Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
kuidas saab teada, kas inimene neetud?
 
tänud, nik! 03. september 2010, kl 01.43
Lugesin su linke ja eluisu kadus koheselt, mitte midagi enam ei soovi, teha ei taha....no lihtsalt jube! Isegi mitte surmahirmu pole, jäi ainult kättemaksuiha.....:(
 
z z 03. september 2010, kl 13.18
Eestis on olemas head vene nõiad,
niki, võta luud ja pühi oma mõistuseraasud kokku, ehk saab sust asja veel, aga vaevalt.
Mida vahutad, anna nimed, aadressid ja räägi, mida suudavad aidata, selline häma on mõ te tu.
Piret, kogud infi artikli jaoks, sest inimene nii lolle küsimusi muidu ei suudaks välja mõelda, absurdi teater.
 
)) 03. september 2010, kl 13.27
zz, sa nagu KGB , sulle kohe nimed, aadressid, paroolid ja muu,
tee midagi, otsi. Teised otsisid ja leidsid.
Sinuarust on siin nagu teenindus, kohe koju ja kätte? Kui sul need samad ajud on, siis leiad, kui aga ajusid pole, siis ei aita isegi nõid, pead leppima, raske sul muidugi.
Teised on sulle absurdsed, ega jah, arvan, et Uriinia paneb sulle diagnoosi.
 
no ei tea 03. september 2010, kl 13.41
Uriinia pole siin teemas veel sõna võtnud, ja mis diagnoosipanija tema ka on, ise istub hullumajas :D

ja sulle: Autor: tänud, nik!
Aeg: 09-03-10 01:43
Mis sa loed igasugust jama, pea püsti, ma tean seda needust, õieti nõidust, mida nim. "motša vstala", selle saab väga kergelt maha, on sul olnud mingid sidemed kirikuga, see nõidus on levinud ja pannakse naise ilu "peale", et see paksuks läheks....on nii?
Jäta oma mail, eks, ja ei nuta enam!!!!
 
ok 03. september 2010, kl 14.19
nojah, mulle tundub, et see inimene, kes on mures selle needusega, on juba ammu proovinud ka need kiriku rituaalid.
 
=============== 03. september 2010, kl 14.24
http://somel.narod.ru/MAGIC.html
 
viimasele 14.24 03. september 2010, kl 14.33
Milleks armumaagia? Suht mõttetu seda linki panna ju, ei peeta õigekski sellist sidumist enda külge, armumaagiat saab ja võib teha vaid juhul, kui mees on "ära viidud" perest kah maagia abil, siis on õigustatud mehe tagasi toomine peresse!

Aga eks neid vene keele valdajaid on siin õnneks väga vähe!
 
nik 03. september 2010, kl 14.39
http://www.rchs.ru/porcha.htm
http://www.nyctos.ru/s07.html
http://www.porcham.net/
http://www.2pgr.ru/porcha.php

loodan, et aitab. igatahes lugemist leiab.
 
no ei tea 03. september 2010, kl 14.46
Sry, küsimuse all kiriku kohta pidasin silmas suhteid kirikutegelastega, mitte kirikumaagiat, mul omad teadmised selle vee-värgi kohta, ja teadke, et enamus õigeusu kiriku tegelinskeid oskab ja valdab maagiat, mõni vähem, mõni rohkem.

Kui siia veel tuled,01.43, jäta oma mail ja seletan sulle neid "ilu peale" panemise värke, eks!

nik-le: kui sa väga teadlik oled, miks paned inimesele sellised lingid, kust ta loeb midagi nii jubedat välja, et eluisu ära kaob, ah???? Vaatasin - seal on kirjas meditsiinile seletus konkreetsele haigusele, temal POLE HAIGUS!!!!!, nõidus on. Teinekord ole ettevaatlikum!
 
nik 03. september 2010, kl 15.29
viimasele
sul pole isegi netinime, aga kui sa nii soovid ja oled kindel, et minu lingid toovad halba, siis palun, enam ma siia ei kirjuta.
oled vist hea teadja ja ravija))???
aga ok, mul kama,
olgu teil hea siin olla.
 
z z 03. september 2010, kl 20.22
))
Aeg: 09-03-10 13:27
zz, sa nagu KGB ,...
- ära praali, kui väidate, et midagi suudate, siis olge ka konkreetne.
Olen oma pika elu jooksu kohtunud päris mitme tegelasega, kes on ennast tervendajaks või maagiks nimetanud. Ja ei ühtegi, kes midagi suudaks teha, ei head ega halba, nii Viktor, kui Feliks, Anna jne, haltuura kõik.
Viga Sass oli ainus, kellelt abi sain, aga ta ei tegelenud maagiaga, vaid ravimtaimedega, ja neist oli abi. Aga tõsisema probleemi kohta ütles ta kohe, et seda ei saa parandada, ei hämanud, nagu teised.
Sa )) võid oma KGB jutuga seenele sõita, olen käinud ka nende nn vene nõidade jutul ja ei midagi tolku, ainult et raha ei unusta nad küsimast.
 
