Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
kuidas saab teada, kas inimene neetud?
 
Analüüsija 18. august 2010, kl 15.41
Tegelikult kui nüüd analüüsida, miks peaks üks nõid kurja tahta teha kui tema poole pöördub niigi hädas ja õnnetu inimene? Sel juhul peaks see nõid ju sadist mitte nõid olema. Ja kui ta vähegi nõid on, siis peaks ta ka nn mängureegleid teadma, ise ta sellest head nahka ju ei saaks.

Ps K ma ei vaidle, lihtsalt mõtisklen. Olen küll ka ise lugenud soovitusi pilte mitte saata- aga miks, sellest aru ausalt öelda ei saa.
 
inimesed 18. august 2010, kl 15.46
vaadake palju pilte netis ja facebookis on, kas nad on neetud? nõid ei tee halba abipalujale, ta muidugi võib keelduda midagi tegemast jne, aga halba ei tee.
see jama on selline, et pole vaja mingi nõia poole minna, kasutage ainult minu tuttavat nõida...
teine asi, kui palju mingi nõid aitab, võimed on alati erinevad.
 
greip 18. august 2010, kl 15.47
Nii palju, kui mina inimestega kokku puutunud olen, siis tunne, OTSEKUI oleks tegu vampiiriga, tekib vaid juhul, kui tunned end ise selle inimesega ebakindlalt. Kui aga teadvustad oma ebakindluse põhjuse, n-ö lahendad selle inimese enda jaoks ära, kaob ka see seletamatu energiakadu.
Jah, kujuta endale ette, siis kujuta veel rohkem ette... ja vau, ongi kõik peaaegu täpselt nii, nagu ette kujutasid. Siis saab mingist õnnetust, pereprobleemide küüsis vaevlevast väikesest ülemusest verejanuline vampiir, kes imeb sinust viimase elujõu, või hakkab minia peale armukade ämm öösiti voodipeatsis musta koguna istumas käima - tegelikult samal ajal mutt ehk hoopis nutab enesehaletsuses kodus patja, igatsedes õnnelikke nooruspäevi.
Nuh et võiks enne liig kärmet müstikamaailma poole pöördumist kõik loogilised, füüsilised, keemilised, psühholoogilised jm maisemad põhjused läbi kaaluda, muidu tundub nagu natuke naljakas...
Mulle tundub tihtipeale, et inimesed mässivad end vabatahtlikult mingisse jaburdusse ega suuda, ei oska, ei taha sealt enam omal jõul välja rabeleda - ometi on elamise reeglid imeliselt lihtsad ja loogilised.
 
v etry 18. august 2010, kl 15.55
nõidadeks nimetatakse ju ka neid, kes teistele needusi peale panevad.
 
.......... 18. august 2010, kl 16.01
Needust peale panna on kerge, sõnaga ja isegi mõttega, tihti kuuleme,et keegi on ära sõnutud.
Kadedad inimesed ja muidu vihkajad, saavad seda teha. Tihti ise seda märkamata.
Aga maha saada needust, on juba väga raske.
 
... 18. august 2010, kl 16.18
to greip
Sellisel juhul inimene ise loobki musta energia enda ümber, pole küll needust, aga energiaväli on ikkagi pees. Kui sealt välja ei rabele, siis energiablokaadid süvenevad ja ongi ummikus. Siis võib tekkida depressioon, sealt edasi füüsilised hädad ja nii ta läheb nagu lumepall. On see tekkinud kellegi kolmanda pahatahtlikusest või ise tekitatud- kokkuvõttes vahet polegi. Needusest ise ei vabane, muul juhul võib ka ise jagu saada (paraku tihti ei saada)


Paljud ravitsejad just sellist juhtumitega tegelevadki, puhastavad energiakanalid ära. Minu teada energiatega töötamine on ka nõidade teema, abi peaks saama (või kuidas?). Ilmselt heale nõiale lihtsam ülesanne kui needuse vastu võitlemine. Võib muidugi pöörduda ka psühhiaatri poole ja AD-d kaela saada kui keemia järgi isu.
 
