Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kas valida kaaslaseks endavanune vanaema või 15 aastat noorem naine
 
preili 28. oktoober 2018, kl 20.44
Ei viitsi meestega jahmerdada. Kas üldse peaks? Parem on jääda vanatüdrukuks. Võtan endale karja kasse, hakkan nende pilte fb-sse postitama ja muutun kassikarvu täis tädiks. :) Lävin ainult endasugustega ja mehed on minu jaoks teise planeedi tulnukad. :)
 
Aksel 29. oktoober 2018, kl 21.50
Eks naistel ole erinevad eelistused. Kunagi avaldas Terje Aru Kroonikas, et tema eelistab karvamütsi ja lusikat.
 
preili 29. oktoober 2018, kl 23.06
Meestel pole eelistusi või?:)
Mul tekkis küsimus, kui vanatüdrukute lemmikharrastuseks on kassikarja pidamine, siis mida teevad vanapoisid? Putitavad autosid või vahivad lihtsalt lontis dressides õllepudeliga teleka ees? Milline on üks ehe vanapoiss, kes ka Delfi naistekasse kirjutamas käib?:)
 
see et 30. oktoober 2018, kl 03.25
vanapoisid pläägutavad poliitikast ja finantsteemadel, nad selles vallas kõvad asjatundjad. igasugu naisasjandus ei huvita neid mitte üks raas. need, kes delfis kirjutamas käivad on läbikukkunud abielumehed. no sellised tropid, kes isegi oma naisega ei saa voodi, köögi ja globaalseid teemasid arutada. st kõigis elulistes küsimustes arvamuste lahknevus. või siis lahutatud ja enam mitte kellelegi vajalikud vanad kännud. igavad ja mustad nagu polaaröö.
 
Mees 50+ 30. oktoober 2018, kl 20.35
Mis te arvate, kas 30. oktoober 2018, kl 03.25 siin teemas ja 30. oktoober 2018, kl 03.00 naaberteemas on unetu selgeltnägija või psühholoog?
Ühtlasi oleks põnev lugeda tema arvustust enda kohta, aga vaevalt seda juhtub.
Igatahes mulle see öine spetsialist meeldib.
 
Keegi naine 08. november 2018, kl 15.51
Mees 50+ juurdleb, kas valida enda kõrvale omavanune vanaema või 15 aastat noorem naine.
Kõik sõltub sellest, millised on Mees 50+ prioriteedid.
Kui ta vajab eluõhtuks sekspartnerit, siis valigu noorem naine.
Kui vajab mõistvat elukaaslast, siis valigu omavanune.

Kahte ühes ei saa, kui just lotovõidu peale ei panustata.
 
naljakas 08. november 2018, kl 17.35
Eluõhtuks sekspartnerit ja noort? See noor valib ikka sobiva kepipartneri, aga vanamehelt saab pappi, sest mida vanemaks , seda lollimaks...
 
Mees 50+ 08. november 2018, kl 17.49
Kas tõesti 35-40 aastane naine ei võiks olla mõistev elukaaslane. Mina ikka arvan naistest palju paremini ja usun, et võivad olla.
 
Mees 50+ 08. november 2018, kl 17.53
Samuti ei nõustu ma väitega, et 50+ naine ei võiks olla sekspartner.
Keegi naine, räägi ikka ainult enda eest ja kui sinust ei ole enam sekspartnerit, siis ära arva, et teised sookaaslased samasugused on.
 
muidugi 08. november 2018, kl 19.24
seks käib asja juurde, kui vaid vastastikku erutaks teineteist :)
 
Keegi naine 08. november 2018, kl 19.50
Asi on muus.
Tänapäeval 35-40- aastased naised alles alustavad pereloomist ja ma arvan, et nad valivad oma laste isadeks omavanused või nooremad mehed, et välistada riske.

See ei välista, et nad võiksid olla mõistvad kaaslased. nagu pole ka välistatud, et 50+ naised on veel väga seksuaalsed.
 
Mees 50+ 12. november 2018, kl 19.17
Lõpuks sain jälile kuhu kõik delfi külastajad on siirdunud.

https://mehele.ohtuleht.ee/906059/keskealised-otsivad-rateist-kaaslast-olen-uksindusest-vasinud-armastan-ja-igatsen-sind-vasta-mulle-ometi
 
Fapster 17. november 2018, kl 14.07
Ise nautimiseks vali mõnusalt paks ja pehme vanaema. Nooremad sitked vibud jäta selleks, et teiste meeste kiitust saada.
 
