Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tahaks armastada ja olla armastatud
 
Siil 19. märts 2019, kl 23.05
Armastus ei saa iialgi olla õnnetu,.Õnnetuks võib teha seda enese pretensioonid,kui neid on liiga palju- küsin.....kas siis üldse jääb ruumi armastusele!!!?
 
Mimm 20. märts 2019, kl 09.20
Õnnetu saab olla küll, kuid see on pettekujutelm armastusest, mis pretensioone tekitab.

Armastuses oled sa imeliselt õnnelik ja vaba. Seda pole eales võimalik sõnades kirjeldada.
 
Üks mees 20. märts 2019, kl 10.15
Ega see armastus 50+ vanuses nii lihtsalt tule, aga kui kaaslased naudivad teineteise seltsi on algatuseks väga tore.
 
kaasaelaja 20. märts 2019, kl 11.05
Kas Üks mees sai siis 15 a noorema või endaealise silmarõõmu?
 
Üks mees 20. märts 2019, kl 12.07
Ma ei vali naisi numbrite järgi.
 
linlane 20. märts 2019, kl 12.26
Valitud naine kohvikust koos sõbrannaga ei allunudki numbritele. Seda infi on vähe külarahvale ja linnarahvale.
 
Marike 20. märts 2019, kl 12.28
Nautida võib teineteise seltsi, kui partner on meeldiv. Seksimiseks on siiski vaja tundeid, muidu on väga pläss see värk.
 
Üks mees 20. märts 2019, kl 13.44
Ma usun, et kõik naised ei mõtle nii nagu Marike. Vähemasti minu elukogemused ütlevad seda.
 
Dolores 21. märts 2019, kl 07.14
Sellepärast üksmees üksi ongi, et kogemused valede naistega.
 
Kaasteeline 21. märts 2019, kl 08.51
Ilusat kevadet kõigile!
 
Üks mees 21. märts 2019, kl 09.06
Kevadtervitus siinsetele daamidele
 
Üks mees 21. märts 2019, kl 09.10
Dolores, mis sind vaevab, et sa nii negatiivne oled?
 
nojaa 21. märts 2019, kl 12.11
Marike, näljane mõtleb leivast ja näljane räägib leivast :) Seks on elu loomulik osa nagu hammaste pesemine, aga sellest Sa ju ei kirjuta? Minu teades on seksimiseks vaja partnerit, tunded on puhtal kuju oma aju väljamõeldis ja jäävad ka seksist mõeldes tunneteks.

Tutvumislugusid on väga palju. Need kõik on erinevad. Erinevad kohad, erinevad juhused, erinevad vanused jne. Aga just nimelt, need kohtumised/tutvumised saavad teoks ja ehk on kellegile toeks.

See on suur samm edasi, kui kaaslased teineteise seltsi naudivad. 50+ vanuses on kõigil seljataga mingi hulk kogemusi ja enam pole kuhugi kiiret. Tasa ja targu, nagu vanarahvas soovitas :)

Ilusat kevadet!
 
oioioi 21. märts 2019, kl 16.54
vanamutid on kadedusest sinised et yksmees leidis endale silmarõõmu:DDD
 
Siil 21. märts 2019, kl 20.20
Üra ole kade mesilasele,kes on purjus õite magusast lõhnast.Leia üles omaenese rõõm.Ära ole tige pantrile,kes viimseni pingutades jälitab põgenevat saaki.Leia üles omaenese tuhin.Ära ole kade kevadele-leia üles ARMASTUS-mis vastab su eale!!!
 
Kus küll mehe rõõmuke? 21. märts 2019, kl 20.31
Kes aias, kes aias?
Üks mees käib naisteaias.
Mis nimi, mis nimi?
Arva ise mis ta nimi :)
 
Siil 21. märts 2019, kl 20.33
oioioi.....need read Teile.

Jõesäng võib olla vana,kuid jõgi ise on alati noor.

Ilusat Kevadet!!! Sookured juba hõiskavad,linnuparved tervitavad ,metsa

tuuled näitavad võimu ja vaimu....ja kasemahl pa,kub kustutad janu!
 
to Ulvi700 21. märts 2019, kl 21.30
Kas seksimiseks on vaja tundeid või piisab vähemast?
 