uus ajastu 18. august 2010, kl 16.39
uue ajastu üks võtmeküsimusi ongi kuidas inimesed hakkavad ise kõikee tegema. Energiakanalite, välja, chakrate puhastamine on igaühe samasugune kohustus nagu näopesemine, hammaste pesemine ja saunas käimine. Ikka peab täiskasvanud inimesel miskit väga kõvasti viga olema, et teine inimene tema nägu, käsi ja jalgu pesema tuleb. Sama võiks küsida, et miks peaks oma energiasüsteemi käima keegi küürimas. Nii et uue ajastu üks olulisemaid asju on, et vahendajaid kaovad ära. Sellest need teenijad ei räägi, kuigi nad ka teavad väga hästi seda.
Nii et võtke aga oma elu eest vastutus ja hakake enda energiaväljapuhtusue eest seisma. Iga päev tuleb seda teha ja koguaeg. Mitte aga kord aastas lasta kellelgi enda solki koorida...
 
Mongo 18. august 2010, kl 16.54
Tuttav rääkis mulle, et teda oli Spirit kõvasti aidanud. Nimelt selle puhastusega ja suhete probleemiga. Pidi hea nõid olema.
 
muig 18. august 2010, kl 17.05
to uus ajastu
väga loll jutt, pigem oleks siis õige öelda, et seoses uue ajastuga hoopis "teenijate" arv kasvab. hakatakse energia puhastuses sama loomulikult käima kui nt juuksuris või hambaarstil. või tahad sina öelda, et kuna ISE hambaid pesed pole sulle hambaarsti vaja...
 
greip to to greip 18. august 2010, kl 17.31
Nojah, aga ikkagi ei nimetaks ma otsustusvõimetusest, stressist või ajapuudusest tingitud ummikseisu needuseks... Kui seda seisundit saab inimene ise tekitada, järelikult saab ta seda ka ise lammutada. Iseenese hirmudele tuleb õppida otsa vaatama, mitte põgeneda kergema vastupanu teed: otsida mingeid salapäraseid kurje jõudusid või käia oma energiavälju küürimas... andke andeks, see võib ju üksjagu põnev olla, ka mina ei eita kõiki reaalsusväliseid nähtusi, aga väga suur osa sellest "hingede spa-st" on ju lihtsalt kellegi leivateenimise allikas.
Mina küll mingit suvalist tüüpi end "sisemiselt küürima" ei laseks ja oma jõu hoian ka kadedalt iseenesele. Milleks end peaks laskma hingeliselt küürida, kui saab ise olla tugev, uskuda iseenesesse, oma jõusse, oma kogemusse, ja ollagi kaitstud kõige eest. Ja et kõrvalseisjad ei oma võimet oma morsikõrt sinu energiavälja torgata, et seda tilgatumaks imeda.
 
))) 18. august 2010, kl 17.34
viimasele, siis ravi ise ka oma hambaid) muidu teeb arst su energiast puhtaks)
usu iseenesesse ja hambad saavad terveks, kui enne välja ei kuku)
 
greip 18. august 2010, kl 17.55
Mis puutub siia hambaarst...? :) Valisin teda hoolikalt ja mul ongi väga hea hambaarst. Aga kellelgi ei õnnestu mulle pähe ajada, et peaksin oma elulisi või hingelisi küsimusi hakkama mingi (võimalik, et lihtsalt hea näitlemisoskusega) wannabe juures lahkamas käima - loomulikult kuulan omaenese sisetunnet - ja on ka põhjust seda usaldada. Unenäod - alateadvuselt saab sealt palju vastuseid. Isegi taro võib tõmmata, seal räägib ju samuti puhtalt alateadvus - ja iga kell parem minu enda kui kellegi teise oma, selles olen ma kindel mis kindel. Võimalik, et olen ennasttäis, aga ka mitmed minu unenäod ja ennustused on täkkesse läinud, palju teadlikke soove täitunud imelisel viisil, seepärast usun, et inimene peaks endas kõik selle üles leidma, mitte laskma end abitult võõral inimesel või võõral usul juhtida.
 
21.sajand 18. august 2010, kl 18.29
olen autoriga Greip täielikult ühel meelel.
 
