Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kas tähelaps ja aaaa ka veel siin liiguvad? Oleks üks küsimus :)
 
aaaa 13. detsember 2016, kl 12.33
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ilma irooniata, tõsiselt küsin. aaa ja teised.
>
> Hetkel totaalsel teelahkmel, igas mõttes. Mis hakk
> ab saama?
> No ja muidugi see banaalne küsimus. K
> as mu lähedasel on kõrvalsuhe ja mis saab temaga e
> dasi?

jep, kaardid näitasid, et su naabrimees nikub totaalselt su lähedast naisterahvast, aga naabrimehel on see hädavariant ainult - tegelt ta tahaks sind ennast panna.
 
Pille Tool 29. detsember 2016, kl 14.02
Alates 12. novembrist vastatud Tähelaps ei ole õige Tähelaps. Nüüd vastan ainult selle konto alt.

Õige Tähelaps
 
Tähelaps 29. detsember 2016, kl 14.56
Juhin tähelepanu, et Pille ei ole õige Tähelaps ja üritab mu nime kaaperada. Kõik kes temalt nõu küsivad peavad ise otsustama ja mõistma, et vastajaks pole mina ja ennustuse täideminemise eest ma vastutust ei võta. Edu.
 
Pille Tool 30. detsember 2016, kl 17.18
To mees

Hakkab saama sees, et su süda murtakse ja lahkud sellest suhtest ja sellest valust. Lähedasel oli kõrvalsuhe.. aga vist pole enam või said juba teada sellest... Temaga edasi saab see, et asi on veidi udune, sul on kindlasti raske teda usaldada.. Ta on vist veidi valelik ja selline üliemotsionaalne. Aga mingi teate sa temalt saada. Pigem siis emotsionaalse, kus ta asja lõpetab või haavab sind kuidagi sõnadega.

Õige Tähelaps
 
Pille Tool 02. jaanuar 2017, kl 20.10
to maalaps
Lapse saamine lähitulevikus täitsa võimalik. Kolimine ka. Vana töökoha suhtes peab kõvasti kaaluma, kas jätkata. Pigem vist ei.. Ma otseselt ei näe, et keegi mõjub halvasti, aga kellegi mingi soov pole täitunud ja see inimene on väsinud pingutamast.

Õige Tähelaps
 
Küsimus ka õigele tähelapsele. 02. jaanuar 2017, kl 22.02
Kui ei tee tüli vaadata.. Mis saab minust? Kas ma leian (veel) armastust? Sellist armastust, nagu ma igatsen, kuid mida ma siiani vaid teiste suhetes näinud olen..
 
Mari 02. jaanuar 2017, kl 22.41
Mul on sama soov nagu eelmisel küsijalgi. Kas see aasta tuleb mu ellu tõeline armastus? Kas mu rahaline seis paraneb?
Praegu on selline tunne, et vaatan elu kõrvalt, kõik seisab.
 
Tähelaps 02. jaanuar 2017, kl 23.56
to Küsimus ka õigele tähelapsele.

Sinu aasta armastuse osas see kahjuks pole. Paistab, et mida rohkem püüad otsida, seda kaugemale see sinust põgeneb. Küll aga paistab sul tööalaselt kohe aasta alguses mingi tõsine katsumus olema, millest võib kujuneda väike murrang karjääris. Samuti aasta teises pooles reis terendamas.

Õige Tähelaps
 
Tähelaps 02. jaanuar 2017, kl 23.58
to Mari

See aasta näen kahte lühikest suhet, aga ei midagi püsivat. Raha osas pead vaatama kulutused kriitilise pilguga üle ning oma kirest loobudes suudad oma olukorda natuke parandada. Tööalaselt kahjuks rahalise seisu paranemist ei paista.

Õige Tähelaps
 
Ei ole siin keegi õige 03. jaanuar 2017, kl 09.53
Mulle tundub, et nii Tooli Pille kui ka viimane nn Tähelaps ei ole siiski õiged tähelapsed.
 
Piia 03. jaanuar 2017, kl 14.00
Tähelaps ja aaaa, palun vaadake mind ka. Kas mu meessõbral on salasuhe, kas me lähme lahku ja kui lähme,kas mu ellu tuleb uus armastus? Mu majanduslik seis on samuti praegu väga halb, kas on loota selle paranemist? Millal õnn leiab tee minu juurde? Tänan teid vastuse eest ette.
 
