Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kodus alasti
 
Virve 21. mai 2010, kl 07.05
Kas alasti päevitamine ka veel moes on? On vel mõni rand kus saaks vabalt päevitada? Pole viimasel ajal kuulnud sellest. Enne oli Kloogal kaks randa, siis Pirita ja sai vahel ka Pärnus käidud. Veel oli üks võimalus päevitada ühe järve ääres ja sinna kogunes selline vabameelsem seltskond. Me käisime ka seal mitmeid kordi ja oli üsna huvitav! Kes tahtis see sexis ja kui tahtsid siis võisid ka liituda teistega. Nüüd pole enam aastaid kusagil käinud aga võiks ju, vahepeal lihtsalt ei saanud sellega nii aktiivselt tegeleda. Oma koduaias saab küll aga tahaks ka koos teistega olla. Kuidas on siis?!
 
Elle 21. mai 2010, kl 08.31
Me tahaks ka sellises rannas....
 
k m 21. mai 2010, kl 09.25
Elle, Virve koondame read ja lähme nädalavahetusel otsima seda järve
 
k v 21. mai 2010, kl 17.44
kuskandis asute?
 
k m 21. mai 2010, kl 18.03
kui küsimus mulle, siis Tallinnas
aga ma olen üksi, seni, Elle ja Virve pole jutule võtnud
Ja kus sina asud, k v
Võiks kasvõi linnast välja lõunatama minna
vana mees
 
Aili 22. mai 2010, kl 07.49
Ka meie aias saab vabalt päevitada, saun ja tiik ka olemas. Naabrid kaugel eemal ja koht on üsnagi privaatne. Kui on tahtmist siis võiks ju meil ka sellise seltsi moodustada. Mõned tuttavad meil juba muidugi on ka aga miks mitte ka toredaid tuttavaid juurde leida!
 
k m 22. mai 2010, kl 11.22
Aili, ingel, kuidas täpsemat infot saaks, millised naljamehed oodatud on? Ja kus kandis asud? Nii tahaks end loodusesse siruli visata ja mõttekaaslastega veidi lobiseda.
Palun kirjuta
 
alasti kodus 26. mai 2010, kl 11.23
mu paarikuusele tütrepojale meeldivad mu ripptissid hullult...naerab laginal kui neid näeb
 
Marju 28. mai 2010, kl 20.56
ma olen 68 ja nagu koju saan kohe kõik riided seljast ära, kõik rulood keirn kohe ülesse, ja siis istun seal akna taga ja ootan,et väino mind vastasmaja korteri aknast vaatama hakkakas, teised vaatavad ka aga väino on ikkagi põhiline. Ja siis kui kodust lahkun siis ka ei taha väga riideid selga panna.
 
oo-jehh 30. mai 2010, kl 20.11
lollide koolis käivad tunnid "Kuidas on elu - alasti"
 
oi-oi-oi 30. mai 2010, kl 21.05
Hästi uhke kui mehel hakkab kikki minema ja munad tõmbuvad vastu keha.Võimas vaatepilt!!!!!!!!!!
 
Riina 31. mai 2010, kl 22.23
Tean ka mõnda tuttavat kes kohe kuidagi ei taha kodus riideid kanda, mu sõbrannad
 
50++ tüdruk 02. juuni 2010, kl 21.40
Aap ma nii kortsus ja keskit saa arugi, et ma alasti. Kui vanamehel prillid ninalt ää, siis arvab, et mul kortsuriidest kittel pääl.
 
Mamma Maria 02. juuni 2010, kl 22.01
oi oi oi, tüdrukud.
 
Milvi 03. juuni 2010, kl 15.25
Ma olen võimalusel alati kodus alasti
 
nojah 03. juuni 2010, kl 15.29
ma lausa tagurpidi, nahk sees, soolikad väljas
 
Maidu 03. juuni 2010, kl 15.39
mis järveke see siis on kus nii vabalt saab sexida?
 
