Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kodus alasti
 
imestan 05. aprill 2010, kl 23.29
Et praegu kriisiaegu kõigil toad nii sojaks köetud, et lausa alasti kõik. See kriisi jutt ja tööpuudus ikka täitsa vale jutt. Olemegi juba 5-e rikkama riigi seas.
 
Krooks 05. aprill 2010, kl 23.35
Rasvased inimesed ei karda külma, polster peal.
 
keskealine N 06. aprill 2010, kl 00.23
Olgu mis tahes aga minu kodus olgu minul mõnus ja hubane. Nii kriis ka ikka olla ei saa, et enam tuba soojaks ei saa, sa IMESTAN imesta ikka ennast!
 
üksik mees 06. aprill 2010, kl 08.16
Meeldib endal nii olla ja oleks meeldiv ka selline elukaaslane leida....
 
Silvi 06. aprill 2010, kl 08.50
Kus siis veel end vabalt ja mugavalt tunda kui mitte kodus. Mehega tihtipeale paljad ja pole selles midagi erilist.
 
Silvi 06. aprill 2010, kl 08.50
Kus siis veel end vabalt ja mugavalt tunda kui mitte kodus! Mehega tihtipeale paljad ja pole selles midagi erilist.
 
olen vist veidrik 06. aprill 2010, kl 14.18
Me mehega vist oleme imelikud. Me nimelt kodus alasti ringi ei käi, ma ei tea, kuidagi ei pea vajalikuks.
 
50+ 06. aprill 2010, kl 16.19
Väga mõnus on toas alasti ringi jalutada eriti suvel. Tuled rannast, käid duši all ära ja ei taha küll ainsatki hilpu päikesest kuumavale kehale.
 
jah 06. aprill 2010, kl 17.35
..kahekesi on see nauditavam!
 
..... 06. aprill 2010, kl 20.25
see vist uus nudistide nurgake siin;))))
 
Polla 06. aprill 2010, kl 20.41
Mina olen alati kasukaga, ka kodus.
 
n 06. aprill 2010, kl 22.08
Miks peaks meie kliimas pidevalt alasti olema, see pole kuidagi põhjendatud? Ja ainuüksi kujutluspilt 50+ nudistidest tekitab ebameeldivustunnet. Aga noh, kui see enesepaljastamise ja liputamise tung nii vastupandamatu on, mis siis ikka teha.
 
Krooks 06. aprill 2010, kl 22.12
Rasvastel mutid lähevad riietes hauduma ja seened kasvavad selga, kui nad enda kere ei tuuluta.
 
:) 06. aprill 2010, kl 22.15
kas sa, n, usud kõike seda, mis siia kokku sogatakse?
 
n50+ 07. aprill 2010, kl 10.09
Ühest asjast ei saa ma siin aru - miks need, kes ise ei armasta alasti olla, seda teistele pahaks panevad?
Kas riided tekitavad sellise sallimatuse?
 
mees13 07. aprill 2010, kl 10.25
see on see põjamaine konservatiivsus:))
 
metsamoor 07. aprill 2010, kl 21.19
Nii hea on vannitoast tulnuna küdeva kamina ees istudes end kreemitada.Muidugi ei tee ma seda kui külalised majas. Oma tuba,oma luba.
 
ka maalt 08. aprill 2010, kl 22.58
muidugi on see üks vabastav olemine
 
haigutan; 09. aprill 2010, kl 17.41
mina sain lubada endale omandada imelise sooblikasuka ja heidan selle seljast vaid magama minnes;)mmmm
 
Sille 48 09. aprill 2010, kl 18.26
Ehk on mõttekaaslasi, teeks vabameesle õhtu naistega, oleks alasti ja veedaks meeldivalt õhtu?! Minul oleks selleks koht olemas, oma korter, saunaga ja ma elan siin üksi. Elukohaks Lasnamäe.
 
kas 09. aprill 2010, kl 18.58
mitmekesi koos on parem alasti olla kui üksinda???
 
;DDDD 09. aprill 2010, kl 19.30
soojem vst;)
 
Keegi 09. aprill 2010, kl 19.30
tahab kontrollida kas 50+ on ka ihuliselt nii ilusad kui hingeliselt.
 
Le 09. aprill 2010, kl 19.45
Mulle meeldib olla riides. Aga saunalavalt välja õue lähen küll niisama: jalutan pimedas pika tiiru paljajalu, ka lumes. Lumes püherdada aga siiski pole julgenud. Veekogu meil ei ole, aga tuleks asutada vähemalt mõni sügav vann või tünn saunapäevadeks maja nurga taha.
 
:) 09. aprill 2010, kl 20.25
küllap siis teie paljapee peolt üks vanamees tuligi, oli juba otsaga Mustamäele jõudnud, kingad vist maha unustanud, paljajalu oli...
 
Le 09. aprill 2010, kl 21.11
See vanamees käibki ainult paljajalu, ja üldse, ammuks need saapad/kingad moodi tulid...Vanameest näidati ka Pealtnägijas, kiitis, et tema pole juba sada aastat haige olnud. Aga võibolla oli see hoopis see teine, toortoidu sööja vanamees. Või kes iganes, neid kõvu vanamehi on kõik kohad täis.
 
Koll 09. aprill 2010, kl 21.25
Kunagi oli selline mees, professor Kask, kes raadios tervise nõuandeid jagas, tema ka kõndis paljajalu oma kodu juures pargis.
 
Le 10. aprill 2010, kl 00.01
Kollile
Jajaa, doktor Mihkel Kask, kes esines raadios ja oli rahva hulgas väga populaarne. Aga mina olin siis veel väike. Nüüd annab nõu dr. Vassiljev, aga temal on küll vist kogu aja "jalad riides". Näete, jõudsimegi algusesse tagasi: kas riides või riieteta.
 
Koll 10. aprill 2010, kl 00.07
To Le: Mihkel Kask elas Tartu lähistel, tal oli maja kasesalus Emajõe kaldal. Ta on sinna ka maetud. Külvas shampinjone sinna ja mujale, praeguseni pidid veel inimesed neid korjama, ikka kasvavad veel. Istutas kaseallee.
 
Le 10. aprill 2010, kl 10.36
Kollile
Öösel veel mõtlesin, kuidas said omaksed loa matta inimene koduaeda. See on ju olnud keelatud kõigil aegadel, üht niisugust matmise-vaidlust mäletan veel nüüd uue EW algusaegadest. Mitte et mina ise selle vastu oleksin, ei-ei, aga praegune kadunute säilmetega ümberkäimine ajab ka kohati muigama: kes hoiab armsa lahkunud lähedase tuhka töö juures seifis, kes saunaesikus ("kui ise ära suren, eks siis pannakse meid koos vanamehega mulda"), kes olla selle hoopis kolimisega ära kaotanud... Ja pooltel juhtudel, uskuge või mitte, on need lahkunud tuhastatud ilma mingi mälestustalituseta, mis ka pole ju halb, aga siis seda tuhka väntsutatakse siia-sinna ja lõpuks ei peetagi mingit matust. No nii halba inimest leidub ikka suht harva, kelle auks ei võiks tunnikeseks kokku tulla ja korraks maha istuda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!