Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kas valida kaaslaseks endavanune vanaema või 15 aastat noorem naine
 
Roosamanna 14. august 2018, kl 22.41
Unistamine ei ole ebatervislik.
 
Mees 50+ 16. august 2018, kl 21.06
Daamid, Prouad ja Vingu Viiulid, õnn on teie endi kätes, kas pelgalt unistades või ka unistusi teostades.
 
Lihtsalt Naine 16. august 2018, kl 22.08
Lend tähtede poole lõpeb tähtede vahel -:)
Ikka edasi, ei sammukestki tagasi -:)
 
Samuti M 50+ 17. august 2018, kl 11.37
Olen seda meelt, et 15 ja pisut rohkemgi a noorem naine on siiski õigem valik. Otsisin tinderi kaudu ka kaaslast, ligi 3 kuud juba, kuid asjatu vaev. Vanematel naistel pole enam seda nakatavat elusädet ( vs ei sattunud õigete peale)!
Nüüd on mul silmarõõm (loodan et rohkemgi...), 21a noorem. Ainuüksi mõte temast annab juba oikui hea energialaksu, teistest laksudest rääkimata!;)
¥- Soovitus vabadele, naist otsivatele meestele 50+.
Kui olete terved, alkot ja suitsu ei tarbi, töö ja puhkus on paigas, siis pange kuulutus tutvusportaali `mees otsib naist`, võin julgelt öelda- võite saada dzäkpoti palju kergemini kui lotot mängides!
Ja elu on täis uut ja huvitavat, armastust ja kirge!!
Julget pealehakkamist...
 
Mees 50+ 17. august 2018, kl 12.43
Ma mõtlesin üldse 21 aastasega tutvuda.
 
Kius 17. august 2018, kl 13.25
Ma mõtlesin üldse 21 aastasega tutvuda.

Mis imeline mõte!
Pruut 21, ämm veel 40 tuuris ja äipapa kah veel poisike. -:)))
 
eh 17. august 2018, kl 13.45
parem juba 18, siis ämm 36 ja naise vanaema 54:)
 
Realist 17. august 2018, kl 19.07
to Samuti M 50+ 17. august 2018, kl 11.37


Oh seda sinisilmsust... :) Oidu jääb aina vähemaks ja vähemaks, aga elumerelainetel on oi kui hea seilata. Selleks praegu energiat jagub. :) Krdi naiivikud koos! :)
 
tšakrate kinnikeerja 17. august 2018, kl 19.44
realist ja pessimist on vennad või õed? ongi kuidagi vähe kibestunute sappi samuti mehe teemal, aga ehk tuleb veel. lootma ju peab.
 
Realist 17. august 2018, kl 22.07
Olnud elus selline endast palju-palju vanem 50+ mees, kes alguses tagus endale vastu rinda ja kujutas end džunglikuningaks, aga reaalsus osutus üsna pea kahjuks millekski muuks. Seega entusiastlikud 50+ mehed, te mõelge enne ikka, kuhu tormate. Mõelge kasvõi sellele, et endast pea põlvkonna jagu nooremaga on jututeemasid vähem, arusaamad elust erinevad, ebakõlad lihtsad tulema ja kõike muud ei hakka siin välja toomagi. Aga eks foorumis tasub lühiajaliste kähkukatega ka eputada, annab enesetundele kohe palju juurde ja teeb ennast kohe paar aastakümmet vähemalt nooremaks ja seega ka turukõlbulikumaks. :)

Pole mingit kibestumist, puhtakujuline realism paraku.
 
mäsasja 18. august 2018, kl 03.32
kas haukuvpeni leidis endale lõpuks mingi tšiki või? no see asi tahab tähistamist. haukuv, kohe hommikul laome koduveinid korvi, küpsetame paar ruutmeetrit rupskipirukat ja oleme sinu poole teel. vaata siis, et su see tuleeilemeilest leitud värske naiseihu õhust tühjaks ei imbu selle ajaga. topi kasvõi miskit rahvariiet selga, see aitab püsti hoida ja ühtlasi tähistame ka EV100.
 
... 18. august 2018, kl 08.52
Realist, sa oled idioot.
 
Lihtsalt Naine 18. august 2018, kl 20.18
To 8.52.
Sõna seletuseks :
Realist on realist, Idioot on idioot
Sinisim ongi hääuskne naiivitar ja unistaja jääb lihtsalt unistajaks.
...
Kui, sinul, ei ole olnud kogemusi isa - vanaisa ealise mehe naisena, tundubki nende ''hellitatud beibede'' mure naljana.
...
Aga proovi siis ettekujutada et su väimeespoeg on sinuga ühe ealine või vanemgi veel. . . .
Kes sellises rollide jaotuses siis tegelikult idioot on?
 
linlane 19. august 2018, kl 12.03
Tere jõudu ja hääd pidupäeva laulmist! Muidugi on liiga vana mees noorele naisele halb, ta nimelt vananeb ruttu. Kuidas saada aru? Välimuses tekivad aeglased liigutused, sõnad muutuvad selgemaks, jutt vaiksem, ilma emotsiooni ja rõõmuta, kehahoiak on kühmus ja käib rohkem vanemate inimestega läbi nagu ta meeski. Noorest särtsakast on muutunud mõne aastaga enda ema vanune või vanemgi.Ema käest küsitakse, aks see on su vanem õde. Ei, vastab ema silmi maha lüües, see on mu noorem tütar, kes hakkas elama koos minu isa vanuse mehega. See juhtum on näide paljude sarnaste hulgast elust enesest.
Vaadake, siin võib kirjutada kõike ja soovida ka võimatut aga reaalne elu näitab tegelikkust. Võin kihla vedada, et too mees, kes soovib endale 21 aastast on kusagil 70+ kössis taat, kes kakerdab kõverate põlvedega suurema kaastundliku hulga publiku ees koos mammiga, kolm sammu vasakule ja neli sammu paremale Nõmme turukontserdil kivisillutisel vanad suvekingad jalas.Et kõik teda "imetleksid".
 
