Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Hoiame foorumi "alu"-st puhta
 
neljakymbine 11. veebruar 2008, kl 23.12
tuleb tunnistada, et alu on palju normaalsem kui enamik siinseid tigedikke.
 
aga 12. veebruar 2008, kl 00.37
minule see müstika alu ei meenuta feministi alut. feministi alu on teravam ja mingit päikest ta ka ei soovi. aga miks keegi mitte alu tuleb siia alu mängima, ole nt ülu
 
ch 12. veebruar 2008, kl 00.51
viimasega (aga'ga) nõus!
ole omanäoline!
 
ohh 12. veebruar 2008, kl 02.55
See libaja tuleks isoleerida, mitte päris alu.
 
TõelineKrõõp 12. veebruar 2008, kl 09.26
Pikka iga alule, kes ta ka ei ole.

Tatipritsid räuskavad, kuna iseennast peeglist vaadata on valus.
 
normull 12. veebruar 2008, kl 09.42
Delfi on läbi aegade olnud tuntud räige ussipesana, seda enam on hämmastav, et üks püsikas on nii kaua vastu siin pidanud.

Kuna see nurgake siin on kohe kindlasti kalduvusega muutuda sama "profffessionalseks"(!) kui seda on meie sodiaaginurk (millised asjatundjad seal küll on:D), siis ainult tervitan, et keegi on võtnud vaevaks siinseid "nõidu" natuke maa peale tagasi tuua.

Tervitused Alule ja ära väsi, sul on siin toetajaid!
 
kle skiso 12. veebruar 2008, kl 09.45
ka siia jääd sa ühel päeval päris üksi- oma lõhestunud libadega kui juba seda ei olegi, nigus tavaeluski, lase edasi haige, lase...irww
aga ära unusta kannatad lõpus ikka ja ikka ise.
 
TõelineKrõõp 12. veebruar 2008, kl 09.50
Tüüpiline. Kõik, kes alu poolt, on tegelikult alu ise. Täpselt nii.

Aga tead, "kle, skiso" - sina oled ka tegelikult alu. Ausõna.
 
kle skiso 12. veebruar 2008, kl 09.51
ennem hakkab päike solgipangest paistma kui minust autist saab, kullake ma lihtsalt ei sündinud hälbega.
päikest
 
normull to kle skiso 12. veebruar 2008, kl 09.56
sa tundud nii normaalne, sa tundud nii hell ja hea. kohe rõõm, et sinusugused ka siin käivad (loe: seda paremana võin ma ennast tunda).
 
TõelineKrõõp 12. veebruar 2008, kl 09.56
No palju õnne siis. Ma olen su üle tõeliselt uhke.
 
kle skiso 12. veebruar 2008, kl 09.59
ma olengi normaalne, vähemalt ei pea teistelt siin negatiivset energiat endasse koguma teiste alandamisega, lihtsalt nii normaalne olen, et hoolin eelkõige endast ja enda tervisest. minu õnn on minule tähtsam kui mingi kinnisideega enesehävitajal.
päikest.
 
muinasjutt 12. veebruar 2008, kl 10.01
Kõik kindlasti teavad muinasjuttu Kuninga uued rõivad!
Vaadake, alu on see "rumal" poisike, kes hüüab ...kuiningas on ALASTI!
Ja teie olete siin või mistahes muus rubriigis see rahvamass(millest valdava enamuse moodustavad keskealised naisterahvad!)
 
isehakanud jumal 12. veebruar 2008, kl 10.02
lihtlabane haige narr oled...punkt
 
totutaja 12. veebruar 2008, kl 10.07
Olles antud rubriigi teemasid sirvinud, tuleb tõdeda, et paljud siinse nurga püsiasukad on alust kordades õelamad ja kitsarinnalisemad. Eriti teevad nalja selgitused stiilis 'sulle ei meeldi omakasupüüdlikkus sellepärast, et sa ise tahaks ka samasugune olla' või 'paha inimene on sulle õpetaja', aga mida ta siis ka õpetab, ei osata öelda. Paha olemist või? Selline variant, et mõni inimene tõesti ongi isetu (peale müstiliselt kaunihingeliste kommenteerijate, muidugi mõista) ja ei suuda ahnust, jms. mõista, ei tule loomulikult kõne allagi. Meie kollektiivis oli kunagi üks müstikaharrastaja, kelle tegevus tervenisti oli suunatud teistele käkki keeramisele - tegid tööl midagi, mis mulle, kõrge vaimse tasandi olendile, ei meeldi, posin su pea valutama. Põletan sinu suunas viirukeid, et su halba aurat peletada, jms. Ise rääkis kogu aeg sellest, kuidas kõik, mis teed, teed endale (nagu paljud siinse foorumi gurud). Selle peale ta ei tulnud, et see ka tema kohta käia võiks. Mõelge sellele, kulla kommenteerijad, kes te alut nii metsikult kirute - ehk on tema teie peegliks!
 
viimasele 12. veebruar 2008, kl 10.13
sa oled hale ja paistad läbi-hale väikene tähelepanuta jäetud inimene.
sajata edasi, lase edasi, saatus kingib sulle nagusnii vastavalt sinu tegudele ja mõtetele- ei midagi enamat.
päikest
 
alu 12. veebruar 2008, kl 12.20
to cat

miks siis on teenagerid, mitte 2kymbised, alates kymnendast eluaastast käiakse ju kahekymnendaid?

