Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kas valida kaaslaseks endavanune vanaema või 15 aastat noorem naine
 
Naine nii naine 23. märts 2018, kl 13.39
Täna kl 19.
 
Naine nii naine 23. märts 2018, kl 14.27
Kas ma saan äratundmiseks mõne juhtnööri või üritan vestlust alustada kõigi 50+ meestega?
 
:-) 23. märts 2018, kl 14.37
Pikk blond mees, üks must king jalas :-)
 
Mees 50+ 23. märts 2018, kl 15.16
Vabandan, aga ma ei oska enda liba kirjeldada. Ehk on ta nii julge ja teeb seda ise, loomulikult juhul kui on üldse meesterahvas.
 
Üks küssa 23. märts 2018, kl 15.27
Kas naine naisega ei või deitida
 
Naine nii naine 23. märts 2018, kl 15.47
Soovitan 50+ ja 50+ omavahel suhelda ja kokku leppida :)
 
kordus 23. märts 2018, kl 15.53
vana mees, halli tuttmütsiga, hall habemetüügas, prillid, kühmus ja pikkust 162cm. Seljas vana boobrikmantel või nailonjope. jalas viltsaapad. Kokutab veidikene, käed värisevad, raha pole, et osta endale klaas teed. sellist tahadki kohata?
 
Naine nii naine 23. märts 2018, kl 16.07
Ka selline mees võib olla huvitav vestluskaaslane.
Kas igas uues tuttavas peaks nägema uut voodi- või elukaaslast?
Varsti hakkab lind laulma ja liblikas lendama, otsi endas mõni helgem nurgake üles ja tunne elust rõõmu.
 
Mees 50+ 23. märts 2018, kl 16.12
Minule kahjuks täna ja see nädalavahetus ei sobi.

kordus, kas kirjeldasid ennast? Mina ei ole vana mees, halli tutimütsi ei ole, vahest on tõesti paaripäevane habe ja vist isegi pisut halli sees, prille kasutan lugemiseks, pikkus 185, seljas erinevad riide ja ma ei tea milline see boobrikmantel on, jalas nahkkingad või nahksaapad, korduse kirjeldus pani tõesti kokutama, loodetavasti mitte jäädavalt, käed ei värise, on säästud kahe teeklaasi ja koogi jaoks.
 
elmisele 23. märts 2018, kl 16.28
Krt, koogi nätsutamise asemel tegelege heategevusega. Näiteks loomade varjupaigas
 
kas ... 23. märts 2018, kl 16.30
elmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Krt, koogi nätsutamise asemel tegelege heategevuse
> ga. Näiteks loomade varjupaigas

sina pritsid sappi loomade varjupaigas olles?
 
järgmisele 23. märts 2018, kl 17.13
Varjupaik on mega hea idee. Loomale ja pagulasele
 
linlane 23. märts 2018, kl 17.34
Kle, m50+ , võta naine ka ühes, näitame teile Tallinna linnas ilusaid kohti ja käime muuseumis. Pärast saadame teid bussijaama kah.
 
kuskil oli kirjas jah 23. märts 2018, kl 17.49
et 50+ mehel naine kodus, ei tea kas tulebki naisega, et nagu naine aitab ... kui mees hätta jääb ja vabalt võib jääda , kui tal säästud vaid kahe teeklaasi jaoks ja ehk pigistab teekoogi ka välja naise jaoks vüi sööb ise ära.
 
1+1=11 23. märts 2018, kl 17.57
siin on ikka tõeliselt skisofreeniline lollikari koos
 
seda minagi 23. märts 2018, kl 17.59
ammu panin tähele :D
 
Mana 23. märts 2018, kl 18.07
Mida teha? Meest tahaks saada ja naise kõrvalt kõrvalhüpet teha. Häda ajab härja kaevu, mehe keerutama ja naise lootma.
 
to Mana 23. märts 2018, kl 18.21
Kas sa arvad, et need skisofreenikud, kes siin oletavad ja kõike teavad, tahavad meest või naist saada? Teema autor lihtsalt provotseerib ja mõnitab neid kõiketeadjaid.
 
olen kindel 23. märts 2018, kl 18.24
et nendes foorumites pole ühtki normaalset meest.
 
kõik siinsed lõpetavad vanduses 23. märts 2018, kl 18.25
sest nad on veel elus, aga: Kui sa oled oma suhetes vabam ning rahulikum, siis aitad partneril selliste suhete väärtust hinnata.
Elutarkus suhetes – ühel on võimalus öelda «ma armastan sind» ja teisel võimalus seda uskuda.
Me loome ja kujundame oma suhteid elu igal päeval. Ei vasta tõele, et juba kord loodu ei vaja enam mingit tähelepanu. Teie tagasitõmbumine paneb elu seisma. Ärge tehke seda.
Kui teine pool esitab teie välimuse kohta pretensioone, siis tähendab see vaid üht – ta ise kardab vananemist ega ole oma välimuse muutumiseks valmis.
Tähtis on oskus luua iseenda ja aja vahel suhe – see määrab, kui suur eeskuju te olete iseendale ja teistele ajahetkel, milles parasjagu elate.
Teadlased on märganud, et oma vananemise suhtes tõrksate inimeste kõnnak on aeglasem. Vananemine võtab just siis tuurid üles, kui sellesse vastumeelselt või pessimistlikult suhtuda.
Oma vanusega kokkuleppele jõudmine on eeldus, et elus rahulikumalt edasi liikuda.
Vananemine ja piirangute ilmnemine tähendavad vaid seda, et tuleb aktiivsemalt leida teid ja viise, kuidas elu ümber korraldada. Me õpime päevast päeva kohanema sellega, mis minul ja minu kaaslasel parasjagu seljakotis on.
 
sama kindel 23. märts 2018, kl 18.30
olen kindel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et nendes foorumites pole ühtki normaalset meest.

on mõni mees naiste suhtes.
 
linlane 23. märts 2018, kl 18.58
Kui naisest juttu tehti siis kohe paneb diagnoose! Oioi, nii ei sobi ju.
 
küsin 23. märts 2018, kl 19.03
kas naisemees tahaks kohtuda linna kõige avalikumas kohas??
 
kõiketeadja 23. märts 2018, kl 19.20
linlane on vanatüdruk Narvast, 159 pikk ja kaalu 84 kg. vanust 68
 
linlane 23. märts 2018, kl 19.32
Kust sa tead?!
 
miks te kardate? 23. märts 2018, kl 19.50
Pole tähtis avalus kohas või vaiksel metsateel, inimestega vaja suhelda silmast silma.
 
Oskar Okas 23. märts 2018, kl 21.06
Lähen kohtama ja kohale ilmub Endel Kellapi ema sarnane proua.
 
ilmutus 23. märts 2018, kl 21.22
Mida kõige enam kardetakse, seda ka saadakse :)
 
to Oskar Okas 23. märts 2018, kl 21.24
Aga Sa ise? Ei ole Kellapi Endel?
 
Oskar Okas 23. märts 2018, kl 21.35
Mina olen nagu 007
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!