Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kas valida kaaslaseks endavanune vanaema või 15 aastat noorem naine
 
Mees 50+ 26. märts 2018, kl 11.11
Reedene 11.55 ja tänane 10.57 on teine töllerdaja ja ta lihtsalt tahab siin prouadele väheke segadust külvata.
Aga see teie poolt pakutav minu virtuaalnaine on väga kuri ja ei too mulle mingit sööki ega jooki vaid vastupidi, mina teenindan teda.
 
Ise küvad segadust 26. märts 2018, kl 11.21
On sul siis naine või ei ole? Oled kutsunud kedagi kohtama või ei? Mida sa üldse tahad?
 
Mees 50+ 26. märts 2018, kl 11.25
Naist ei ole, aga seda nagunii ei usuta.
Nädalavahetusel kohtamas ei käinud ja mõni ei usu ka seda.
Ei taha siit midagi ja see pelgalt meelelahutus, samas ei välista...
 
ei välista... 26. märts 2018, kl 11.40
et keegi tänaval vastu tulles silma teeb ja enda poole kutsub
 
Mees 50+ 26. märts 2018, kl 11.52
Eks see sõltub inimesest, kes kuidas välistamisest aru saab.
 
Sabaloom 26. märts 2018, kl 12.47
Arvatavasti ei ütle keegi heast koogist ära, isegi mitte kuri virtuaalnaine. Eks ta ole omamoodi õppetund, kuidas sellist olendit rahuldavalt teenindada, et ta tuld ei purskaks ja netiavarust küünejälgedega ei kataks. Raske õppustel, kerge reaalelus...
 
vastus sulle 26. märts 2018, kl 14.15
on nii, et sinu vanuses mees saab valida ainult seda kes on nõus sind valima. 15 aastat noorem naine vaevalt... hea on kui enda vanuse leiad.
 
eip 26. märts 2018, kl 17.54
15 aastat noorem naine saab valida vaid siis, kui 50+ mees tema vastu huvi ilmutab.
suhtluses on vaid need reeglid, milles suhtlejad on kokku leppinud.
 
Mida on mehel pakkuda? 26. märts 2018, kl 19.05
Naine võib ka huvi ilmutada, kui mees meeldib. Millega aga see mees huviorbiiti võiks jääda?
7 lehte ebakonkreetset juttu nii mehe enda kui ta teisikute poolt ning kõrvalt itsitajatelt.
 
Mees 50+ 26. märts 2018, kl 20.41
Kriitikutel on lugemisoskuse ja arusaamisega raskusi. Pole vaja 7-t lehte läbi lugeda, vaid piisab viimase lehe lugemisest ja muidugi loetu arusaamisest.
Kordan veelkord kriitikutele, et mul pole teile midagi pakkuda ja ei soovi ka midagi vastu saada.
 
linlane 26. märts 2018, kl 21.44
Vastutusvõimetu tegelase jutt, ta ei võta oma osalusega isegi vastutust kui ühe poolena kohtama läheks. Tekst: ei otsi siit kedagi- midagi aga ei välista. Tüüpiline mees, kes küll on lapsed sigitanud aga maksta ei taha, selleks peab laste ema ta kohtu teel lastele makma panema. Nii, et väheusutav, et sul kedagi ei ole selles eas ja kui tõesti pole, siis on kindlasti põhjused, mis ei lase endise kohviku Moskva eest kaugemale kõndida, ütleks nii viisakas vormis.
 
linlane 26. märts 2018, kl 21.47
Naine küsib , mees saab niimoodi aru aga naine mõtleb hoopis seda. Naine küsib: on sul midagi pakkuda, mis huvitaks? Mees mõtleb: jälle üks rahatahtja. Naine aga mõtleb: kas ta on võimalik hingesugulane ja täiesti vaba truuduse austaja.
 