minu kaart 03. jaanuar 2017, kl 18.50
Kaart otseselt salasuhet ei näita, küll aga juhuste kasutamist.See ei ole päris see mis salasuhe.Lahkuminek sõltub rohkem sinust kuid uut suhet ei paista.See eest paistab majandusliku olukorra paranemine ja uus roll elus.Seisak sinu elus on ajutine
 
to minu kaart 03. jaanuar 2017, kl 18.55
Kirjutasin eelmise postituse Küsimus ka õigele tähelapsele kasutaja alt. Kuna sellele aga vastas keegi libakonto omanik, siis kas ma võin sedasama küsimust teie käest küsida?
Küsimus oli: Mis saab minust? Kas ma leian (veel) armastust? Sellist armastust, nagu ma igatsen, kuid mida ma siiani vaid teiste suhetes näinud olen..
 
minu kaart 03. jaanuar 2017, kl 19.38
näitab oma edu takistamist, iseendale seatud piiranguid või halvavat minevikku.Näha on ka saabuvat armastust mis sobib kokku reaalse eluga ega ole sõge , Võluprintsi asemel saad tuttavaks Mehega. Kaart näitab edasiminekut, võimalik on kolimine ja parema koha leidmine elus.
 
to minu kaart 03. jaanuar 2017, kl 19.47
Aitäh sulle. Seega seda meest ma veel ei tunne? Tunnen ka huvi, kui pika aja peale see ennustus on?
 
minu kaart 03. jaanuar 2017, kl 20.36
Ei tunne ja kaardid näitavad, et tema leiab üles sinu ja mitte vastupidu. Kaart näitab kevade lõpp või suve algus.
 
armastus 03. jaanuar 2017, kl 21.30
Millal leiab Mehe armastus mind?
Kas saan lähemal ajal oma korteri müüdud või mu rahaline olukord paraneb muul viisil? Aitäh, kes vaatab ja näeb.
 
minu kaart 04. jaanuar 2017, kl 13.01
Kaart näitab meest-õpetajat,sisemist eneseteostust ja elu edenemist.Seega on võimalikud mõlemad variandid, korteri müük ja rahalise olukorra paranemine kuni 3 kuu jooksul.Otseselt suurt armastust selle aja jooksul ei näe, kuid sul on palju võimalusi.
 
Mees, kes mul praegu mõttes on 04. jaanuar 2017, kl 14.19
Mis saab meie suhtest? :)
 
Teile 04. jaanuar 2017, kl 15.30
Minul on hoopis sedapidi ennustuse soov: mis on need head ja positiivsed muudatused, mis minuga algaval aastal toimuvad?
 
@ Teile 04. jaanuar 2017, kl 16.12
Kaart näitab et sinu enda kogemused ja tarkus teevad sind edukaks ja õnnelikuks igal alal, mille ette võtad.Edu töös,võimu, enesekindlust ja suutlikkust.Näitab ka sügavat armastust või armulugu, millel algab sügavam faas.Ees on aeg, mil on võimalik end täielikult teostada.
 
Tqhe Laps 06. jaanuar 2017, kl 20.05
Enam Pille Tooli alt ei kirjuta.

To Mees kes mul mõttes

Teie suhe läheb väga ilusaks. Suur ja romantiline armastus. Võimalik rasedus varsti. Hiljem tuleb suhtega natuke vaeva hakata nägema.
 
Tqhe Laps 08. jaanuar 2017, kl 18.37
to Mari

Sinu ellu tuleb sel aastal mitmeid valikuid. Millegipärast ei taha sa neid vastu võtta. See aasta saad kindlasti armastuse teateid.
Rahaline seis ei pruugi olla nii hea, kuna kas oled ise üleliia uhke või on tegemist mingi ülbe meesterahvaga, kelle sõnad sind haavavad. Kes ei edasta sulle mingit olulist informatsiooni kiiresti.
 
to minu kaart, tagasiside 25. juuni 2017, kl 21.22
Meenustasin, et küsisin siit kunagi armastuse kohta. Minu kaart kirjutas, et saan tuttavaks mehega kas siis kevade lõpus või suve alguses. Tahtsin anda tagasisidet, et ta leidis mu küll, kuid uus ta minu jaoks ei ole. Meil ei ole küll suhet olnud, oli vaid flirt, mis kestis nii kuu aega. Nüüd on ta huvitatuna tagasi. Kas see võiski olla tema või on siiski keegi teine tulemas? :)
Otseloomulikult peab ka praegu paika ütlus kus on, sinna tuleb juurde. Uuesti soovib alustada minu endine, kes nüüd siis aru sai, kui hea naise ta käest lasi. Paraku on minu armastus aga kadunud.
 
minu kaart 25. juuni 2017, kl 22.32
Kõik kaardid näitavad Teile endiselt suurt armastust või tõsiseks minevat armulugu ning edu.Kuid endisega enam asja ei saa, tema jääb vaid varjuks Teie elus.
 
Lenna 23. august 2017, kl 17.43
Tere!

Küsimus - Kas ja millal on oodata positiivset lõpptulemust, mille poole mehega koos pürgime?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!