Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tahaks armastada ja olla armastatud
 
Üks mees 18. veebruar 2019, kl 20.29
Armastuse spetsialiste paistab siin palju olevat.
 
Ole kena 18. veebruar 2019, kl 20.36
ja ütle ise kui mees ka midagi.
 
Üls mees 18. veebruar 2019, kl 20.55
Ma pole ju enam 42 ja mis ma ikka armastusest tean.
 
:) 18. veebruar 2019, kl 21.03
Kes tegi teema?
 
Üks mees 18. veebruar 2019, kl 21.07
Mina tegin, aga prouad kutsusid korrale, et mis ma vana mees ikka unistan, rong on ammu läinud ja vedurivilet pole ka enam kuulda.
 
:) 18. veebruar 2019, kl 21.17
Siin just käidi välja, et igas eas on oma armurõõmud. 50+ - "See on leebe nagu õhtune päikesevalgus suvises aias."
Kui kõike lugeda, siis on rohkem siiski plussis. Ju oled laisk, et ei viitsi ei lugeda, ega sõna võtta.
 
... 18. veebruar 2019, kl 21.22
Kokkuvõttes on armastus sinu enda kahe kõrva vahel ja kollase kuu mõtleme mehele ise selga, mille ta meile taevast alla toob. Ja kui armastus kaob, siis pesid kõrvu liialt tugevasti...
 
Üks mees 18. veebruar 2019, kl 21.54
Prouad, kas visiitsuhe ja armastus sobivad kokku?
 
... 18. veebruar 2019, kl 22.33
Visiitsuhe kõlab nagu dieet.... et söönuks saada peab mitut korraga pidama...
 
sapiens 18. veebruar 2019, kl 22.54
... . Hakka veganiks.
 
sõna sekka 18. veebruar 2019, kl 23.35
Üks mees, miks sa tõstad esile vaid mõnda negatiivset hinnangut ja ei märka mitte ühtegi positiivset? Selles su probleem seisnebki! Visiitsuhe ja armastus sobivad ideaalselt kokku, samuti nagu ka kõik muud suhtevormid, mis sobivad armastajatele endile, mitte mingitelele delfimuttidele.
 
Mimm 19. veebruar 2019, kl 11.34
Ei tasu nüüd ühe mimmi pärast solvuda ja püssi põõsasse visata. Olgugi et 42 on viimane taks, siis alati leidub erandeid, mis reeglit kinnitab. Kindlasti leidub kusagil keegi ka sinu jaoks, keda armastada ja kes sind vastu armastab. Unistada ei keela keegi.
Visiitsuhe ja armastus sobivad kokku juhul, kui mees on võõrustaja. Vastasel korral võib mehel varjatult kuskil kari lapsi ja tainarulliga kitlis kuri naine kodus olla, kes võõraid naisi sisse ei taha millegipärast lasta.
 
Dolores 19. veebruar 2019, kl 20.58
Müüdimurdjale lisaks: karuteene teevad paljudele keskeas naistele need nn. Rosamunde Pilheri ja ms. filmid, kus vanemas eas inimesed "juhuslikult uue õnne leiavad". Päriselus seda tihti ei juhtu.

See iga polegi selleks mõeldud. Pigem võiks enese täiustamisele aega pühendada. ennast seeläbi huvitavamaks muuta ja nii on ka enda seltsis väga lahe olla. Ja nii, kui tegeleda millegi huvitavaga, on lausa valida neid, kes otsivad armastust.
 
Mumm 19. veebruar 2019, kl 21.24
Dolores, kas sinu vaimu enesetäiendamine seisneb selles, et käid siin kõiki ja kõike kritiseerimas ja teatamas kuidas on õige?
 
nojaa 20. veebruar 2019, kl 09.40
Emaks saamine on seotud ealise mõistlikkusega. Muud tegevused ja eriti emotsioonid on minu meelest sobilikud igas vanuses.
 
Mimm 20. veebruar 2019, kl 10.31
Näe Mumm ehk sitasitikas ka platsis.

nojaa, ealine mõistlikus on ka see kui armastust agsalt otsitakse. 50+ armastust otsiv mees on sama kui 50+ naine tahaks veel emaks saada. Muidugi on erandeid ja mõni saabki ses vanuses emaks, aga kas see nüüd mõistlik on ealises mõttes?
Mis on hea enamus 50+ naistel see kui oht rasestuda on nulllähedane. Armasta palju tahad, armatse kuis jaksad, aga rasedaks ei jää. Mehel aga pinguta palju tahad, armastus 50+ ei taha ega taha tulla. Kahju sellistest meestest...
 
Hmm 20. veebruar 2019, kl 15.05
50+ mees suudab peaaegu 100% lapsi veel saada vastupidiselt 50+ naisele. Kumb on elujõulisem?

Siin ka mõtteainet teemal, miks 50+ mehed nooremaid (enda sarnaseid ehk elujõulisi) naisi vaatavad.
 
