Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Petisehoiatus!
 
mannu 11 17. jaanuar 2019, kl 21.55
Väga sisukas dialoog.
Mitmed kiidavad ja mitmed laidavad.
Nagu lastekari :D
 
Näha 17. jaanuar 2019, kl 22.06
Näha ju, et petis ise kiidab ennast siin. Kardab oma 450 eurostest õpilastest ilma jääda! Vastik lugeda. Õige hõlma ei hakka keegi!
 
Dr USSR 17. jaanuar 2019, kl 22.31
Näha Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Näha ju, et petis ise kiidab ennast siin. Kardab o
> ma 450 eurostest õpilastest ilma jääda! Vastik lug
> eda. Õige hõlma ei hakka keegi!


Õige hõlma ei hakka keegi? Kes või mis on õige? Kas KGB ja Puutini sõbrad on õiged? Neile ju ei hakka keegi hõlma? :D
 
Onu Pähh 17. jaanuar 2019, kl 22.43
millist uut kasutajanime te mulle siis soovite?
"Varganägu Petja" või?
 
kuhu ... 18. jaanuar 2019, kl 01.43
nüüd see Para webi tüüp kadus...???
 
Irwwww 18. jaanuar 2019, kl 05.11
Vaheta nimesid palju tahad, petis kannab ikka neoonjopet.

Rahvas valib su nimeks "Mädaprits"

Kasuta seda.
 
Tiit ja Teet 18. jaanuar 2019, kl 06.38
Mädaprits on ka meie arust sellele petisele sobilik nimi.
 
A. 8 aastane 18. jaanuar 2019, kl 06.39
Mul palus bussijaama tagant süstlaid korjata ja siis kanepot süstida.
 
Usklikud 18. jaanuar 2019, kl 08.40
Meid pettis kah oma ravikõnega ära. Saatsime veel ta õnnistusega uskumatuid pöörama. Nüüd tuleb välja, et tegu on antikristusega inimnahas.
Tagane patune!
 
O.P. 18. jaanuar 2019, kl 12.22
pakkuge veel nimesid ja siis hääletame.

kiidan aktiivsuse eest.

Irwwww Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaheta nimesid palju tahad, petis kannab ikka neoo
> njopet.
>
> Rahvas valib su nimeks "Mädaprits"
>
>
> Kasuta seda.
 
Kelvingi küla 18. jaanuar 2019, kl 15.17
Meie külakoosolekul otsustasime, et Mädaprits on parim.
 
Head vastamist 18. jaanuar 2019, kl 15.25
Kelvingi küla Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Meie külakoosolekul otsustasime, et Mädaprits on p
> arim.

hääletame 3 nime vahel, pakkuge 2 veel.
 
Haha 18. jaanuar 2019, kl 17.54
Ei ole mingeid valikuid. Mädaprits oled ja Mädapritsiks jääd.

Sinul pole siin midagi otsustada.
Mädaprits 19. jaanuar 2019, kl 11.30
võiks kõik teemavälised jutud koondada siia teema alla ja hoida teised teemad puhtad?
kuidas see mõte tundub?
:)
 
Dr. Aibalit 19. jaanuar 2019, kl 12.40
Elame, näeme.
See on minu isiklik arvamus.
 
Q1 19. jaanuar 2019, kl 15.38
Eitea, mulle see nimi Mädapunn nagu eriti ei meeldi. Kuidagi võigas. Kasuta ikka naljakaid nimesi- Taat Malaat, Onu Paha, Vana Vastik, Kiusupunn jne...võib ka ju midagi tabavamat...hmm Okkaline Roos näiteks...:)
 
Ekseks ta 19. jaanuar 2019, kl 16.44
Eks ta on võigas olnud kah. Oma "ravi" peale surumine ja enda "õpetajaks" ja "ravitsejaks" kutsumine. Mädapritsil tundub vähe reaalsem maailmataju olevat. Mädaprits on parem kui üleolev ja ennast ülemaks rahvuseks pidav "ma ei tea mis"
Mädaprits 19. jaanuar 2019, kl 20.52
Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Elame, näeme.
> See on minu isiklik arvamus.

