Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Eesti on õigusriik?
 
Siirus 20. mai 2010, kl 07.26
Nii palju valesid otsuseid oma riigi kodaniku kahjuks ei tee vist EL miite ükski teine riik.
Miks nii on läinud, et ei saanudki me sellist riiki, nagu tahtsime, lootsime koos?
 
penskar 20. mai 2010, kl 08.39
ma küll balti ketis ei käinud
 
kena proua 52 20. mai 2010, kl 09.34
No aga meie riik on hea ka sellepoolest, sest sedusses on kirjas, et iga meie riigi kodanik võib soovi korral valida ka mõne teise riigi omale elamiseks. Kui talle siin ei meeldi, maailm on valla, vali, millise riigi seadused sulle rohkem meeldivad ja mine sinna riiki elama.
 
ahmis 20. mai 2010, kl 10.17
Kui sa rahalisi asju silmas pead, siis meil on lihtsalt väga pisike riik, mida on kallis üleval pidada. Ja sellest kõik algabki.
 
kikerikii 20. mai 2010, kl 10.30
Riik ei ole meil üldse piskie, Šveits on sama suur pindalalt. Meil on rahvast vähe! Ja seepärast on kallis pidada.
 
kukeleegu 20. mai 2010, kl 10.36
riiki juhivad oskamatud, kellel pole sooja ega külma rahvast, välja arvatus enne valimisi
 
kena proua 52 20. mai 2010, kl 10.39
Misasja? Riiki juhivad oskamatud ja kuidas sina oskaja kukeleegu riiki juhiksid, palun...Nüüd räägi siin rahvale siis, millsied sedaused sina sisse tooksid, kinnitaksid jne... Otsast lõpuni, sina ju oskaja ja tead täpselt kuidas riiki juhtida...IRW!
 
sügab kukalt 20. mai 2010, kl 10.41
Viga ei ole ei riigis ega rahvaarvus. Viga on nendes, keda on usaldatud riiki juhtima. Kuni rahvas valib oma riiki juhtima rahvale tuntud nimesi: tantsijaid, lauljaid, sportlasi, jne, kõiki neid, kellel ei ole ei majandusest ega seadusandlusest mingeid teadmisi, niikaua jääb riik virelema. Meie riiki juhivad pliiatsitõstjad vastavalt vajadusele, nii nagu seda nõuab erakond.
 
kas 20. mai 2010, kl 10.50
tõesti võib keegi veel nii jaburalt küsida, eesti samal tasamel õigusriik nagu zimbabve
 
kukeleegu 20. mai 2010, kl 11.08
to kena proua, mina ei kipu riiki juhtima, ja liiga palju on vigu, mida riigis tehakse, aga sellest pole sulle mõtet rääkida, ei saa sa sellest aru oma ajukesega

to sügab kukalt räägib õiget juttu

Eesti ei ole õigusriik.
 
on 20. mai 2010, kl 11.12
Mida te virisete. Mina olen Eesti riigiga väga rahul,ei ole kunagi,mitte kunagi nii hästi elanud kui praegu aga aastaid on mul 2x Jeesuse vanust.Kõik on olemas,elamine on, suvila on,auto on,lapsed saavad ise kõik hakkama,üks elab välismaal,loodetavasti ajutiselt. Praegu lähed poodi- täielk kommunism,kõike on saada,no millal niisugust olukorda enne on olnud,küsin millal,mitte kunagi,kogu aeg on olnud mingid talongid,järjekorrad,defitsiit,eriload,et midagi saada.
 
kukeleegu 20. mai 2010, kl 11.15
to on
kui sa elad vaid asjade maailmas, siis küll, aga kaugemale mõelda, kaua neid asju üle tarbitakse, mis edasi
 
irw 20. mai 2010, kl 11.17
on

Praegu lähed poodi- täielk kommunism,kõike on saada,no millal niisugust olukorda enne on olnud,küsin millal,mitte kunagi,kogu aeg on olnud mingid talongid,järjekorrad,defitsiit,eriload,et midagi saada.

ZZZZZZZZZZZZZZ

Primitiivsele vegeteerijale on kõige tähtsam täis kõht.
 
kena proua 52 20. mai 2010, kl 11.24
Vat nii ja sellsied pläraleenud nagu on kukeleegu ja süga kukalt ühes isikus, ongi seesama mass, kes tahab riiki juhtida aga ise kah ei tea kuidas juhtida, kuid peaasi, et palju palka saaks nagu Soomes. haridust-oh seda pole vajagi, riigikeelt osata- oh seda pole vajagi, tegija on ehitaja ja ets eda ehitajat pole riiki juhtimas, seepräast juhivadki riiki halvasti.

