Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tahaks armastada ja olla armastatud
 
sapiens 21. veebruar 2019, kl 20.20
Mõnele ema, teisele tütar. Sama kehtib ka naiste kohta - kellele isa, kellele poeg. Puhtalt maitse asi, mitte probleem.
 
pigem 21. veebruar 2019, kl 20.23
dialoog kahe irwi vahel.
 
sapiens 21. veebruar 2019, kl 20.56
Mul oli kunagi üks tuttav, kes jõudis enne mitu armsamat maha matta ja rikkaks saada, kui lõpuks selle õige ja noore armastuse leidis.
 
Natuke naljakas 21. veebruar 2019, kl 21.07
kui 50+ foorumis arutletakse lastesaamise ja õige noore kaaslase leidmise üle.
 
Mimm 21. veebruar 2019, kl 21.23
Üks mees otsib armastust ja vaevalt ta lapsi tahab, kui ta teema 50+ nurgakesse tegi. Mõni teine mees jällegi tahab neid, aga tuleb teise mehe teemasse neid tahtma ja oma elujõulisust tõestama. Naljakas tõesti.
 
sapiens 21. veebruar 2019, kl 21.55
Ma konstanteerisin fakti. Nood naised olid ka 50+, aga ikka piilusid noorema järele. Ega nad sunniviisiliselt ju abiellunud. Ikka puhas armastus. Enamasti kahtlevad naised mehe võimekuses ja nii peavad mehed ennast kaitsma.
See laste tegemine ja kasvatamine on küll teises rubriigis, aga see on nagu nooremate osa, kuid meenutamine on tore.
 
ajaviiteks 21. veebruar 2019, kl 22.42
võib vanainimeste nalju lugeda, aga tihti viskab üle. Oleks rohkem rahvast, oleks huvitav isegi.
 
ajaviiteks 21. veebruar 2019, kl 23.00
on lood sedasi, et kui tihti viskab üle, siis ei ole mitte oleks, vaid tuleks pöörduda abi saamiseks meedikute poole.
 
sapiens 22. veebruar 2019, kl 10.17
See meedikute poole pöördumine ja apteegi trepi kulutamine on viimane abinõu. Parem oleks mingi loodusravi ja mediteerimine. Ma tean Kadriorus ühte õõnsat puud, kus paljud on ühe loodusmeediku juhatusel oma muredest jagu saanud.
 
Mimm 22. veebruar 2019, kl 11.40
sapiens Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma konstanteerisin fakti. Nood naised olid ka 50+,
> aga ikka piilusid noorema järele. Ega nad sunnivi
> isiliselt ju abiellunud. Ikka puhas armastus. Enam
> asti kahtlevad naised mehe võimekuses ja nii peava
> d mehed ennast kaitsma.
> See laste tegemine ja k
> asvatamine on küll teises rubriigis, aga see on na
> gu nooremate osa, kuid meenutamine on tore.
------------------------------------------

Otseseslt ei peetud silmas sinu fakti konstanteerimist. Vihje oli sellele, et keegi Alu ja teda taga ajav vana prostituut irw! käivad igal pool oma sülge ja sappi loopimas. Tõestamaks, kumb on pandavam ja sigimisvõimelisem.
Kindlasti on nad ka siia teemasse jõudnud. Varjatult muidugi.
Nooremad ei tutvugi sellises kohas ammu enam, sest vana prostituut on kõik kvaliteetnaised ja nooremad eemale peletanud.
Neist keegi ei soovi samas keskkonnas viibida, kus psüühiliselt haige prostituudist vanur märatseb. Kuigi mõned ta üle naeratavad ja püüavad selgitada, et ta on igas mõttes jube, siis ega see ei aita. Sitale ei mõju see, kui talle öeldakse et ta on sitt. Ta teab seda ja haiseb edasi.

Teema autorile edu sellises keskkonnas armastuse leidmiseks...
 
Ära üle mõtle, Mimm! 22. veebruar 2019, kl 12.12
Need kaks "noort inimest" ei saa kunagi viiekümneseks, nad on igavesti kaunid ja nooruslikud ning hoiavad vabatahtlikult ennast sellest nurgakesest ohutusse kaugusesse.
 
Mimm 22. veebruar 2019, kl 12.18
Loodame, aga lootus on lollide lohutus, nagu targemad armastavad öelda.
 
sapiens 22. veebruar 2019, kl 13.27
Lootus sureb viimasena.
Pealegi, kui üks paarist sobib 50+ suurepäraselt ja teine veel ei küündi sinna, et mis siis saab? Kas muljetada tohib?
 
Tohib-tohib 22. veebruar 2019, kl 14.18
Aga keda sa paari all silmas pead? Või oled ise kahestunud…? :))
 
Preili 22. veebruar 2019, kl 17.02
No päris huvitavaks läheb siin juba. Kahestunud isiksused lippavad ringi ja kirjavad nii, mis kole
 
16.53le 22. veebruar 2019, kl 18.19
Elujõust Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Räägi, millised on 50- aastase vitaalse inimese v
> õimalused olelusvõitluses noorematega peale jääda.