Vene nimega doktor,
soovitad elada näha, st, et sa ei anna nõusolekut hoida teised teemad puhtana.
Minu arvates võiks kõikides teemades olla teemavälist, meelelahutuslikku jms, nagu Q1 tegi pärafoorumis, et postitas arutluse vahele muusikavideosid. Või jonnige Pähhi kallal, ka hea, kuid mitte ni isageli nagu hiljuti tegite, et kõik teemad roojasite täis jonniga. Seetõttu kui on suurem jonn peal, siis laske ühes siinses teemas see välja, ja teistes teemades tehke seda ikka harvem.

Minu arvates on nüüd Pähh loonud siia taas aktiivsuse ja arutlused. Mis te arvate, kui teeks sellsie eksperimendi, et vaataks, kuidas nüüd omapäi ise edasi toiemtate mõned päevad? Kuna mul tuleb komandeering ja kui naasen siis analüüsime, kuidas hakakma saite. Kas suutsite rääkida, või vaikisite ja küsisite ainult nõid mariina kontakte? Hetkel on minu kui peremehega küll aktiivne ja rahvast ja temaatikaid, olen omapoolselt küõik loonud nagu alati. Kui näeme, et te ei vajagi peremeeslooma ehk mind, siis minu arvates on toimunud areng ja teid ei saa paelussiks kutsuda. Te ei peagi selle eksperimendiga nõustuma, see tekib niivõinaa. Igatahes võiksite kommenteerida, kuidas see mõte tundub.

Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eitea, mulle see nimi Mädapunn nagu eriti ei meeld
> i. Kuidagi võigas. Kasuta ikka naljakaid nimesi- T
> aat Malaat, Onu Paha, Vana Vastik, Kiusupunn jne..
> .võib ka ju midagi tabavamat...hmm Okkaline Roos n
> äiteks...:)

Nõustun Q1 põhjendatud arvamusega ja ma ei pea kuidagi demokraatlikuks teha valik 1 variandi vahel. Seetõttu kordan taas, et proovige ikka rohkem variante mõelda. Okkaline Roos tundub samuti igav, aga head edasist pakkumist.

Ekseks ta Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eks ta on võigas olnud kah. Oma "ravi" peale surum
> ine ja enda "õpetajaks" ja "ravitsejaks" kutsumine
> . Mädapritsil tundub vähe reaalsem maailmataju ole
> vat. Mädaprits on parem kui üleolev ja ennast ülem
> aks rahvuseks pidav "ma ei tea mis"

Su jutt on vastuoluline. Annad mõista, et "onu pähh" kõlab üleolevalt, aga mädaprits ei kõla? Mõlemad on ju sinu silmis pähh, kuidas nad siis üleolevad on? "Onu Doktor" oleks üleolev, kuna doktori haridus on üle teiste haridusest. Seega, arusaamatu, kuidas saab nimi "onu pähh" olla ülev?
Nimi mädaprits tähendab sinu arvates kuidagi midagi väga halba, ja sinu eesmärk on välja elada oma halbu emotsioone, oled solvunud. Minu arvates on sõna Mädaprits hea tähendusega, see avab probleemse mädapunni ja see on hea tegu. See lahendab probleemid. Mäda pritsib, aga probleem tuleb lagedale ja hakatakse seda lahedama. Saab ka muid tõlgendusi luua, ei eksisteeri jumalat, kes ütleb, mis tõlgendus oleks õigeim.

Eks pakkuge muid nimesid kui soovi on. KUi on soovi, võin ka vana Pähhi konto juurde naasta.

Head otsustamist.
 