nik-le 03. september 2010, kl 20.42
Ma ei tahtnud sind üldse solvata, ise saan kõigest aru, vene keelt oskan ja hindan, et paned siia linke, mis on "portšast" ja zagovorid ja palved on igati omal kohal, aga kui kellelegi on öeldud, et ma teen sulle nii ja naa, et...., siis ta ju teab juba ise, mis toimunud on ja üsna mõttetu on panna meditsiinilist linki, kus on kirjas haigus - veetõbi ja see kõik jubedus sinna juurde kuuluva seletusega - just seda ei tohi anda lugeda!!!
Ka mulle pandi kunagi sama peale, seda nimetati just "motša vstala" - naljaks nimetus, aga toob ikka hirmu nahka küll, kui arstid midagi ei leia (MAKS ON TERVE!!!, NEERUD TERVED) ja kaal aina tõuseb ja lähed paiste....minul võeti see nii maha, et juba paari tunni pärast hakkas vesi välja voolama, lühikese ajaga tuli kõik see jama välja, vabandan, Nik, kui tudsid end solvatuna, siis ma ei tahtnud!
Netinime - pole jõudnud veel välja mõelda.
 
Uriinia 03. september 2010, kl 21.54
Alles nüüd oleme siin palatis taibanud endi siin palatisoleku põhjust ja äravalitust.
Ka meile on peale pandud suur vene vee-needus!

Keegi pole meist muidugi palju seal väljaspool rohelist planku käinud, kuid nagu eelloetust selgub, saab seda needust Venemaalt peale panna ka morse ja telegraafi teel.
Juba suur vene revolutsionäär Uljanov-Lenin oli saanud oma süüfilise kõnelevate traatide kaudu prl. Armand´i käest. Krupskajale ta küll ütles, et Zinovjev selle Šveitsist postiga oli saatnud, aga see oli lihtsalt üks pisike ja andeksantav hädavale...
Eelloetut tõeks pannes oleme ka kogu oma palatiga sügavalt veendunud, et selle needuse saab meilt maha pesta vaid Suure Vene Üheksa Muna-nõidusega, ning parem oleks kui tegu oleks ehtsate Rjazani või Vologda kubermangu pühade munadega.

Kuid tundub, et naaberriigis on läinud üheks suuremaks sügiseseks munaneeduste pealepanemiseks ja mahakoorimiseks...

Väike viide ka, kuis siis muidu:
http://www.epl.ee/artikkel/582832
 
hehh 03. september 2010, kl 22.10
Ei lähe läbi!
Needuste mahavõtmiseks tohib kasutada ainult maalt mutikestelt ostetud äsjamunetud mune, mis on veel soojad, ja peavad olema musta kana munad.
Vaarik kasutab isegi reklaamis seda vana vene tarkust...

Nii et see link ei kõlba mitte!
 
Ohhhh! 03. september 2010, kl 22.39
Rõõm sind näha jälle Uriinia!
Wolandit raske tõsiselt võtta,kui ta siin reklaami teeb endale ja hinnad üles riputab.
Ärge pabistage selle needuse pärast,see läheb saatjale suuremas osas(5/6) endale tagasi,ehk kõik mis teed,teed iseendale!Kosmiline seadus.Tugeva kaitseväljaga inimesele ei hakka üldse mingi needus külge.
 
lizzi 03. september 2010, kl 23.27
Ohhhh - palun, kus on Woland ennast siin reklaaminud ja kus on hinnakiri, mina küll ei näe! Vaatasin veelkord üle - pole!

Ja mis sa siin ülearu rõõmustad, ega tegelikult nõid, kes on tõeline tegija, ei kingi sulle seda alatut LAIMU! SEE MIDA SIIN KIRJUTAD - ON LAIM.
Ja pole sul siis selle Kosmilise seadusega ka miskit peale hakata, miks üldse arvad, et näiteks sinul on tugev energiaväli?
Ja needus hakkab külge kõigile, kui juba suunatud on, siis olgu või plekist pantser sul peal ja ümber, ikkagi läheb programm sinu peale ja hakkab kenasti toimima.
Saatja on tõeliselt tugeva väljaga, ja oskab ennast ka suurepäraselt kaitsta, nii et talle ei lähe midagi tagasi, kui on õigustatult midagi peale saadetud. Aga jah, kui keegi needuse all kannatanult selle maha võtab, siis läheb see küll kolinal tegijale tagasi - aga see on juba maagi programm, et nii juhtuks, spetsiaalselt nii tehtud ja suunatud.
 
