Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tahaks armastada ja olla armastatud
 
to Üks mees 15. märts 2019, kl 10.02
See on tore uudis:) Ehk avaldad, kust kandist õnne leidsid, netist või reaalsest elust?
 
Üks mees 15. märts 2019, kl 10.06
Ühes Tallinna kohvikus turvusime.
 
to Üks mees 15. märts 2019, kl 10.42
Ma pean siis loobuma sõbrannadega kohvikus käimisest, ehk märkab mõni kena mees mindki:) Tegelikult märgatakse, aga ligi ei julge ükski eesti mees astuda.
 
Mimm 15. märts 2019, kl 12.02
Üks mees võiks sellest pikemalt siin pajatada, kuidas ja kellega ta tundelise elamuse leidis. Siis saab kohalik kroonik paar aastat sellest siin kokkuvõtte teha...
Tore kuulda, kui vanemad mehed ka oma õnne leiavad. See nii haruldane tänapäeval. Kipuvad ju nad noorte naistega oma õnne proovima ja siis kukuvad kolinal ämbrisse.
 
Üks mees 15. märts 2019, kl 12.10
Ta oligi sõbrannaga koos:)
 
to Üks mees 15. märts 2019, kl 12.34
Ei usu, et sina nii julge olid , ju naised kambakesi sind võrku püüdsid.
 
Üks mees 15. märts 2019, kl 13.02
Aga on see oluline kes keda. Tähtis on lõpptulemus
 
to Üks mees 15. märts 2019, kl 13.12
Õigus, aga ma analüüsin olukorda enda vaatevinklist. Oma tagasihoidlikkuse juures mina ei alusta, vaid ootan mehe poolset sammu. Tundub, et mu olukord on lootusetu.
 
Üks mees 15. märts 2019, kl 14.16
Tead, on lihtsalt naljakaid juhuseid ja sellest areneb edadi tutvus...
Me kumbki otseselt ei alustanud.
 
ei istuks siin 15. märts 2019, kl 20.01
Üks mees kirjutas: Minul läheb kõik hästi ja aina paremaks läheb."
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aga millegipärast istub ikka muttide foorumis :D
 
.... 15. märts 2019, kl 22.14
Millises kohvikus vallalised mehed kohvitavad? Viskaks võrgud välja. Milline oleks parim strateegia vallalise mehe ära võlumiseks? Silmside otsimine, silmatorkav välimus, otsene rünnak?
 
Kaasteeline 17. märts 2019, kl 09.35
Nii hea on lugeda, kui kirjutavad õnnelikud inimesed. Siis lihtsalt on tigedus tekstist kaduma läinud. Vahva! Ja palju õnne, sest liiga palju ei ole seda kunagi :).
 
Siil 17. märts 2019, kl 21.13
...kuhu Te selle teemaga jõuda kavatsete?D!

Mõistus ajab ikka midagi taga,tunnetel on rohkem kombeks eest ära joosta.
 
P.P 17. märts 2019, kl 21.27
Ei mõista ka teema edasist kulgu. Kui jõudis punktist punktini oma teemaga, tulekski panna punkt.
 
Aga 17. märts 2019, kl 22.19
oli ju kaunis lõpp? :)
Punktikese soov, armastada ja olla armastatud, täitus.
 
nojaa 18. märts 2019, kl 09.16
Kus need reeglid on kes, mida, kui kaua ja millisest vaatevinklist võib kirjutada ja kellega neis reeglites kokku on lepitud?

Minu arvates päris tore, kui jutt kulgeb omasoodu, reegliteta.

Mõistus ja tunded peavad tegema koostööd, kui tahetakse kuhugi jõuda. Eriti oma isiklikku Egot silmas pidades.

Kui olukord ei meeldi, tuleb seda muuta. Vahel ka iseennast ületades. Soovides võõraga tutvuda, tulebki ligi astuda ja rääkima hakata. Algatuseks näiteks tere öelda. Mis on kõige hullem, mis juhtuda saab? Võõras vastab, et ta pole huvitatud vestlusest...nojaa siis? Lähed päevaga edasi, ei miskit fataalset ju.
 
Üks mees 18. märts 2019, kl 10.19
Ma ei teadnudki, et suhtes inimesed ei tohi 50+ rubriigis suhelda.
Kordan veelkord, et ma ei teinud tutvumisteemat, aga loomulikult ei saa välistada, et siin keegi võiks tutvuda.
Kena töönädalat
 
linlane 18. märts 2019, kl 12.50
Ootaks arenguid, mis sest kohvikututvusest sai ja kuidas edasi. Mida arvab tema sõbranna, see oleks ka huvitav teada.
 
Üks mees 18. märts 2019, kl 13.06
Ei tule siia mingit täpsemat ülevaadet meie suhtluse arengust, aga võin kinnitada, et kõik on suurepärane ja aina paremaks läheb.
 
viimasele 18. märts 2019, kl 13.15
tikku tahaks ja teeks pauku
 
Dolores 18. märts 2019, kl 14.29
Ei usu mina seda üksmehe tutvumislugu. Sellisel viisil tutvujad on hoopis teisest puust mehed kui meie vingur. Tahaks ja tahaks. No ei usu. Pealegi oleks elementaarne, et kui "aina paremaks läheb", siis siia küll enam asja ei oleks. Siin kiitlemine aga näitab, et elatakse unistustes. See, aga muidugi pole keelatud.
 
nagu siin kombeks 18. märts 2019, kl 14.40
tuleb kuri inimene ja pillab tõrvatilga meepotti
 
Seekord on D. õigus 18. märts 2019, kl 15.08
Kus te seda meepotti näete, naiivikud? :D
 
Üks mees 18. märts 2019, kl 15.14
Dolores, ma tänan sind heade sõnade eest.
 
linlane 19. märts 2019, kl 11.01
Ei, miks? Nõuame ikka jätkuvat ülevaadet tutvumise edasisest käekäigust, tuletame seda fakti taas ja taas meelde.
 
Üks mees 19. märts 2019, kl 11.54
Linlane, miks sina minu unistustest tahad osa saada?
Tegelikult miks ma oma tutvumisest rääkisin on see, et julgustada üksikuid. Olge positiivsed ja pisut ka julgust, ning teiega võib juhtuda ime.
 
naera herneks 19. märts 2019, kl 15.13
Endal polnud julgust midag öelda peale mõne lause ja punkti. Ja see mees julgustab teisi :D
 
linlane 19. märts 2019, kl 20.31
Räägi välja, et kuidas nüüd kulgeb. Mis unistus see enam, teada on et naine oli oma sõbrannaga kohvikus, kus Üks mees nendega tutvus.
 
linlasele 19. märts 2019, kl 21.30
Mida sa pinnid vaest meest, kes ei saa sõnagi suust. Räägi ise mõni oma tutvumislugu.
 
küsin 19. märts 2019, kl 22.39
kas julge mees on see kes räägib siin detailselt oma tutvumistest ja naistest?
doloresd ja herneterad on sappi täis rumalad inimesed
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!