel järjel, näpud ja klaviatuur.
et mida sa siis õigupoolest ette heita tahtsid või kuidas...:DDD
 
linlane 23. aprill 2018, kl 18.08
Jalutage lihtsalt paar km kusagil kus ka teised jalutavad piki merekallast või jalutusteed, sel ajal saab kas olla meeldiv juttu ajada või mitte, samas võib ebameeldiva kaaslase koha sinnapika jätta ja minekut teha.( ahoh, ma unustasin, et mul vaja just see kell sõbrannaga või lapsega kokku saada,kindlal kõnnakul eemalduda, öelda veel , et head käekäiku või head aega). Jutustamiseks ja teise kuulamiseks võivad neutraalsed teemad olla.
 
linlane 23. aprill 2018, kl 18.10
Kui pole kokku lepitud järgmise kohamsie suhtes, siis ei jää keegi järgmist kohtamist ootama.
 
lukuaugust Pariisi 23. aprill 2018, kl 18.41
pariisi pilte võib ka googlest vaadata. ja sel vanal naisel tõesti ahtakse, arusaam, et 5+ sed eesti mehed viivad teda rõõmuga parantsusmaa hotellidesse kohvi jooma. tõesti naljakad soovid vanal naisel.
 
Mees 50+ 23. aprill 2018, kl 18.56
Kuna minu motoks on "Kõigile meelejärgi olla", siis olen ka täna olemas.
 
hoolimata 23. aprill 2018, kl 19.06
ninanipsust :)
 
Mees50+ 23. aprill 2018, kl 19.23
Mis nipsust käib jutt.
 
Ajalugu räägib 23. aprill 2018, kl 19.37
Eelmine kord ei tulnud mees välja, seekord tegi naine tagasi selle pettuse eest :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!