Kius 17. november 2018, kl 21.48
Fabster on andekas ent ta jutus on valus tõde sees.
eid_15af58016c7e34 10. detsember 2018, kl 19.41
nannipunnil on õigus...just nii ongi, ei ole frigiidseid naisi, mittesobivuse puhul lihtsalt erutust ei teki, sobiv partner ajab aga hulluks. Ka koos elades võib mingil hetkel suhe mittesobivaks muutuda, kui nt. üks partneritest teise kallal näägutab, alandab jne jne.
Aga jah, enamus 50 aastaseid mehi (mitte kõik) miskipärast tunduvad kui 60-70 aastased.
(Eks mulle pakutakse pidevalt natuke üle 30ne, võib-olla sellepärast kah olen ise kriitilisem, juba 1-2 a minust vanem tundub liiga vana).

Kui aga selle 15 a nooremaga kõrvuti olles ühevanused välja näete, siis pole ju probleemi. Vali selle järgi, mis süda ütleb.
 
tähelepanek 10. detsember 2018, kl 20.45
Kas nüüd registreerutakse mingi numbri- või tähekombinatsiooni järgi? Kummaline lugeda , et eid_15af.... ütles seda ja seda. Ennem räägin anonüümselt vastavalt postitusele kui võtta selline nimi. Ei tea mis mõte sel on?
Vabandan, et teemaväline postitus, lihtsalt panin tähele tänast uut külastajat siin foorumis.
 
vinguviiul 10. detsember 2018, kl 22.47
tähekombinatsiooni taga oli tekst ka, aga no kui nimest kaugemale lugeda ei suudeta, siis millest üldse rääkida. ilmselt vanadus mõjub inimestele erinevalt - üks saab ainuüksi nimest päevadoosi põnevust kätte ja teisel on hallid ajurakud ka arutlemise tasemel säilinud.
 
16 aastane 11. detsember 2018, kl 00.10
eid_15af58016c7e34 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nannipunnil on õigus...just nii ongi, ei ole frigi
> idseid naisi, mittesobivuse puhul lihtsalt erutust
> ei teki, sobiv partner ajab aga hulluks. Ka koos
> elades võib mingil hetkel suhe mittesobivaks muutu
> da, kui nt. üks partneritest teise kallal näägutab
> , alandab jne jne.
> Aga jah, enamus 50 aastasei
> d mehi (mitte kõik) miskipärast tunduvad kui 60-7
> 0 aastased.
> (Eks mulle pakutakse pidevalt natu
> ke üle 30ne, võib-olla sellepärast kah olen ise kr
> iitilisem, juba 1-2 a minust vanem tundub liiga va
> na).
>
> Kui aga selle 15 a nooremaga kõrvuti
> olles ühevanused välja näete, siis pole ju problee
> mi. Vali selle järgi, mis süda ütleb.

Teie väidete puhul pakuks Teile pigem 15 ja sedagi mööndusega.
eid_15af58016c7e34 11. detsember 2018, kl 00.20
delfi ise selle tähekombinatsiooni siia pani, laiskusest ei viitsinud mingit nime välja mõtelda, ehk hiljem, sry, kui see segab

tähelepanek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas nüüd registreerutakse mingi numbri- või täheko
> mbinatsiooni järgi? Kummaline lugeda , et eid_15af
> .... ütles seda ja seda. Ennem räägin anonüümselt
> vastavalt postitusele kui võtta selline nimi. Ei t
> ea mis mõte sel on?
> Vabandan, et teemaväline po
> stitus, lihtsalt panin tähele tänast uut külastaja
> t siin foorumis.
 
Validool 11. detsember 2018, kl 00.54
Mina ei saa ka aru, mis sel 'tähelepanekul' viga hakkas. Ju vist häiris ammuilma selgeks tehtud fakt, et pole frigiidseid naisi, on äpud mehed. Ja kui selline äpardis veel lisaks vastiku iseloomuga, siis tulebki välja klassikaline komplekt - nõme irisev vanamees, keda keegi kunagi ei taha. Mis siin keerulist on?
Ei et tunnistaks enda vigu, ikka tõe väljaütleja on kõige kurja juur. Lootusetu kontingent. Õnneks neil vähemalt väljund naisteka näol. Kuhu nad nõukaajal selle frustratsioonist kogunenud auru välja lasid, ei taha teadagi.
 
