Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kas tähelaps ja aaaa ka veel siin liiguvad? Oleks üks küsimus :)
 
Päikesenaine 06. november 2016, kl 16.18
mida oodata lähikuudelt-kodu vahetus,armastus(jätkata vanaga või lõpetada suhe),töökoht ja rahaline seis. Tänan
 
Naksi 07. november 2016, kl 09.29
Tähelapsele - Mis saab suhtest mis mul ikka veel raskelt südamel? Kas sellega on lõpp?
 
tähelaps 07. november 2016, kl 13.10
Suhe on läbi. Aeg edasi liikuda. Uut suhet ka ei ole tulemas.
 
õige tähelaps 08. november 2016, kl 20.37
viimane tähelaps on vale.
 
kõige õigem tähelaps 08. november 2016, kl 22.49
Viimane tähelaps on valem.
 
Tähelaps 09. november 2016, kl 18.41
To Tähelapsele
Ta arvab, et teie suhtes on kõik võimalik. Peab sind praktiliseks ja stabiilseks inimeseks.
See ei ole lõpp, kuigi valikuid on tal teisigi. Üks võib olla ekstravertne julge naine. Võib-olla teil olid enne tülid, kuid need on laabunud.
 
Tähelaps 09. november 2016, kl 18.53
To Päikesenaine

Kodu vahetust ei tule. Armastuses jätkate vanaga. Kas lõpetada see? Peate tõsiselt kaaluma. Mees on impulsiivne, liiga eneskindel, rahutu võib-olla. Aga saatus otsustab. Töökohaga on huvitavad lood. Seal toimuks justkui mingid hämarad teod. Ma ei tea, kas soovite lahkuda või.. Muidu peaks see töökoht olema hea.. Rahaline seis võib halveneda.
 
Tähelaps 09. november 2016, kl 19.06
To Naksi

Selles suhtes oli mingi pettus. Igatahes toimus midagi ootamatut. Kas sellega on lõpp? Meesterahvas on teinud valiku küll. Aga ilmselt kellegi teise kasuks.
 
Küsin siis ka juba 09. november 2016, kl 21.28
Mis meie suhtest saab?
 
Küsin siis ka juba 09. november 2016, kl 21.31
Postitasin liiga vara. Tähelaps, palun ära mulle vasta, ma ei taha teada :)
 
maniila 10. november 2016, kl 13.29
vaesekesed:) ime, et selliste totudega üldse mõni mees suhelda tahab
 
tänan 10. november 2016, kl 15.26
09. november 2016, kl 18.41

See on nii täppi minev...
Kas oskate 6elda, kas ma peaks tema suhtes ka agressiivsem olema? Milline lähenemine t66taks paremini?
 
Tähelaps 12. november 2016, kl 08.53
Kaardid näitavad, et peaksid ohjad enda kätte haarama ja püksid oma jalas hoidma. Muidu lihtsalt vastaspool neelab su alla.
 
Mari. 13. november 2016, kl 19.41
Palun kaarte töö, eluaseme ja suhte kohta. Kas hakkab midagi paremaks ka minema? Tänud!
 
Tähelaps 13. november 2016, kl 23.35
Näen suuri probleeme eluasemega aasta lõpus ja suhtega aasta alguses. Parem kui juba ennetaksid.
 
Loore 14. november 2016, kl 11.07
Küsin ka suhte kohta.Kas on võimalik pööre hea poole Kui on võimalik vastata,
 
Tähelaps 14. november 2016, kl 15.36
Näen, et pööre on võimalik, kuid see mida ootad ei saabu mitte kunagi. Pead lõpetama mineviku varjude püüdmise ja leppima olevikuga.
 
Tungiv palve... 16. november 2016, kl 02.16
Palun väga vaadake kaarte uuesti kui v6ite... Mis seis praegu on??

"To Tähelapsele
Ta arvab, et teie suhtes on kõik võimalik. Peab sind praktiliseks ja stabiilseks inimeseks.
See ei ole lõpp, kuigi valikuid on tal teisigi. Üks võib olla ekstravertne julge naine. Võib-olla teil olid enne tülid, kuid need on laabunud."
 
Naksi to Tähelaps 16. november 2016, kl 19.53
Aitäh eelmise vastuse eest. Küsin veel lisaks, mida on oodata minu armuelus?
 
Tähelaps 16. november 2016, kl 22.48
Tungiv palve... 16. november 2016, kl 02.16

Hetkel näitab korduvalt ootusäravust ja äraootamist. Kannatlikkus võib olla siin edu võti.
 
Tähelaps 16. november 2016, kl 22.56
Naksi to Tähelaps
16. november 2016, kl 19.53

Uued tutvused võivad olla salakavalad ja loksutada paigast olemasoleva stabiilsuse, mida võid hiljem igatsema hakata.
 
Küsimus Tähelapsele 19. november 2016, kl 18.42
Ma enda kohta ei küsi, armastan üllatusi, kuid huvi pakub teemaalgataja postitus ehk siis kas sa kinnitad või lükkad ümber aaaa ennustuse?
 
tähelaps 19. november 2016, kl 20.03
Vaatasin su probleemi siin sügavuti.
Mitte midagi uut ei ole tulemas.
Ikka seesama säästumarketi kassalint ja päevavargast "boyfrend"; maksa lapse lasteaia koht ära, muidu pead oma ühetoalisesse Lasnamäe korterisse jäämagi ja kaardipanekut õppima hakkama.
Aga kaardid näitavad, et õppimine ei ole sul just tugevaim külg.
 
Tea 19. november 2016, kl 21.11
Kas mind saab keegi aidata.
Mida teha, et saada suhtes üle tülidest.
Kas me saame koos edasi minna?
 
Tähelaps 20. november 2016, kl 16.36
Kaardid näitavad, et armastus on kustunud ja tuha all. Selle suhtega petate mõlemad teineteist.
 
maalapselt tähelapsele või aaa-le 07. detsember 2016, kl 19.16
Palun abi- kui võimalik on lapse saamine ja kolimine lähitulevikus. Kas jätkan samal töökohal. Kas mu ümbruses on keegi, kes mõjutab mind energeetiliselt väga halvasti. Aitäh!
 
Hingelind 08. detsember 2016, kl 08.31
Tere, Tähelaps ja aaaa

Mul on kodus väga keerulised suhted nii mehe kui lastega, kas on näha tekkinud probleemide lahenemist ning kas suhe jääb püsima?
Kas leian armastuse/mehe, mida/keda hinges otsin ja vajan? Millal?
Kas leian enesele sobiva töö igas mõttes? Millal?

Palun Teie abi. Tänan väga!
 
Kannataja 08. detsember 2016, kl 22.13
Kõht on kole kinni juba mitmendat päeva järjest. Kas saan punni eest lõpuks kätte ja kui jah, siis millal?
 
mees 10. detsember 2016, kl 02.27
Ilma irooniata, tõsiselt küsin. aaa ja teised.
Hetkel totaalsel teelahkmel, igas mõttes. Mis hakkab saama?
No ja muidugi see banaalne küsimus. Kas mu lähedasel on kõrvalsuhe ja mis saab temaga edasi?
isemaag 11. detsember 2016, kl 01.43
maniila Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vaesekesed:) ime, et selliste totudega üldse mõni
> mees suhelda tahab
.......................................................
Mistenyyd, mistenyyd! Sellised totud on ideaalne materjal privorottimiseks. Enne veel kui Parim Enne aeg läbi saab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!