Elagem enda jaoks 20. veebruar 2019, kl 16.04
Ma ei ole selle vastu, et mehed nooremaid vaatavad või ka naised nooremaid mehi. Nii kuidas kellele sobib, aga vot lapsi saada 50+ vanuses - EI . Mõelge sellele, kuidas lapsed end tunnevad kasvades, kui lasteaeda või kooli tuleb vanaisa välimusega papa.Ja nii edasi ka elus see loob mitmeid ebameeldivaid olukordi. Ütleme tütar on meheleminekueas (20-30) - papa 70-80, kui üldse veel elab.
 
... 20. veebruar 2019, kl 19.08
Elagem enda jaoks, Sa kirjeldad ju tänapäeva reaalset olukorda. Enamus tänapäeva lapsevanemaid ongi juba tiba vanemad. Minu lapse klassis (teine klass) on ühel lapsel isa 67 ja teisel 57. Keegi ei vaata viltu ja lapsed ei tunne ennast kehvasti. Ka kaaskondsete suhtumine on õnneks muutunud.
 
Üks mees 20. veebruar 2019, kl 20.49
Ma ise vist sellist armastus ei otsi, et jõuda 60-selt teise klassi lastevanemate koosolekule, kui just armastatul juba pole selline kaasavara. Samas ma ei mõista neid mehi hukka, kes täie teadlikusega on valinud sellise tee.
Paistab, et teema puudutab paljusid ja ollakse valmimas armuma, aga mida vanemaks saad, seda keerulisem see õige hingesugulane leida.
 
naine 20. veebruar 2019, kl 20.59
Hingesugulase võib veel leida, aga palju raskem on meie eas harjuda ja leppida tema maiste harjumust, füüsilise keha jms-ga.
 
Helve 20. veebruar 2019, kl 21.51
Siin kirjutamisest on vähe kasu. Saage kokku ja suhelge. Ega keegi kelleltki tükki küljest ei võta :)
 
Elujõust 21. veebruar 2019, kl 16.53
"50+ mees suudab peaaegu 100% lapsi veel saada vastupidiselt 50+ naisele. Kumb on elujõulisem?"

Sõltub.
Kui mees on noore mehena saanud 2-3 lapse isaks ja koos naisega nad suureks kasvatanud, on mees tubli ja elujõuline.
Kui mees on saanud küll lapsi, aga jätnud nad naise (naiste) kasvatada, siis on elujõuline hoopis naine.

Tänapäeval on tõesti trend mitmenda ringi meestel saada isaks veel hilistes viie- või kuuekümnendates. On see omamoodi "noorusvigade parandus", vastutulek noorele naisele, kes last soovib või oma ego upitamine (näete, kui kõva mees ma veel olen!)?
 
Aga 21. veebruar 2019, kl 17.09
Üks mees, tavaliselt ei ole vastused mustad-valged.
Oletame, et kohtad naist (49 aastast), kellega tunned hingesugulust, kes meeldib välimuselt, kellega on ühised mõtted ja arusaamade, kellega sobivad vastastiku ka väljakujunenud harjumused. Elate õnnelikult aasta koos ja naine teatab ühel õhtul, et ootab last. Hõikad üle õla, et mine tee aborti?
 
16:53le 21. veebruar 2019, kl 17.13
Elujõud ja elamisoskus on kaks erinevat asja.
 
Elujõust 21. veebruar 2019, kl 18.16
Laste üleskasvatamine nõuab suuremat elujõudu, kui nende eostamine.
Aga sina räägid vist sigimisvõimest?
 
16:53le 21. veebruar 2019, kl 18.25
Mina ei räägi ei laste kasvatamisest ega sigitamisest. Ei räägi ka läbitud teekonnast, mille tulemusel on jõutud saada 50 aastaseks.
Räägin umbes 50 aastase inimese vitaalsusest. Täna ja praegu.
 
Elujõust 21. veebruar 2019, kl 18.33
Räägi, millised on 50- aastase vitaalse inimese võimalused olelusvõitluses noorematega peale jääda.
 
dementsele vanurile 21. veebruar 2019, kl 19.20
Elujõust Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "50+ mees suudab peaaegu 100% lapsi veel saada vas
> tupidiselt 50+ naisele. Kumb on elujõulisem?"
>
>
> Sõltub.
> Kui mees on noore mehena saanud 2-3
> lapse isaks ja koos naisega nad suureks kasvatanud
> , on mees tubli ja elujõuline.
> Kui mees on saa
> nud küll lapsi, aga jätnud nad naise (naiste) kasv
> atada, siis on elujõuline hoopis naine.
>
> Tän
> apäeval on tõesti trend mitmenda ringi meestel saa
> da isaks veel hilistes viie- või kuuekümnendates.
> On see omamoodi "noorusvigade parandus", vastutule
> k noorele naisele, kes last soovib või oma ego upi
> tamine (näete, kui kõva mees ma veel olen!)?

kas tõesti koolis õpitust pole midagi külge jäänud ja ei tunne lähiajalugu, rääkimata kaugemast...
 
Preili 21. veebruar 2019, kl 19.49
On siin alles diskussioon lahti läinud.:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!