Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
kuidas saab teada, kas inimene neetud?
 
to võhik 18. august 2010, kl 23.33
kellest või millest Sina räägid :O
 
hehh 18. august 2010, kl 23.49
sulle, idioot"???" - kas sina loed välja, keda rosin soovitas....uurisin ja puurisin, no vat ei leidnud nime ega kontakte mitte!
olen enne siin eelnevates teemades lugenud "rosin" komme ja on meelde jäänud sellenimeline, ta leidis küll hämmastaval viisil babka, $-i lugu tean ka, kuna armumaagia on mulle tähtis teema olnud! Ja ma seepärast kaitsen neid, et ka mulle on tehtud seda räiget "armu", tõeliselt jube ja vastik, kui siin avalikustaksin selle isiku, kukuksite kõik per-seli :(

võhik - armumaagia on see, kui mingi ilge ja ilane "tšleniga isane inimese loom", kes on sulle jälk nagu kärnkonn, tahab sind endale saada, noh voodisse ja muidu ka, abikaasaks ja siis tehakse sulle surra-murra, natuke aega ei saa sa mõhkugi aru, mis värk on ja siis leiad ennast äkki selle konna voodist, ja ei mäletagi enam kuda sinna sattusid - vot see on "armumaagia", tibuke!
 
Tere õhtust 18. august 2010, kl 23.57
Tere õhtust lugupeetavad daamid ja härrad, minul tekkis küsimus kas hr või pr Woland tegeleb ainult maagiaga (loitsud, needused, rituaalid) või ka ravitsemisega?

Tänan tähelepanu eest
 
viimasele 19. august 2010, kl 00.08
Kirjuta ja küsi, ei oska niimoodi teise eest vastata!
 
ave 19. august 2010, kl 12.35
Väga hea on ju oma oskamatuses eluga toime tulla süüdistada midagi muud. Kui inimene on puntras, siis ei tähenda see veel, et tal midagi peal oleks. Sellised asjad ikka tegeliklult väga vähestel on peal.
Tean ka ühte meest, kes kogu aeg arvas, et tal midagi peale pandud. Kõik asjad ebaõnnestuvad ja ma ei tea, mis veel. Küsisin siis, et mida sinu elus küll siis ometigi nii viltu on.
Tööd on neil naisega mõlemad olemas, terved on nad ka.Kodu kus elada on ilma laenuta ka vanematelt saadud. Lapsed terved ja kaks tükki. No ei saanud mina aru, et mis viga. Küsisin siis otse ja tema kurtma, et raha ei ole ja kuidagi välja ei tule ja ma ei tea mida veel. Ja mul pidi suu lahti kukkuma kui kuulsin, et kahepeale naisega teenivad nad kätte 15 ooo krooni jas vaadake ei tulda kohe kuidagi välja. Soovitasin tal planeerima õppida ja tegema kalkulatsioon terveks kuuks. Tema ütles, et ei kka needus on temal peal ilmselt. Pidevalt raha puudus. Koguni käed paneb värisema see jube vilets elu siin maamunal.
See on juba oskamatus, mitte puudus.
Inimesed ei hinda seda, mis on neil olemas.
 
armumaagiast nii ja teisti 19. august 2010, kl 16.02
mina kuulsin lapsena pealt, kuidas tädikesed rääkisid, et kui tahad mingit meest endale saada, siis pidada talle oma menstr.verd kasvõi piisake kuidagi sisse jootma-söötma:DDDDDDDDet siis on mees kohe sinu järgi hull:DDDDDDDDDDD
ei tea, kas on tõsi kah...:DDDDDDDDD
 