Nojahnijah 19. jaanuar 2019, kl 21.25
Ma ei kujuta ette, kuidas sulle selgeks teha, et inimesed ei vaja sinu analüüse oma arutluste ja suhtlemiste kohta. Jäta ükskord rahule. Arutle, avalda oma arvamust mitte ära ähvarda jälle paari päeva pärast analüüsima tulla. Sellega sa selle foorumi välka suretas. Keegi ei viitsi midagi kirjutada, sest sa võtad seda kohe kui oma mingit missiooni. Sa ei pea seda tegema. Kas sa päriselus kah niimoodi tüütad inimesi?
Me võiks kokku leppida, et analüüsid ja õpetad neid foorumikülastajaid, kes seda ise oma registreeritud nime alt sinult soovivad.
Mina ei ole seda palunid ja ometi, pea iga postituse all tuled jälle jutuga, et r\\kige ja kitjutage ja pärast analüüsime...
Vast see ongi Sinu soov antud foorum nii välja suretada? Kui jah, siis mõistan ka seda, aga siis peame hoopis teisiti ühendama jõud, et suretada välja kogu esoteerikamaailm (k.a. jumalasulased)
Mädaprits 19. jaanuar 2019, kl 21.37
Ma olen korduvalt olnud sunnitud komandeeringute tõttu eemal olema, ja vahel nagu ka hetkel olen ette teatanud, et peagi olen eemal.
Ma ei usu, et kellegi eemalolek ja selle etteteatamine midagi suretab. Kui inimesed ei ole paelussid, siis nad tegutsevad ka omapäi ise edasi. Euroopas on inimestel rääkise kultuur, olenemata selelst, kas keegi on komandeeringus või mitte.

Mina ei ole seda foorumit kuidagi suretanud, vaid alati kui olen komandeeringust naasenud, siis on tekkinud aktiivsus ja arutlus ja euroopa kultuur.

Kui te oam rahvuskaaslastega ei ole paelussid, siis miks te ilma minuta vaikite ja surete?

Mina ei ähvarda, vaid elan oma igapäevast elu, kus tuleb teha komandeeringuid ja muid asju.
Peagi tuleb taas komandeering ja kui tekib taas fakt, et oelte paelussid, siis mind ei ole vaja süüdistada, mina pole teil palunud, et võtate mind kui peremeest. Ma olen palunud, et harjutage arutlust, saage inimesteks ja aidanud selles. Ma ei näe küll omapoolset panust selles, et oelte paelussid, see on ikka teie oma tunnus. Kui leiate, et sellist tunnust tuleks kuidagi ravida jne, siis mina teen seda rõõmuga. Seega vaatleme, kuidas teil läheb omapai, pole mõtet mind eos ette süüdistada. Võibolla olete arenenud ja suudate miskit tekitada? Olen viimasel ajal näinud täitsa rääkimise oskust juba. Seega, ärge olge nii pessimsitlikud. Elame ja näeme.


Nojahnijah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei kujuta ette, kuidas sulle selgeks teha, et i
> nimesed ei vaja sinu analüüse oma arutluste ja suh
> tlemiste kohta. Jäta ükskord rahule.
 
Kle 19. jaanuar 2019, kl 21.40
Oled jälle narkojoobes?
Mädaprits 19. jaanuar 2019, kl 21.43
Kle Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oled jälle narkojoobes?

Ei ole joobes, mul ei ole seeni enam. Oletatavasti 2 nädala pärast saab.

Aga selliseid vahelehõikeid võiks olla vähe, seega hetkel kiidan selle heaks, kuid kui läheb taas teemaväliseks pikaks jonnimiseks jms-ks, siis see kaaperdab arutlusteemad ära, tulemuseks viakus, ja vajadus õppida rääkimist.

Seega ignoreerime seda narkojonni ja loeme eelmist sisu.
 