Tilde 05. juuni 2010, kl 14.56
Kas jahedamate ilmadega tõmbate ikka riided selga? Hoolitsege ikka oma heaolu tunnete eest muidu võite karva kasvada nagu loomad.Alul tõusevad karvad turri ja kui pikemaks kasvavad annavadki sooja.
 
sirel 05. juuni 2010, kl 21.39
Selles teemas ei mängi isegi konservatiivsus mingit rolli. Kas tahan olla Eevatütar või ei taha? Ei taha, sest alastiolek on minu jaoks isegi unenäos õudukas. Vähemalt allpool vööd peab olema kaetud ja pealpool T- eekas.
 
e.m.a. 05. juuni 2010, kl 22.04
Päris alasti käidi ikka Enne Meie Aega. Tänapäeval on kõik inimesed juba riidesse end saanud, oleneb ainult, kes kuidas. Kel maitset see riietub hästi, kel seda pole see vähem kenamalt, aga peaasi, et puhtalt, ka kodus, kui just voodist tõusnud pole.
 
zz 05. juuni 2010, kl 23.44
alastiolek on minu jaoks isegi unenäos õudukas.

siis oled aja mööda lasknud, et ravile minna.
See on ikka tõsine viga ajus, et häbened alasti olemist isegi kitsamas ringis.
Ja sex sinuga on tükitöö, mitte nauding.
 
ah-haa 06. juuni 2010, kl 01.24
nõukaajal me tavaliselt päevitasime alasti vana-anatoomikumi katusel.
 
n36 10. juuni 2010, kl 07.47
Ka meie pooldame vaba olekut, kodus ja suvemaja aias sageli alasti. Milleks end ahistada riietega. Muidugi ei saa seda siis nautida kui suvemaja pole üksikus kohas. Ka meie külailsed on meiega solidaarsed. Kodus sama, eks ikka teistele varjatud.
 
irw 10. juuni 2010, kl 08.31
Jube oleks elada selliste vananaiste keskel, kelle jututeemaks on vaid hallid häbemekarvad, alasti kodus käimine ning seebikad. Täielik taandareng.Sellistele kargavad mehed korraks peale nagu seemendushärjad ning pyhivad hiljem oma riista kardina kylge puhtaks.
 
miks? 10. juuni 2010, kl 11.57
siin laste mängunurka ei ole, kus saaksid klotse laduda??? iew-l oleks tegevust;)
 
irwadi irw 10. juuni 2010, kl 12.11
Ega muidu irw tea sellest pajatada, ju ta ka kasutab kardinat...vot on alles taandareng....
 
irw 10. juuni 2010, kl 12.51
Sattusin korra lugema yht meeste foorumit, kus nad vahetasid oma naistemuljeid. Teemaks oli: kuidas kohelda naist, kelle körvade vahel on vaid saepuru. Jöuti yksmeelsele otsusele: kohelda tuleb nagu sugupulli juurde toodud lehma. IRWWW
 
to irw 10. juuni 2010, kl 16.25
Mida veel elus huvitavat oled lugenud?:)
 
silm 10. juuni 2010, kl 17.46
sa irw sokuta need tõulehmad ka sinna meestefoorumisse
 
auto24.ee 10. juuni 2010, kl 17.59
Re: mehed naistest


Hea näide kuidas on ahvatlus: Oh, ma nkun nii et mehe ajud sassis, kasvõi terve öö ja IGA päev. Keha on ka norm, suhtumine ... no ma ei tea, on mul vaja sellist nkulooma kõrvale, kes jätaks su seepärast maha, et mõni päev oled lihtsalt liig väsinud :)Ühesõnaga pole vaja esimese õhtaga voodi ronida ja järgmine päev leibu ühte kappi panna, pikemalt ikka vaja maad puurida aga ega siis mõne kuuga ka asi selgeks ei saa, mul endal avastamisrõõmu küllaga veel ja loodame et jagub :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!