50-aastaselt arvad, et elu on olelusvõitlus ja pead end kellelegi tõestama? Millal päris elu kavatsed elada?

Kui vastasugupool ihaldab kakskümmend aastat nooremat, siis nii ongi. Seda muuta ei saa. Peab ikka kummaline arusaam maailma asjadest olema, et ülepea konkureerima hakata.

Kas poleks loogilisem luua suhet inimesega, kes ihaldab seda vanuseklassi, kus parasjagu asud?
 
Huvitav see küll pole 22. veebruar 2019, kl 18.52
Preili kirjutas:No päris huvitavaks läheb siin juba. Kahestunud isiksused lippavad ringi ja kirjavad nii, mis kole.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Kole on jah, et foorumis hullud kiratsevad.
 
ja-jah 22. veebruar 2019, kl 19.30
Kui 50+ foorumisse Preilid ilmuvad, siis on sama mis hullumajas :)
 
Preili 22. veebruar 2019, kl 20.35
Ma kohe armastan teid selliste väljaütlemiste pärast. Kõik inimesed on nii toredad ja head, aina rõõmusta te pärast.:)

Kui kellelgi tekivad preili nimega assotsiatsioonid hullumajaga, võin vabalt ennast krokuks või krokodilliks nimetada. Siis kõik kõige paremas korras:)
 
Torumees 22. veebruar 2019, kl 21.34
Jätame sel nädalavahetusel need preilid ja muud kõrvale ja armastame õige kodumaad. Ja ootame kodumaalt ka vastuarmastust...
 
Pilk minevikku 22. veebruar 2019, kl 23.21
Eestlane armastab süüa teist eestlast - nii oli ja on.
 
sapiens 22. veebruar 2019, kl 23.55
Mida ma ikka kahestun või pooldun - ma ei tea kuidas popim on öelda. Ma mõtlen, et kui mõni selline õnnelik paar satub koos siin klahve lööma, et ega nad üldise põlguse alla satu.
Kriitik ei maga.
 
Elujõust 23. veebruar 2019, kl 00.08
18.19-le

"50-aastaselt arvad, et elu on olelusvõitlus ja pead end kellelegi tõestama? Millal päris elu kavatsed elada?"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ei arva. Vastupidi, mul pole vaja enam kellelegi ennast tõestada, kõik on tõestatud.
Su problem on selles, et sa ei süvenenud konteksti ja kommentaaride loogilisse järgnevusse, nägid sõna "olelusvõitlus", mis sind käivitas ja produtseeris suht ebaadekvaatse vastuse mulle.

Tegelikult oli mu komm mõeldud härrale või prouale, kes väitis, et 50+ mehed on elujõulisemad e vitaalsemad kui samavanad naised, sest nemad võivad veel 100% lapsi saada.
Teiste sõnadega, ta samastas elujõu lastesigitamisvõimega.
Ok, siiani ehk arusaadav?

Elujõud ehk vitaalsus (võõrsõnana) on kimp omadusi, mis isendil aitab olelusvõitluses ellu jääda. Siit siis see sõna "olelusvõitlus".

Minu küsimus härrale või prouale oli, et millised on 50+ eelised selles olelusvõitluses noortega, kui väidetakse end ka 50+ vanuses nii elujõulised olevat.

Vastust ma ei saanud.
 
ei 23. veebruar 2019, kl 02.08
ole mingit eelist. ainult erinevad abivahendid. noorematel kanepipläru ja 50plussil prostamol uno.
 
Kaasteeline 23. veebruar 2019, kl 08.42
Üks mees, Sinu nappides ridades on enam, kui mõne triloogia kaante vahel. Suhtleksin Sinuga meeleldi. Ei ole meeleheitel, ei ole koduperenaine.
 
väga tore 23. veebruar 2019, kl 11.05
Võta ära jah siit see Üks mees . Ta üritab ja üritab , aga... nojah, on nagu on
Tore, kui te sobiksite :)
 
linlane 23. veebruar 2019, kl 12.03
MIks peab mingit võilust kogu aeg kellegagi pidama?! Ses vanuses peaks juba endale selge olema, miks ja milleks ja kuhu veel pürgida. Inimesed on ju erinevad ja igal ühel on oma elu.
 
Uskudes õnnelikku lõppu 24. veebruar 2019, kl 00.37
See on üks väheseid teemasid, millel võib olla olla õnnelik lõpp.
Ei teagi, kuidas sel lasti juhtuda, aga tunne on hea :)
 
kas tõesti 24. veebruar 2019, kl 01.30
mõni preili või proua käis kohtingul ära? :D
 
24. veebruar 2019, kl 01.53
Loodame siiski, et lool on õnnelik algus. Kellegi jaoks.
Mida rohkem ma sõnale armastus mõtlen, seda keerulisem see tundub. Wikisse toksimine külvas segadust juurdegi.
Mis on armastus? Ja kuidas õige armastuse ära tunned?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!