Palju jääb välja ütlemata 26. märts 2018, kl 22.06
Mis tõi ühe 50-ndates mehe siia foorumisse tutvuma? Või tont teda teab mida ta otsib. Algne küsimus oli vit valikus: valida noor või vanaema? Kas olid vastavad kandidaaadid juba olemas või mitte, jälle tont seda teab. Ja mis eesmärgil või kuhu on naist vaja - korraks peole või reisile või igapäevaseks kaaslaseks?
 
emis 26. märts 2018, kl 22.57
kõik mehed on sead ja miks naad üldse siin naistekas töllerdavad, põrsastele elatusraha ei anna ja noori emiseid taga ajavad. sead on ikka sead ja AD-d on ka otsas:(
 
miks 26. märts 2018, kl 23.03
miks, miks, terve seltskond daame nii elevil, sellepärast n.ö. töllerdavadki
 
õs 26. märts 2018, kl 23.08
daamide mõiste on ikka väga lörtsitud. kamp skisofreenilisi vanatüdrukuid pole daamid
 
ei näe 26. märts 2018, kl 23.17
Kes see elevil siin on? Mehelt püütakse välja pinnida paar lauset, mida ta tahab, kui tuli siia, aga mees on "ni rõba , ni mjaso".
 
võib-olla 26. märts 2018, kl 23.19
on see hulkuv peni, siin oli teil nagu sihuke lõugu plõgistav, aga sellel küll lõualuud ei plõksi :)
 
kopeerin ja pasteerin 26. märts 2018, kl 23.50
"Ei taha siit midagi ja see pelgalt meelelahutus, samas ei välista..."

see on tema lause ja ikka ei jõua see kohale

lärmake ja oletage edasi
 
tuleb nii välja 26. märts 2018, kl 23.59
et ongi meelelahutus, lahutagem siis meelt, mis te ikka istute vagusi :)
 
ruik 27. märts 2018, kl 01.57
vaene vanamees, kiilus siia naistekasse kinni ja enam välja ei saa. mis sest, et ise ligi sada. ega abitus vanust küsi.
 
ruik 27. märts 2018, kl 02.00
ja see enda universumi direktoriks mõtlemine oli vist küll ennatlik.
 
linlane 27. märts 2018, kl 02.13
aga minule,ja ma olen kultuurne sätskübaraga broua, minule kohe meeldib selline väljapeetud mees,nagu see siin, nime ei mäleta täpselt, tal oli neid nii palju,.ühesõnaga see vanamees siin,kes pidevalt põldu künnab,vaatamata sellele, et kõiki jalgu lonkab ja pea ka igas suunas vifreerib.tal lihtsalt ei vea naistega.no haiseb natuke ja siis,nagu keegi teine keila rongis püksi ei pissiks.
 
Mees 50+ 27. märts 2018, kl 09.14
Loen ja imestan, kas eestlaste vaimne tase ongi nii madal.
Teemat tehes teadsin, et tuleb kapaga solki kraevahele, ega et nii vaimuvaesed ollakse, see tõesti üllatus.
 
to Mees50+ 27. märts 2018, kl 10.56
Millegipärast tõmbas sind just see portaal :)
Kuidas mujal läinud? Tutvumisportaale ju teisi ka.Oled mujal proovinud suhet leida? See siin nagu rohkem vanainimeste lobisemise koht.
 