ööö 03. september 2010, kl 23.45
Issand, teil on vist väga igav või liiga palju vaba aega, et on vaja elu nii huvitavaks mõelda, et see hakkab juba elamist takistama...
 
Uriinia 04. september 2010, kl 00.04
Armas ööö!
Me ei tõsta hommikul enne voodist jalgagi välja kui oleme Mähe Edgarilt, Rein Weberilt, või süldikausilt nõu küsinud...

Parandage meelt, maailmalõpp ei ole enam kaugel.
 
lizzi 04. september 2010, kl 00.43
Jaah, on teil seal sootsiumis ikka hea elu, et lausa sült hommikuti juba laual...aga Weberilt küll ei tasu mingit nõu pärida, ega sealt midagi tarka ikka ei tule!
Edgar veel...aga mis sealki, kõik juba TV-s ära öeldud :(
 
ööö to Uriinia 04. september 2010, kl 19.03
Sinu poolt oli see vähemasti irooniline lähenemine, aga sorri, mul kaob aeg-ajalt huumorimeel täitsa ära, kui keegi oma maailmatumas naiivsuses tõsimeeli elabki nii, nojah just peaaegu et nii, nagu sina mainisid. Kurbdus tuleb peale, et mis neist inimestest nõnda küll saab.
 
Uriinia 04. september 2010, kl 19.48
Muhvigi ei saa...jääb nii nigu ennist.
Aga kurbuse ja vene munaneeduste peletamiseks soovitan vaadata veel üht tõelise ekstrasensi etteastet.

Vaat, ilma tema hommikupalvuseta ei saa me kuidagi läbi. Me keeldume hommikuti isegi seda nägemata tablette võtmast.
Viimasel ajal on see kirgastumine võtnud juba sellised mõõtmed, et paljudel jäävad koguni latiinoseriaalide kordused keskhommikul vaatamata.

Erilist andumust näitas muidugi üles pesulao-Leida.
Täna hommikul seda vabastavat hingamist vaadates...
...kuidas seda nüüd viisakalt öeldagi...
...oleks ta taburetilt peaaegu maha libisenud...
Aga viide ise siin:
http://www.youtube.com/watch?v=kSXL3ov0dq4&NR=1
 
:D 05. september 2010, kl 00.49
No ikka oli, mida vaadata, meie teleka kanalite valik on nii kehv, et sealt sellist asja küll ei näe! Istusin praegast seda vaadates õnneks tugitoolis...aga tead, armas Uriinia, mina kardan kättemaksu, neid jüngreid viimasel ajal palju liikvele läinud....siin istub neid valvekoeri juba 24/7...et rohkem ei julge piiksugi teha, aga ilus link oli, aitähh kahh!
 
kk 17. aprill 2013, kl 21.27
Large eriti nõidadele fotosid saada sets fotoga saabki need use Peale panna. Mõndasid needuseid ei sea ka tühistada
 
Geisha 22. september 2016, kl 15.59
Leidsin siin teemas selle munaga halbade energiate otsimise ja tegin ära enda peal. Oskab keegi mind äkki aidata tulemuse tõlgendamises, munakollasele tekkisid siis täpid, et kollasele pinnale tekkis selline heledam valgem kiht ja selle valge kihi sisse oli pealmisele poolele tekkinud umbes neli või viis erineva suurusega ringi. Kaks olid päris pisikesed ja paar suuremat ka. Siis aga keerasin ettevaatlikult kollase ümber, et vaadata mis teisel pool on. Teisel pool oli kaks suurema ringi, üks oli nagu tumedam kollane ja teine heledam. Musti täppe polnud. Kas mõni teadjam võiks öelda mida ja kas see muna siis näitas? Kas väga hea energeetigaga ei tohiks üldse munakollasel midagi olla, et täiesti veatu?

Põhjus miks ma seda üldse tegin on see, et täna hakkasin ma kartma ja mõtlema sellele, et kas on äkki minu eksi kaudu mulle midagi energeetiliselt tehtud. Pandud mingi needus peale:( Ma olen tegelikult üliskeptiline inimene ja pole elusees needusesse uskunud, kogu aeg naeranud selle jutuga inimesed välja. Kuid mu ekskallim oli selline väga suur sellesse uskuja ja üldse suur esoteerika ning selgeltnägijate fänn. Hakkasin mõtlema, et peale lahkuminekut millest on möödas aasta, on meessuhted ikka suhteliselt rappa läinud ja nüüd hiljuti alles ka sain ühepoolse armumise läbi haiget. Mul pole kunagi olnud selliseid asju nagu on nüüd. Ja ütleks et lausa sariebaõnnestumised on selles kategoorias :( Hakkasin lausa kartma, et äkki ongi eks mu ära sajatanud. Kas on sellest munast siis midagi välja lugeda ja mõtet edasi sellega tegeleda ja enda energeetika lasta ära puhastada? Ootan väga vastust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!