Vastuseks 21. märts 2019, kl 22.29
Üks mees on elukogenud sel alal :)
 
Üks mees 22. märts 2019, kl 10.34
Minul pole mingeid kogemusi, mina ainult unistan.
Pole mul mõtet midagi valetada, sest selgeltnägijad paljastavad kõik.
 
vot nii 22. märts 2019, kl 12.39
Nonii, ülevaade tänasest kohtumisest: meesterahvas ostis kilekotti pudeli shampust(seda ta ütleski kohtudes, et hüppab korraks poodi) ja ühe karbi salatit(lootis vist, et ma tema koju kutsun, kilekotis oli veel kaks pudelit õlut, (ma ei joo õlut). Mina aga soovisin jalutada, vedasin seda suitsu ihkavat ja õllet ihkavat meesterahvast mööda parki ja metsaalust jalutuskohta suuresti ringi, ei lasknud tal kivi pealgi istuda, et ta saaks oma õllekest rüübata. Ikka jalutasin ja tema ähkis ja puhkis ,kuid jalutas kaasa ja kurtis, et kiilaspea kõrbeb aga ma tahtsin aktiivselt jalutada. Et ta kaineneks.Lõpuks meesterahvas kurtis, et kas me ei jooks võpsikus pudeli shampat!!! kuna tema lootis et saab seda minu pool teha(tule ansip appi!)aga mina pole vist selle asjaga nõus, saatsin ta kuu peale selle jutu peale ja küsisin ,kas ta tahab jalutada või tahab koju minna, tema tahtsi jalutada:))). Ma polnud nõus alkoholi pruukima(kuna ma ei pruugi ) ja eriti pargis...Lõpuks ütles mehike, peale pooleteisttunnist jalutamist, et tema ei jaksa enam jalutada kui ma nentisin, et nüüd on see 25 km ring täis. Ma ütlesin siis, et sa oled joonud kaks pudelit õlut, kohtuma tulid poolselges olekus ja vead veel rasket shampusepudelit kaasa ...Mida sa mees elult tahad? Soovisin talle edu naistega ja tulin otsemat teed ühistranspordivahendiga koju...Ta jäigi pargiveerele istuma, lääbakil kilekott jalge ees.Õudne . Muidu polnud välimusel midagi vigagi, jutt kah, et kõik naised teda tahavd:))))Jne edasi jne edasi, vga pikk lugu.Jätkub neljal masinakirjalehel.
------
 
Kaasteeline 22. märts 2019, kl 13.40
Vot nii, issanda loomaaed ongi suur ja lai ning isenditest kirev. Aga kindlasti on igaühe jaoks kusagil keegi, ka selle, kes kilekotis šampust kaasas kannab :).
Edu kõigile!
 
nojaa 22. märts 2019, kl 15.36
90 minutiga 25 kilomeetrit "jalutamist" teeb 16.67 km/h...väga tublid olete!
 
nimi 22. märts 2019, kl 16.11
siia kogunevadki ainult väga tublid naised kes pole leidnud endale väärilist partnerit
 
Dolores 22. märts 2019, kl 17.06
jube lugeda, kuidas "just nii"- nimeline sellise haleda kujuga kohtamas käis. Milleks sellised kogemused ja mälestused elu küpsetes aastates?

Üksmehele: küsisid, mis mul viga on. Ma olen oma seisukohti ju alati põhjendanud. Ah et negatiivne. Sellepärast vist, et mulle ei meeldi inetud mõtted ja põhjendamatud lootused.
 
nimi 22. märts 2019, kl 17.38
peab ikka olema aju kui "vot nii" kopi-paste lugu tõepähe võtab:))
 
Siil 24. märts 2019, kl 14.55
..kui naine elab üksi-see pole hirmuäratav
hirmuäratav on siis kui ta elab üksi oma mehe kõrval

vastan
Üks öö veedetud armsamaga on kallim-- kui tuhandeid öid - vastamata tunnetele
 
alehandro 25. märts 2019, kl 02.33
ja millal sul, siil, see ainus õhkamiste öö toimus? su totakas tekst annab järeldada, et kusagil möödunud sajandi keskpaigas. see oli vist siis kui stalin otsad andis ja kõik teda ülimaks pidavad teismelised olid sunnitud endale üleöö uue ihaldusobjekti välja mõtlema.
 
eelmisele 25. märts 2019, kl 09.26
mis see sinu asi on, kibestunud tatiprits?
 
Üks mees 25. märts 2019, kl 10.10
Daamid, kuidas nädalavahetus möödus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!