Mees 50+ 11. detsember 2018, kl 16.44
Frigiidseid naisi pole, aga termin frigiidne on ometi välja mõeldud. Peale selle on veel selline termin nagu aseksuaalsus.
Seda 30 aastase väljanägemisega 60 aastast eid-i võiks kohe läbi turvaklaasi või trellide uudistada- tundub olema põnev olevus.
 
:) 11. detsember 2018, kl 17.42
Teatud eas hakkavad sõbrannad üksteist silme all kiitma, et oi kui noor sa välja paistad, lootuses et siis õhatakse samaga vastu. Tegelikult ühed kortsmoonikud kõik ja selja taga alles öeldakse tõde välja.
 
jummel 12. detsember 2018, kl 01.55
võib-olla on sellel proual, kellele 30 pakutakse, vanust 32. iga teine inimene näeb oma vanusest paar aastat noorem välja.
 
linlane 12. detsember 2018, kl 14.43
Looduses on tasakaal inimese sisemuse, välimuse ja tema tervisliku seisundi näol. Kui ta on pealt näha " nooruslik", siis võib tal olla peaga lihtsameelne suhe, mis võtabki asju kergelt-lapselikult, see ei lase murekortsudel tekkida.Kui on pealtnäha väga vana aga õige vanus on 20a noorem, siis on tegemist haigusega tema sees jne...Kõik on tasakaalus aga kus on etalon, et just niisugune on 30, 40,50,60,70 jne vanune? Mida pole seda pole. Õigem on ikka küsida kui noor või vana sa oled. Kui see vanus niiväga huvitab.
 
teemaalgatajale 13. detsember 2018, kl 02.44
ära loe väikekodanlikult aastaid, vaid võta parim, mis elul sulle pakkuda on - linlane ja dolores. edaspidi on su allesjäänud eluaastad sisustatud kädina, mulina ja sisutühja sebimisega. vähemalt pole sa enam kunagi üksi, isegi kui seda väga sooviksid.
 
Mees 50+ 17. detsember 2018, kl 20.01
Sa öine soovitaja oled väga halb inimene, et jõulukuul selliseid soovitusi jaga. Ma ei julge õhtul enam magamagi minna, katruses neid prouasid unenägudes näha.
 
nagu Dolores 18. detsember 2018, kl 17.53
Mis te arvate, kes on see seltskond mehi - nagu see meie - "mees 50+", kellele meeldib naisi mõnitada? Kas need on tasakaalus inimesed, kelle elu on möödunud harmooniliselt õnnelikus abielus? Lesed, kes saatuse tahtel üksi jäänud? Inimesed, keda on armastatud ja kes on ise armastanud?

Muidugi mitte.
Ja paluks mitte vastata, et: "keegi ei tahtnud mõnitada - küsiti vaid nõu" laadis.

Pakun, et need on mehed, kes naiste käest haiget saanud. Nüüd vanast peast siis tahetakse nö. "ära panna". Pole mõtet - elu "on teile ise ära pannud".
Normaalsed naised teid tegelikult enam ei vaja sest teie kibestumus on nii läbinähtav. See olek ei mõju ligitõmbavalt - pigem eemalepeletavalt.
Mina soovitaksin teil, 50 + naistesolvajad, bordelli minna. Need asutused ongi teiesuguste jaoks.
 
Mees 50+ 18. detsember 2018, kl 18.43
Ma tänan hinnangute eest, aga jõulustressi sedasi ei ravita.
 
tassike teed 26. detsember 2018, kl 20.00
Ja nagu ikka tulevad hinnangud ülikergelt, pole oluline milline halvamaiguline silt kellegi otsaette kleebitakse. Tolerantsusest ja mõista püüdmisest, teise osapoole kuulamises (mitte kuulmises) ja vastamises viisakust säilitades oleks palju unistada.
Ja teema igivana. Naised ja mehed vajavad teineteist, muidu olekski omal ajal loodud üks sugu, mis suudaks endasarnasega sigitada järelkasvu. Aga kohutavalt raske on seda tunnistada, eks ole?
Ma arvan, et juba 40selt on enamus saanud korduvalt elult ja sealhulgas ka vastassugupoolelt "vastu näppe", kuid kas see on piisav põhjus muutuda "ärapanijaks"? Võib olla tasuks elada jäänud aeg kulutada targemalt? Keeta tassike teed ja nautida alles jäänud jõuluaega näiteks?
 
Mees 50+ 31. detsember 2018, kl 14.30
Kena aastavahetust preilid, prouad ja daamid, olenemata sellest, kas olete minust 15 aastat võõremad, minuvanused või 15 aastat vanemad:)

Mees 50+
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!