Pakkusin kukeleegu, hakka juhtima...IRW! Nii, et kukeleegu, mdia oled sina kodanikuna oma riigis siin Eestis teinud, et riik oleks rikkam.
 
kena proua 52 20. mai 2010, kl 11.26
Räägi räägi, kuidas sina juhiksid riiki, et oleks hea elada kui julged vastupidist väita, järelikult sa tead kuidas on õige.


Autor: kukeleegu
Aeg: 05-20-10 11:08

to kena proua, mina ei kipu riiki juhtima, ja liiga palju on vigu, mida riigis tehakse, aga sellest pole sulle mõtet rääkida, ei saa sa sellest aru oma ajukesega

to sügab kukalt räägib õiget juttu

Eesti ei ole õigusriik.


eesti muide, kukkeke, on õigusriik, see et sinul pole endal olnud mõistust elada oams riigis täisväärtuslikku elu, no see on sinus endas kinni.
 
õigusriik? 20. mai 2010, kl 11.41
kas see töötu mehele 50 tuhhi selga löömine oli õiglane või Voldemar Kuslapile alaealiste joodikute korralekutsumine?!
 
kena proua 52 20. mai 2010, kl 11.44
Nii ja kuidas see riigijuhtimisse puutub?
Või arvad, et sind on palgatud kõiki ajalehtrti ümber tsiteerima, nagu teised ei vaata praegu hommiku tv-d ega loe esimesi uudiseid netist?
Marss välja tuulduma, käed klajvidelt ,treeningriided selga ja jooksma või jalutama!
 
õigusriik 20. mai 2010, kl 11.54
Simm kongis, Lang ministritoolis. IRW
 
õigusriik 20. mai 2010, kl 11.55
Simm kongis, Lang ministritoolis. IRW
 
riik 20. mai 2010, kl 12.01
mis on riigi tunnus?
ka õigusriigis peavad olema valitsus, parlament ja kohus lahus, kohus peab tegema õiglaseid otsuseid, aga kaitstakse pätte. ja neid kes rohkem maksta jõuab

kp teema on EESTI ON ÕIGUSRIIK, EI.
 
kena proua 52 20. mai 2010, kl 12.26
Häbi on? Mis vingud siin! Kui sulle siin riigis ei meeldi, mine ja otsi omale teine riik. Välismaalsed tulevad siia, õpivad riigikeele ära, õpivad juurde, saavad hariduse ja panustavad meie riiki. Just praegu rääkis kah tv-s ühest sakslasest, kes teeb mitut tööd ja lisaks ka kiirabis. Räägib eesti keelt ja valdab oma tööd. Ja mis piuksumine see olgu, ei meeldi-otsi omale teine riik. Või hari ennast ja leia väljund, et elada inimese moodi. Kõik on su enda kätes!
Loll jutt suhu tagasi!
 
õigusriik? 20. mai 2010, kl 12.44
Mine ise tuulutame, mina teen tööd ja kohvipausi ajal loen, et mõtteid tuulutada.
Kui riigi seadusandlus on nii vildak, kuidas see siis pole riigi mure, minu või?
Venkud mul töö aastatest 18 - 65, ehk 4 saavad 80-st eesti keelega vaevu hakkama.
 
kena proua 52 20. mai 2010, kl 13.01
Aitab, teema kinni! Jää sinna riiki kus sellist vastalist juttu räägid, siin sind ei vajata.
 
kk 20. mai 2010, kl 13.03
põhjus lihtne, eestlasest ametnik on alati olnud suue pugeja, ka ilma seebita poeb hästi ja tal on täitsa suva, kuhu pugeda.
Küll on maapoes kraanikausse vähe, lasteaias ruutmeetreid ei piisa, vangid alatoidetud jne jne.
Ja kui siis mõni suvaline kiidab, siis poistel püksid kohe õnnest märjad, selle nimel ollakse kõik koos naha ja karvadega valmis maha müüma, ka oma ema, peaasi et Brüssel kiidaks, kus on alles siis õnn majas.
Ja kena proua 52 on ehtne kummardaja tüüp, miks mina peaks minema otsima, need lollid võimurid võiks pikalt saata.
Kes kelle jaoks on, rahvas riigi või riik rahva jaoks.
 
kena proua 52 20. mai 2010, kl 13.08
Kuulun liiki, kes iga valitsuse ajal jääb ellu ja mulle meie riik väga meeldib. Siin on võimalus ennast ise üles turgutada, pole mingit pirisemist, kes hakkama ei saa, lasku jalga sinna kus talle roosamanna kaela kukub, lillegi liigutamata.