to ave 19. august 2010, kl 22.41
Sinutoodud näide on lihtsalt banaalne!
Tegelikult on praegusel ajal väga palju neid inimesi, kellele on midagi peale pandud/saadetud, ilmselt pole sa sellega lihtsalt kursis. Ega enne keegi midagi ei usu, kui endal häda kätte tuleb, see ju elureegel! :D Maagiat tehakse palju ja põhjalikult, kuna ilmselt on aru saadud, et sel moel saab karistamatult tegutseda, meil ju paragrahv puudub selle kohta...
peaksid rohkem lugema vastavat kirjandust.
viimasele: see vastab tõele, ainult väikeste nüanssidega - peab mehele jootma sisse 3 tilka ja vastava "zaklinanije" ka peale lugema, muidu see veri ei toimi, kõik on hoopis keerulisem, ka seda meetodit kastatakse VÄGA palju.
(Venemaal on vabamüügis musta maagia käsiraamatud)
 
greip 20. august 2010, kl 14.22
Äkki peaks hoopis VÄHEM vastavat kirjandust lugema...? Ja vähem õudusfilme vaatama, natuke vähem liha sööma, vähem end ohvrina ülal pidama ja nägema end hoopis olukordade loojana (siinkohal ei pea silmas seda, et kellelegi mingit jälkust tema teadmata sisse joodetakse, et ta "teeks, nagu mina tahan" - see on lihtsalt räigelt ebaeetiline tegevus nii maagia- kui tavamaailma silmis, ja mulle ausalt öelda tunduks väga õiglane, kui ohver sellise šarlatani teolt tabaks ja suhte lõpetaks).
Siis alles saab väita, et kõik, mis ka siis seletamatuks jääb, on müstiline. Sest alles siis on sel ütlusel tõeliselt kaalu, kui muud asjaolud (näiteks füüsiline hirmutunne) on välistatud.

PS Mind võib vabalt lolliks nimetada, aga paraku võtan seda siin kui komplimenti ;)
 
assa poiss! 20. august 2010, kl 22.10
Ära tähtsusta ennast liialt üle, kulla "greip", see on isegi naljakas...:)
Vaata - sina ise pole enam mingi "olukordade looja", kui keegi on otsutanud sind oma pilli järgi tanstu lööma panna, ja see lausekatke, et "... ja mulle ausalt öelda tunduks väga õiglane, kui ohver sellise šarlatani teolt tabaks ja suhte lõpetaks)."
...see kes juba verd oskab sisse joota vastavate sõnadega, pole ju enam šarlatan :D - see on juba nõid!
šarlatan on see, kes kundesid petab ja ütleb, et tema oskab ja teeb ja teab - neid on meil juba piisavalt siis eesti pinnal - nimetus: SULI. KELM.
Aga miks sa nii palju liha sööd, õudukaid vaatad ja pead ennast ohvrina üleval???? No miks, ah, GREIP, sa oled siin foorumis tõeline GEENJUS...irwwwwwwwwwww
 
greip 21. august 2010, kl 12.50
Nu minu poolest kasvõi keenjus... :)
Jah, ka nõid peab jääma eetiliseks, vastasel korral on tegemist lihtsalt madalavõitu isendiga. Nii, nagu andekas kunstnik võib inimesena olla täielik mölakas, sest paraku ei anna kaasasündinud anne alati muid väärtuslikke isikuomadusi.
Ja võin ka oma ilmselt arusaamatuks jäänud teksti natuke tõlkida: peale lihasöömise vähendamist miinimumini ja õudukate täielikku vältimist ei tekita ebameeldivaid judinaid isegi pimedas põõsas liigutav kogu ega suuda ärritada isegi raevust röökiv inimene, samas paljud head tajud on isegi tugevnenud. Seepärast julgengi soovitada ka teistele: vaadata kõigepealt üle, mida tarbitakse.
Kui keegi soovib argumenteeritult arutleda või vaielda, siis olen meeleldi nõus, aga niisama vahutamisest ja tsitrusvilja solvamisest paistab kõike muud kui mõtlemisvõimet, palun muidugi vabandust.