Hakkame siis otsast peale 19. jaanuar 2019, kl 21.47
Teeme siis nii, et õpetaja ole oma loodud teemade all. Teiste loodud teemad jäta rahule, kui just keegi ei kutsu sind sinna õpetama. Kui tahad, esita oma arvamus. Muidu solgid kõik teemad oma teemavälise "arutlemisõpetusega" ära.
Iga teema sa pöõrad jälle oma arutlemise õpetamiseks. Sina oled ülemus ja eesti rahvus on paelussid jne. Sama solk igalpool. Ja siis kurdad, et teised panevad teemast mööda...
Kui raske on sellest aru saada?
 
Ma pakun välja 19. jaanuar 2019, kl 21.58
Et võtame kumbki ühe teema. Teineteise teemat ei solgi ega isegi ei puutu. Siis vaatame kuu aja pärast tulemusi.
Sina püsid oma "õpetaja" rollis ja mina enda rollis.
Teema on vabalt valitud aga kohe märgime ära, et see on antud katse teema. Sobib?
See peaks tõe välja selgitama. On sul julgust?
 
O.P. 19. jaanuar 2019, kl 22.02
Mulle jääb mulje, et tunnistad end siiski paelussiks.
Kui adun valesti, siis eks elame näeme ju seda, kas oled või mitte.
On väheusutav, et paelussil on midagi peremehele õpetada.
Mina kui peremees soovitan sinul kui paelussil, et kle, aga kui sa nii tark uss oled, siis näita ise kuidas toimetad. Kui näeme, et uss ei suuda omapäi toimetada, siis kas tundub mõistlik võtta ussi mingeid soovitusi üldse kuulda?
Minu arvates on minu õpetused väga viljakad ja panen neid kindlasti igasse teemasse. Seejuures ma püsin teemas, aga ussid ei püsi, see on fakt. Näiteks, keegi küsib ennustust. Q1 vastab üldiselt, et ennustamine ei toimi. Nõid Mariina vastab, et kaardid näitasid seda ja toda. Ma lisan oma vastuse, et selles juhtumis on tegu psühholoogiliste hirmudega ja lisan juurde õpetussõnu, et rahvas võiks teha seda ja toda, et end arendada. Ma ei näe sellises vastuses midagi valet, see vastuse stiil on hea metoodika ja kui sulle subjektiivselt see ei meeldi, siis sul on võimalus paremat esitada.
Minu metoodikatega oleme jõudnud näiteks arengustaadiumisse, kus enam inimesi ei häiri teksti laius, grammatika ega muu selline, jne. Seega metoodika on tõhus. Kui vaatasin Päraweebi, siis sealse ebademokraatliku/venemeelse metoodika tulemus oli, et enamus teemades on arukad mõtlejad bännitud- kuidas see destruktiivsus kasulik saab olla? Kui meeldib destruktiivsus, siis mine parasse, kui meeldib siin, siis näita, kuidas sa siin teed, see võimalus tekib. Mina olen siin demokraatlikku eetikaga arvamust avaldanud, ja nende eetika järgi pole ma milleski eksinud.
Sa ei pea mulle midagi selgitama, lihtsalt näita ja esita omapoolne metoodika, võimalusi on ju küllalt.


Hakkame siis otsast peale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teeme siis nii, et õpetaja ole oma loodud teemade
> all. Teiste loodud teemad jäta rahule, kui just ke
> egi ei kutsu sind sinna õpetama. Kui tahad, esita
> oma arvamus. Muidu solgid kõik teemad oma teemaväl
> ise "arutlemisõpetusega" ära.
> Iga teema sa pöõ
> rad jälle oma arutlemise õpetamiseks. Sina oled ül
> emus ja eesti rahvus on paelussid jne. Sama solk i
> galpool. Ja siis kurdad, et teised panevad teemast
> mööda...
> Kui raske on sellest aru saada?
 