Nii, et m 52 aastat vana , katuseta pea kohal, sa ajad sellist tölpat juttu, et ma kahtlen sügavalt, kas sa üldse sõbrustad oma ladvaga...vegeteeri aga julgelt siis edasi...Oma elu!
Ma pakkusin sulle välja, räägi , kuidas sina riiki juhiksid aga sul pole isegi mõte veel kohale jõudnud, nii et võta suu vett täis pigem...
 
kl kenake 20. mai 2010, kl 14.42
Autor: kena proua 52
Aeg: 05-20-10 13:01

Aitab, teema kinni! Jää sinna riiki kus sellist vastalist juttu räägid, siin sind ei vajata.

TOHOHH KURAT, KUI VÕIMUKAS.

Räägime parem kandadest, kaalust, kui ilusad me oleme.........?
 
mii 20. mai 2010, kl 14.52
Küsimärk on teemaalgatajal täiesti õigesti pandud, väga suure kahtluse all on õigusrrigina Eesti Vabariik.
Korruptsioon, kus riigiaparaadis olevad inimesed on paljud kahtluse all, menetlused venivad ja venivad. Kohus teeb täiesti vääraid otsuseid, lähtudes valedest põhimõtetest. Seadused on väga erinevalt tõlgendatavad ja tihti polegi §, mille alusel pätti süüdi mõista.
See ei ole õigusriik.

Mis puutub sellesse, et minge minema, siis mitte taevamanna pärast ei läheks ma siit ära, vaid kurjuse ja tigeduse, alatuse ja jõuetu viha pärast, mida riigiisade otsused minus tekitavad.

Ja ausalt, nagu Kuslap ütles, väga alandav on siin elada.
 
Vaesust on igasugust 20. mai 2010, kl 15.24
Meie edukultusele orienteeritud õigusriik toodabki kena proua suguseid robotinimesi, kes väliselt on töökorras, aga sees valitseb tundevaesus ja näriv rahulolematus kaasinimestega.
See isemoodi hingevaesus, suutmatus end samastada teise inimesega, on hind, mida tuleb maksta välisele orienteeritud saavutuste eest.
Ja see hind on kõrge, mida tuleb maksta. Selle hinnaks on igavene rahulolematus, mis põhjustatud kustutamatust näljast inimliku soojuse ja hoolivuse järele.
 
tark 20. mai 2010, kl 15.55
lollidele, puust ja punaseks!

jah, meil ON õigusriik kuna lähtub kehtivast õigussüsteemist ja seadustest.

Autor: õigusriik?
Aeg: 05-20-10 11:41

kas see töötu mehele 50 tuhhi selga löömine oli õiglane või Voldemar Kuslapile alaealiste joodikute korralekutsumine?!

see töötu tola sai selle eest, et ei loe läbi kuhu oma allkirja annab. oskaks lugeda, käituks ka seadusekuulekalt. isegi pealtnägijas mainiti.. (irwwww) et ega maarahvas pruugigi kõigest aru saada, kuhu oma allkirja annab.
´
ÕIGUSRIIK EI TÄHENDA, ET ÕIGLUS VÕIDAB VAID SEDA, ET TÄIDETAKSE KEHTIVAID SEADUSEID JA ÕIGUSMÕISTMISEL LÄHTUTAKSEGI SELLEST.

kuslap aga tekitas kehavigastuse. mis siis, et tal eesmärk oli õilis, aga ka pättidele (kannatanu ses loos) kehtivad õigusriigis õigused.

kas sai selgeks?
 
on 20. mai 2010, kl 16.05
to kukeleegu ja irw. Põhiline on vabadus! Praegus võid minna kuhu tahad,turismireisid välismaale,mine ela kus tahad kui hakkama saad.Vaata mida tahad,loe mida tahad,kas niisugust asja on minu eluajal enne olnud,ei ole,kogu aeg olid mingid politrukid kellel oli piiramatu võim sinu saatust määrata.Praegus on ikka paradiis maapeal st.Eesti riigis.Ma ei saa aru millega te rahul ei ole? Hädapätakad olete või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!