PS Ja "eetiline" ei ole sõimusõna.
 
arusaamatu 21. august 2010, kl 13.02
to greip
kui sult küsitakse kust saab osta kääre, kukud seletama, et noaga saab ka lõigata. kirjandi hinne oli sul koolis...2, vähemalt minu ajal oli kirjandit kirjutades teemast mööda panemine suurim viga üldse. miks ei tee sa uut teemat oma mõtete jagamiseks ja aruteluks, nt rubriigis saatmata kirjad või kaaluklubis
 
to ave 21. august 2010, kl 13.22
üks skisofreeniline on siin foorumis täiesti olemas.käib foorumist foorumisse ja ajab kõik kommentaarid kellegi lepikuleenu kaela.
 
greip 21. august 2010, kl 13.28
Tõe huvides: kirjandid olid 5-d, välja arvatud üks, mis oli 2, sest noor kompleksides meesõpetaja arvas, et olin kirjutanud selle temast... mitte sinnapoolegi, khm. Aga hinde peale ma siin nüüd küll ei kritselda :)
Ja minu poolt on see just nimelt teemale mõeldes kirjutatud - sest lihtlabast füüsilist hirmu või omaenese nõrkust tõlgendatakse needusena, needus on aga väga võimas termin - seega hakataksegi ohvriks ja jäädakse sellesse seisundisse kinni.
Kas siis teemas püsimiseks peab kõigele kaasa kiitma...?
 
arusaamatu 21. august 2010, kl 14.08
to greip
aga kust sa lugesid välja, et tõlgendatakse needusena? mina loen suisa vastupidi välja, et ei pruugi üldse olla needus. minu arust on teemaks hoopis " kuidas ära tunda? + kes ära tunneb? kas on usutav kui keegi väidab sul needuse olevat nt emaili teel või foto järgi või kaarte pannes? ja nagu ikka otsitakse jälle tegijat.
aga sinule meeldib targutada ja oma rida ajada, sõidad sisse oma jutuga, mis tegelikult teemaga ei haaku...soovitad leida maised põhjuseid ja välistad müstika/maagia arusaamata, et teema pole üldse selles, et KAS on needus või KAS peaks nõia poole pöörduma või hoopis liha söömisest loobuma jne
ka ei saa ma aru, millele sa vastu vaidled kui igasugune info tegelikult puudub. sa arvad teadvat kuidas asjad on, aga see on ju ainult oletus. pole mina siit välja lugenud mitte ühtegi täpsustavat kommentaari teemaalgatajalt, milles asi täpsemalt on ja miks nõida tahetakse. aga sina tead?!
 
greibile 21. august 2010, kl 14.44
Kas sa oled kaalude tähtkujust?
 
greip 21. august 2010, kl 14.51
Esimese teema ja viimase teema vahele jääb palju muud, selles on asi. Foorum ei ole teatavasti koht, kus esitatakse küsimus ja siis tuleb hulk erinevaid ja kindlasti sobivaid (ja ilmtingimata) vastuseid - vaid tekib arutelu, kuhu teatud põhjustel sekkusin ka mina. Ja kui mul aruteluväliselt soovitatakse a la koli kööginõurubriiki üle, siis selgitangi, miks minu arust on mul täiesti õige rubriik valitud. Kuigi ma ei saa aru, miks ma enda seisukohti ülemäära põhjendama pean :)
Ju siis see needuse-teema on järjekordne pime religioon, mille puhul ei tohi eriarvamusi omada. No ja tegelikult võiks ju mul olla tõesti ka savi, mis solki ja millisel hämaral eesmärgil oma boyfriendidele sisse joodetakse, aga... OK :)
 
arusaamatu 21. august 2010, kl 15.33
to greip
ok, ok, aga avalda siis oma arvamust normaalsel toonil. no milleks ironiseerimine miskite armukadedate ämmade ja kurjade ülemustega, milleks selline ära panemine. sina püüad terve see aeg väita, et kõik taandub lihtsale psühholoogiale, aga kas seda peab siis kirjutama üleoleva tooniga ja ainuõige arvamusena. üks asi arvamuse avaldamine, teine asi selle tüütu peale surumine ja nämmutamine nagu seniilne.
 