???? 18. august 2010, kl 18.36
Milleks teile siis müstika foorum, kui ise nii toredalt hakkama saate? Teil peks siis ju kõik korras olema?
Tulite siia mõistust jagama? Minuarust on see ka diagnoos.
Eneseimetlemine.
Kaugele te oma usuga siis jõudnud olete, et siin passite?
 
$ 18. august 2010, kl 18.49
Seletuseks niipalju - armumaagiat tehti mulle - keegi TAHTIS ja tegi nii, et mina oma mehe juurest ära tuleksin TEMA juurde, - see õnnestus suurepäraselt,!!!, Venemaale ringi peale mõtet pole teha, kuna juba sain abi väga teadjalt ja healt nõialt venemaal, ...kellegil on veel miskit ütlemist...ahjaa, et ma tahan ennast huvitavaks teha, ja muidugi, mul on muudki teha, kulla hea inimene! Ja ma ei mõelnud enne üldse midagi, kui asi oli juba päris hull...puudub soov ennast huvitavaks teha, kuna asi polnud huvitav vaid KOHUTAV.
Kirjutasin siis talvel pikalt oma keerdkäikudest, et kellele minu isik ja märk nii väga korda läheb ja kes ilgelt huvi tunneb, eks pange otsingusse siis....puhta jaburaks läind siin mõned. Ja ega ma vaidlema ei hakka, seda ärge oodake, kuna mind aidanud nõid seletas mulle täpselt ära, mida tohib ja mida mitte, ja kuidas need elureeglid siin ilmas üldse käivad käivad. Sõna võtsin ka ainult seepärast, et teemaalgatajale nõu anda.
 
to$ 18. august 2010, kl 18.54
vau,kui tubli sa oled ja nii palju tead ja isegi tuttav nõid sul venemaal ja ise tunnetasid, et sinu suhtes tehti armumaagiat, si..sti tehti, kui ise tundsid)
kohe leidsid venemaal vastava nõia jne.
jabur jutt.
 
greip to neli küsimärki :) 18. august 2010, kl 19.21
Kas siin võivad siis käia vaid inimesed, kel on kõik korrast ära...? :) Ja KUI kaugele peab oma usuga olema jõudnud, et enam poleks huvi maailmaasjade üle arutleda - kas surnud?
OK, ega ma tahtnudki õieti mitte targutada, vaid lihtsalt oma tõhusaid kogemusi jagada. Sõna "needus" on tõsiseltvõetav ehk mõne muldvana Mehhiko nõia suust, aga siin tundub mulle see sageli mingi sissetuleku suurendamise teema olevat. Nõid, eriti tervendaja, ei tohiks nii võimsaid sõnu kasutada, aga kogu see eetikavärk jääb šõule alla - kindlasti tekib kiusatus sõnadele värvi juurde anda ja jälle üks hirmunud hing rohkem...
 
muig 18. august 2010, kl 19.49
to greip
ma vastasin "uus ajastu" kommentaarile, kui sul see kahe silma vahele jäi, siis muidugi sa ei saa aru mis hambaarst siia puutub...
nimelt tema räägib uuest ajastust kus "teenijaid" pole enam vaja, sest inimesed puhastavad oma energivälju samamoodi nagu praegu hambaid. sellise uue ajastu fantaasiaga kaasa minnes, olen mina enam kui kindel, et uuel ajastul on "teenijaid" märksa rohkem vaja. kui energiakanalite ise puhastamine massidesse jõuab, siis tuleb ka vastavat teenust pakkuvaid kohti mühinal juurde, praegu käivad "puhastamas" need, kes sellist värki usuvad, skeptikud sülitavad selle peale. tol imelisel uuel ajastul kui energiakanalite puhastamine on sama loomulik kui hambapesu, oleks kliente märksa rohkem. alati on inimesi, kes kõike ise püüavad teha (alates torutöödest lõpetades ma ei tea millega) ja alati on olnud inimesi, kes teenust ostavad või proffe kasutavad (alustades maniküürist ja lõpetades nt uue ajastu "puhastusmaja" teenustega)

tegelikult on see arutelu siin teemas nii mööda kui mööda, jätku leiba teile uue ajastu inimestele, aga maa peale tagasi tulles, fakt on see, et praegusel ajal suhtuvad paljud inimesed antud valdkonda veel kui müstikasse, mis siin veel isepuhastamisest rääkida. aga eks targutada ja ennast imetleda on ju tore- seda niikauaks kui suurest üleolekutundest kanalid hoolimata korralikust küürimisest blokki lähevad!
 