Naine nii naine 27. märts 2018, kl 11.15
Kopeeritud Mudlumi postitusest:
Elas kord üks mees, kes tahtis üle kõige õnnelik olla. Ei olnud ta ainult välja mõelnud, millist õnne ta endale ootas. Ta ei teadnud, kas ta tahab ilusat naist, palju lapsi või hoopis kuulsaks saada, või ehk olla nähtamatu, kuid kõikvõimas, või siis lihtsalt endale uued kingad osta. Tegelikult oleks ehk rohkem uut panni vaja, vana võtab põhja külge kinni. Poodi minek oli talle aga ületamatu katsumus, või ka mitte just nii traagiliselt, lihtsalt ei viitsinud minna. Tüütu oli. Ka õnne juures on väga palju tüütavaid asjaolusid, lisaks sellele, et õnn on ise täitsa käsitamatu asi. Kõik teed temani on ütlemata vaevarikkad. Justkui oleks hea ja ilusa sisse punutud orasheina ja ohakanutte. Miks näiteks peab ühe tüdruku ärarääkimiseks nii koletu palju vaeva nägema? See pole õiglane maailm. Sest ka tüdrukud kurdavad nagu ühest suust, et poisid pole õiged poisid, neil kõigil on vähemalt üks viga küljes – poisiksolemise viga. Nad pole ju üldse mõistuspärased. Igal juhul on mõlemal poolel enne teineteiseni jõudmist vaja ületada takistusi, mis on oma olemuselt ebamäärased ja arusaamatud. Ei või iial teada, kus needsinased ennast peidavad, kas kuskil madalal, rohukõrte vahel, või hoopis vöökõrgusel, või siis püüavad nende silmad teha korraga kahte võimatut asja – vaadata teineteisesse ja mitte vaadata. Iga algus oleks nagu alati kõige algus, see esimene kord, nagu poleks kunagi, üleüldse ega eales varem teist inimest kohatud. Või siis paistab sootuks sedamoodi, nagu sa ei kohtakski inimest, teist omasugust, vaid metsikut tundmatut looma, kelle kommetest ja harjumustest ei saa lugeda ainsastki entsüklopeediast.
Iga kord oli esimene kord. Ka sellesama naisega. Rääkimata veel uutest. Meest haaras korraga nii ärevus, otsusekindlus kui ka lootusetu luhtumise tunne. Ta raputas pead, et loksutada ebakindlus allapoole ja tirida tarmukus otse näonahale nähtavale, silmadesse kindlus, lahkus, kätesse tugevus, jalgadesse jõud. Aga ei, ikka läksid peopesad higiseks, nina lõi läikima ja silmad vilasid kahtlevalt ringi. Inimene on haaramatu. Kuidagi ei anna teda suruda mõttelisse löögirusikasse, vaid justkui kalmaari kombitsad hõljuvad teadvuse erinevad lipendised tumedate varjudena tema selja taga. Ta ei teadnud, et teine tundis ennast just täpipealt samamoodi, see tüdruk või naine, kes istus bussis, närviliselt oma käekotisangu mudides, mõtles ju ka – ei ole võimalik, et mina sõidan praegu kohtama kellegagi, kes tahab minuga kokku saada. Miks ta tahab? Mida ta tahab? Ja mida tahan mina? Pea oli ristipõigiti täis ärevaid mõtteid teel tundmatusse, teel teise poole. Just nagu ei oleks midagi muutunud sellest ajast saadik, kui mõrsja pulmaööl esimest korda oma kaasat tundma sai. Sest ei ole olemas sellist asja nagu tagajärgedeta kohtumine – tagajärg on alati. Teil oli koos tore – väga hea. Saame teine kordki kokku. Teil ei olnud eriti tore, selge, rohkem ei pruugi saada. Ometi hakkab just sellest kohtumisest hargnema uus elustsenaarium, tee jookseb igal juhul teisiti kui ilma selleta. Oma otsuse langetate te teile enestele mitte teada olevate kriteeriumite järgi ja neil ei ole midagi tegemist teie tahte, mõistuse või isegi tunnetega. Need jõud on teie meelte ulatusest väljas.
 
Mees 50+ 27. märts 2018, kl 12.50
Ma siis uuesti kordan, et MA EI OLE SIIN TUTVUMAS ja kusagil muja netis ei suhtle
 
Naine nii naine 27. märts 2018, kl 14.20
Lp Mees 50+, see teema siin ei olnud Teie monoloog.
Tekkis arutelu, inimesed avaldasid arvamust. Mõned õelalt, mõned labaselt. Igaüks on oma ajalooga, ilmselt on elu mõndagi samadel teemadel puudutanud. Isegi, kui mõni Teid virtuaalselt isiklikult ründas, ei ole mõtet südamesse võtta ja hullult protesteerida. Teile jääb Teie elu (sellisena nagu ta on) alles. Te ise olete ikka selline nagu olete.
Väljas on kevad, laske sinise taeva helgust ka oma hinge.
 
Dolores 27. märts 2018, kl 16.47
Nn. teise ringi mehed ei arvesta ühe asjaoluga kohe üldse mitte: nimelt naised ei taha neid samu asju mis nemad. Ja jutt ei ole muidugi materiaalsetest asjadest - need sobivad meile küll P))
Keda huvitab, siis sarjast Marss ja Veenus "Uus algus".
Aga "meie mees siin" tuli siiski õnne otsima, miska ta midagi kedagi ka ei välista. Ja miks ka mitte, mu noor sõber, nagu filmis mehed ei nuta,,,kui raskeks läheb, siis toetame...
 
nooh 27. märts 2018, kl 17.07
arutelu siin nüüd küll ei olnud (mõni üksik kommentaar oli asjalik), ülejäänu oli lahmimine. siin foorumis on tava - kui mõni mees välja ilmub, hakkab üks kanakarja kaagutamine pihta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!