greip 21. august 2010, kl 15.47
No aga teebki ju veidi irooniliseks, kui... Ja pealegi ei ole mina muutunud isiklikuks, vaid närin endiselt teema(de) kallal, kuid greibirünnet on küll märgata :)
Ämm ja kuri ülemus olid lihtsalt väikeseks värvikaks näiteks elust, et oma mõtet arusaadavamaks teha. Tegelikult ei ole ma üldse mitte õel (ja üldse mitte Kaalud) :)

Ah, vist lootsin lihtsalt võrdväärset vastast, kes suudaks oma seisukohta selgitada, miks teistpidi hea peaks olema, aga teda kahjuks ei tulnud; kõik, mis sain oli: no küll sa oled ikka loll, greip, einohjah õu mai gaad, kui loll sa ikka oled... :)))
 
to 22.41 ja 13.22 23. august 2010, kl 11.23
miks sa seda loba psühhiaatritele ei räägi, neil on selliste isendite kohta isegi diagnoos olemas.

to 13.22 oma haigusi nagu ka preverssusi ära teistele peale määri
 
tean! 23. august 2010, kl 14.22
greip on mingi kahtlane isend igal juhul, kardan et tegelt on ta Uriinia palatikaaslane, aga oma õiget nime ei juge välja öelda!
Selge pilt ju, et sellest sootsiumist pärit! :D
-----------------------------------------------
kallis tsitruseline - pääle sinu on ka veel teisi isendeid, kes sinust sadu ja tuhandeid kordi targemad on, sina oled selles teemas küll see köikse nörgem lüli :DDD
---------------------------------------
 
greip 23. august 2010, kl 18.06
Njh, ma pole tõesti enam 12-aastane, et sellise posimisega tegelda viitsiksin, sest elu toimib muude reeglite järgi kui et a la määri varbaid musta kuke verega ja sosista kuu poole - soovid täituvad palju lihtsamini :)
Ja no tõega: mis targutamise jutt see käib - kus ma olen öelnud, et üüratult tark olen? Lihtsalt teine tõde, mis minu elus väga tõhusalt toimib, tahtsin lahkelt jagada. Kes on sama äratundmiseni jõudnud, saab aru, kes ei, jäägu selle juurde, mis talle õige tundub.

PS Oleksin heameelega ühes palatis sellise vaimuka isikuga nagu Uriinia, ma lihtsalt jumaldan intelligentset huumorit :)
 
m. 26. august 2010, kl 16.11
olen täielikult nõus greibi seisukohtadega ja arusaamatu, mida loevad välja nendest teised. Elu toimimise reegleid tasub uurida, sest kõik on täpselt paigas. Kes selle vastu huvi ei tunne, see peab lahendama palju probleeme füüsilisel tasandil, muud ei midagi. Aga valikud on kõigil enda teha.
 
...... 26. august 2010, kl 17.30
Teadus on tõestanud, mõte omab energiat ja see energia levib kaugustest hoolimata. Teaduslikult tõestatud (Einstein), et aeg on püsiv. Sellest tuleneb, mõtet on võimalik edastada ajas, võimalik on muuta mõttega tulevikku. Kõik me oleme suutelised paljuks, mida ise veel ei tea. Me lihtsalt ei oska seda kasutada.
Keegi oskab ja suudab, sellest ka sensitiivsed inimesed. Nõiad oskavad kasutada seda energiat ja suunata. Vaielda ei taha, ka uskumatud omavad õigust elada nii nagu tahavad.
Lihtsam on vist elada, kui arvata, et maailmas pole midagi müstilist. Lihtsalt minna vooluga kaasa ja mitte proovida isegi uurida teadmatut.
Teema algatajale, inimene ei tunne otseselt needust, ta tunneb, et järsku muutub elu, muutub halvemaks ja kõiges. Needust on ka palju sorte ja abi kahjuks saab ainult nõialt. Enda asi juba, kas uskuda või mitte.
Mitte uskumine ja müstika eitamine, ei ole veel kedagi päästnud. või kaitsnud maagia mõjust.
 