greip 18. august 2010, kl 20.17
Seitse võõravõitu filosoofiat ühekorraga on ilmselgelt inimese jaoks liiga palju kanda - täiesti ilma irooniata, inimesi on niimoodi hullukski läinud, seepärast ikka looduse ja iseenda poole, füüsilist maandust, mitte needjat otsima. Vähem filosoofiaid, vähem jama.
Nagu argielu painetest oleks veel vähe, võetakse juurde veel ka ähvardav muinasmaailm... Misjaoks?
Aga see ei ole mitte eneseimetlus, vaid pigem mölapidamatus, mis mind tabas :)
 
mina kahh! 18. august 2010, kl 20.35
Greip - sa OLED eneseimetleja, arvad et oled jube tark, aga su tarkus longatab kohe lausa kolme jalaga. Ma ka üldiselt väga teadlik neis asjus, tegelen juba üle 20 a. selle teemaga ja tean ikka ka midagi! Sul on ka see mölapidamatus küljes, aga päris loll jutt ka! Ära tee siin avalikkuse ees oma marki nii täis...:)))
 
appi! 18. august 2010, kl 20.43
kui loll on greip...maigaad! :(
 
greip 18. august 2010, kl 21.06
Tänud muidugi kaastundeavalduste eest! Väike filosoofiline küsimus: kas siin on avalikkus...? :)
Ma muide ei vaidle mitte kõigele siinsele vastu. Ja kui keegi on oma needusesse väga kiindunud, las olla siis pealegi, kui nii tundub kergem.
Aga sekkusin tegelikult rohkem kaastundest, siin tundus inimene veidi puntras olevat, ja mulle nii meeldib mu selgepiiriline elu selle filosoofiate segadiku asemel, millesse ma 19-aastaselt peale olulise inimese surma sattusin, et tahtsin seda natuke jagada.
Aga kui keegi tegeleb millegagi üle 20 aasta, siis on kindlasti juba raske valitud rajalt kõrvale astuda või veel vähem viga tunnistada. Mina jäin lummusesse vaid kuni leinaaja lõpuni, st pooleks aastaks, aga paljud jäid kinni ega erine nüüd oma jutu poolest suurt Jehoova tunnistajatest. Seda ei saa ometi arenguks nimetada?
Ma tean, et kõigil neil teemadel saab ka täiesti arukalt rääkida. Aga rääkija peab olema tugev isiksus ja kindel, et need on tema mõtted, mida ta jutlustab, mitte kellegi teise omad.
 
rosin 18. august 2010, kl 21.12
Mul hakkas õigeusu kirikus nii halb, et lausa minestuse äärel olin, muide just siit lugesin soovitust et minna sinna proovima, mul tegu ka siis armumaagiaga nagu $-l, ahh, olen ka siin oma teemat liigselt pikalt seletanud, abi sain ja head.
$-le: kui siit foorumist tuhnima hakkasin, siis sinu kirjutisi lugesin ka, sain teada et ka sinu lapsed said selle kaudu kannatada-mul oli sama, aga elame veel, tegime mõlemad siis tiiru ümber Venemaa ära, irw muidugi, oli kohe teada kuhu ja kelle juurde pean minema!
Aga minust küll keegi eemale ei hoidnud, nagu siin keegi kirjutas, ma vaatan...et siis oli "rigis", see jutt on tõega puhas jama, siin paljudel suhteliselt rumal ja teadmatu seisukoht võetud, kallid kaasmaalased, uurige natuke seda maagia- ja needuste/nõiduste/armumaagia teemat, ehk lähevad silmad rohkem lahti, asi on ja toimib ja kohe VÄÄÄÄGA HÄSTI toimib, ilma teie uskumiseta, kahjuks.
 