O.P. 19. jaanuar 2019, kl 22.06
Minu eesmärgiks on ravida kogu su rahvust ja selleks tuleb rahvale läheneda igas teemas.
Ma ei tee midagi väärat eurokultuuri eetika mõistes, küll aga vene eetika mõistes. Vene eetika on tappa ajakirjanikud, kes julgevad euro kombeid näidata ja olla kriitilised.
Seetõttu kasutad vene võtteid ja bännid ja isoleerid, ma ei kavatse kuhugile ühte teemasse isoleeruda. See on euroopa kultuuri ruum ja bännimine/isoleerimine sellesse ei kuulu ega ole mõistlik. sul on võimalu teha oma teemasid ja muud, miks peaks sind või kedagi isoleerima?

Tee ja ole ja näita.

Ma pakun välja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Et võtame kumbki ühe teema. Teineteise teemat ei s
> olgi ega isegi ei puutu. Siis vaatame kuu aja pära
> st tulemusi.
> Sina püsid oma "õpetaja" rollis ja
> mina enda rollis.
> Teema on vabalt valitud aga
> kohe märgime ära, et see on antud katse teema. So
> bib?
> See peaks tõe välja selgitama. On sul jul
> gust?
 
Siis loe 19. jaanuar 2019, kl 22.07
Siis loe mu eelnevat postitust
 
Mis 19. jaanuar 2019, kl 22.10
Mis mõtet on mul teemat alustada kui sa selle oma kilomeetriste sogadega ära läbustad. Kardad oma reaalsusega pikki pead saada? Ma ütlesin, et teeme kumbki ÜHE teema. Mujal laaberda edasi.
 
O.P. 19. jaanuar 2019, kl 22.20
Tee mis tahad, selline on demokraatia ja see on tõestanud end.
Soovid teha ühe teema, tee, soovid 2, tee 2.
Ma olen teenud kümneid teemasid, religiooni teemast meelelahtusvideode teemani välja.
Mina ei ole partnerlusest huvitatud kui adun, et partner ei päde.
Kui sa oled minu silmis ühiskonnale kahjulik nagu parafoorum, siis ma ei tee koostööd nendega ega sinuga. Ja sul on nende sarnased meetodid, need ei ole demokraatlikud. Sul on vene kombed nagu paral, peagi teed siia autahvli keda bännitud, või nagu Nõuka ajal oli eesrindlike kommunistide tahvel keset linna. Tee mis soovid, mina jätkan euroopa meetoditega.

Tee teema või mis iganes. Eks aitan kaasa jõudumööda.


Mis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis mõtet on mul teemat alustada kui sa selle oma
> kilomeetriste sogadega ära läbustad. Kardad oma re
> aalsusega pikki pead saada? Ma ütlesin, et teeme k
> umbki ÜHE teema. Mujal laaberda edasi.
 
Aiai. 19. jaanuar 2019, kl 22.29
Ise saad aru, et sa oled haige?
Vist mitte. Valus vaadata. Igatahes lükkasid sa mõistliku arutelu tagasi ja soovid lihtsalt läbustada. Eks siis läbustame võidu ja vaatame kui edukas su "õpetajatöö" läbukoorma all on. Nagu küla koerale...
Mulle tundub, et sind on vaja ikka ravida ja ravimise puhul ma teemat ei vali. Ravin iga teema all kus pean vajalikuks, sest haige inimene ju vajab ravi.
Sinu rahvuse eripäraks lisaks valetamisele ja varastamisele on ka allaheitlikus. Seetõttu ka ilusasti Mädapritsi nime omaks võtsid. Lust vaadata kuidas vaimse tervise paimal hetkel püüdsid ennast kokku võtta aga nüüd, kanepiuimas lõi ikka verbaalne pasanteeria välja.
Ravi alaku.
Puhka paar päeva oma "komandeeringus" rohelise aia taga kus sa ikka aegajalt käid. Äkki tuled tagasi ja rohud on head teinud. Aga ära unusta arstile mainimast, et uued seened kasvavad peale.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!