n22 26. august 2010, kl 18.11
Greip ja Uriinia on üks isik?
 
viimasele 26. august 2010, kl 19.09
Vaevalt et sama isik, aga fännaja küll.
Uriinia on siiski tunduvalt tergem isend, kui greip, seda on jutust ja eneseväljendusoskusest tunda...:(

Üldiselt on nii, et greibitaolised jäävad vait siis, kui neist enam välja ei tehta, minnakse lihtsalt üle...soovitan! Sellised on tüüpilised energiavambid, naudivad iseennast, ägedast reageeringust saab greibisugune suure annuse elujõudu endale, eks Uriiniagi tegeleb samaga ju...vahel naerame aga kui kaua, lõpuks ju tüütab ära.
 
zz 26. august 2010, kl 20.31
Autor: ????
Aeg: 08-18-10 18:36

Milleks teile siis müstika foorum, kui ise nii toredalt hakkama saate? Teil peks siis ju kõik korras olema?
Tulite siia mõistust jagama? Minuarust on see ka diagnoos.
Eneseimetlemine.
Kaugele te oma usuga siis jõudnud olete, et siin passite?
---------
et kas keelatud või?
milleks käin siis, huvitav seda issanda loomaaeda kaeda, on ikka äriliine välja arendatud, kahju õnnetutest kes meeltesegaduses selliste otsa sattuvad.
Loodan, et selline inimeste lollitamine kriminaliseeritakse.
Ah et suudad needust maha võtta, ok, saad 10 tuhat, kui võtad needuse maha. Aga enne peavad kaks sõltumatut nägijat ka seda needust nägema ja peale mahavõtmist ka seda märkama.
Kas lööme käed, või oled petis ja hakkad vinguma.
Saad tükki aega õnnetuid tasuta abistada, ei pea neilt raha lunima.
 
to zz 26. august 2010, kl 20.45
Kuule kas sa elektrit oled näinud? Kuid siiski maksad elektriarve.
Eks jah, Issanada loomaaias on ka selliseid loomi,nagu sina.
Sina zz, vist ootasid kahte tunnistajat, kui Jumal mõistust jagas.
 
nik 26. august 2010, kl 21.01
Проклятие.







Проклятие - самая страшная негативная программа в черной магии. Его особенность в том, что проклятие практически всегда передается из поколения в поколение, от родителей к детям. Это карма! Некоторые сильные проклятия могут разрушить жизнь семи(!) поколениям (коленам) рода, семьи. Вот некоторые признаки, которые позволят определить, есть ли проклятие на Вашем роде:

- в роду не почитают умерших
- в роду есть мертворожденные дети или младенцы умирают в возрасте до трех лет
- в роду есть больные сколиозом, умственно отсталые, олигофрены, дауны
- в роду много вдов и вдовцов
- бесплодные браки, внематочные беременности
- нищета, бесплодные попытки заработать денег
- в роду алкоголики и наркоманы
- в роду люди, отрицающие Бога
- в роду судятся, делят наследство кровные родственники
- родственники не роднятся. не ходят друг к другу в гости
- в роду завидуют друг другу, родственники в давней ссоре
- в роду добровольно отказываются от родства "Ты мне больше не дочь (мать, брат),не хочу тебя знать, отрекаюсь, проклинаю тебя...)
- в роду отказываются от дома близких, говоря "Ноги моей здесь больше не будет"

Внимание! Если из этого списка у Вашего рода, семьи есть три и более признаков, проклятие есть стопроцентно, снимать его обязательно, или хорошего в жизни можно не ждать. Если два совпадения или даже одно - Вы в зоне риска, нужна диагностика.