kah kogenu 18. august 2010, kl 21.38
Mul polnud tegu armumaagiaga, kuid probleem oli suur. Soovitati ka venemaale. Laenasin raha ja tegin viisa. Sain siis kohale, seal mingi vanatädi. Tegi mingit rohuteed ja muid asju, kätega vehkis ja küünlaid põletas.
Tulemus, parem ei hakanud, ise võlgades. Koos teega umbes 4000 euri.
Nõid ka nii moodne, hind eurides, rituaal 1000 euri.
See oli eelmine suvi, hiljem sain teada, et see kes soovitas on kambas nõiaga ja saab mingi summa iga kliendi pealt.
On ka teisi kes nii õnge langenud. Otsisin hiljem seda soovitajat, kuid ei leidnud.
Ise poleks siia kirjutanud, tütar luges foorumit ja ütles,et venemaa teema siin. Olge ettevaatlikud selle venemaaga.
Muidugi on sel tegijad nõiad, kuid neid paraku eestis ei teata. Need, keda reklaamitakse venemaal, on raha tegemine.
Lõpetuseks, ka mina sain abi. Ausalt ise ei teagi, kes see oli.
Talvel olin haiglas, seal palatis oli neiu. Teda tuli ema vaatama, läks jutuks. Neiu eestlane ei olnud,kuigi oskasid koos emaga ka eesti keelt. See ema, vaatas mind, katsus kätega mu pead ja selga ja ütles, et varsti on kõik korras.
Haiglas olin pimesoolega. See ei puutunud minu probleeme. See neiu kirjutati järgmine päev välja ja ka mind paari päeva pärast.
Läks vist paar nädalat, kui märkasin, et mu probleemid kaovad.
Ja alles siis oskasin seostada seda selle neiu emaga. Kahju, aga ei tea isegi, keda tänada.
Vot nii juhtub elus.
Head teile siin foorumil.
 
rosin 18. august 2010, kl 21.48
Kahju jah, et said niimoodi pügada, aga enne sõitu Venemaale peab ikka kindla peale väljas olema, nii ei saa, kas siis tõesti ei teinud ettevaatlikuks selline summa? Tegija mutike Venemaal raha ei küsi, mitte iial!
Enne kui sõidu ette võtate, uurige kõike korralikult, mina sain hea tuttava käest telefoni ja aadressi, see oli tema isiklik "nõiatädi", aga mul on Venemaal palju häid tuttavaid, olen seal õppinud ja liikunud kultuuritegelaste ringkonnas, sellepärast sain kohe aitaja juurde, maksin ainult bensiiniraha ja kingitused "babkale", ise elasin ka veel 3 päeva "babka" kulul, ei tahtnud kohe ära lasta vaid näha, kas ja kuidas toimib.
 
??? 18. august 2010, kl 21.51
rosin, kas sa saad ka tasu reklaami eest???
 
Lobamokk 18. august 2010, kl 21.51
Äkki meil Eestis kasutatakse samu trikke, st soovitaja saab oma nutsu kui reklaami teeb ja inimene nõia juurde läheb. Loodan, et mitte aga mine tea. Mis meie nõidade taksid üldse on, 1000 euri rituaal tundub röögatu mulle, sama summa kroonides on paljudele juba liig.
 
soovitan 18. august 2010, kl 23.27
Tiit Vasmann aitab nii biovampirismi kui needuste korral ja ka energiakanalite puhastamisega. Siin soovitatud nõidadest pole A ega O-d kuulnud, ka google ei andnud midagi.
 
võhik 18. august 2010, kl 23.28
aga kas siis needus ja armumaagia on üks ja sama asi? on tõesti üks nõme ülekohtune eit, alati halvustab, kuuled jälle kellegi tuttava käest, mida ta kokku on laterdanud. südametäiega olen mõelnud, et sõnuks või sajataks ta ära kui oskaks. vaevalt et ma midagi ette võtan, aga iial ära ütle iial. kas ma siis pean talle armumaagiat tegema? ja siis ongi neetud?
tea, kahtlane värk. ma küll kardan, et nii saavad meist veel omasooiharad, väkk.
 
soovitan 18. august 2010, kl 23.31
Oih Ksenija ja Volli on siiski leitavad ja suisa meediastaarid, ei pannud algul tähele et neidki soovitatud. Endal kogemusi pole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!