Sss 19. august 2018, kl 12.29
Ei löö lampi põlema. Mitte ei meenu, et Hugh Hefneri naised oleks vanu mutte meenutanud, ikke särtsakad ja siresäärsed.
Paralleel võiks siis olla, et vaese vana mehe naine näeb vana välja?
 
Nii on (m52) 19. august 2018, kl 17.00
Kui ikkagi on võimalus valida, siis kahtlemata 15+ aastat noorem kaaslane. Endavanune muudab paraku mu enese ka vanaks ja loiuks, ei sobi kohe mitte. Proovitud.Öeldakse ju nii, et naine on veel täitsa ok vanuses kui mehe aastad jagada kahega ja liita 7. Seega, ntx 52 aastasele mehele on kõik naised sobivad, kes on üle 52/2+7=33 aasta vanad.
Seda võin kinnitada, et jutuainest puudu ei tule, kui inimesed piisavalt haritud ja laia silmaringiga, voodielust rääkimata! Ja muidugi boonuseks, materiaalne seis lubab elu juba iizilt võtta, st tehakse seda tööd, mis meeldib, reisitakse sinna, kuhu meeldib ja loomulikult koos kaaslasega, noore kaaslasega...
 
vanameestele 19. august 2018, kl 17.17
Olge siis pinks-ponks shikid mehed, ehk kellelgi õnnestub isegi valituks saada ;)
 
Siim1 20. august 2018, kl 14.57
vanameestele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olge siis pinks-ponks shikid mehed, ehk kellelgi õ
> nnestub isegi valituks saada ;)
ole siis ise ka krapsakas tüdruk:)
 
preili 20. august 2018, kl 16.42
"Noormehed" kepsutavad näitsikutega ringi ja seilavad elumerelainetel, vallutades uusi avarusi. :) Mis siis nüüd? Avame siin oma kõrtsi ja hakkame vabal ajal rääkima keskeakriisi ilmingutest ja sellest, kas see ajapikku taandub või süveneb?:)
 
Mees 50+ 21. august 2018, kl 18.23
Preili, mis kõrtsi sa siin avada soovid? Ava parem keskealiste meeste nõustamispunkti ja ma oleks su klient. Kriisi tuleb ennetada, mitte takkajärgi parastada.
 
Sama siin 21. august 2018, kl 18.41
Vat sellist nõustamist oleks hädasti vaja...mulle ja veel paljudele!
Samuti potentsiaalne klient.
 
preili 21. august 2018, kl 19.42
Mida ma loen? Ma enda teada pole psühholoogi diplomit saanud, et võiksin kriisis kodanikke nõustama hakata.:)
 
Mees 50+ 21. august 2018, kl 19.55
Kuidas siis Preili teab, et mehed on kriisis. Ehk kannab Preili liiga tumedasid prille ja näeb elu lihtsalt tumedates värvides.
 
preili 21. august 2018, kl 20.32
Selleks ei pea diplomit seinal olemama, et teada, keskeakriis tabab varem või hiljem kõiki. Mis kujul kellelgi, see on juba iseasi.:)
 
Mees 50+ 21. august 2018, kl 20.59
Preili, mis kujul see Teid tabanud on?
Kontaveit`mäng meenutas ka alguses keskeakriisi.
 
7 maa ja mere tagant 21. august 2018, kl 21.32
On siis teada, mis vanusest see keskiga koos kriisiga saabub? Kas 50+ on keskiga või oleme selle jaoks juba liiga vanad.
 
preili 21. august 2018, kl 21.33
Ei tea, kas see on kohal või alles teel?:) Ei kujuta ettegi, milline see naiste puhul välja näeb. Kas hakatakse ka bravuurikalt endavanuseid vastassoo esindajaid maha tegema, võetakse kari kasse, minnakse pilatese trenni, pannakse selge neoonroosa mini, võõbatakse end paarkümmend aastat nooremaks või hakatakse fitnessiga tegelema ja lihast pumpama, vahetatakse senine partner 20 või enam aastat noorema vastu välja, minnakse botoxit süstima ja kortse sirgu tõmbama?;) Ma igatahes neid eelloetletud tegevusi ei harrasta, seega on lootust, et kriis pole minuni veel jõudnud.;)
 
preili 21. august 2018, kl 21.36
Minu meelest elab mõni inimene kogu elu niimoodi, et tal oleks pool elu puberteet ja ülejäänud pool kuni surmani välja keskeakriis.;) Pole võimalik mingit konkreetset numbrit nimetada.
 
Mees 50+ 21. august 2018, kl 21.41
Mina ei arva, et minuvanused naised oleks kehvad, aga selle õige, keda mina väärt ja vastupidi, on maru keerulinu leida. Mehed lähevad lihtsalt kergemat vastupanu teed ja valivad noorema. Nii on lihtsam.
 
7 maa ja mere tagant 21. august 2018, kl 21.55
selge, M50-l lahendus leitud, kriisi ei ole!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!