Проклятия бывают разные. Проклинают на смерть ( чтоб ты сдох), бесплодие (чтобы тебе пусто было), проклинают удачу, деньги, отношения в семье, проклинают здоровье (чтоб ходить не мог, чтоб ослеп) , проклинают на хмель и дурь (алкоголь, наркомания). Во всех случаях страдает голова, нервная система, опасность травматических ситуаций, аварий. В зависимости от программы, у женщин – одиночество, бесплодие, проституция, алкоголизм. У мужчин – жестокость, разгульный образ жизни, презрение к женщинам. Такой человек идет явно “не туда”, но не “потому, что”, а вопреки себе и всем.

При родовом проклятии человек к определенным годам уже “знает”, что он неудачник. Он уже к этому привык, смирился. Таких людей отличает безысходность, растерянность, неуверенность, страх перед жизнью, стремление возложить ответственность за все и за свою жизнь на другого человека.

Свежее проклятие отличается от уже "переданного" другому поколению. Человек еще сопротивляется внедренному злу, но в жизни уже мало что ладится. У него буквально все валится из рук. Он везде опаздывает, ничего не успевает, не может организовать свою жизнь. Идет всегда “не туда”, всегда оказываясь не в то время и не в том месте. Он всегда спешит, суетлив, пытается говорить быстро, мгновенно меняя тему разговора. Даже когда он спокоен, нас не покидает иллюзия, что он в любую минуту вскочит и убежит. Он не в состоянии сосредоточиться, не помнит, что говорил минуту назад. Он барахтается по жизни, как будто все его усилия направлены, чтобы плыть против течения, но убеждает, что попал в нужное русло, при этом все время находясь только в будущем, где-то на полчаса впереди себя. Это неудачник, который никогда в это не поверит и не примет. Все это относится к “свежему” проклятью, т.е. проклятью, наведенному в этой жизни.

Проклятые люди всегда энергетические “вампиры”, вынужденные подпитываться от других людей и уже вошедшие во вкус. Они не могут без ссор, ругани, гадостей, им нужна подпитка именно такими грязными эмоциями.

К сожалению, снять проклятие медитациями на свечу, заговорами из книжек практически невозможно. Для этого требуется подготовленный сильный обряд. Кроме того, просто необходимо огромное Ваше желание - ведь придется отдуваться не только за себя, но и за несколько поколений своих близких. Поэтому будет здорово, если Ваш обряд поддержит маг или знахарь.
 
nik 26. august 2010, kl 21.04
Как определить родовое проклятие?

Родовое проклятие чаще всего бывает связано с тем, что кто-то из наших предков совершил ряд очень серьёзных асоциальных поступков, за что был проклят энергетически сильными людьми, затронутыми этими поступками напрямую. Родовое проклятие способно передаваться из поколения в поколение, на протяжении нескольких столетий.

Часто именно родовое проклятие является тем фактором, который не позволяет Вам сделать успешную карьеру и/или вести бизнес; не позволяет выйти замуж (жениться); не позволяет зачать или иметь ребёнка; заставляет сильно пить; вызывает труднообъяснимые проблемы со здоровьем; постоянно отворачивает благоприятные обстоятельства жизни.

И если родовое проклятие есть и на Вашем роду, то в Вашей жизни могут происходить самые необъяснимые вещи. Ведь родовое проклятие - это внедрённая программа уничтожения, которая передается на протяжении многих поколений, пока не достигнет своей главной цели - тотального уничтожения всех членов Вашего рода!

Снятие родового проклятия высвобождает Вас для приятия всего лучшего, что только может произойти в Вашей жизни, способствует налаживанию всех жизненных сфер. Сняв родовое проклятие (если оно есть), вы получаете возможность взять от жизни всё, что Вам предначертано судьбой, и что кармически Вы способны от неё получить.
 