4kymbine on ebamäärases eas (enamasti kyll 40+) naisolend, kes kardab paaniliselt vananemist, tõde ja yksindust. tyypiline 4kymbine reageerib valuliselt ning hysteeriliselt sõnale "4kymbine", see on ainus, mida ta silm seda sõna sisaldavas postituses suudab eristada. siis algab amokijooks.

kui tal oleks raha, siis ta näeks välja nii:
http://frostfirepulse.com/files/u1/plastic3.jpg
 
luule 12. veebruar 2008, kl 12.22
to totuja, näed nüüd isegi, justkui sinu sõnade kinnituseks järgmine kommentaar:)
 
normull 12. veebruar 2008, kl 13.06
praegu tuleb silme ette umbes selline pilt: on tee, asfalttee ja seal kõrval kasvab pisike umbrohi pisikesel teeäärsel mullapinnal. 10 möödaminejat seisavad selle umbrohukese juures ja räägivad:"tuleb ikka välja juurida see kahjur, loodust peab hoidma, ei saa igasugu umbrohul lasta levida"
 
alu 12. veebruar 2008, kl 13.25
to normull

su pilt on liiga tagasihoidlik.

need väljajuurijad pystitavad selle umbrohulible juurde suured plakatid, hakkavad allkirju koguma, kirjutavad euroopa inimõiguste kohtusse, korraldavad suure meeleavalduse, karjudes "alu pidoraz, alu faSSist!" jne.

aga liiklus maanteel seisab, asfalt laguneb, inimesed sõimavad yksteist, sest igayhel neist on oma ettekujutus võimaliku väljajuurimise meetoditest.
 
mina arvan 12. veebruar 2008, kl 14.26
Alu on systemaatiline psyhhohuligaan, mitte "rohulibleke" nagu ta seda ise väita pyyab. Kes vastupidist arvab pole seda foorumit vist palju lugenud.
 
Trapeež 12. veebruar 2008, kl 14.44
Inimene, kes pole võimeline endale ühtki nime moodi asja välja mõtlema, on foorumite kõige suurem risustaja! Eriti, kui ta on foorumi kauaaegne kasutaja.
 
kle skiso 12. veebruar 2008, kl 14.45
see "mina arvan" on ka alu. vaadake ta kirjastiili. alu vestleb iseendaga.
 
Kle, kle skiso 12. veebruar 2008, kl 14.52
Sa oled juba sihukeses afektiseisundis, et ei tee enam omadel ja võõrastel ka vahet we? Megairw.
 
lugesin kah 12. veebruar 2008, kl 15.06
alu on 4 inimest??? Irw. See vennike mõtleb et siin ilmas veel 3 samasugust lolli leidub kui tema... Ei, õnneks mitte.
 
just 12. veebruar 2008, kl 15.10
Alu on SAAAAAATAN! Aga saatanaid ei saa olla mitu!

Alu on energiavampiir, ta imeb meid tühjaks! Alu on Mart Laari käsilane, ta juhib meie tähelepanu eemale Eesti põllumajanduse põhjalaskmiselt ja Siim Kallase kümnelt miljonilt dollarilt!
 
just 12. veebruar 2008, kl 15.11
Ja see "lugesin kah" on kah Alu, ta üritab kunstlikult teemat aktiivsena hoida, et temast rohkem kirjutataks!
 
kogu tõde alust 12. veebruar 2008, kl 15.32
From Wikipedia, the free encyclopedia

Alu is one of the Utukku, vengeful spirits in the lore of the ancient Assyrians. According to Pamela Allardice, they were feared more greatly than death itself. She describes Alu as "a horrid phantom of a leprous man with an arm and a leg missing." The clutch, or even the merest touch of Alu would give one the disease.


....
Keegi võiks selle eesti keelde panna, siis saavad kõik aru, mis tegelasega nad sõdimaon hakanud.
 
oioi 12. veebruar 2008, kl 16.34
hirm hakkas... :P
 
TõelineKrõõp 12. veebruar 2008, kl 17.07
No on ikka mõnel viitsimist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!