nik 26. august 2010, kl 21.06
Как определить сглаз или порчу самостоятельно
Возьмите обычный стеклянный стакан, налейте в него воды из крана (холодной), поставьте стакан на голову. Здесь вам нужна маленькая помощь со строны — кто-то берёт обыкновенное яйцо (оно обязательно должно быть свежим), аккуратно разбивают его над стаканом с водой, и яйцо опускается в воду. Самое главное не рассечь яйцо пополам ножом, а только нанести трещину и, разломив, вылить в воду.
Подержите стакан с яйцом на голове полминуты, а лучше 2 минуты, и смотрите на стакан, на свет. Порча или сглаз видны сразу. Если их нет, то вода совершенно прозрачная, и желток лежит на дне обвалакиваемый белком. Если же от белка (желток лежит сам по себе) идут к поверхности нити, похожие на щупальца медузы и вид уних молочного цвета, как буд-то белок сварен — что-то у вас не в порядке. Все зависит от того, какова картина нитей. Их может быть несколько типов, некоторые заканчиваются пузырьками, значит порча серьёзная. Если нити тонкие или вообще одна, то это сглаз. Иногда бывает так, что через некоторое время нити опускаются на дно стакана — это значит, что ваш враг не хочет, чтобы вы занли о нём, то есть боится разоблачения.

Вы узнали, что у вас порча. Не надо паниковать, не надо плакать. То, что было в первом, определяющем стакане, надо вылить в унитаз и сказать: «Пусть вернётся тому, кто это делает...» Дальше приобретите 8 свежих яиц. Каждый вечер перед сном восемь дней подряд наливайте в стакан воды, но не ставьте его на голову, а разбивайте аккуратно яйцо в стакан. Потом поставьте этот стакан с яйцом в изголовье кровати, так, чтобы яйцо находилось напротив вашей головы. Спинки кровати или дивана не должно быть между вашей головой и яйцом в стакане. Если так не получается, то лучше спите на полу или поперёк кровати.

Все 8 дней яйцо будет вычищать вас. Может быть тошнота, рвота, повышение температуры, головокружение - не бойтесь, это пройдёт. Таблетки и врачи вам не помогут, так что ничего не принимайте. Каждое утро картина в стакане будет меняться. Выливайте содержимое в унитаз со словами: «Пусть вернётся тому, кто это делает...».

В зависимости от того на сколько сильно было воздействие на вас, будет виден и результат. Эту оперцию необходимо проделать все 8 ночей.

Если и после 8 ночи нити всё равно будут видны в стакане, то порча на вас сильная. В таком случае лучше обратиться к специалисту.

Однако, прежде чем идти к кому-либо, сделайте себе специальную водичку, она тоже помогает в снятии порчи.

Налейте в стакан воды, бросьте туда щепоть соли. Зажгите спичку и трижды перекрестите воду. Трижды при этом говоря:

«Во имя Отца и Сына и Святого Духа. Аминь».

Сгоревшую спичку надо разломить на три части и бросить в воду. Если хоть одна из трёх частей утонула, то это очень плохо. Затем надо 9 раз прочитать над этой водой. Стакан надо держать в левой руке и читать так, чтоб дыхание касалось воды (шла рябь по воде во время чтения).

«Во имя Отца и Сына и Святого Духа. Аминь. Чистая кровь и небесная! Спаси и сохрани раба(у) Божьего (Божью) от всякого сглаза, от худого часа, от женского, от мужского, от детского, от радостного, от ненавистного, от наговорного, от переговорного!»

Затем обрызгайте этой водой того человека, которому помогаете, или себя. Оставшуюся воду надо выпить в течении трёх следущих дней. Пить надо натощак и по утрам.

Это один из способов определения сглаза и порчи самостоятельно, а так же один из способо помочь себе в данной ситуации, если вы не можете сразу найти того, кто сможет вам помочь.

Хочу сразу предупредить - НЕ ЗАНИМАЙТЕСЬ САМОЛЕЧЕНИЕМ!!! Пусть этим займется тот, кто должен этим заниматься.

Должен вам напомнить, что колдовство - это привлечение внешних сил с использованием ритуалов и заклинаний с целью получения какого-либо результата.

Поэтому помните, что последствия колдовства, должен снимать только колдун, целитель, знахарь и тому подобное. Экстрасенс вам не поможет, потому что ни один человек не может своей силой справиться с тем, что задействовано с использованием ритуалов.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!